Starity

Ballagás: tényleg várjuk?

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 19. 17:45 #141
Eric Saade fan 7
Eric Saade fan 7
visszatérő vendég
 
StátuszDattebayo:DD♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.16.
Hozzászólás: 191
Csatolások: 5
Azonosító: 155585
Offline offline
Ahhw...biggrin.gifD sad.gif( !!Én is most vok nyolcadikas és annyira vegyes érzelmeim vannak ://A LEGFONTOSABB H VEGYENEK FEEEL smileeee.gif) Félek a ballagástól ,h nem lesznek meg azok a sok kis apró mindennapi dolgok amik összetartanak a barátaimmal,h nem fogom látni olyan azokat ,akiket jó látni^^,h az új suliba az új emberek teljesen mások lesznek m int én és mások lesznek mint azok akiket eddig megszoktam és szerettem.Ugyanakkor naon várom h az ofőm más legyen biggrin.gifD h új embereket ismerjek meg új élményeket éljek át h ne lássam azokat, akiket fáj látni ...
Szeretem a 8.B-t :3 hiányozni fognak még azok is akiket nem bírok (vmilyen szinten biggrin.gifD)De a félelem olyan erős bennem mert tudom h mind az amiket átéltem állt.isk.-ben az végülis azért volt olyan jó mert azokkal éltem át akikkel^^ és most másokkal fogom sad.gif De hát telik az idő és búcsúzni kell ..ajjj De akk is úgy fognak hiányozni :'( olyan rossz h Ő nem lesz ott az órákon a szünetekben sehol :/ és persze más sem lesz ott csak egy csomó idegen ..De azé csak jó lesz biggrin.gif
2012. április 20. 14:36 #142
Petra12
Petra12
ღDavidHendersonღ
 
Státusz~ Henderson Dávid<3 ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.05.
Hozzászólás: 1734
Csatolások: 0
Azonosító: 132641
Offline offline
Nagyon jó cikk lett! Én egyáltalán nem várom, mert akkor elkerülök a barátaimtól és az iskolámtól is.
2012. április 20. 15:02 #143
starxxx
starxxx
live your life•
 
StátuszFriendship is the most beautiful gift above all life's treasures…"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.10.
Hozzászólás: 1453
Csatolások: 12
Azonosító: 152674
Offline offline
Mivel most vagyok 8.-as ez pont aktuális nálam.Én nagyon szeretem az osztályomat és jól összeszoktunk már.Kettős érzésekkel fogok elballagni az biztos mivel hiányozni fognak és nem szeretnénk elmenni más részről meg új embereket fogok megismerni és új barátaim lesznek.És remélem hamar fogok beilleszkedni az új osztályba.biggrin.gif
2012. április 20. 17:43 #144
Liliii
Liliii
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 341
Csatolások: 300
Azonosító: 137663
Offline offline
Én is 8.as vagyok... Nagyon jó lett a cikk!! smileeee.gif
2012. április 20. 19:31 #145
Lexii14
Lexii14
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 63
Csatolások: 0
Azonosító: 135601
Offline offline
én már várom. nagyon is szeretem az újításokat mindenbe, és hát bevallom, az osztály nagy részéből már mindenkinek elege van. örökre meg nem válunk el. ki tudja még, hogy hol fogunk találkozni akár évek múlva is... biggrin.gif legjobb barátomat ovi óta ismerem, és a jövőben is velem marad. ez biztos és nekem elég. akikkel meg annyira jóban vagyok, azzal úgysem hagyom, hogy elvesszen a kapcsolatunk biggrin.gif
2012. április 20. 21:07 #146
- törölt felhasználó -    
Nekem még van 2 évem a ballagásomig, de már most várom.biggrin.gif
2012. április 21. 05:43 #147
LiliREJ
LiliREJ
visszatérő vendég
 
StátuszMostantól másképp kell, ami nem volt még..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.21.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 3
Azonosító: 169767
Offline offline
Nekem nem is lesz ballagásom,csak 13.ban:DDD nembaj,jobb ez így smileeee.gif
2012. április 21. 12:32 #148
Citu
Citu
visszatérő vendég
 
StátuszKérdezz-felelek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.07.
Hozzászólás: 176
Csatolások: 0
Azonosító: 161761
Offline offline
Nekem 14 nap múlva lesz a középiskolai ballagásom smileeee.gif Rá 1 napra jöhet az érettségi ohmy.gif :S
2012. április 21. 15:59 #149
wukimano
wukimano
új tag
 
StátuszLahme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.12.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 171077
Offline offline
Én eddig alig vártam a ballagást...de most már hogy csak 1 év van vissza, így már nem várom annyira..
2012. április 21. 16:10 #150
- törölt felhasználó -    
ohh én alig várom.. utálom a sulit ahova járok.. és az soztálytársaimat is rühellem szovall.. márcsak 1év..:|
2012. április 21. 19:15 #151
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
én nagyon vártam azt enyémet már jó rég volt
2012. április 21. 20:21 #152
D0Rika
D0Rika
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.21.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 173957
Offline offline
én már nem annyira várom a ballagást tavaly még vártam de idén az emberek jobb fejek lettek hozzám viszonyulva..így annyira már nem is várom mondjuk kiváncsi leszek a gimire meg az ottani tanárokra meg osztálytársakra
2012. április 22. 03:01 #153
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2012.04.17. 19:40)
Vicces mert én nagyjából hasonlóképp jártam,ezért is mondtam korábbi hozzászólásomban is hogy kifejezetten vártam mikor mehetek már el onnan.És sajnos most sincs sokkal jobb helyzetem a gimiben,talán annyival hogy nem piszkálnak,szimplán hidegen hagyom őket.Pedig kedves voltam mindig mindenkihez,mégis a kirekesztés várt rám is.Én sem vagyok az a sminkelős,kiöltözős típus,talán ezért?Nem tudom..mivel ezt persze sosem mondta meg senki. Nem tehetek mást mint hogy igyekszem átvészelni akár szinte egyedül a hátra levő éveket mert úgytűnik rám mindig ez vár.Csak nem értem miért ilyenek manapság sokan..érzem hogy akad nem egy ember aki pusztán már az alapján elítél mikor mit veszek fel..annak ellenére hogy nincsenek tisztában vele az embernek milyen anyagi helyzete is van.Egyszerűen szörnyű..már annyira utálom hogy mindig ezt kapom de belefáradtam a próbálkozásba,ha nem kedvelnek akkor nem,valahogy úgyis végigcsinálom.Végigvittem az általánost,ezt is végigfogom és arra koncentrálok inkább hogy minél jobb tanulmányi eredményt érhessek el.

Szomorú ilyet olvasni, bár igazából az is sokat számít hogy ki hova jár suliba. A gimit a szülővárosomban kezdtem egy országos top 10-es suliban hogy majd milyen jó lesz, hát teli volt ribivel meg olyanokkal, akiknek csak a külsőségek számítottak, a másik része meg elvont figura volt - művészeti szakközép az a másik fél, a művészlelkektől nem vártam többet. Bírtam egy évig, átmentem egy másik gimibe - egy viszonylag, és számomra kisvárosba - le a kalappal mindenki előtt, mindenki lesz_rja hogy milyen cuccban jársz és hogy mennyit költesz sminkekre pl. Ilyen dolgok alapján nincs kirekesztés, maximum a nagyon alap hogy nem szimpatikus a másik stb. Nincs bajom az osztályommal, sőt, ha nem kaptunk volna egy pärasztot osztályfőnök címszó alatt tizedik végén, akkor hihetetlen jó társaság lenne, csak így meg mindenki széthúz.

Mivel én nem ballagok - sem idén, sem jövőre - így nem mondom hogy várom vagy nem, de amúgy az ilyen formalitásoktól engem is ráz a hideg. Azon az elven vagyok, hogy nem kell az emberre ráeröltetni olyat, amit nem akar - mondjuk ez nem csak erre igaz - viszont valamilyen szinten örülök hogy a gombavatót is meg a ballagást és ezeknek a társait megúszom. Valamilyen szinten képmutatásnak tartom hogy mindenki sír-rí hogy milyen szr elmenni, közbe meg mindenki várja, ha meg megmondod hogy ez van, nem sajnálod, akkor le vagy hordva mindennek. Örülök hogy ebből kimaradok, mert úgysem bírtam volna ki hogy kimondjam a véleményem. A másik meg azok a hihetetlen viták a kosztümön meg minden apróságon, ah, belegondolni is szörnyű...
2012. április 22. 12:19 #154
xXvaliXx
xXvaliXx
 
Státusz...hiszen az angyalok köztünk élnek..:))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 695
Csatolások: 1728
Azonosító: 124538
Offline offline
én várom..!! már csak "pár" hét smileeee.gif))
2012. április 22. 13:28 #155
Blackbird03
Blackbird03
 
StátuszIf you read, you will know that I have not written anything here.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 752
Csatolások: 284
Azonosító: 161100
Offline offline
Emlékszem elsőbe mennyire mérges voltam, hogy még 7 évig kell járnom iskolába, hogy ballaghassak már.
8-ban meg már azt gondoltam, hogy milyen gyorsan elrepült az idő. Ennek ellenére vártam már, hogy végre kitörhessek az általánosból. De amikor ballagáskor megszólalt az utolsó csengőszó abban a suliban, majdnem bömböltem, mert ez volt az egyik legjobb osztály.
Aztán átmentem középsuliba. Teljesen más lett az élet. Nagyobb bulik, különbözőbb emberek, felnőttebb érzés.
Idén jöttem rá, hogy a ballagásom volt az egyik legjobb dolog az életben, azzal, hogy utána egy másik, ezereszer jobb osztályt találtam. biggrin.gif Kellemes a csalódás.
Sosem felejtem el, ahogy 8.-ban a legjobb barátnőmtől el kellett válnom, mert másik suliba került. Az akkori bizonygatás, hogy majd minden nap tali lesz, azóta nem teljesült. Jó, ha egy évbe 5-ször találkozunk.
De helyette 5 másik igaz barátot szereztem, akivel mindig megoszthatom a gondjaimat. Nyitottabb lettem.
Emlékszem, amikor az osztályfőnököm azt mondta, hogy az igazi, tartósabb barátságok a középiskolában köttetnek. Nem hittem neki, de igaza lett smileeee.gif
2012. április 22. 13:37 #156
Diana9
Diana9
visszatérő vendég
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.12.02.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 129
Azonosító: 164671
Offline offline
Sok sikert akik ballagtk smileeee.gif
2012. április 22. 15:46 #157
mariana1998
mariana1998
visszatérő vendég
 
Státusz"Az az igazán bátor, aki meri követni az igaz álmait!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 0
Azonosító: 133064
Offline offline
Én jövőre fogok ballagni!!!
De már alig várom hogy elballaghassak
Nagyon de nagyon várom már!
Mert Szörnyű egy osztályom van !
Egy csipet csapat leszünk ? Hát mi nagyon nem vagyunk azok ! Nálunk hűlt helye nincs az összetartásnak !
Egyként gyászolják ha valakivel baj történik.Nálunk inkább kiröhögik azt az embert akivel baj történik!
Az egyik bekezdésben viszont teljes mértékben egyetértek !!
" Az életben elengedhetetlen dolog a barátok a tudás és a támogatás "
Nekem volt egy barátnőm ! Aki csúnyán elárult !De helyette kaptam 3 igaz barátnőt ! Akikkel tényleg bármit megoszthatok és akikben teljes mértékben megbízhatok! HA szomorú vagyok ők egyből fel tudnak vidítani ,és olyannak szeretnek amilyen vagyok ! Ők ha elballagok csak is ők fognak hiányozni ! Mert nagyon szeretem őket ! De amúgy alig várom hogy elballaghassak és hogy végre középiskolás legyek!
2012. április 22. 15:51 #158
mariana1998
mariana1998
visszatérő vendég
 
Státusz"Az az igazán bátor, aki meri követni az igaz álmait!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 0
Azonosító: 133064
Offline offline
Idézet (SoShi Kameo @ 2012.04.15. 20:10)
Én várom a ballagásom pardon.gif
Az ok:
Az osztályom tele van rosszabbnál rosszabb emberekkel, klikkesednek, kiközösítik a másikat, és akit meg kiközösítenek az olyan mélyen érzi magát, hogy elkezdi magát vagdosni és majd elvágja az ütőerét, csak, hogy keménynek gondolják (megtörtént eset)
Szerencsére engem a barátaim szeretnek és én is őket, én valahogy nem tartozom egyik klikkbe sem, mert nekem mind a két oldalon vannak barátaim, és ezért rossz, mert a bandák folyton bántják egymást és gúnyolják a másikat, ami nem jó, mert általában én beszélgetek azzal aki nagyon mélyen megbántódik, de ő nem azért, mert a másik klikk bántja, hanem azért, mert a barátai közösítik ki! Mert nálunk már a klikkeken belül is van klikk (ez egy kicsit furán hangzik, de így van sad.gif )
Ezért félek is, mert félek, hogy ha nem tudok beszélni velük, mert túl messze vannak, és ott is bántják őket nem tudom mi lesz velük...

De, ha kibírják erővel és kitartással tudni fogom, hogy nem hiába tartottam bennük a lelket annyi éven át, és könnyen boldogulnak majd a való életben smileeee.gif


Az én osztályom is ilyen!
2012. április 22. 20:56 #159
by17
by17
új tag
 
StátuszSzállj el kismadár, nézd meg, hogy merre jár .. Mondd el, hogy merre járhat Ő♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.22.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 173992
Offline offline
Én várom már nagyon!!
2012. április 23. 19:34 #160
- törölt felhasználó -    
hát azén osztályom is ilyen kiközösítő, de néha azért összetartunk PÁRAN. tehát én is várom a ballagást, csak azt sajnálom, hogy elválok a legjobb barátnőmtől.sad.gif ♥ by17*-*♥
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!