Starity

Sírva küldte haza Falusi Mariann a kiesőt

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 17. 21:46 #41
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
Atyaég a Gigi mekkorát énekelt!!!
2012. március 17. 22:02 #42
sszandra
sszandra
visszatérő vendég
 
StátuszSummer *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.07.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 0
Azonosító: 166763
Offline offline
Még csak 17 bőven van ideje ha komolyan gondolja az éneklést......
2012. március 17. 22:06 #43
Mkb Veszprém
Mkb Veszprém
Mrs.Lautner.♡
 
StátuszRIP Cory Monteith <3 <3 <3 <3 <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.13.
Hozzászólás: 1015
Csatolások: 117
Azonosító: 122642
Offline offline
Hát még szép hogy ez esett ki ..biggrin.gif nincs jó hangja,nem is tudom h került be biggrin.gif
2012. március 17. 22:23 #44
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4622
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
Hát szerintem elég gyenge előadása volt a csajnak. :S
2012. március 17. 22:32 #45
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Egész jó volt a műsor, felülmúlta az alacsony elvárásomat. Látom, hogy páran kifogásoljátok a Gigit érő nagy elismerést. Szeretném megvédeni, bár nem valószínű, hogy el fogják olvasni azok, akik majd később írnak. Mindegy, azért leírom.
Anyukám személyesen is ismeri Gigit, és én is találkoztam már vele, pár éve énekelt egy kultúrnapon (egy köpésre lakik attól a várostól, ahol élek), és ott is nagyon jó volt, de az angol kiejtésén még jócskán kellett volna javítani, és hamis hangok is becsúszkáltak. Ettől függetlenül már akkor is nagyon szimpatikus volt, és most is az, mert egy borzasztó alázatos és szerény lány (anyukám elmondása szerint, bár azt hiszem, másoknak is ez jön le, akik nem ismerik, de látják a színpadon). Azóta nyilván rengeteget dolgozott a hangján, mert egyszerűen hátborzongató, ahogy énekel. Nem azt mondom, hogy tökéletes, mindig van hova fejlődni és épülni, de senki se mondhatja rá, hogy sz@r, maximum nem jön be az illetőnek a hangja.
Nem tehet róla, hogy ennyire sztárolják, sajnos ez van, de nem hiszem, hogy "műarcot" csinálnak belőle, nem hinném, hogy van arra igénye. Meg aztán én a zsűri helyében nem tennék olyan kijelentéseket, hogy "ezzel most megnyerhetnéd". Ez nem szakszerű szerintem, még ha igaznak is tűnik az állítás. Egyébként nem elvakult Gigi-rajongó vagyok, csak nem szeretném, ha mások hamis képet alakítanának ki róla.
A védőbeszédemnek itt vége is van smileeee.gif
Hogy a többiekről is szót ejtsek, hát Timi most nem tetszett annyira, mint a válogatáson, de tagadhatatlanul tehetséges, és a hangja baromira tetszik, jövő alkalommal biztosan még jobb lesz. Nagy Adri... nem értem, mit keres ott. Azt mondja, csak fél éve jár énektanárhoz, akkor miért vannak évek óta klipjei? Azelőtt nem járt? Vagy most csak be akarják állítani kis kezdőnek? Egyébiránt a zsűri kritikájából és arckifejezéseiből azt szűrtem le, hogy nem kedvelik, ami okot adott arra a gondolatra, hogy protekcióval került be. Nem állítom biztosra, de ez a gyanúm.
A fiúk közül Nagy Kristóf a legszimpatikusabb meg Talán Attila, viccesek, egyéniségek és egész jó a hangjuk. Amúgy egyik fiú versenyző sem rendelkezik olyan hűdeborzongatóankülönleges hanggal.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. március 17. 22:37 #46
ariellavettel
ariellavettel
 
Státusz✌♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 866
Csatolások: 1917
Azonosító: 135935
Offline offline
Eggyel kevesebb! biggrin.gif
2012. március 17. 22:54 #47
Colette Mars
Colette Mars
új tag
 
StátuszStriped Louis -> jelöljétek, szavazzatok, írjatok neki!!! Az az új profilom :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.17.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 158619
Offline offline
amugy sztem ez a megasztár széria atom sz*r máááár bocsi xd ennyi gyenge, hamisan éneklő embert egy helyen még nem nagyon láttam. biggrin.gif persze van kivétel...
2012. március 17. 23:05 #48
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Appalache @ 2012.03.17. 22:32)
Egész jó volt a műsor, felülmúlta az alacsony elvárásomat. Látom, hogy páran kifogásoljátok a Gigit érő nagy elismerést. Szeretném megvédeni, bár nem valószínű, hogy el fogják olvasni azok, akik majd később írnak. Mindegy, azért leírom.
Anyukám személyesen is ismeri Gigit, és én is találkoztam már vele, pár éve énekelt egy kultúrnapon (egy köpésre lakik attól a várostól, ahol élek), és ott is nagyon jó volt, de az angol kiejtésén még jócskán kellett volna javítani, és hamis hangok is becsúszkáltak. Ettől függetlenül már akkor is nagyon szimpatikus volt, és most is az, mert egy borzasztó alázatos és szerény lány (anyukám elmondása szerint, bár azt hiszem, másoknak is ez jön le, akik nem ismerik, de látják a színpadon). Azóta nyilván rengeteget dolgozott a hangján, mert egyszerűen hátborzongató, ahogy énekel. Nem azt mondom, hogy tökéletes, mindig van hova fejlődni és épülni, de senki se mondhatja rá, hogy sz@r, maximum nem jön be az illetőnek a hangja.
Nem tehet róla, hogy ennyire sztárolják, sajnos ez van, de nem hiszem, hogy "műarcot" csinálnak belőle, nem hinném, hogy van arra igénye. Meg aztán én a zsűri helyében nem tennék olyan kijelentéseket, hogy "ezzel most megnyerhetnéd". Ez nem szakszerű szerintem, még ha igaznak is tűnik az állítás. Egyébként nem elvakult Gigi-rajongó vagyok, csak nem szeretném, ha mások hamis képet alakítanának ki róla.
A védőbeszédemnek itt vége is van smileeee.gif
Hogy a többiekről is szót ejtsek, hát Timi most nem tetszett annyira, mint a válogatáson, de tagadhatatlanul tehetséges, és a hangja baromira tetszik, jövő alkalommal biztosan még jobb lesz. Nagy Adri... nem értem, mit keres ott. Azt mondja, csak fél éve jár énektanárhoz, akkor miért vannak évek óta klipjei? Azelőtt nem járt? Vagy most csak be akarják állítani kis kezdőnek? Egyébiránt a zsűri kritikájából és arckifejezéseiből azt szűrtem le, hogy nem kedvelik, ami okot adott arra a gondolatra, hogy protekcióval került be. Nem állítom biztosra, de ez a gyanúm.
A fiúk közül Nagy Kristóf a legszimpatikusabb meg Talán Attila, viccesek, egyéniségek és egész jó a hangjuk. Amúgy egyik fiú versenyző sem rendelkezik olyan hűdeborzongatóankülönleges hanggal.


A mű-RnB arcot arra értettem, hogy anno Hien is nagy RnB-snek volt beállítva, miközben leginkább pop-RnB szerű mainstream előadóktól énekelt, mint Rihanna vagy Beyoncé és én Giginél is ezt veszem észre.
Egyébként nála az a helyzet, hogy nem is vele van bajom, hanem azzal, ami körülötte van, iszonyatosan idegesítenek az előbb említett "már most adják oda neki az első helyezett díját" kijelentések és túlzásnak is tartom őket. De maga a lány tényleg baromi tehetséges, szép a hangja és még szimpatikus is, amennyire láttam pár nyilatkozatát, a beszédhangját meg rohadtul bírom biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Appalache, lady_girl
2012. március 17. 23:30 #49
DoooDuu
DoooDuu
Doreen Tomlinson ^^
 
StátuszNever give up, the beginning is always the hardest!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3227
Csatolások: 547
Azonosító: 171198
Offline offline
Idézet (Colette Mars @ 2012.03.17. 22:54)
amugy sztem ez a megasztár széria atom sz*r máááár bocsi xd ennyi gyenge, hamisan éneklő embert egy helyen még nem nagyon láttam. biggrin.gif persze van kivétel...


Nekem sem jött be, ezért nem is néztem thumbsup.gif
2012. március 18. 06:50 #50
CottonCandy
CottonCandy
 
StátuszMenj, éld világod, mondd, ha kérdenek: egy jámbor őrült futni engedett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.31.
Hozzászólás: 562
Csatolások: 108
Azonosító: 162972
Offline offline
Mariann jól döntött.smileeee.gif Bár nem Ádámnak kellett volna ott állnia, hanem andinak -.-
2012. március 18. 07:24 #51
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6858
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
jól tette hogy haza küldte..
2012. március 18. 08:48 #52
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.03.17. 23:05)
A mű-RnB arcot arra értettem, hogy anno Hien is nagy RnB-snek volt beállítva, miközben leginkább pop-RnB szerű mainstream előadóktól énekelt, mint Rihanna vagy Beyoncé és én Giginél is ezt veszem észre.
Egyébként nála az a helyzet, hogy nem is vele van bajom, hanem azzal, ami körülötte van, iszonyatosan idegesítenek az előbb említett "már most adják oda neki az első helyezett díját" kijelentések és túlzásnak is tartom őket. De maga a lány tényleg baromi tehetséges, szép a hangja és még szimpatikus is, amennyire láttam pár nyilatkozatát, a beszédhangját meg rohadtul bírom biggrin.gif

Bocsáss meg, az RnB-t valahogy lepislogta a szemem biggrin.gif Így már értem, tényleg igazad van.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. március 18. 08:55 #53
lady_girl
lady_girl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 0
Azonosító: 152573
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.03.17. 23:05)
A mű-RnB arcot arra értettem, hogy anno Hien is nagy RnB-snek volt beállítva, miközben leginkább pop-RnB szerű mainstream előadóktól énekelt, mint Rihanna vagy Beyoncé és én Giginél is ezt veszem észre.
Egyébként nála az a helyzet, hogy nem is vele van bajom, hanem azzal, ami körülötte van, iszonyatosan idegesítenek az előbb említett "már most adják oda neki az első helyezett díját" kijelentések és túlzásnak is tartom őket. De maga a lány tényleg baromi tehetséges, szép a hangja és még szimpatikus is, amennyire láttam pár nyilatkozatát, a beszédhangját meg rohadtul bírom biggrin.gif

Szerintem is nagyon túlétrékelt Gigi.Ugyanaz van vele,mint Muri Enikővel volt: "Ő a legjobb,neki kell megnyernie,én már most odaadnám neki a fődíjat,stb.".Pedig vannak nála jobbak is.Elismerem,hogy jó hangja van a csajnak,de nagyon túlsztárolt.De Gigi legalább szimpatikus és nem olyan beképzelt,mint Enikő volt.
2 felhasználónak tetszik: janet7, Appalache
2012. március 18. 08:59 #54
Chloe_Dawniix
Chloe_Dawniix
új tag
 
StátuszThe legacy, born from a dream..~ Black Veil Brides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.17.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 0
Azonosító: 171378
Offline offline
Örülök hg kiesett nem szerettem azt a csajt
2012. március 18. 09:11 #55
Lunita
Lunita
 
Státusz'never give in. never back down...' :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.20.
Hozzászólás: 667
Csatolások: 669
Azonosító: 99242
Offline offline
szerintem ez a kislány meg is érdemelte hogy kiessen. biggrin.gifD
2012. március 18. 10:02 #56
ducsaianna
ducsaianna
sztármániás
 
Státusz♥♥Ha nem harcolsz azért amit akarsz,ne sírj ha el fogod veszíteni!!♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.13.
Hozzászólás: 2140
Csatolások: 5
Azonosító: 162041
Offline offline
Ngyon rossz hangja van a csajnak és ráadásul nagy képű is úgyhogy hahahahahhahahah biggrin.gif
2012. március 18. 10:07 #57
zsurika9899
zsurika9899
 
StátuszKöszönöm..a képet krechlpanna2000-től Imádom..ŁŁŁ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.25.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 0
Azonosító: 149985
Offline offline
jol döntött mariann biggrin.gif
2012. március 18. 10:16 #58
- törölt felhasználó -    
Igen, jól döntött Mariann!! biggrin.gif biggrin.gif Ez a Réti Nóra nem nagy szám
2012. március 18. 10:49 #59
Jónás Csilla
Jónás Csilla
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 375
Csatolások: 0
Azonosító: 159648
Offline offline
igen, neki kellett kiesnie...(de az ádám se volt nagy...)
2012. március 18. 10:59 #60
Yumeume
Yumeume
új tag
 
StátuszGyaaaa><
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 141014
Offline offline
Ez volt a leghelyesebb döntés ,mondjuk az idei évben nemvalami jó a megasztár felhozatala.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok