Starity

Mi a véleményetek az S.O.P.A mozgalmáról?

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 24. 19:48 #41
- törölt felhasználó -    
2012. január 24. 19:55 #42
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.01.24. 19:41)
SZÁNALMAS  110.gif 
Nem tudom hogy képzelik. Majd a fejedhez tartanak egy pisztolyt vagy kitesznek a moziból ha nem jó korhatáros filmre ülsz be? Ugyan már...Örülnek ha embert látnak, beengednek oda boldog boldogtalant csak fizessen a jegyért  rolleyes.gif


Pontosan a magyar mozik nem engedhetik meg maguknak anyagilag, hogy betartsák a korhátorokat, örülnek neki ha fogy jegy. Így pedig semmi értelme korhatár besorolásnak. Viszont ha késve érkeznek majd hozzánk filmek, akkor legalább a nagy stúdiók nem mondhatják hogy tőlünk kerülnek fel a kamerás mozis felvételek a netre! rohog.gif Bár ez egyáltalán nem vigasz.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, saii, Bessie
2012. január 24. 20:09 #43
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (DaveChris @ 2012.01.24. 19:55)
Viszont ha késve érkeznek majd hozzánk filmek, akkor legalább a nagy stúdiók nem mondhatják hogy tőlünk kerülnek fel a kamerás mozis felvételek a netre!  rohog.gif Bár ez egyáltalán nem vigasz.


Amilyen gyökér emberek vannak arra felé, simán elhiszik, ha azt mondják, hogy a helyzet semmit nem változott és továbbra is Magyarország a ludas. Azt se tudják, hogy az mi fán terem, akár beégetett japán felirat is lehetne a kalózfelvételeken, szerintem elhinnék simán rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: DaveChris, saii, Bessie, Christo
2012. január 24. 20:22 #44
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.01.24. 20:09)
Amilyen gyökér emberek vannak arra felé, simán elhiszik, ha azt mondják, hogy a helyzet semmit nem változott és továbbra is Magyarország a ludas. Azt se tudják, hogy az mi fán terem, akár beégetett japán felirat is lehetne a kalózfelvételeken, szerintem elhinnék simán  rolleyes.gif


Igen ebben van valami! biggrin.gif Bizony bizony mi vagyunk a nagy netkalózok nemzete! biggrin.gif Miattunk megy tönkre Hoolllywood! _nevet.gif _nevet.gif Egyébként egy tanulmány szerint kis hazánkban nem a legújabb mozifilmeket töltik le legtöbben hanem azokat filmeket amik idehaza nem elérhető. És tényleg rengeteg jó film (és sorozat is) nem jut el Magyarországra nem hogy a mozikba még dvd-én se jelenik meg nálunk (és rengeteg szar viszont igen), szóval mondhatni nincs választásunk, éljen a kalózkodás!
6 felhasználónak tetszik: ophely88, saii, Bessie, Christo, Domcicc, funny18
2012. január 24. 20:27 #45
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (DaveChris @ 2012.01.24. 20:22)
biggrin.gif Miattunk megy tönkre Hoolllywood!  _nevet.gif  _nevet.gif


Ha csak annyival hozzá tudnék járulni Hollyweird tönkretételéhez, hogy letöltök, akkor vennék egy winchestert és mindent letöltök. Az ízlésficamos pasim örülne is neki, hogy van miből választani. rofl.gif
4 felhasználónak tetszik: DaveChris, Bessie, Domcicc, saii
2012. január 24. 20:38 #46
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.01.24. 20:27)
Ha csak annyival hozzá tudnék járulni Hollyweird tönkretételéhez, hogy letöltök, akkor vennék egy winchestert és mindent letöltök. Az ízlésficamos pasim örülne is neki, hogy van miből választani. rofl.gif


Hát szerintem a forgalmazóknak biztos nagyon fáj, hogy nem ők préselnek minden egyes centet a filmekből (zenékből stb..). Hisz végül is erről szól ez egész SOPA mozgalom pár nagyon gazdag embernek fáj, hogy nem lehet mocskossul nagyon gazdag. pardon.gif
5 felhasználónak tetszik: ophely88, Bessie, Christo, Domcicc, saii
2012. január 24. 21:32 #47
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (DaveChris @ 2012.01.24. 20:38)
Hát szerintem a forgalmazóknak biztos nagyon fáj, hogy nem ők préselnek minden egyes centet a filmekből (zenékből stb..). Hisz végül is erről szól ez egész SOPA mozgalom pár  nagyon gazdag embernek fáj, hogy nem lehet mocskossul nagyon gazdag. pardon.gif

Vagy hogy egy sz@r filmből nem tudnak több pénzt kipréselni. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: ophely88, DaveChris, saii
2012. január 24. 21:46 #48
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (DaveChris @ 2012.01.24. 20:38)
Hát szerintem a forgalmazóknak biztos nagyon fáj, hogy nem ők préselnek minden egyes centet a filmekből (zenékből stb..). Hisz végül is erről szól ez egész SOPA mozgalom pár  nagyon gazdag embernek fáj, hogy nem lehet mocskossul nagyon gazdag. pardon.gif


Oh.. Ne sajnáljam már őket, de tényleg. 110.gif Rosszabbak, mint Rózsika néni a szomszédból, annak is megvan mindene mégis mindig panaszkodik rohog.gif
Nekem egyébként a zenei albumok letöltése elleni rinya jobban tetszik. Azt mondják, hogy nincsen pénz, mert az emberek nem vesznek albumokat. Ez részben igaz. Ugyan nem dörgölik a jónép orra alá, de ez nem teljesen így van. Volt szerencsém, sajnos nem sokáig dolgozni egy helyen, ahol dalok és albumok megvételét felügyeltem (jogok, kifizetések stb) amik utána különböző filmekbe, reklámokba, hirdetésekbe, juke box vagy zenegépek merevlemezeire kerültek és mit ne mondjak, elég nevetséges, hogy van pofájuk 200Ft-ot elkérni egy számért, egy albumért meg 5ezret, de akinek kell úgyis megveszi. Reklámba és filmbe egy kb fél perces zene több tízezer forintért kerül be, egy zenegépbe pedig ha nincs 20 album, akkor egy sem. De ezt ugyebár senki nem mondja. Miért is mondaná? A kezem alatt volt hogy napi több ezer forint folyt be nekik és nekem kellett vesződni a nyavalyás jelszavaikkal meg a lassú szervereikkel, mert online lehetett letölteni a már addigra kifizetett albumokat vagy zenéket.
Kapzsiság csak. Semennyi pénz sem elég nekik dry.gif
3 felhasználónak tetszik: DaveChris, Bessie, saii
2012. január 24. 21:59 #49
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.01.24. 21:46)
Oh.. Ne sajnáljam már őket, de tényleg.  110.gif Rosszabbak, mint Rózsika néni a szomszédból, annak is megvan mindene mégis mindig panaszkodik  rohog.gif 
Nekem egyébként a zenei albumok letöltése elleni rinya jobban tetszik. Azt mondják, hogy nincsen pénz, mert az emberek nem vesznek albumokat. Ez részben igaz. Ugyan nem dörgölik a jónép orra alá, de ez nem teljesen így van. Volt szerencsém, sajnos nem sokáig dolgozni egy helyen, ahol dalok és albumok megvételét felügyeltem (jogok, kifizetések stb) amik utána különböző filmekbe, reklámokba, hirdetésekbe, juke box vagy zenegépek merevlemezeire kerültek és mit ne mondjak, elég nevetséges, hogy van pofájuk 200Ft-ot elkérni egy számért, egy albumért meg 5ezret, de akinek kell úgyis megveszi. Reklámba és filmbe egy kb fél perces zene több tízezer forintért kerül be, egy zenegépbe pedig ha nincs 20 album, akkor egy sem. De ezt ugyebár senki nem mondja. Miért is mondaná? A kezem alatt volt hogy napi több ezer forint folyt be nekik és nekem kellett vesződni a nyavalyás jelszavaikkal meg a lassú szervereikkel, mert online lehetett letölteni a már addigra kifizetett albumokat vagy zenéket. 
Kapzsiság csak. Semennyi pénz sem elég nekik  dry.gif


Most, hogy említed a zeneipart, eszembe jutott hogy állítólag megaupload az amazonnal karöltve akart nyitni egy legális zenehallgató oldalt a Megaboxot ami a bevételeinek 90 százalékát a zenészeknek adta volna tovább, a kiadókat teljesen kihagyva a rendszerből. Az összesküvők elméletek szerint emiatt is keményítettek be.
4 felhasználónak tetszik: Bessie, Christo, saii, ophely88
2012. január 24. 23:21 #50
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Már mindent leírtatok, amit gondolok, úgyhogy csak annyival egészíteném ki, hogy el-aszott egy világban élünk. Nem azzal vannak elfoglalva amivel kéne, hanem ilyen szir-szarokkal.
5 felhasználónak tetszik: Bessie, saii, ophely88, DaveChris, An_d_a
2012. január 25. 00:33 #51
- törölt felhasználó -    
Hát most már csak azért is töltögetni fogok. _nevet.gif És szerintem ezzel nem csak én vagyok így.
Nem tudom miért fáj nekik, hogy az ember olyan filmeket, sorozatokat tölt le amit már a föld alól se lehet előkeríteni és az emberlánya örül ha neten véletlen rá akad.
Most komolyan, ezeknek ennyi a szabadidejük? reklamalo.gif Sok pénzéhes, önző hólyag.
Fulladjanak bele a pénzükbe én csak ezt kívánom nekik.
Én meg veszem az üres DVD-t és megtöltöm olcsóbban mint, hogy megvenném. _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, DaveChris, Grace Benning
2012. január 25. 01:01 #52
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Egyébként ha ezt meglépik, feljelentem őket! rohog.gif Sorozat és filmmániás vagyok, ha nem tudnék több produkcióhoz jutni nem is tudom mi lenne velem. fear.gif
6 felhasználónak tetszik: DaveChris, saii, ophely88, funny18, Saranghae17, An_d_a
2012. január 25. 09:23 #53
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3871
Csatolások: 9246
Azonosító: 1360
Offline offline
Tökéletesen egyetértek az előttem szólók véleményével, nem is ragoznám tovább. Csupán annyival egészíteném ki, hogy nem értem miért mindig mindent a negatív oldalról kell megközelíteniük a dolgokat? Illetve értem, de nem úgy lenne fair, hogy a pozitív oldalt is számításba vegyék? Nem tudom más, hogy van vele, de én bármikor, bárhol, bárkinek bevallom, hogy azóta jobb az angol nyelvtudásom, amióta lehetőségem van eredeti nyelven nézni a filmeket,sorozatokat. A tv erre nem ad lehetőséget, a szinkrontól, és félrefordításokról meg egyenesen falra mászom. Arról nem is beszélve, hogy sorozatok esetében akár több éves csúszás is lehet az amerikai/angol/kanadai/stb. országok premierjéhez képest. dry.gif Sokszor meg be sem fejezik az elkezdett sorozatokat, inkább milliószor megismétlik. Elcseszett egy világ ez!
6 felhasználónak tetszik: Bessie, ophely88, Saranghae17, DaveChris, Ariana, Christo
2012. január 25. 17:16 #54
- törölt felhasználó -    
Idézet (saii @ 2012.01.25. 09:23)
Tökéletesen egyetértek az előttem szólók véleményével, nem is ragoznám tovább. Csupán annyival egészíteném ki, hogy nem értem miért mindig mindent a negatív oldalról kell megközelíteniük a dolgokat? Illetve értem, de nem úgy lenne fair, hogy a pozitív oldalt is számításba vegyék? Nem tudom más, hogy van vele, de én bármikor, bárhol, bárkinek bevallom, hogy azóta jobb az angol nyelvtudásom, amióta lehetőségem van eredeti nyelven nézni a filmeket,sorozatokat. A tv erre nem ad lehetőséget, a szinkrontól, és félrefordításokról meg egyenesen falra mászom. Arról nem is beszélve, hogy sorozatok esetében akár több éves csúszás is lehet az amerikai/angol/kanadai/stb. országok premierjéhez képest.  dry.gif Sokszor meg be sem fejezik az elkezdett sorozatokat, inkább milliószor megismétlik. Elcseszett egy világ ez!

Na ezaz, meg rengeteg olyan filmet tudnék mondani, amit véletlenül sem szinkronizáltak le, vagy azért, mert több éves, vagy mert egyszerűen feliratosan forgalmazzák. Na most erre egy jó példa volt a legutóbbi Rhys Ifans-film, amit néztem, még magyar felirat sem volt sehol, nemhogy szinkron blink.gif Egyrészt maga a SOPA alapötlete jó, hogy védjük a dolgainkat, de a kivitelezés borzalmas. Meg még olyat, hogy törlik a Wikipédiát, ezt sem tudom, melyik el_aszott oldalon olvastam, de kérem szépen, ezek nélkül ma már nem tudnánk meglenni. Előrehozott érettségit a drága Wikibarátnémmal tettem, egy egész évnyi tananyagot köszönhetek neki, szóval ha elkezdik az információkat tároló oldalakat is törölni, én baromi pipa leszek dry.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, DaveChris, saii, Bessie
2012. január 25. 17:54 #55
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2012.01.25. 17:16)
szóval ha elkezdik az információkat tároló oldalakat is törölni, én baromi pipa leszek  dry.gif


És ezzel még nem ér véget a folyamat. Én azt olvastam egy nem magyar nyelvű oldalon, hogy felkérik a Googlet, Facebookot, Twittert, Mozillát és Ebayt, hogy válasszanak maguknak 'oldalt'. Itt kitör a III-ik világháború abban a pillanatban, mert ha átáll az ellenséges oldalra az Anonymous beszól és képesek 'megtámadni' őket. Nem mondom, hogy mind megsínylené, de például az amúgyis gyenge lábakon álló Facebooknak vagy a twitternek nem hiányzik egy két nagyobb vagy egy végzetes 'támadás'. Nem is ez aggasztó. hanem az egész, egyben, ez így tényleg nincs rendben, ez az ovis 'meghúztad a hajam, én is megteszem veled' gyerekes de egy idő után elfajulhatnak a dolgok, főleg így, hogy utólag kiderült, a Megaupload üzemeltetők millió $-okat kerestek. Na ná, hogy böki a kormány és az országok csőrét, nem csak nem fogadnak szót, de illegális úton tettek szert pénzre. Mélyebbre kellene ásni, nagyon sok ember 'saras' ebben az ügyben és mivel ilyen sokat tettek zsebre, szerintem folytatni fogják, nagy sebességgel, amit elkezdtek, bármi is a céljuk.

Nekem amúgy ígyis megfelel. Ha megveszed a DVD-t, a profitból úgyis tesznek el a nyakkendősek, akik üzemeltették a megauploadot, azok is a mi illetve más letöltők pénzéből is béreltek jachtot illetve gazdagodtak meg. Mindkét fél úgy teszi zsebre a lét, hogy te 'nem tudsz róla', de amíg meg tudom szerezni, ami kell nekem, így vagy úgy, addig nem érdekel ki mire költi a 'pénzemet' biggrin.gif Felőlem nyaralót is vehetnek belőle Los Angelesben vagy beszélő robotokat, nekem az számít, hogy senki ne akadályozza meg az utat a kinézett tartalomhoz, ha már egyszer nem hagynak más megoldást. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Bessie, saii, DaveChris, Christo
2012. január 25. 18:26 #56
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.01.25. 17:54)
És ezzel még nem ér véget a folyamat. Én azt olvastam egy nem magyar nyelvű oldalon, hogy felkérik a Googlet, Facebookot, Twittert, Mozillát és Ebayt, hogy válasszanak maguknak 'oldalt'. Itt kitör a III-ik világháború abban a pillanatban, mert ha átáll az ellenséges oldalra az Anonymous beszól és képesek 'megtámadni' őket. Nem mondom, hogy mind megsínylené, de például az amúgyis gyenge lábakon álló Facebooknak vagy a twitternek nem hiányzik egy két nagyobb vagy egy végzetes 'támadás'. Nem is ez aggasztó. hanem az egész, egyben, ez így tényleg nincs rendben, ez az ovis 'meghúztad a hajam, én is megteszem veled' gyerekes de egy idő után elfajulhatnak a dolgok, főleg így, hogy utólag kiderült, a Megaupload üzemeltetők millió $-okat kerestek. Na ná, hogy böki a kormány és az országok csőrét, nem csak nem fogadnak szót, de illegális úton tettek szert pénzre. Mélyebbre kellene ásni, nagyon sok ember 'saras' ebben az ügyben és mivel ilyen sokat tettek zsebre, szerintem folytatni fogják, nagy sebességgel, amit elkezdtek, bármi is a céljuk.
Nekem amúgy ígyis megfelel. Ha megveszed a DVD-t, a profitból úgyis tesznek el a nyakkendősek, akik üzemeltették a megauploadot, azok is a mi illetve más letöltők pénzéből is béreltek jachtot illetve gazdagodtak meg. Mindkét fél úgy teszi zsebre a lét, hogy te 'nem tudsz róla', de amíg meg tudom szerezni, ami kell nekem, így vagy úgy, addig nem érdekel ki mire költi a 'pénzemet'  biggrin.gif Felőlem nyaralót is vehetnek belőle Los Angelesben vagy beszélő robotokat, nekem az számít, hogy senki ne akadályozza meg az utat a kinézett tartalomhoz, ha már egyszer nem hagynak más megoldást.  rohog.gif


Úgy tudom hogy filmforgalmazók szövetsége nem csak általad említett oldalaknak tett ilyen "visszautasíthatalan ajánlatot", hanem politikusoknak, sőtt az Egyesült Államok elnökének is! Nem tudom potosan hogy személyesem Obama vagy valamelyik szóvivője kritizálta a SOPA törvényt, mondván kalózkodás elítélendő, de az Internet lényege a szabad információ áramlás, és nem támogatnak semmilyen törvényt ami ezt gátolna. Erre ugye a szövetség válasza az hogy ők nem biztos, hogy támogatni tudják anyagilag Barack Obama kampányát. No komment!
Ami megaupload tulajdonosát illeti igen rengeteg pénzt keresett, és nem is nagyon titkolta, viszont nem is gátolta az ingyenes hozzáférést az anyagaihoz, így nem sajnálom tőle!
3 felhasználónak tetszik: saii, Bessie, Saranghae17
2012. január 25. 19:04 #57
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
A technológiát, és az innovációt nem lehet keretek közé szorítani. Ez pont olyan, mint a Formula 1-ben, az FIA - Nemzetközi Automobil Szövetség - évről-évre próbálja megkötni a mérnökök kezét. Megírják a technikai szabályzatot, és azt hiszik, hogy támadhatatlan, aztán kiderül, hogy nagy pofára esés a dolog, mert a mérnökök megoldják máshogy.

Éppen ez van az internettel is. Álmodoznak csak arról, hogy majd ezt is kormányok, mamutcégek, jogvédők fogják irányítani. Ezek az emberek, szervezetek nincsenek arra felkészülve, hogy visszanyal a fagyi. Egyébiránt az internet globális forgalmának uralmát majd akkor gyakorolhatja az USA, ha az egész Föld egyetlen állam lesz, és ezt USA-nak hívják, illetve majd akkor, ha visszafelé forog a Föld.

Bezárták a Megaupload-ot, erre egymás után jönnek a különböző mérések, hogy világ szinten nem csökkent érezhető mértékben a kalózkodás. Egy "okos" amerikai "szakember" azt nyilatkozta, ő nem tart attól, hogy azok, akik eddig a Megaupload-ot használták, azok majd tömegesen fognak átállni torrentre, mert a torrent technológia túl komplex az átlag amerikainak. Ezen azóta röhögök. rohog.gif Majd, ha lesz egy kis időm, akkor megsajnálom őket.

Ezek a kiadóóriások kísértetiesen hasonlítanak a dinoszauruszokhoz, és nagyon úgy tűnik, hogy érzik a vesztüket is. Számos zenész a saját honlapkán teszi elérhetővé az aktuális albumát. Kedvezményeket ad, vagy egy-egy szám akár ingyenesen is letölthető, stb. A lényeg az, hogy az összbevétel hozzájuk vándorol, nem pedig csak egy része.
Igaz ez a játékokra is. Nem véletlenül olyan népszerű a Steam, és nem véletlen a hozzá hasonló szolgáltatások egyre bővülő száma, mind az Origin, a Direct2Drive, stb. Különösen a kisebb fejlesztőknek segítség, hogy nem kell kiadóknál házalni, a kiadó nem szól bele a fejlesztésbe, és a Steam esetében a bevétel 70%-a a fejlesztőé. Még így is jobban jár, mint a hagyományos metódus alapján.
Szóval itt alapvetően a gátlástalanul kizsákmányoló üzleti modellel van a probléma.

Ami pedig egy érdekes elgondolás, hogy a különböző országok szerzői jogi szabályozása jobbára egy valamiben mindenhol ugyanaz, a 15-30 éves korosztályt egy az egyben bűnözőnek tekinti. Erre mondta viszont egy jogász, hogy ha ennyi ember tekinthető bűnözőnek, akkor ott nem az emberekkel van gond, hanem a törvény rossz.
5 felhasználónak tetszik: saii, DaveChris, Bessie, Saranghae17, Christo
2012. január 25. 19:30 #58
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Nem tudom ezt olvastaátok-e: http://index.hu/tech/2012/01/23/bedurvult_az_anonymous/ , de nagyon bedühödött erre az Anonymous, és még akciók várhatóak tőlük. A végén még netes világháború lesz itt...
2012. január 25. 19:31 #59
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2012.01.25. 19:04)

Egy "okos" amerikai "szakember" azt nyilatkozta, ő nem tart attól, hogy azok, akik eddig a Megaupload-ot használták, azok majd tömegesen fognak átállni torrentre, mert a torrent technológia túl komplex az átlag amerikainak. Ezen azóta röhögök.  rohog.gif 

Ouch. Ez fájt. _nevet.gif nevet2.gif Én is megtanultam, sőt azóta már másnak is elmagyaráztam érthetően.
De ilyen szépen leh.lyézni a saját népét... rohog.gif _nevet.gif Grat.
2 felhasználónak tetszik: saii, Christo
2012. január 25. 19:39 #60
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.01.25. 19:31)
Ouch. Ez fájt. _nevet.gif  nevet2.gif Én is megtanultam, sőt azóta már másnak is elmagyaráztam érthetően. 
De ilyen szépen leh.lyézni a saját népét... rohog.gif  _nevet.gif Grat.


Figyelj drágám, sokan nem tudják elsajátítani a működést vagy megérteni a folyamatot. Szép öngól volt kérem szépen, de én elhiszem amit mond. Kinézem belőlük rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, saii, Christo
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!