Starity

Új zenekart alapítanak a Madden ikrek

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 14. 20:35 #21
- törölt felhasználó -    
A Good-Charlotte egy nagyon kedves banda számomra, de ez azért nem lesz olyan mint a GC! ohmy.gif
2012. február 15. 16:34 #22
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Idézet (itsmedemz @ 2012.02.14. 17:19)
Hamar elmúlt az örömöm a hírt olvasva. Mint ahogy előttem is írták, a GC eladta magát. Sosem produkáltak világéletükben olyan számokat mint az It's Her Birthday, vagy a többi, ami a Cardiology albumon van. Sosem tolták ők ennyire Pop-ot, és ez meg is látszik. A Good Morning Revival-nál nem produkáltak mostanában jobb albumot, pedig a GC-hez viszonyítva még az is gyenge album volt. Bár nekem bejött..

meghajolo.gif Kiskorom óta imádom Őket, de ahogy Te is mondtad eladták magukat. Feleslegesen. Szerintem pont megvolt a kellő népszerűség és a szinvonal is... mostmár mindkettő a rossz irányba halad. Fáj látni, hogy mi lesz(lett) belölük. Bele kell törödni, hogy csak a régi számaik maradtak meg nekünk.
2012. július 01. 18:07 #23
- törölt felhasználó -    
Ez a dal egyszerűen borzalmas o.O A fiúk valóban eladták magukat. A rég albumaik mind szuperek voltak, és bár mondták, hogy felnőttek ők is, és váltottak, ami oké, de hogy ennyire drasztikusan? :/
2013. január 20. 11:30 #24
Adrius
Adrius
visszatérő vendég
 
StátuszPiensa, cree, suena y atrévete
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.30.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 76
Azonosító: 188655
Offline offline
Nem mondom azt hogy rossz.. de a GC sokkal jobb volt.Csalódtam most a fiúkban, nem ilyennek ismertem meg őket.Jó lenne ha inkább a GC-vel foglalkoznának, és felhagynának ezzel a stílussal.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok