Starity

Magyar bandák, akiket meg kell ismerned

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 04. 14:49 #61
- törölt felhasználó -    
Mindet ismerem, de csak a punnany massif-ot és a 30y-t szeretem. A többi egyszerűen kikészít. Hiába vannak most nagyon felkapva a Petőfi rádión, meg az underground körökben, engem pl Péterfy Bori zenéjétől néha a hideg kiráz. Sajnos nagyon elterjedt ezekben a körökben mostanság a "művészinek tűnő, teljesen értelmetlen szöveg" séma, és most lehet leszólogatni, hogy "nem értem a mögötte megbúvó üzenetet és mélységet", de sajnos ez van... Lehet, hogy tényleg csak én vagyok felszínes, hogy nem látok bele ezekbe a zenékbe, de lehet, hogy tényleg csak ennyi kell az underground népszerűséghez.. néhány random szó egymás mellett (lehetőleg még köszönőviszonyban se legyenek egymással, nehogy legyen értelme), meg némi dallam. Ha már a magyar bandáknál tartunk, inkább ajánlanám az Irie Maffiát, a Brainst vagy a Subscribe-ot... smileeee.gif
2012. március 10. 11:49 #62
- törölt felhasználó -    
persze, bele lehetett volna még tenni sok más zenekart a cikkbe, de ez csak egy kis figyelemfelkeltő akart lenni.
ha valaki rákeres youtubeon, a kapcsolódó videóknál megtalálja a többi hasonló stílusú zenekart,akiket innen kihagytam.
már az nagy előrelépés, ha egyáltalán elolvasták a cikket azok akik eddig nem is hallottak róla wink.gif
2012. június 04. 10:58 #63
Feilla
Feilla
KoЯniac.
 
Státusz'The places i have ran to all my life have disappeared and i owe this to you.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 1942
Csatolások: 0
Azonosító: 176625
Offline offline
Punnany Massif, mindenkinek ismernie kellene. ; P
2013. június 24. 12:18 #64
- törölt felhasználó -    
Punnany 30Y <3 biggrin.gif
2015. április 04. 17:38 #65
SimpleDay21
SimpleDay21
visszatérő vendég
 
StátuszTHE DUCK IS COMING!!!!!!4
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.08.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 0
Azonosító: 195614
Offline offline
Vad Fruttik <3
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok