Starity

Iris

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 06. 22:08 #1
AryaXD
AryaXD
 
Státuszどの ひと でも ゆめ が あります。わたし の ゆめ を あなた に あげます。♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.02.
Hozzászólás: 709
Csatolások: 9
Azonosító: 146499
Offline offline
Gyors összefoglalás: biggrin.gif wink.gif
Az IRIS egy dél-koreai sorozat, amit először 2009-ben vetítettek le egy koreai csatornán. A sorozatnak MAGYAR VONATKOZÁSA is van, rengeteg jelenet játszódik Magyarországon, és kulcsfontosságúak kis hazánk eldugott helyszínei itt, Európa szívében. Nem is értem, miért nem látni magyar tv-ben?! dry.gif
Műfaj: akció, romantikus, dráma
Egyelőre egy évad (20×60perc) készült el, a sikerre való tekintettel pedig már a másodikat forgatják, valamint egy párhuzamosan futó spin-off sorozatot, az Athena-The Goddess of War-t is indítottak, az IRIS-The movie c. mozifilm mellett.
Összességében egy igényes, több szálon futó, alapos munkával és odafigyeléssel készített remekmű, gyönyörű betétdalokkal, képekkel és rendezéssel! thumbsup.gif
(az én kedvencem a főhős egyik ellensége, Vick az IRIS nevű titkos szervezet egyik bérgyilkosa, akit Choi Seung Hyun=T.O.P a Bigbangből alakít, nem is rosszul blush.gif )
3 felhasználónak tetszik: Saranghae17, LadyAlexa, ziziblans
2012. február 06. 22:21 #2
- törölt felhasználó -    
Én láttam és valami elképesztő ez a sorozat. heart.gif
Nagyon meglepődtem, hogy már az első rész fél órája Magyarországon játszódik és még vagy 4-5 rész egy-egy jelenete.
Szerintem egy eszméletlen jó sorozat és én már nagyon várom a folytatást. thumbsup.gif
Amúgy nem értem, hogy legalább ezt a sorozatot miért nem szinkronizálták le hisz ha onnan vesszük félig magyar a film. rohog.gif
Majdnem leestem a székről mikor egy-egy részben néhány jelenetben magyar beszédet halottam. blush.gif
Reméljük azért majd egyszer leszinkronizálják, mert már vagy harmadjára kezdtem el nézni és kicsit már unom olvasni a feliratot. rohog.gif
2012. február 23. 13:29 #3
AryaXD
AryaXD
 
Státuszどの ひと でも ゆめ が あります。わたし の ゆめ を あなた に あげます。♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.02.
Hozzászólás: 709
Csatolások: 9
Azonosító: 146499
Offline offline
Idézet (Saranghae17 @ 2012.02.06. 22:21)
Én láttam és valami elképesztő ez a sorozat. heart.gif
Nagyon meglepődtem, hogy már az első rész fél órája Magyarországon játszódik és még vagy 4-5 rész egy-egy jelenete.
Szerintem egy eszméletlen jó sorozat és én már nagyon várom a folytatást. thumbsup.gif 
Amúgy nem értem, hogy legalább ezt a sorozatot miért nem szinkronizálták le hisz ha onnan vesszük félig magyar a film.  rohog.gif 
Majdnem leestem a székről mikor egy-egy részben néhány jelenetben magyar beszédet halottam.  blush.gif 
Reméljük azért majd egyszer leszinkronizálják, mert már vagy harmadjára kezdtem el nézni és kicsit már unom olvasni a feliratot.  rohog.gif


Igen, én is hasonlóképpen vagyok vele biggrin.gif
Valószínűleg az országnak nincs rá pénze, hogy megvegye a jogokat (bezzeg VV-re van... de ezt most hagyjuk). Meg tartok attól, hogy ha szinkronizálják, abból katasztrófa lesz (pl. Palota ékköve. pff.)
Örülök, hogy találtam még valakit, aki ismeri! smileeee.gif Régóta próbálom terjeszteni az Irist, aki eddig látta, mindenki teljesen elájult tőle, de olyannal még nem futottam össze, aki ismerte már korábbról is. beer.gif
2012. február 24. 19:15 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (AryaXD @ 2012.02.23. 13:29)
Igen, én is hasonlóképpen vagyok vele biggrin.gif
Valószínűleg az országnak nincs rá pénze, hogy megvegye a jogokat (bezzeg VV-re van... de ezt most hagyjuk). Meg tartok attól, hogy ha szinkronizálják, abból katasztrófa lesz (pl. Palota ékköve. pff.)
Örülök, hogy találtam még valakit, aki ismeri! smileeee.gif Régóta próbálom terjeszteni az Irist, aki eddig látta, mindenki teljesen elájult tőle, de olyannal még nem futottam össze, aki ismerte már korábbról is.  beer.gif


Én azért remélem, hogy egyszer lesz arra iss pénz amire kéne. /bár mondjuk a palota ékkövét nem nagyon néztem blush.gif /
Bár mondjuk mire oda jutnának, hogy leszinkronizálják, addigra előbb megtanulom koreaiul. rohog.gif
Mondjuk én eddig egyedül a Silla királyság ékkövét néztem végig szinkronizálva, az összes többi sorozatot mind felirattal nézek/néztem. laugh.gif
2012. február 24. 21:06 #5
AryaXD
AryaXD
 
Státuszどの ひと でも ゆめ が あります。わたし の ゆめ を あなた に あげます。♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.02.
Hozzászólás: 709
Csatolások: 9
Azonosító: 146499
Offline offline
Idézet (Saranghae17 @ 2012.02.24. 19:15)
Én azért remélem, hogy egyszer lesz arra iss pénz amire kéne. /bár mondjuk a palota ékkövét nem nagyon néztem  blush.gif /
Bár mondjuk mire oda jutnának, hogy leszinkronizálják, addigra előbb megtanulom koreaiul. rohog.gif 
Mondjuk én eddig egyedül a Silla királyság ékkövét néztem végig szinkronizálva, az összes többi sorozatot mind felirattal nézek/néztem. laugh.gif


Én eleinte nagyon örültem a Palota ékkövének, mondván dejóó végre valami koreai!! biggrin.gif Aztán belenéztem... blink.gif dry.gif és ennyiben maradt a dolog laugh.gif
Én arra lennék kiváncsi, hogy ki lenne a doki szinkronhangja (az az őrült grimaszolós, akinek nem tudom a nevét... aki a műtőasztalon alszik, mint egy hulla, a labor vezetője) ?! _nevet.gif
2012. február 24. 23:10 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (AryaXD @ 2012.02.24. 21:06)
Én eleinte nagyon örültem a Palota ékkövének, mondván dejóó végre valami koreai!!  biggrin.gif  Aztán belenéztem... blink.gif  dry.gif  és ennyiben maradt a dolog  laugh.gif 
Én arra lennék kiváncsi, hogy ki lenne a doki szinkronhangja (az az őrült grimaszolós, akinek nem tudom a nevét... aki a műtőasztalon alszik, mint egy hulla, a labor vezetője) ?!  _nevet.gif


Neki olyasmi magyar hang kéne mint például Kerekes József, aki többek között Jim Carrey-nek is adta a hangját. Aki egy ilyen elmebeteg sztárt letud szinkronizálni akkor a hangyás doktor már meg se kottyan neki. rohog.gif Bár az elején majd kiestem a monitor elől mikor feszülten figyelek azt egyszer csak "feléled a hulla" az asztalról. rohog.gif
Az a vicces, hogy már megszoktam a hangjukat, így elég furcsa lenne ha szinkronnal hallanám őket. Akarva akaratlanul tuti, hogy az eredeti hangjukhoz hasonlítanám a szinkron hangot. laugh.gif
Én a dokit mondjuk kifejezetten szerettem, mert egy kis színt vitt a történetbe. smileeee.gif Bár nekem a kedvencem az Kim Tae Hee, szerintem nagyon jó színésznő.
2012. február 29. 20:23 #7
AryaXD
AryaXD
 
Státuszどの ひと でも ゆめ が あります。わたし の ゆめ を あなた に あげます。♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.02.
Hozzászólás: 709
Csatolások: 9
Azonosító: 146499
Offline offline
Idézet (Saranghae17 @ 2012.02.24. 23:10)
Neki olyasmi magyar hang kéne mint például Kerekes József, aki többek között Jim Carrey-nek is adta a hangját. Aki egy ilyen elmebeteg sztárt letud szinkronizálni akkor a hangyás doktor már meg se kottyan neki. rohog.gif Bár az elején majd kiestem a monitor elől mikor feszülten figyelek azt egyszer csak "feléled a hulla"  az asztalról.  rohog.gif 
Az a vicces, hogy már megszoktam a hangjukat, így elég furcsa lenne ha szinkronnal hallanám őket. Akarva akaratlanul tuti, hogy az eredeti hangjukhoz hasonlítanám a szinkron hangot.  laugh.gif 
Én a dokit mondjuk kifejezetten szerettem, mert egy kis színt vitt a történetbe. smileeee.gif Bár nekem a kedvencem az Kim Tae Hee, szerintem nagyon jó színésznő.


Igen, szerintem is nagyon jó és Lee Byung-hunnal nagyon hitelesen alakítottak meghajolo.gif Nem véletlenül nyerték meg a legjobb szerelmespárnak járó díjat laugh.gif
Én az egész sztoriban Sa Woo-t sajnáltam a legjobban unsure.gif a szerelme egyoldalú maradt, ráadásul Seung He a legjobb barátjával kavart, aztán még az Iris is beszippantotta, a barátai is ellene fordultak, a végére szegény nagyon magányos lehetett... sad.gif meghát az ő karaktere volt az "igazi férfi" aki csak a végső esetben sír, aki mindig kemény és aki le tud mondani a dolgokról
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok