Starity

Bihal Roland búcsúzott a Megasztárból

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 14. 22:16 #1
SugarGirl
SugarGirl
 
Státusz"Fashions fade, style is eternal." - Yves Saint Laurent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 688
Csatolások: 0
Azonosító: 138434
Offline offline
Az igazi legendák előtt tisztelgő estén, Bihal Rolandnak kellett búcsúznia.
A teljes cikkhez kattints ide!
2012. április 14. 22:18 #2
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Én nemsajnálom h kiesett! smileeee.gif
2012. április 14. 22:19 #3
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Én örülök, hogy kiesett. Semmi keresnivalója nem volt ott.
2012. április 14. 22:20 #4
Punka
Punka
visszatérő vendég
 
StátuszAlways Keep Fighting❤️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 415
Csatolások: 1
Azonosító: 139694
Offline offline
én ezt megmondtam amikor előadta a produkcióját...
2012. április 14. 22:21 #5
Demie
Demie
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.11.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 173157
Offline offline
Igaz, semmi keresnivalója nem volt ott. Mivel ő tud énekelni másokkal ellentétben.
2012. április 14. 22:26 #6
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Nem ismerem... mert nem nézem a Megasztárt...!!
2012. április 14. 22:27 #7
pinkgirl
pinkgirl
◕◡◕
 
StátuszÁlmomban az enyém vagy. Életemben az álmom vagy. *-*♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 54
Azonosító: 154198
Offline offline
én annyira sajnáltam amikor kiment az "ajtón" ://
2012. április 14. 22:28 #8
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Szerintem nem neki kellett volna kiesnie,de amikor Attilával kettem maradtak,gondoltam,hogy a zsűri másodszorra nem fogja továbbjuttatni.
Nekem Andi és Attila tetszenek a legjobban.Giginek eddig nem voltam nagy rajongója,de most meggyőzött a Whitney Houston dallal.Azért az nem semmi,hogy valaki 16 évesen így el tudja énekelni ezt a dalt.
Én azt hittem,hogy Roli tovább bent fog maradni.Mivel ugye benne volt a No thanx-ben,és ha azt nézzük nem néz ki rosszul,azt gondoltam,hogy elég nagy a szavazótábora.
Szerény véleményem szerint Adrikának és Benjikének kellene már kiesniük.Előbbi nem értem mi a fenének ment oda.Az utóbbit pedig a kis tinilánykák nyomják,mert hogy hangilag gyengébb mint a többiek,az biztos.
2 felhasználónak tetszik: fashionbébíí, janet7
2012. április 14. 22:33 #9
dreammm
dreammm
 
StátuszJosh H.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 810
Csatolások: 2
Azonosító: 170185
Offline offline
Én szerettem Rolit,kár,hogy kiesett sad.gif
2012. április 14. 22:34 #10
- törölt felhasználó -    
Én örültem neki,h kiesett. Nem tom miért,csak egyszerűen úgy éreztem,h nem volt hangja!!! tongue.gif
2012. április 14. 22:53 #11
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Inkább az a kis hülye p*csa Adri esne ki.Nem neki kellett volna.Tudom,hogy nem a legjobb énekes,sőt..de akkor is ő volt a kedvencem sad.gif
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. április 14. 22:55 #12
- törölt felhasználó -    
Szerintem inkább annak a Burgess Benjinek kéne már kiesnie de nagyon gyorsan mert semmi hangja a kölyöknek -.-"
Továbbra is Bozontnak szurkolok biggrin.gif heart.gif Ügyes a gyerek.. ^^
2 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, janet7
2012. április 14. 23:06 #13
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Attillába mostmár tisztára beleszerelmesedtem, nem is értem, hogy mit keresett abban az InterYou nevű röhejben rohog.gif Iszonyatosan izgultam érte, legalábbis mintha az életem múlna rajta laugh.gif Egyre jobb a srác.
Andit még mindig a legnagyobb tehetségnek tartom, simán jobb mint Gigi, de persze, hogy ő nincs ennyire felsztárolva. Tegnap IS ő volt az egyik legjobb.
Bozontnak a lazább stílus jobban áll, mégis az egyik legerősebb produkciója volt eddig, itt megmutatta, hogy többet tud, mint sokan gondolták róla.
Ez a három ember a legjobb számomra.

Aztán van az elmegy kategória, Gigi: a fejemet a falba tudnám verni attól, hogy ennyire sztárolják. Lehet, hogy még szeretném is, sőt, ha nem lenne ez a hatalmas hype körülötte. Olyan dolgokat mondanak róla, hogy csak lesek...Ennyire azért nem jó basszus (és ezzel nem azt mondom, hogy nem jó). A tegnapi előadásától sokakkal ellentétben nem vágtam hanyatt magam (nekem eddig még mindig a Love On Top győzött nála, mert ott legalább el tudtam felejteni az eredetit, sőt még jobban le is kötött), Bochkor idióta kijelentésén nevetnem kellett, Bereczki pedofil nézésétől meg inkább sírnom. TÚL VAN SZTÁROLVA.
Itt van még Roland, akinek még egy ideig nem kellett volna kiesnie, nekem mindig elég szürke volt, de sosem volt rossz teljesítménye és tud énekelni.
És Balázs, aki szintén szürke, egy fokkal gyengébb, mint Roland, de nem rossz. A tegnapi produkciója viszont nagyon béna volt, bár alapból a dalt is utálom. El tudtam volna aludni rajta.

És van a kritikán aluli "Mi a francot keresel itt? Nézők, van fületek???" kategória, azaz Adrika: cuki pofi, r.bancos ruhák, "vééééletlen" kilógó melltartó, harmatgyenge hang, ami néha még érdekes is tud lenni, de énekelni nem tud a lelkem, egyáltalán. Kizárólag azért jut tovább, mert egyrészt tipikus csinos csaj (nekem nagyon nem, de ez más kérdés) másrészt meg már van hírneve (nem értem mire fel). De azért hogy a nézők ennyire süketek legyenek, az még nekem is sok. Tegnap pedig úgy meggyalázta azt a csodás Amy dalt, hogy nála jobban már csak Benjikére voltam mérges, istenbizony majdnem elsírtam magam azon, amit a Imagine-nel művelt, RÉMES, BORZALMAS, HARMATGYENGE, HAMIS, NYÁLAS, T.KÖNRUGOTT és minden amit csak el lehet képzelni. Még ha jól nézne ki, akkor megérteném, hogy miért nyomják a tinik, de inkább hasonlít egy nőre, mint valami férfi szerű izére. Hol van a nézők füle, könyörgök???
4 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, fashionbébíí, Appalache, lady_girl
2012. április 14. 23:24 #14
vdorina96
vdorina96
♥Paris♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.04.
Hozzászólás: 2486
Csatolások: 1121
Azonosító: 152331
Offline offline
nekem is továbbra is Attila a favoritom aztán nem azt mondom h Roland nagy kedvencem volt de én szerettem és kár h ő esett és nem Andi mert ő oké-oké egész jó hangja de valahogy a kisugárzása nem jó és talán ezért szimpatizálok vele.Gig meg továbbra is ohmy.gif azért tényleg nem semmi így énekelni 16 évesen én sak szeretnék így énekeleni pedig egyidősek vagyunk úgyhogy meglehet hogy túl szátrolják a csajt de szerintem akkor is óriási hangja van.
2012. április 14. 23:37 #15
ariellavettel
ariellavettel
 
Státusz✌♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 866
Csatolások: 1917
Azonosító: 135935
Offline offline
Szerintem Benjinek kellett volna kiesnie mert semmi hangja, s azzal, hogy őrjöng a színpadon csak el akarja róla terelni a figyelmet. Tegnap nem csinált semmit.. nem is volt jó. Sajnálom, hogy Roli esett ki mert őt szerettem.
De összességében: Hajrá Ati! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, selena_taylor_fan
2012. április 14. 23:49 #16
vdorina96
vdorina96
♥Paris♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.04.
Hozzászólás: 2486
Csatolások: 1121
Azonosító: 152331
Offline offline
Idézet (vdorina96 @ 2012.04.14. 23:24)
nekem is továbbra is Attila a favoritom aztán nem azt mondom h Roland nagy kedvencem volt de én szerettem és kár h ő esett és nem Andi mert ő oké-oké egész jó hangja de valahogy a kisugárzása nem jó és talán ezért nem szimpatizálok vele.Gig meg továbbra is ohmy.gif azért tényleg nem semmi így énekelni 16 évesen én sak szeretnék így énekeleni pedig egyidősek vagyunk úgyhogy meglehet hogy túl szátrolják a csajt de szerintem akkor is óriási hangja van.
2012. április 15. 00:07 #17
SugarGirl
SugarGirl
 
Státusz"Fashions fade, style is eternal." - Yves Saint Laurent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 688
Csatolások: 0
Azonosító: 138434
Offline offline
Én nem sajnáltam, hogy kiesett, bár nem neki kellett volna.

Én Bozontnak drukkolok, mert szerintem fantasztikus hangja van, a tegnapi előadásán meglepődtem, nagyon jó volt. Eddig is imádtam, de most mégjobban megszerettem. Bírom, hogy laza, de úgy igazából, és nem csak olyan mesterkélten, hogy "menő" legyen. És szerintem tényleg tehetséges.
A második legjobb szerintem Gigi, bár már engem is kezd idegesíteni, hogy ennyire agyon van sztárolva. Nekem a tegnapi nem tetszett annyira, mint amennyire odavolt tőle mindenki, nálam eddig a Love on Top viszi a pálmát.
Attilát bírom még ezen kívül, bár múlt héten elég hamis volt, kedvelem a hangszínét, és tud ő jó is lenni (mint ahogy azt tegnap láthattuk).

Akik viszont borzalmasak, és essenek már ki, azok a Benji és az Adri! A Benji messze a leggyengébb az egész csapatban, énekelni nem tud, jól nem néz ki, nem értem miért tartják bent. Tegnap sírni tudtam volna, mit művelt azzal az egyébként gyönyörű dallal. John Lennon forgott a sírjában. És a zsűri még istenítette is. Hát gratulálok! Egyedül a Bereczkinek van füle?
Az Adri meg eleve szúrja a szemem, hogy bekerült, mert már rendes karrierje volt, bár ez most ilyen széria, hiszen az Attila az InterYou-ban volt, a Roland a No Thanx-ben, a Bozont-nak is volt valami sikeres bandája, asszem valami Superhero... De mindegy, ez önmagában nem is zavart volna, ha a csaj nem lenne kőbuta, és szörnyű énekes. Tegnap meggyalázta azt az Amy dalt, a jazzből csinált valami manapság jól eladható popszart. És közben olyan szinten beképzelt, hogy azt már nem is elemezném külön. Remélem minél hamarabb kiesik, mert nagyon-nagyon idegesít, és akkor még enyhén fogalmaztam...
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. április 15. 00:09 #18
DettyBetta97
DettyBetta97
 
StátuszDon't stop the party<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.02.
Hozzászólás: 1027
Csatolások: 0
Azonosító: 164675
Offline offline
en sajnalom szerintem nagyon jo hangja volt sad.gif
2012. április 15. 08:12 #19
- törölt felhasználó -    
Ez a jó h Ati és Gigi bent van!!!!!!!!!! Nálam ők a nyerők!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif heart.gif
2012. április 15. 08:18 #20
- törölt felhasználó -    
Én nem nézem a műsort egy jó ideje, mert bepöccentem azon, hogy milyen átlagos hangok és arcok kerültek be a legjobb 12-be.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!