Starity

Snoop Dogg a Csillag születik sztárjával dalol

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 03. 10:28 #1
rathmate
rathmate
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.13.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 165241
Offline offline
Balogh Brigitta, azaz Brighi óriási szerencsében részesült. Snoop Dogg őt kérte fel, hogy készítsenek közösen egy dalt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2012. február 03. 10:31 #2
- törölt felhasználó -    
Gratula Briginek smileeee.gif
2012. február 03. 10:36 #3
J0k3rr
J0k3rr
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 159332
Offline offline
Szerintem egész jol sikerült!
2012. február 03. 10:43 #4
- törölt felhasználó -    
tök szerencsés a lány.biggrin.gif
2012. február 03. 10:50 #5
bogarka_95
bogarka_95
§Dreams.for.an.insomniac§
 
StátuszMy thoughts are like stars I can't fathom into constellations
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.26.
Hozzászólás: 1074
Csatolások: 2
Azonosító: 94215
Offline offline
bár nem ez a kedvenc zenei stílusum,ez a szám egész jó lett.
már nagyon rég nem hallottam semmit Brigittáról,jó,hogy ismét hallat magáról.
2012. február 03. 10:58 #6
Ncskcsk
Ncskcsk
~SHINee lover~
 
StátuszI hate tomatoes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 1943
Csatolások: 5
Azonosító: 147253
Offline offline
Hát hatalmas szerencséje volt az fix o_o. De a szám szerintem tipik átlag lett, a hegedű szép benne. Kár, hogy nem ez most amcsiban a trendi. Shoop Dog meg nem tudom mit keres benne, hiába az ő száma, nem illik a rapje a dalba X_D
2012. február 03. 11:06 #7
- törölt felhasználó -    
pfff...háá ez a Snoop Dogg egy vicc komolyan!
ha nem lenne ez a két albuma a Doggystyle 1993-ból és Tha Doggfather 1996-ból simán le tagadnám hogy én valaha Snoop doggy Dogg-ot hallgattam!
arra lennék kiváncsi amikor a régi vagy a jelenlegi Crips banda tagok meglátják egy ilyen videoklippben bohóckodni akkor csak úgy kiröhögik vagy le se xarják.szerintem utóbbi!
elképesztő hogy milyen populáris szemét zenékhez adja a nevét mostanában! sad.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Rap4ever8, janet7, Porcicca
2012. február 03. 11:19 #8
LillaVagyok
LillaVagyok
új tag
 
StátuszLove Lust Faith + Dreams .V.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 161098
Offline offline
Ez mi a fene ? emberek, úristen.
2012. február 03. 11:20 #9
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
hát a szám elmegy, de azért jó lehetett gy ekkora sztárral dolgozni... smileeee.gif
2012. február 03. 11:29 #10
- törölt felhasználó -    
Ez Snopp Dogg dala??? Amennyit benne szerepel, inkább a csaj dala... o.O Amúgy szerintem nincs rossz hangja, de a dal nekem olyan átlagos lett.. A klip viszont nekem nem nagyon tetszik ://
1 felhasználónak tetszik: Porcicca
2012. február 03. 11:36 #11
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Nagyszerű trash zene, köszönjük Emese. thumbsup.gif Borzasztó trendi trash quality leszbikus jelenetekkel, mert anélkül ugyebár nem Snoop Dogg klip egy Snoop Dogg klip. Sok sikert a csajnak, remélem innentől távol, nagy amerikai karriert fut be és legalább 2 közös albuma lesz Selenítával pompom.gif No de a jóból megárt a sok ( rohog.gif ) nekem inkább azt mondja meg valaki, hogy kerül kapcsolatba két ilyen sztár. Snoop Doggy menedzsere járja Románia utcáit és kérdezősködik, hogy 'Elnézést ön szerepelt már tehetségkutatóban? És nyert? Nem baj. Sztárt faragunk önből ha hajlandó együtt nyarvogni Doggal'? Vagy Romániában a tehetségek engedhetnek meg maguknak amerikai menedzsert aki besuvasztja őket híres emberek klipjeibe? biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, gonzales7, Rap4ever8, janet7
2012. február 03. 11:38 #12
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (ophely88 @ 2012.02.03. 11:36)
Snoop Doggy menedzsere járja Románia utcáit és kérdezősködik, hogy 'Elnézést ön szerepelt már tehetségkutatóban? És nyert? Nem baj. Sztárt faragunk önből ha hajlandó együtt nyarvogni Doggal'? biggrin.gif


nevet2.gif Elárulom, jelenleg visítva röhögök. A szomszédok biztos nem tudják mire vélni. Sajnos vizuális típus vagyok, képet kaptam. omg.gif Egyébként ez valóban borzasztó, már hogy a kliphez is hozzászóljak érdemben. pardon.gif
2012. február 03. 11:48 #13
kovi2
kovi2
Cosima
 
StátuszEnchantée <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.06.
Hozzászólás: 1806
Csatolások: 852
Azonosító: 144885
Offline offline
nem rossz a szám!
2012. február 03. 11:54 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.02.03. 11:36)
Nagyszerű trash zene, köszönjük Emese.  thumbsup.gif Borzasztó trendi trash quality leszbikus jelenetekkel, mert anélkül ugyebár nem Snoop Dogg klip egy Snoop Dogg klip. Sok sikert a csajnak, remélem innentől távol, nagy amerikai karriert fut be és legalább 2 közös albuma lesz Selenítával pompom.gif No de a jóból megárt a sok ( rohog.gif ) nekem inkább azt mondja meg valaki, hogy kerül kapcsolatba két ilyen sztár. Snoop Doggy menedzsere járja Románia utcáit és kérdezősködik, hogy 'Elnézést ön szerepelt már tehetségkutatóban? És nyert? Nem baj. Sztárt faragunk önből ha hajlandó együtt nyarvogni Doggal'? Vagy Romániában a tehetségek engedhetnek meg maguknak amerikai menedzsert aki besuvasztja őket híres emberek klipjeibe?  biggrin.gif


Snoop Dogg valami módon (gondolom pénz módon)a kifutó fiúja lett valami érdek csoportnak hogy a Hip-hop zenét minden nemében a sárba tiporja és teljesen megváltoztassa ennek a zenének arculatát. A neve garancia arra hogy párhuzamot vonjanak a vele a hip-hop zenével. Az elmúlt 10-évben elképesztő energiával azon dolgozott illetve dolgozik hogy a rap zenét és hip hop műfajt lépten nyomon lejárassa, a nevével eladott populáris szeméttel ami már szinte pop zene. de én nem is értem komolyan.
szerintem elvette az eszét a sok crack és a fű no meg a pénz.nem nézi semmibe már a Hip hop szubkultúrát.Ő úgy néz ki hogy mindig is egy utcai gengszter marad akit a drog és a pénz mozgat.
ami egyébként érdekes hogy amikor itt járt Budapesten közvetlen volt nem volt arrogáns vagy nagyképű és a koncertjén a klasszikus és remek zenéit adta elő nem lehetett hallani tőle a trendi mocskait.és többi koncertjén is ez a jellemző mintha két énje lenne! mellow.gif elég kétszínű ember lehet! mellow.gif amit nagyon sajnálok mert az ő zenéin is nőttem fel! sad.gif
egyre jobban azt gondolom hogy Snoop Dogg soha nem lett volna senki Dr. Dre nélkül!
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, janet7
2012. február 03. 12:03 #15
- törölt felhasználó -    
Uram Isten ez a klip valami borzasztó...(és a dal is az)
2012. február 03. 12:19 #16
BunnyGirl
BunnyGirl
Ultraviolence
 
Státuszεїз Shine bright like a diamond εїз
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.26.
Hozzászólás: 2262
Csatolások: 850
Azonosító: 115648
Offline offline
Nem mondanám, hogy nagy szám lett. Nekem egyáltalán nem tetszik.
2012. február 03. 12:29 #17
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Hát Snoop nem sokat van benne. Am a szám elmegy, de nem hinném, hogy húú de nagy siker lesz...
2012. február 03. 12:52 #18
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.02.03. 11:38)
nevet2.gif Elárulom, jelenleg visítva röhögök. A szomszédok biztos nem tudják mire vélni. Sajnos vizuális típus vagyok, képet kaptam.


A fantázia és képzelőerő hátulütői, kedves Grace rohog.gif Kell még zsepi a könnyeidnek?


Idézet (gonzales7 @ 2012.02.03. 11:54)
Snoop Dogg valami módon (gondolom pénz módon)a kifutó fiúja lett valami érdek csoportnak hogy a Hip-hop zenét minden nemében a sárba tiporja és teljesen megváltoztassa ennek a zenének arculatát. A neve garancia arra hogy párhuzamot vonjanak a vele a hip-hop zenével. Az elmúlt 10-évben elképesztő energiával azon dolgozott illetve dolgozik hogy a rap zenét és hip hop műfajt lépten nyomon lejárassa, a nevével eladott populáris szeméttel ami már szinte pop zene. de én nem is értem komolyan.
szerintem elvette az eszét a sok crack és a fű no meg a pénz.nem nézi semmibe már a Hip hop szubkultúrát.Ő úgy néz ki hogy mindig is egy utcai gengszter marad akit a drog és a pénz mozgat.
ami egyébként érdekes hogy amikor itt járt Budapesten közvetlen volt nem volt arrogáns vagy nagyképű és a koncertjén a klasszikus és remek zenéit adta elő nem lehetett hallani tőle a trendi mocskait.és többi koncertjén is ez a jellemző mintha két énje lenne! mellow.gif elég kétszínű ember lehet! mellow.gif amit nagyon sajnálok mert az ő zenéin is nőttem fel! sad.gif 
egyre jobban azt gondolom hogy Snoop Dogg soha nem lett volna senki Dr. Dre nélkül!


Nagyon haragszom Snoopyra (Én így szoktam hívni rohog.gif ), mert elfelejtette, hogy honnan jött. Ő egy azok közül, akiket Dr Dré emelt ki a tömegből és nekem úgy tűnik, hogy ez már nem nagyon van észben neki. Dré nevére szégyent hoz, már nem is igazán tudom hová besorolni az emberkét, ez a sok dances meg a David Guettás szám 110.gif Elvette az eszét a fű, crack, a nő és a pénz. Én valahogy úgy érzem, hogy 50 Cent megjelenése óta vett ennyire mély utat, valami borzalom, kérlek szépen. Én régebben nagy hip hop és rap kedvelő ember voltam, volt annak valami feelingje, éreztél valamit mikor megnéztél egy hip hop vagy rap számot de azóta ... az ő dalaiban ilyet nem érzek és a klipjeit sem nézem mert csak anorexiás csúnya nők vannak benne, akik vonaglanak neki meg egymásnak. Ilyet eleget lehetne hétvégenként a kocsmákban meg discokban, köszönöm nem akarom naponta 56szor ezt nézni a zenecsatornán mellow.gif Beleöli a sok pénzt és számítógépes munkát a klipekbe de nem szólnak szinte semmiről és nem sugároz felém semmi üzenetet (legalábbis felém nem). Most leállhatnánk vitatkozni, hogy ki lát ilyen üzeneteket különböző klipekben meg ki nem. Én személyszerint nagyobb Eminem fan voltam, Snoopy már úgymond eladta magát, már Eminemet sem szeretem, de nála még évekkel ezelőtt is lehetett érezni, hogy valamiért érdemes követni a karrierjét.

Lehet hogy nem fog tetszeni amit most mondok, de én nyugodtan tudnék aludni akkoris, ha a kéthete kiderült drogbotránya miatt lecsuknák. Ha csak ilyen anyaggal tudja megörvendeztetni a fanjait, akkor inkább ne is tegye. Nem pótolhatatlan a csóka, majd jön helyette valaki más. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, Rap4ever8, janet7
2012. február 03. 13:26 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.02.03. 12:52)
A fantázia és képzelőerő hátulütői, kedves Grace  rohog.gif Kell még zsepi a könnyeidnek? 
Nagyon haragszom Snoopyra (Én így szoktam hívni  rohog.gif ), mert elfelejtette, hogy honnan jött. Ő egy azok közül, akiket Dr Dré emelt ki a tömegből és nekem úgy tűnik, hogy ez már nem nagyon van észben neki. Dré nevére szégyent hoz, már nem is igazán tudom hová besorolni az emberkét, ez a sok dances meg a David Guettás szám  110.gif Elvette az eszét a fű, crack, a nő és a pénz. Én valahogy úgy érzem, hogy 50 Cent megjelenése óta vett ennyire mély utat, valami borzalom, kérlek szépen. Én régebben nagy hip hop és rap kedvelő ember voltam, volt annak valami feelingje, éreztél valamit mikor megnéztél egy hip hop vagy rap számot de azóta ... az ő dalaiban ilyet nem érzek és a klipjeit sem nézem mert csak anorexiás csúnya nők vannak benne, akik vonaglanak neki meg egymásnak. Ilyet eleget lehetne hétvégenként a kocsmákban meg discokban, köszönöm nem akarom naponta 56szor ezt nézni a zenecsatornán  mellow.gif  Beleöli a sok pénzt és számítógépes munkát a klipekbe de nem szólnak szinte semmiről és nem sugároz felém semmi üzenetet (legalábbis felém nem). Most leállhatnánk vitatkozni, hogy ki lát ilyen üzeneteket különböző klipekben meg ki nem. Én személyszerint nagyobb Eminem fan voltam, Snoopy már úgymond eladta magát, már Eminemet sem szeretem, de nála még évekkel ezelőtt is lehetett érezni, hogy valamiért érdemes követni a karrierjét.
Lehet hogy nem fog tetszeni amit most mondok, de én nyugodtan tudnék aludni akkoris, ha a kéthete kiderült drogbotránya miatt lecsuknák. Ha csak ilyen anyaggal tudja megörvendeztetni a fanjait, akkor inkább ne is tegye. Nem pótolhatatlan a csóka, majd jön helyette valaki más. pardon.gif


Eminem amikor berobbant egy különc fazon volt ráadásul fehér, a Beastie Boys óta nem volt fehér rap előadó aki ostromolta volna a slágerlistákat. és egy színesebb viccesebb formáját mutatta meg a hip hopnak.De aztán átesett a ló túl oldalára én kb.az első két albumja után kiábrándultam belőle.Valahogy éreztem hogy ez úgy sem fog vezetni sehova.
én úgy érzem hogy a 2000.es évek közepétől kezdett valami elromlani, a Hip hop egyre jobban kezdett megváltozni összemosták előadókkal és műfajokkal pl.az RNB-vel. mellow.gif Előkerültek olyan előadok akiket érdek csoportok futtattak fel teljesen megváltoztatva a hip hop zene arculatát és mondani valóját! mellow.gif ilyenek voltak:50 cent,Game,Soulja Boy,Lil Wayne,Kanye West,Gnarls Barkley,Black Eyed Pease,Fabolous,Niki Minaj,Rihanna, olyan neves Hip-hop előadók mint Jay-z és Snoop Dogg pedig szintén beállt erre a listára. persze régi rap előadókat is pénzes emberek futtatták fel de azokban valahogy volt egy cseppnyi jó érzés hogy valami mást újat mélyebben adjanak a rajongóknak.de most ma ez a cseppnyi jó érzés is kiveszett és csak a dollárok maradtak meg a butítás.
50-cent amikor megjelent olyan érzésem volt mintha egy új 2Pac-et akarnának lenyomni a torkomon.
de nem tudták lenyomni visszaköptem! biggrin.gif
persze van a Hip hopnak egy underground vonala is de már ez is csak a nevében "underground"nem az igazi az sem.
a nagy "golden age"hip hop és rap generáció pedig lassan lassan kiöregedett és nincs vagy kevés a minőségi utánpótlás.VAN de kevés!
kár hogy belekontárkodtak ebbe olyan emberek akiknek csak az egészből származó profit lebeg a szeme előtt és ezzel gyakorlatilag tönkretették ezt a többre hivatott műfajt.
elég megnézni hogy milyen változáson mentek keresztül a hiphop klippek a zenék és a mondani valók!itt van egy példa rá:
1994

2011


nem tudom lehet e érezni a kontrasztot??
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, janet7
2012. február 03. 13:37 #20
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Nagyon sajnálom, hogy idáig jutott. Csatlakozom az előttem szólókhoz: ez szörnyű! Mindig mikor már azt hiszem Snoop nem süllyedhet lejjebb meglep valami ilyesmivel. Nem tudom hova lett a régi énje, de tartok tőle, hogy soha nem tér már vissza az az ember, aki igazi zenét csinált, egyedi volt, fantasztikus stílussal, de teljesen megváltozott... Sokszor hallgatom a régi számait és egyszerűen nem értem, hogy egy olyan tehetségből hogyan válhatott ilyen tömegszemétté. Teljesen más emberré vált. sad.gif
4 felhasználónak tetszik: Kelly, ophely88, janet7, Porcicca
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok