Starity

Megasztár: idén a zsűri választja ki a döntősöket

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 14. 08:52 #1
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Miután a tavalyi szériában rengeteg meglepetés született a nézői szavazatok alapján, idén úgy döntöttek, a legjobb tizenkettőt inkább a zsűri választja majd ki.
A teljes cikkhez kattints ide!
2012. február 14. 09:29 #2
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Végre!Egy jó húzás tőlük.Most legalább nem az alapján fognak egyesek bekerülni,mert helyesek meg cukik,stb.,hanem azért,mert tehetségesek.Ezt kellene az X-faktorban is csinálni.Vagy legalábbis nem kellene a nézőkre bízni 100%-ig azt,hogy kik jutnak tovább és kik párbajoznak.Mert egyes embereknek elég egy sármos mosoly vagy nézés és egy sármos külső,és már elkezdik ész nélkül nyomogatni az SMS-eket.Mit sem törődve azzal,hogy vannak olyanok,akik bár nem annyira helyesek,de sokkal tehetségesebbek nála.
2012. február 14. 09:51 #3
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Van benne igazság! Amúgy tökre meglepődtem, hogy Bereczki milyen szigorú. Szinte alig akarta megnyomni a gombot. Fura. Na, várom kik jutnak a legjobb 12 közé smileeee.gif
2012. február 14. 10:08 #4
Flower21
Flower21
♥ Books&Movies ♥
 
Státusz♥ Sunshine ♥ Books ♥ Loki ♥ BTS ♥ Sherlock ♥ Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 1122
Csatolások: 0
Azonosító: 151172
Offline offline
legalább kiszűrik azokat, akik nem tehetségesek, így nem kell majd a hamis hangokat hallgatni smileeee.gif szerintem nem baj, ha kicsit szigorúak, nem kell továbbjuttatni azt, aki csak cuki és aranyos a feje, kíváncsi vagyok kik jutnak majd be a 12 közé smileeee.gif
2012. február 14. 10:13 #5
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Nekem mind1 ki választja...úgyse nézem! xD lol nevet2.gif
2012. február 14. 10:35 #6
- törölt felhasználó -    
Jaj de jó nagyon örülök neki! Így még színvonalasabb lesz a műsor! :)Ha Bereczki nem lenne benne tökéletes lenne!
2012. február 14. 10:39 #7
Kriszti07
Kriszti07
visszatérő vendég
 
Státusz,, Mit gondolsz ki az ördögök vagyunk mi??? "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.01.
Hozzászólás: 188
Csatolások: 0
Azonosító: 148414
Offline offline
Ez nagyon jó ötlet biggrin.gif Nagyon sokszor volt már olyan, hogy olyat választottak be aki nem is tudott énekelni :/
2012. február 14. 10:42 #8
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12488
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Jó ötlet, de ehhez valódi szakmai zsűri kell, nem ilyen bocskor félék pardon.gif az első adásban is ő volt az egyetlen aki mindenkire 'rányomta' a gombot ...
4 felhasználónak tetszik: ophely88, janet7, kriszti145, bibicsibi
2012. február 14. 10:49 #9
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Na végre! Úgy gondolom, mostmár sokkal tehetségesebb előadók is bekerülhetnek! Bár a most pénteki selejtezőben is jutottak átlagos hangú énekesek tovább, a tehetségesek pedig nem! Egyébként pedig, ha így haladunk, Magyarországon már mindenki énekes lesz!
És jó lenne, ha ezt a MAGYAR versenyt végre egy MAGYAR nyerné meg!!
2012. február 14. 10:50 #10
- törölt felhasználó -    
selena_taylor_fan egyetértek! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. február 14. 10:59 #11
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Akkor mostmár hivatalosan is ugyanott tartunk, ahol eddig. Eddig sem a nézők döntötték el, hogy ki menjen tovább, csak volt lehetőség rá de azt sem vették figyelembe, azt küldték tovább, akiket ők akartak. rofl.gif
3 felhasználónak tetszik: kriszti145, Grace Benning, selena_taylor_fan
2012. február 14. 11:00 #12
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7764
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
_ToTo_ egyetértek dry.gif
2012. február 14. 11:20 #13
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2012.02.14. 10:42)
Jó ötlet, de ehhez valódi szakmai zsűri kell, nem ilyen bocskor félék pardon.gif az első adásban is ő volt az egyetlen aki mindenkire 'rányomta' a gombot ...


Úgyúgy, de nekem már abból is kezd elegem lenni, hogy minden ilyen jellegű műsorban kell egy ilyen tipikus "g.ci" zsűritag, aki mindig ül azzal a lekicsinylő, lenéző tekintettel és bizonyítja, hogy ő mennyire ért hozzá, mennnyire nagy igényei vannak és mennyire nehéz őt meggyőzni. Volt Fridi, Malek, Fáy, most meg Bereczki az. Szánalmas.
2012. február 14. 11:40 #14
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.02.14. 11:20)
Úgyúgy, de nekem már abból is kezd elegem lenni, hogy minden ilyen jellegű műsorban kell egy ilyen tipikus "g.ci" zsűritag, aki mindig ül azzal a lekicsinylő, lenéző tekintettel és bizonyítja, hogy ő mennyire ért hozzá, mennnyire nagy igényei vannak és mennyire nehéz őt meggyőzni. Volt Fridi, Malek, Fáy, most meg Bereczki az. Szánalmas.

Lehet,hogy ez az említett négy személy szigorú és kemény,de messze nem annyira szemetek és kétszínűek,mint Keresztes.Friderikusszal meg a Fáyval kapcsolatban valamilyen szinten egyetértek,mert ők tényleg nem értenek semmit a zenéhez és csak a szájuk jár,viszont Bereczkinek meg Maleknak legalább van némi tapasztalata (főleg Maleknak).Az X-faktor mentorai közül pedig ha azt nézzük Malek a legnormálisabb,egyedül neki vannak értelmes megnyílvánulásai,meg ő ha valaki tényleg tetszik neki,az mellett kiáll még akkor is,ha nem az ő mentoráltja (pl:Veca vagy Enikő;de ez Fáyról is elmondható Tabáni esetében),és nem támadja sunyi módon hátba,mint ahogy Keresztes tette Vecával és Tarány Tamással.És lekezelőnek nem lekezelő,mert legalább ő próbálja úgy mondani a véleményét,hogy ne bántsa meg annyira.Meg szerintem a Fáy meg a Friderikusz sokkal keményebben,mint Malek.Elég ha megnézzük a Bariczot,ha a Megasztárban vagy a Csillag születikben lett volna,akkor a Friderikusztól vagy a Fáytól sokkal durvább kritikát kapott volna.Szerintem inkább az a szánalmas,amit Keresztes csinál(t).
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. február 14. 11:44 #15
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.02.14. 11:20)
Úgyúgy, de nekem már abból is kezd elegem lenni, hogy minden ilyen jellegű műsorban kell egy ilyen tipikus "g.ci" zsűritag, aki mindig ül azzal a lekicsinylő, lenéző tekintettel és bizonyítja, hogy ő mennyire ért hozzá, mennnyire nagy igényei vannak és mennyire nehéz őt meggyőzni. Volt Fridi, Malek, Fáy, most meg Bereczki az. Szánalmas.


Kell, hogy legyen a zsűriben olyan emberke, akit nem lehet akármivel kenyérre kenni. Nem picsogó Ildikóra van szükség, hanem több Malek Miki féle emberre. Fáy is beszólogatós típus, szóljon be ha akar, teljesen mindegy, úgyis bunda, akár beszól akár nem. A Megasztárt nem néztem de az X-Fucktorban nekem soha nem tűnt úgy, hogy Malek bárkit is lenézne. Malek okkal ül ott, hátán vitte az egész műsort, egy szemöldök emeléssel többet mond és mutat, mint a többi X-Fucktor zsűri tag és igen, keményen beszólt annak aki megérdemelte. Más műsorról nem tudok nyilatkozni, de szerintem csak azért, mert valaki egy ilyen műsorban (akár megrendezett akár nem) kiáll a véleménye mellett és be mer szólni, mást meg gondolni, mint a többiek, nem kell megharagudni rá vagy egyből arra gondolni, hogy milyen nagy igényei vannak és mindenkire lenéző tekintete van. Szivatja ha kell, ilyen az élet, senki nem kérte őket, hogy álljanak színpadra. Maguktól mennek és talán sokan nem értenek egyet vele és tovább tolják a Lil C-hez hasonló embereket, Miki ellenszegül. A műsor bunda és talán kicsit tényleg jobban szivatja az embereket mint kellene de ő legalább nem áll be a sorba, nem követi a csordát, van önálló véleménye és ki is mondja azt. Én soha nem vettem észre, hogy Malek valaha is lenéző lett volna bárkivel is, csak keményen mentorál. Jól is néznénk ki ha Malek nem szólna be. Ki szóljon akkor be annak, aki megérdemli? Bereczki pedig nagyon jól tud énekelni és valóban magasra teszi a lécet (legalábbis pár rész alapján úgy tűnik), de valakinek ezt is meg kell tennie mert sok az önjelölt sztár és amíg Lil C meg Király L. Norbi féle emberek jelentkeznek, kell hogy valaki tartsa a szűrőt. Ha Malek nem tartana szűrőt mégtöbb szemét átmenne a rostán, így is elég nagy probléma, hogy énekelni nem tudó emberek nyerik meg a tehetségkutatókat. Ha pedig Maleknak is meg van mondva, hogy csesztesse a jónépet, akkor jól teszi, mert ennél csak rosszabb lesz a zeneiparban, a szurka piszkához hozzá kell szokni, ha meg senki nem mondja meg neki, cska magától szivat, akkor egyemmeg a kisszívét, szűrhetne jobban is a drága mert bizony jobban ráférne az önjelölt sztárokra dry.gif Nekem az a véleményem, hogy még elég 'udvariasan' is fogalmaz és jobban megválogatja a szavait, mint más mentorok, bizony az élet kemény és Ildikó féle vajolvasztó modorral meg Geszti 'mindegy, csak toljuk előre' módszerével nem tanulja meg milyen az igazi élet. Még jó, hogy van aki néha beszól Ildinek meg a jelöltjeinek, helyes.
2 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, Pandus
2012. február 14. 11:46 #16
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Szerintem ez helyes döntés volt a szerkesztőktől.
2012. február 14. 11:52 #17
- törölt felhasználó -    
[quote]janet7 írta:
Úgyúgy, de nekem már abból is kezd elegem lenni, hogy minden ilyen jellegű műsorban kell egy ilyen tipikus "g.ci" zsűritag, aki mindig ül azzal a lekicsinylő, lenéző tekintettel és bizonyítja, hogy ő mennyire ért hozzá, mennnyire nagy igényei vannak és mennyire nehéz őt meggyőzni. Volt Fridi, Malek, Fáy, most meg Bereczki az. Szánalmas. [quote]

Én is egyetértek az előzőkkel hogy kell egy szigorú zsűri de amit Berecki csinál az valóban szánalmas. Ő csak direkt játsza magát. Ott ripacskodik!
2012. február 14. 11:59 #18
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
De jó, megint félre lettem értve thumbsup.gif

Én nem azt mondtam, hogy legyen mindegyik zsűritag "kenyérre kenhető", azzal a megtervezettséggel volt a bajom, hogy mindegyik zsűriben van EGY tipikusan olyan emberke. Szerintetek ez véletlen? Öö...hmm...nem. Nekem ezzel volt a bajom. pardon.gif
Malekkal egyébként nekem sem volt bajom, mert ő tényleg szakmai dolgokat mondott, nekem magával a koncepcióval van bajom, hogy tényleg mindig kell egy ilyen? Akkor tegyenek be csupa hozzáértő embereket, akik nem azt csinálják, mint Mester, hogy meglátják, hogy csinos a lány és -akár poén, akár nem- rögtön mondják, hogy már meg lehet nyomni a gombot? Akkor ne ilyenek legyenek benne, hanem olyanok, akik tényleg értenek hozzá és ne egy ember, hanem 4. Bereczkin látszik ez a felsőbbrendűség, ez a lekezelés mindenki iránt, ez a "csak azért is kéretem magam" arckifejezés, ami a többieken nem. Ez már az erőltetettnél is erőltetettebb. Fridi meg Fáy meg pont hogy nem szakmai kritikákat mondtak, hanem üres és bunkó kötözködés volt, amit csináltak. Malekkel nem volt bajom.

És nem azt mondom, hogy a "jelöltjeit" mindenki dícsérje agyba főbe, de itt jelöltek sem voltak...a Csillag születikben sem...csak az X Faktorban wink.gif Nem pátyolgatni kell mindenkit, de nekem ez az eleve lekezelő, "kihaénnem", "könyörögjetek nekem" stílus nem jön be. pardon.gif
És ha megfigyelitek, akárhogyis Keresztes van oltva mindig, a másik három zsűritag is UGYANÚGY dícsérte a saját mentoráltjait, mindig. Ennyit erről beer.gif
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. február 14. 12:01 #19
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.02.14. 11:59)
De jó, megint félre lettem értve thumbsup.gif 
Én nem azt mondtam, hogy legyen mindegyik zsűritag "kenyérre kenhető", azzal a megtervezettséggel volt a bajom, hogy mindegyik zsűriben van EGY tipikusan olyan emberke. Szerintetek ez véletlen? Öö...hmm...nem. Nekem ezzel volt a bajom. pardon.gif
Malekkal egyébként nekem sem volt bajom, mert ő tényleg szakmai dolgokat mondott, nekem magával a koncepcióval van bajom, hogy tényleg mindig kell egy ilyen? Akkor tegyenek be csupa hozzáértő embereket, akik nem azt csinálják, mint Mester, hogy meglátják, hogy csinos a lány és -akár poén, akár nem- rögtön mondják, hogy már meg lehet nyomni a gombot? Akkor ne ilyenek legyenek benne, hanem olyanok, akik tényleg értenek hozzá és ne egy ember, hanem 4. Bereczkin látszik ez a felsőbbrendűség, ez a lekezelés mindenki iránt, ez a "csak azért is kéretem magam" arckifejezés, ami a többieken nem. Ez már az erőltetettnél is erőltetettebb. Fridi meg Fáy meg pont hogy nem szakmai kritikákat mondtak, hanem üres és bunkó kötözködés volt, amit csináltak. Malekkel nem volt bajom.
És nem azt mondom, hogy a "jelöltjeit" mindenki dícsérje agyba főbe, de itt jelöltek sem voltak...a Csillag születikben sem...csak az X Faktorban  wink.gif Nem pátyolgatni kell mindenkit, de nekem ez az eleve lekezelő, "kihaénnem", "könyörögjetek nekem" stílus nem jön be. pardon.gif
És ha megfigyelitek, akárhogyis Keresztes van oltva mindig, a másik három zsűritag is UGYANÚGY dícsérte a saját mentoráltjait, mindig. Ennyit erről beer.gif

Akkor bocsi :)Igazából a Keresztesben engem nem az zavar,hogy kiáll a mentoráltjai mellett,mert a többi is kiáll,hanem ahogy ezt teszi.Mert a többiek legalább nem állnak neki hisztizni,ha valaki kritizálja a versenyzőiket.
2012. február 14. 12:09 #20
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.02.14. 11:59)

Én nem azt mondtam, hogy legyen mindegyik zsűritag "kenyérre kenhető", azzal a megtervezettséggel volt a bajom, hogy mindegyik zsűriben van EGY tipikusan olyan emberke. Szerintetek ez véletlen? Öö...hmm...nem. Nekem ezzel volt a bajom. pardon.gif


Nem véletlen. Okkal van odatéve egy emberke, aki mindig ellenszegül. Mind a négy ember nem veszekedhet egyszerre, elég ha egy kilóg a sorból, a lényeg itt amúgy sem a mentorokon hanem a mentoráltakon van. Én jobb ötletnek tartanám, ha 4 hozzáértő emberke ülne ott. Ha mind a négy veszekszik, úgy járhatnak mint tavaly Kelly Rowlandék. Nem, elég ide egy ember, aki megmondja amit kell, a többi meg csak dísznek van odatéve. Aki nem tud egy értelmes, a témához kapcsolódó mondatot sem kinyögni, keresnivalója sem lenne ott. Négy teljesen más beállítottságú ember csak egyfolytában vagy egyetértene, vagy vitázna, annak semmi értelme. Jó lenne ez, ha nem lenne megrendezett és mindenki lehetne őszinte. Malek tűnik az egyetlen őszinte mentornak, nincs szükség több vele egyetértő emberre, azzal elvonnák a figyelmet a mentoráltakról. Szerintem. Így most mindenki csak vállat von, hogy Malek megint kilóg a sorból, Ildikó sír, Gesztinek minden jó, Ferónak pedig semmi sem, ami nem az övé.
2 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, Pandus
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok