Starity

Oscar-díjra jelölték Lady Gagát

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. december 24. 14:38 #41
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5250
Csatolások: 34906
Azonosító: 138106
Offline offline
Sok szerencsét hozzá!
2011. december 24. 14:44 #42
- törölt felhasználó -    
Bírom, hogy valaki ilyen Pokerface cuccokkal is bekerülhet a sztárvilágba dry.gif Gagának semmi keresnivalója nincs az Oscar díjátadón, sőt, még a listán sincs - bár még nem is jelölték, szóval nem tudom, min megy a nagy vita 110.gif
2011. december 24. 14:52 #43
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12488
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Cannibal3 @ 2011.12.24. 14:36)
A cikkel van csak a baj, de a legtöbben már most teljesen ki vannak készülve, hogy mi lesz ha Gaga véletlenül Oscart kap, amikor még 38 esélyes dal van. Annyi esélyes dal között meg elfér a szám, egyáltalán nem rossz amúgy sem, ha nem lenne benne Gaga, akkor senkit sem zavarna.


Az oscar-díj átadó műsorok és maga a ceremónia is 10-15 éves mélyrepülésben van. A jelöltek és díjazottak nem igen felelnek meg a valóságnak egy ideje. Évtizedekkel ezelött sok színész és film kapott díjat úgy, hogy lett volna jobb választás is. Ilyen pl a Rocky c. film díja a Taxisofőrrel szemben. Az utókor bizonyította be, hogy mekkora bakot lőtt az akadémia. Amikor ezek a 'tévedések' elkezdtek vízhangozni, beindult az akadémia részéről egy olyan folyamat amiből sosem fognak kikeveredni. Hogy mire gondolok? Elkezték díjakkal jutalmazni azokat akiket nem díjaztak akkor amikor megérdemelték volna, egyfajta kárpótlásul. Ilyen film lett Scorsese Tégla című filmje. Csinált ő sokkal jobb filmeket amiért nem kapott. Elkezdődött ez a kompenzálás amitől az adott évben megint elestek olyan művészek és rendezők akik abban az évben jobban megérdemelték volna. Az akadémia évek óta kergeti a saját farkát. Csökken a nézettség és a színvonal évek óta, mert a nézőknek is feltűnt, hogy valami nem klappol. És hogy mindezt miért írtam ide? Azért, mert 99%, hogy Gaga is bekerül az 5-be, de nem feltétlenül azért mert ott a helye és megérdemli és mert nincs más jó vagy jobb dal abban a 38-ban, hanem azért, mert lesz egy húzónév, akire rámozdulnak a tömegek, így fogják növelni a nézettséget, főleg ha még élőben fel is lép. Ez a marketingnak fog szólni és a korábbi eseményeknek és nem azért mert húdejó ez a dal és muszáj díjra jelölni.

Aki nem érti miről pofázok itt az inkább ne is reagáljon rá.
4 felhasználónak tetszik: ophely88, dave095, rachella, Appalache
2011. december 24. 14:56 #44
- törölt felhasználó -    
ToTo, most nem szemrehányásként, de te moderátor vagy, te (is) felelsz azért, hogy kikerüljön a cikk, vagy nem, sőt, még át is tudod írni. De (bármennyire is imádom Gagát) ha a valós tényeket írta volna ide a cikk szerzője, akkor már nem lenne hírértékű, mert ilyen alapon bárkiről lehetne cikket írni, minthogy ,,Ke$ha lehet, hogy egy papucsot fog vásárolni". Igaz, hogy más egy papucs, mint az Oscar, de a lényeget gondolom értitek. smileeee.gif
2011. december 24. 15:03 #45
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2011.12.24. 14:52)
Az oscar-díj átadó műsorok és maga a ceremónia is 10-15 éves mélyrepülésben van. A jelöltek és díjazottak nem igen felelnek meg a valóságnak egy ideje. Évtizedekkel ezelött sok színész és film kapott díjat úgy, hogy lett volna jobb választás is. Ilyen pl a Rocky c. film díja a Taxisofőrrel szemben. Az utókor bizonyította be, hogy mekkora bakot lőtt az akadémia. Amikor ezek a 'tévedések' elkezdtek vízhangozni, beindult az akadémia részéről egy olyan folyamat amiből sosem fognak kikeveredni. Hogy mire gondolok? Elkezték díjakkal jutalmazni azokat akiket nem díjaztak akkor amikor megérdemelték volna egyfajta kárpótlásul. Ilyen film lett Scorsese Tégla című filmje. Csinált ő sokkal jobb filmeket amiért nem kapott. Elkezdődött ez a kompenzálás amitől az adott évben megint elestek olyan művészek és rendezők akik abban az évben jobban megérdemelték volna. Az akadémia évek óta kergeti a saját farkát. Csökken a nézettség és a színvonal évek óta, mert a nézőknek is feltűnt, hogy valami nem klappol. És hogy mindezt miért írtam ide? Azért, mert 99%, hogy Gaga is bekerül az 5-be, de nem feltétlenül azért mert ott a helye és megérdemli és mert nincs más jó vagy jobb dal abban a 38-ban, hanem azért, mert lesz egy húzónév, akire rámozdulnak a tömegek, így fogják növelni a nézettséget, főleg ha még élőben fel is lép. Ez a marketingnak fog szólni és a korábbi eseményeknek és nem azért mert húdejó ez a dal és muszáj díjra jelölni. 
Aki nem érti miről pofázok itt az inkább ne is reagáljon rá.


Igen, értem miről van szó, és igaz, hogy Gagát főleg a népszerűsége miatt jelölik majd ha jelölik. A baj azzal van, hogy még nem jelölték, csak a majdnem 40 esélyes között van. Majd akkor lehet erről vitatkozni, ha jelölik vagy megnyeri.
2011. december 24. 15:03 #46
MycySmiley
MycySmiley
♥Dean Winchester♥
 
StátuszNézz az égre,a legszebb fényre,láss egy álmot,s harcolj érte.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.26.
Hozzászólás: 2402
Csatolások: 7014
Azonosító: 150055
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2011.12.24. 14:52)
Az oscar-díj átadó műsorok és maga a ceremónia is 10-15 éves mélyrepülésben van. A jelöltek és díjazottak nem igen felelnek meg a valóságnak egy ideje. Évtizedekkel ezelött sok színész és film kapott díjat úgy, hogy lett volna jobb választás is. Ilyen pl a Rocky c. film díja a Taxisofőrrel szemben. Az utókor bizonyította be, hogy mekkora bakot lőtt az akadémia. Amikor ezek a 'tévedések' elkezdtek vízhangozni, beindult az akadémia részéről egy olyan folyamat amiből sosem fognak kikeveredni. Hogy mire gondolok? Elkezték díjakkal jutalmazni azokat akiket nem díjaztak akkor amikor megérdemelték volna egyfajta kárpótlásul. Ilyen film lett Scorsese Tégla című filmje. Csinált ő sokkal jobb filmeket amiért nem kapott. Elkezdődött ez a kompenzálás amitől az adott évben megint elestek olyan művészek és rendezők akik abban az évben jobban megérdemelték volna. Az akadémia évek óta kergeti a saját farkát. Csökken a nézettség és a színvonal évek óta, mert a nézőknek is feltűnt, hogy valami nem klappol. És hogy mindezt miért írtam ide? Azért, mert 99%, hogy Gaga is bekerül az 5-be, de nem feltétlenül azért mert ott a helye és megérdemli és mert nincs más jó vagy jobb dal abban a 38-ban, hanem azért, mert lesz egy húzónév, akire rámozdulnak a tömegek, így fogják növelni a nézettséget, főleg ha még élőben fel is lép. Ez a marketingnak fog szólni és a korábbi eseményeknek és nem azért mert húdejó ez a dal és muszáj díjra jelölni. 
Aki nem érti miről pofázok itt az inkább ne is reagáljon rá.

Ez így igaz.
2011. december 24. 15:12 #47
blackpearl
blackpearl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.22.
Hozzászólás: 170
Csatolások: 0
Azonosító: 136930
Offline offline
én szeretem csak sajnos ilyen sztárok mint pl. Johnny Depp is kaphatna egyet
2011. december 24. 15:20 #48
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12488
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Enaa @ 2011.12.24. 14:56)
ToTo, most nem szemrehányásként, de te moderátor vagy, te (is) felelsz azért, hogy kikerüljön a cikk, vagy nem, sőt, még át is tudod írni. De (bármennyire is imádom Gagát) ha a valós tényeket írta volna ide a cikk szerzője, akkor már nem lenne hírértékű, mert ilyen alapon bárkiről lehetne cikket írni, minthogy ,,Ke$ha lehet, hogy egy papucsot fog vásárolni". Igaz, hogy más egy papucs, mint az Oscar, de a lényeget gondolom értitek. smileeee.gif


Semmi közöm a cikkekhez. Ha írok, ugyanúgy beküldöm, mint ti. Volt már ami nekem sem került ki. Én is csak szólni tudok meg jelezni ha egy cikk valótlan vagy híbás - és szoktam is elég rendszeresen, de ezt bárki megteheti nem csak én.
2011. december 24. 15:21 #49
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6858
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet
_ToTo_ írta:
Az oscar-díj átadó műsorok és maga a ceremónia is 10-15 éves mélyrepülésben van. A jelöltek és díjazottak nem igen felelnek meg a valóságnak egy ideje. Évtizedekkel ezelött sok színész és film kapott díjat úgy, hogy lett volna jobb választás is. Ilyen pl a Rocky c. film díja a Taxisofőrrel szemben. Az utókor bizonyította be, hogy mekkora bakot lőtt az akadémia. Amikor ezek a 'tévedések' elkezdtek vízhangozni, beindult az akadémia részéről egy olyan folyamat amiből sosem fognak kikeveredni. Hogy mire gondolok? Elkezték díjakkal jutalmazni azokat akiket nem díjaztak akkor amikor megérdemelték volna egyfajta kárpótlásul. Ilyen film lett Scorsese Tégla című filmje. Csinált ő sokkal jobb filmeket amiért nem kapott. Elkezdődött ez a kompenzálás amitől az adott évben megint elestek olyan művészek és rendezők akik abban az évben jobban megérdemelték volna. Az akadémia évek óta kergeti a saját farkát. Csökken a nézettség és a színvonal évek óta, mert a nézőknek is feltűnt, hogy valami nem klappol. És hogy mindezt miért írtam ide? Azért, mert 99%, hogy Gaga is bekerül az 5-be, de nem feltétlenül azért mert ott a helye és megérdemli és mert nincs más jó vagy jobb dal abban a 38-ban, hanem azért, mert lesz egy húzónév, akire rámozdulnak a tömegek, így fogják növelni a nézettséget, főleg ha még élőben fel is lép. Ez a marketingnak fog szólni és a korábbi eseményeknek és nem azért mert húdejó ez a dal és muszáj díjra jelölni. 
Aki nem érti miről pofázok itt az inkább ne is reagáljon rá.

teljes mértékben egyetértek.!
2011. december 24. 15:23 #50
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2011.12.24. 14:52)
Az oscar-díj átadó műsorok és maga a ceremónia is 10-15 éves mélyrepülésben van. A jelöltek és díjazottak nem igen felelnek meg a valóságnak egy ideje. Évtizedekkel ezelött sok színész és film kapott díjat úgy, hogy lett volna jobb választás is. Ilyen pl a Rocky c. film díja a Taxisofőrrel szemben. Az utókor bizonyította be, hogy mekkora bakot lőtt az akadémia. Amikor ezek a 'tévedések' elkezdtek vízhangozni, beindult az akadémia részéről egy olyan folyamat amiből sosem fognak kikeveredni. Hogy mire gondolok? Elkezték díjakkal jutalmazni azokat akiket nem díjaztak akkor amikor megérdemelték volna egyfajta kárpótlásul. Ilyen film lett Scorsese Tégla című filmje. Csinált ő sokkal jobb filmeket amiért nem kapott. Elkezdődött ez a kompenzálás amitől az adott évben megint elestek olyan művészek és rendezők akik abban az évben jobban megérdemelték volna. Az akadémia évek óta kergeti a saját farkát. Csökken a nézettség és a színvonal évek óta, mert a nézőknek is feltűnt, hogy valami nem klappol. És hogy mindezt miért írtam ide? Azért, mert 99%, hogy Gaga is bekerül az 5-be, de nem feltétlenül azért mert ott a helye és megérdemli és mert nincs más jó vagy jobb dal abban a 38-ban, hanem azért, mert lesz egy húzónév, akire rámozdulnak a tömegek, így fogják növelni a nézettséget, főleg ha még élőben fel is lép. Ez a marketingnak fog szólni és a korábbi eseményeknek és nem azért mert húdejó ez a dal és muszáj díjra jelölni. 
Aki nem érti miről pofázok itt az inkább ne is reagáljon rá.


meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif

Idézet (bee928 @ 2011.12.24. 14:16)
ophely88 énis csak a véleményemet írtam és azt gondolom h akik azért kritizálnak valakit mert egy jelölést kapott az téll szégyen de mindegy én nem akarok veszekedni!


Nem is akarunk itt veszekedni. Kritizáljuk, mert nekünk nem tetszik a jelölés, fogadd el, ne akadj ki rajta, az élet túl rövid ilyen hülyeségekhez.
2 felhasználónak tetszik: dave095, Glamster
2011. december 24. 16:23 #51
Marina Salvatore
Marina Salvatore
Goth,Loki Laufeyson & Daenerys Targaryen <333
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=OyzI2hrmGgI&feature=related *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.29.
Hozzászólás: 5443
Csatolások: 2807
Azonosító: 150271
Offline offline
Remélem meg kapja az Oscar-t:)
2011. december 24. 16:29 #52
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1930
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
OH..már manapság sehol nincs NORMÁLIS díjkiosztó? sad.gif
2011. december 24. 16:52 #53
bimbi93
bimbi93
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.24.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 16
Azonosító: 146132
Offline offline
én pont le*arom ki mit gondol,mert télleg teszek rá, én remélem megnyeri smileeee.gif
2011. december 24. 17:01 #54
- törölt felhasználó -    
Toto! Egyetértek. biggrin.gif
2011. december 24. 17:12 #55
missyanikó7
missyanikó7
Huncutka™
 
StátuszCranilla:Körülötted mindenki hülye csak te vagy okos :D :D :D
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 1234
Csatolások: 42
Azonosító: 152541
Offline offline
LadY Gaga a stílusát jelölik Oscar díjra smileeee.gif
2011. december 24. 17:13 #56
beyo
beyo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.07.
Hozzászólás: 729
Csatolások: 11
Azonosító: 154837
Offline offline
? Na ezt nem gondoltam volna. biggrin.gif
2011. december 24. 17:17 #57
Kokonuth
Kokonuth
visszatérő vendég
 
Státusz~Aoi, aoi ano sora...~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 12
Azonosító: 146549
Offline offline
Komolyan nincs jobb dolgotok szent este, mint azon egyezkedni, hogy Gaga kap-e Oscart, vagy sem? smileeee.gif
Kajáljatok, díszítsétek a fenyőt, tépjétek az ajándékokat... (Nekem már mind megvolt, csak azért írom le ezeket. smileeee.gif )
1 felhasználónak tetszik: LULUPeas
2011. december 24. 17:27 #58
Andika66
Andika66
F1 ♥
 
StátuszBár teljesen összetörtem, a szívem még mindig vadul dobog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.26.
Hozzászólás: 2120
Csatolások: 233
Azonosító: 139605
Offline offline
Én azért gratulálok!!!
2011. december 24. 18:28 #59
rachella
rachella
EchelonMuserGlambert
 
Státusz“Menj az utamból! Elhasználod az oxigénemet!” /Száll a kakukk fészkére/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 1591
Csatolások: 0
Azonosító: 147043
Offline offline
Adjunk neki mindjárt három Oscart, sőt, akkor már egy Nobel-díjat is nyomjunk a kezébe, abból se maradjon ki! rohog.gif
Szégyen, hogy rengeteg tehetséges színész/színésznő van, aki nagyot alkotot, a szívét-lelkét beleadta a szerepbe, és hiteles, fantasztikus alakítást nyújtott, és még ők sem kaptak érte Oscart. dry.gif
Bezzeg Gaga...
A díjátadó már így sem ér semmit, semmi színvonala nincsen, ahogy a zenei díjátadók is elvesztették a jó ízlésüket, mára az Oscar is. Mindegy. Jelöljék, kapja meg, igazából nem izgat különösebben. Kellemes karácsonyt mindenknek! biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: _ToTo_, ophely88, Appalache
2011. december 24. 18:32 #60
evelin0623
evelin0623
Isααĉ
 
StátuszThe Vampire Diaries Mánia**
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 1060
Csatolások: 122
Azonosító: 147866
Offline offline
Gratulálok biggrin.gif Megérdemli a díjat, sokat dolgozik, csak ezt a sok rosszakaró nem fogja fel, hogy a marhaságaiban is rengeteg munka van. Garatula.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok