Starity

The Carrie Diaries / Carrie naplója (2013-)

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 31. 10:12 #41
nicol bellox
nicol bellox
Huncut

Státusz:)
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Alig vártam már én is az új évadot, és végre itt van, tegnap meg is néztem az új részt : ) Hozta a megszokott a színvonalat, nagyon tetszett smileeee.gif És jóhogy Sam is felbukkant : ))
2013. november 11. 19:01 #42
patko-petra
patko-petra
visszatérő vendég

StátuszThe Vampire Diaries
Hozzászólás: 471
Csatolások: 25
Azonosító: 200376
Egyetlen egy részt láttam belöle de az tetszet.
2013. november 12. 08:52 #43
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥

StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
SPOILERES!!
Bolond ez a Carrie _nevet.gif Látszólag mennyire mérges Sebastian-re aztán az első adandó alkalommal neki esik amint kettesben maradnak.Van aki így adja ki a dühét. rohog.gif Sajnáltam is kicsit Carrie-t,mert látszott rajta,hogy végre képes lenne újra összejönni a sráccal,legalábbis én így vettem észre,aztán ő beállít,azt mondja a lánynak,hogy elengedi,és tudja,hogy ennek vége van,ami egyrészt nagyon kedves tőle,mert a csaj boldogságát tartja szem előtt,másrészt meg úgy drukkoltam nekik blush.gif Hátha még összejönnének blush.gif
Maggie-re viszont egyedül a szánalmas szó illik.Sajnáltatni azt rohadtul tudja magát,de hogy bármit is tegyen az életéért arra képtelen. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2013. november 24. 17:26 #44
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Elvileg lesz 3. évad is. beer.gif
Ugyanis egy utalást (vagyis konkrétan azt említette, hogy alig várja a 3. évadot) tett nemrégiben AnnaSophia az Instagram profilján a folytatásra. Remélhetőleg meg is valósul. smileeee.gif
2013. november 24. 18:59 #45
- törölt felhasználó -    
Elkezdtem én is nézni, nem rossz, tetszik.
2013. november 25. 19:15 #46
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
SPOILER
Az utóbbi három epizódot összegezve:
Először is, engem kifejezetten idegesít Dorrit. Egyrészt, maga a karakter, másrészt a kinézete is. Az apját sajnálom, hogy folyton dacolnia kell vele, ráadásul Dorrit mindig szemtelen. Persze, még tinédzser, de Tom a legszerényebb pasas a sorozatban, ha akarna se tudna üvöltözni a kiscsajjal, és ha már itt tartunk, örülök, hogy kidobta az elvakult barátnőjét. Hogy nem vette észre, hogy a gyereke egy undok kis görcs? Persze, persze a szemfénye...
Maggie nevetséges. Hogyan akar jobb életet, ha állandóan csak sajnáltatja magát?! Mouse nem fog mindent megcsinálni helyette. Donna továbbra is szimpatikus, amiért ilyen odamondogatós. rohog.gif Walt és Bennet szokatlanok együtt. Mármint a sorozatban nem sokat voltak még "úgy" együtt. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből. Mouse engem kifejezetten idegesít. Persze, tudom, hogy ilyen a személyisége, de akkor is. dry.gif
Sebastian a legmegosztóbb szereplő számomra. Kedvelem is, meg nem is, mert egyszerűen nem tudom elhinni, hogy őszinték az érzelmei Carrie iránt. Vagyis elhiszem, hogy szereti meg minden, de Austin mostanság valahogy nem tudja visszahozni azokat az érzelmeket az arcán... persze, ez személyes vélemény. ÓÓÓ, és direkt hagytam a legjobbat a végére. blush.gif Az új szereplő, Adam... wub.gif Nekem nagyon tetszenek együtt Carrie-vel. Bár furcsa, hogy talán alig egy hete ismerik egymást, vagy kevesebb, és Carrie máris lefeküdt vele. Én úgy vettem észre, hogy csak bizonyítani akar magának, és talán Adamnek is, hogy készen áll, pedig nagyon nem úgy tűnt. Ahogy néztem az IMDb oldalát, Weaver sajnos csak a 7. epizódig van beírva... hiányolni fogom. sad.gif
Viszont Samantha nagyon jó. Már most hozza a későbbi r*bancos karaktert. rohog.gif Azt bírom, hogy az összes férfi, akivel elfeküdt eddig, mindegyik azt reméli, hogy több alakul ebből, de hát csalódniuk kellett... biggrin.gif
SPOILER VÉGE

Szóval hiába alacsony a nézettség, mégis még mindig az egyik kedvencem a sorozat. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2013. november 26. 08:39 #47
SmileyZ
SmileyZ

StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
Idézet (cintia0023 @ 2013.11.25. 19:15)
SPOILER
Maggie nevetséges. Hogyan akar jobb életet, ha állandóan csak sajnáltatja magát?!
Az új szereplő, Adam...  wub.gif Nekem nagyon tetszenek együtt Carrie-vel. Bár furcsa, hogy talán alig egy hete ismerik egymást, vagy kevesebb, és Carrie máris lefeküdt vele. Én úgy vettem észre, hogy csak bizonyítani akar magának, és talán Adamnek is, hogy készen áll, pedig nagyon nem úgy tűnt. SPOILER VÉGE

Örülök,hogy Maggie nem csak nekem unszimpatikus. blush.gif
Szerintem is szép pár,de egyetértek ez még annyira korai volt,igazán várhattak volna vele.Plusz nekem még mindig a Carrie + Sebastian páros tetszik jobban. blush.gif Annyira drukkolok nekik,hogy megint összejöjjenek.Amint látom sajna Adam nem is marad sokáig..Pedig jó pasi. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: cintia0023, House Of Wax
2014. február 12. 08:39 #48
SmileyZ
SmileyZ

Igaz jó ideje nem írt senki véleményt a sorozatról,de mivel vége lett a 2. évadnak ( bár több része lett volna sad.gif ) így úgy döntöttem én írok véleményt.
SPOILER
Én személy szerint imádtam ezt az évadot,főleg miután Carrie és Sebastian újra összejöttek ezért is vagyok olyan mérges Carrie-re amiért nem megy a fiúval Kaliforniába. blush.gif 7 hónap nagyon hosszú idő és nagyon remélem,hogy ez idő alatt nem szándékozik újra összemelegedni Weaver-rel,mert akkor a 3. évadban (már ha lesz olyan) őt fogom utálni. rohog.gif Mármint Carrie-t.Az utolsó rész elég szívhez szóló volt számomra.Az,hogy szegény csajnak semmi nem jött össze amit akart.Se munka,se suli,erre a barátja is elmegy (habár vele mehetett volna).Sokszor sikerült elpityerednem rohog.gif Maggie-t végül miután elvesztette a babáját már nem utáltam aztán magához képest egész normális lett.Dorriton továbbra sem lehet kiigazodni,viszont Donna "másik arca" nekem nagyon tetszett.Abban a lányban sokkalta több van mint amit eddig láthattunk belőle.Samantha pedig olyan karakter akit nem lehet nem kedvelni és nekem valamiért Larissa is ilyen SPOILER vége

Hiányozni fog a sorozat és a szereplők is,főleg a két főszereplő.Nagyon remélem,hogy lesz majd 3. évad blush.gif
2 felhasználónak tetszik: areo, House Of Wax
2014. február 17. 12:52 #49
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ

Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Idézet (cintia0023 @ 2013.11.24. 17:26)
Elvileg lesz 3. évad is.  beer.gif 
Ugyanis egy utalást (vagyis konkrétan azt említette, hogy alig várja a 3. évadot) tett nemrégiben AnnaSophia az Instagram profilján a folytatásra. Remélhetőleg meg is valósul.  smileeee.gif

Hát sajna nem sok esély van rá, mert a nézettsége rossz, ráadásul a letöltések száma is csökkent.
2014. február 23. 21:47 #50
- törölt felhasználó -    
Amikor elkezdtem nézni, nagyon tetszett, kis limonádé, de időtöltésnek megfelel, ha az ember halálra unja magát. Az utolsó három részt ma néztem meg, de vagy az én izlésem vett 180 fokos fordulatot, vagy a sorozat kezdett mélyrepülésbe, de rohadt unalmas volt, folyton azt néztem, mennyi van még belőle.

Összességében reménykedem, hogy lesz harmadik évad, de akkor sem sírnám tele a kispárnám, ha kaszát kapna. Valahogy Carrie és Sebastian örökös szakítunk-összejövünk-szakítunk kombója unalmas, fárasztó, Mouse stréberségét nem tudom, hogy lehet-e még fokozni, és Maggie is kezd kiakasztani, habár bírtam. Az pedig még számomra is sok, hogy az első évadban Donnát majdhogynem megfojtották volna, most meg puszipajtások lesznek, és hirtelen megtáltosodik.

Vagy csak én öregszem, és nem nekem való. Mindegy is. Akármi lesz (kasza vagy folytatás), kíváncsian várom biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. február 24. 07:57 #51
areo
areo

StátuszI'll find you,and I'll marry you my babe,my Sharman babe
Hozzászólás: 709
Csatolások: 0
Azonosító: 210403
Amikor elkezdtem nézni a sorozatot anniyra megfogott,hogy másfél hét alatt ledaráltam az összes leadott részt.De az évadzárón ( nagyon remélem hogy az unsure.gif ) egy kicsit kiakadtam.
Tulajdonképpen jó befejezés volt,mindenki elérte az álmait meg csupa jó dolgok történtek vele,de a Sebastian és Carrie között történt dolog...na az borzasztó volt.
Amóta nézem a sorozatot mindig is arra vágytam,hogy egy olyan barátom legyen mint Sebastian.És bár tudom,hogy majdnem minden részben szakítottak Carrievel,én nagyon boldog voltam ha nézhettem a Kyddshaw jeleneteket. wub.gif
Spoiler:De így befejezni...Hogy Carrie nem megy el Sebastiennel,szomorúan válnak el,Carrienek semmi sem jött össze,Sebastiant meg nem is mutatják a végén..ez lenne a tökéletes befejezés? Mert szerintem ennél 1000-szer jobbat is írhattak volna..ezért reménykedem nagyon a 3. évadban!
2014. március 01. 19:31 #52
funny18
funny18
epiphany

StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Hozzászólás: 12095
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Andika66, Galexa93, Bessie
2014. május 09. 18:04 #53
- törölt felhasználó -    
Kaszát kapott a sorozat!
2014. május 09. 18:07 #54
- törölt felhasználó -    
Idézet (heyitshanna @ 2014.05.09. 18:04)
Kaszát kapott a sorozat!

NE! ohmy.gif Ez komoly? cray.gif
2014. május 09. 19:02 #55
- törölt felhasználó -    
Idézet (heyitshanna @ 2014.05.09. 18:04)
Kaszát kapott a sorozat!

Ne már!Nem lehet igaz! ohmy.gif
2014. május 10. 11:31 #56
- törölt felhasználó -    
Várható volt, hogy nem rendelik be az új évadot, de azért reménykedtem. A második évad második fele nem volt egy nagy durranás, de ettől független aranyos sorozat volt, szerettem.
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2014. május 10. 15:17 #57
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2014.05.10. 11:31)
Várható volt, hogy nem rendelik be az új évadot, de azért reménykedtem. A második évad második fele nem volt egy nagy durranás, de ettől független aranyos sorozat volt, szerettem.

Egyetértek, a második évad tényleg nem volt a legjobb, még az első pár rész igen, de utána unalmas lett. Austin miatt fog a legjobban hiányozni a sorozat sad.gif Nomeg persze a többiek is wink.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok