Starity

Damu Roland luxuskörülményeket kap

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 02. 14:04 #21
Északi Lovag
Északi Lovag
© A fjordok hercege
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.07.27.
Hozzászólás: 2487
Csatolások: 0
Azonosító: 156653
Offline offline
Idézet (AmyTurner @ 2012.05.02. 10:39)
…Szerencsétlen adófizetők, ezért vezetnek be még többet! Csodálkoznak, hogy Magyarországnak nincs pénze, mikor ennyi (már bocsánat) szarra költik?!




…Magyarországnak nem attól vannak anyagi problémái, mert vannak fogvatartottak, hanem amiatt mert egy maréknyi adófizetőnek kell eltartania az összes közalkalmazotatt ebben az országban, akiknek száma hivatalosan is meghaladja a 800ezret, és ez csak a közvetlen állomány. A pereputyukkal együtt ez a szám már többszöröse ennek. Ez egyszerű matematika. Felsőfokú közgasdasági ismeretekre sincs ahhoz szükség, hogy bárki átlássa, hogy egy közalkalmazott közvetlenül pénzreváltható anyagi értéket nem állít elő, ezért a fizetésüket abból az adóból kapják, akik viszont gazdasági értelemben közvetlenül állítanak elő lóvét. (ők a nemközalkalmazottak) Mivel a nemközalkalmazottak száma az országban jóval kissebb mint a közalkalmazottaké, vagyis: az eltartók száma jóval alacsonyabb mint az eltartottaké, emiatt folyamatosan újabb adókkal terhelik a nemközalkalmazottakat. Hiszen a közalkalmazottak eddig is csak papíron fizettek adót, azt eddig is abból a pénzből vonták le tőlük amit amúgy sem ők állítottak elő, mivel azt a nemközalkalmazottaktól szedték eddig is wink.gif

Tehát, ha szar az élet az országban annak kevés köze van a fogvatartottak körülményeihez, sokkal inkább a közalkalmazottak létszámához. A németeknél például ötödannyi a közalkalmazottak száma mint Magyarországon, pedig legalább tízszerannyian vannak mint mi. wink.gif
2012. május 02. 14:09 #22
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
És még volt pofája rinyálni h börtönbe megy!!!!
-.-"
2012. május 02. 14:17 #23
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Nem érdemli meg egy börtöntöltelék se, hogy luxus körülmények között éljen. Ez olyan, mintha nem is börtönbe lenne...
2012. május 02. 14:21 #24
khata
khata
 
Státuszeverytime i close my eyes, it's like a dark paradise.. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.20.
Hozzászólás: 864
Csatolások: 0
Azonosító: 127658
Offline offline
najó. erre inkább nem írok semmit mert megint kitiltanak.
2012. május 02. 14:24 #25
hörike
hörike
Winter *--*
 
StátuszI <3 Adam Lambert, Matisyahu, Jedward, Taylor Lautner, Seth MacFarlane
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 3581
Csatolások: 30
Azonosító: 146816
Offline offline
És ezt nevezik börtönnek?
2012. május 02. 14:26 #26
SztárokFanja
SztárokFanja
új tag
 
StátuszMiley Cyrus 17: Asszoooony xd ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Jó újra beszégletni♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.29.
Hozzászólás: 83
Csatolások: 0
Azonosító: 174455
Offline offline
Hát szerintem nem érdemli meg.. mellow.gif
2012. május 02. 14:27 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (EmilyTaylor @ 2012.05.02. 11:34)
Nem azért de mindenki támadja Damut, hogy milyen börtönbe kerül, na és a többi aki ott van. Gondolom nem ő lesz az egyetlen rab a börtönben? És ti nem örülnétek ha jó pár évet le kellene húznotok a hűvösön és nem négyen laknátok egy szobába, hanem ilyen körülmények között lennétek?  dry.gif

Nem értelek hogy miért véded. A kis ikon alapján te is nő vagy, ha Tímea sztorijának nem is hiszel, ott volt egy Hal a tortán vagy miazisten műsor, amiben szintén őrjöngött. Illetve ma láttam a Blikk címlapján, hogy azt a menyasszonyát is verte aki most tette lapátra. Szóval ennyit Mr. Szent Damuról. Igen, azt aláírom hogy van olyan hogy valakit alaptalanul vádoljanak majd elítéljenek, de ez már nagyon sok a számláján, innentől nem hiszem hogy ártatlan lenne. Oké, benne van a pakliban hogy Tímea túlzott (bár én elhiszem amit mond), de akkor is megérdemli a büntetését!

A hozzászólásod második fele: de, örülnék neki, csak a probléma ezzel annyi, hogy elvileg azért vonult börtönbe, mert megvert és megerőszakolt valakit, ergó megbüntették, és a büntetésen van a hangsúly. Én ezt nem érezném büntetésnek ha ilyen-olyan luxusban tengethetném a napjaimat. Ha már itt tartunk nálam az erkölcs nem engedné hogy bármi ilyesmit csináljak. Minden lelkiismeret-furdalás nélkül bliccelek a tömegközlekedésen ha olyan, de másnak nem tudnék ártani, egyszerűen úgy gondolom hogy ha valakit szeretek, akkor nem emelek rá kezet, ha meg valakit nem bírok vagy rühellek, akkor megszakítom vele minden kapcsolatomat. Sokaknak magas ezt a felfogást megérteni, de van akinek sikerül. Sajnos tudom milyenek a Damu-szintű emberek, ezekre az élőlényekre csak annyit tudok mondani, hogy az intelligenciája nem teszi lehetővé, hogy tudatosuljon benne, hogy akit szeretsz, azt ne verd meg. Vagy ha mégis, akkor olyat keressen, aki élvezi. Nos, kedves Damunak eddig egyik se jött össze.
5 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning, SmileyZ, goldman, Pandus
2012. május 02. 14:29 #28
- törölt felhasználó -    
és ezért hisztizett annyit -.- hát ez elviselhető így -.-
2012. május 02. 14:33 #29
purpledivaa
purpledivaa
új tag
 
StátuszA mosoly egy olyan görbe vonal, amely mindent egyenesbe hozhat!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.17.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 153166
Offline offline
nah ez szép..
Egyáltalán nem érdemli meg, ahogy más sem aki oda kerül. Aki börtönbe kerül, az azért kerül oda, hogy megbűnhődjön azért amit tett, nem azért hogy jobb körülmények között éljen ott, mint a többi átlagos ember reklamalo.gif
2012. május 02. 14:38 #30
ria21
ria21
visszatérő vendég
 
StátuszAnyának lenni a legcsodálatosabb dolog a világon!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.16.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 37
Azonosító: 110305
Offline offline
na erre nem írok semmit,mert annak nem lenne jó vége. lecsukják,és luxuskörülmények között fog élni,mit ne mondjak nagy büntetés.-.-"
2012. május 02. 14:44 #31
Edy07
Edy07
visszatérő vendég
 
Státuszma.megyek tatoot csinaltatni jupppi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.03.
Hozzászólás: 192
Csatolások: 629
Azonosító: 172546
Offline offline
na most már akkor virul a feje mindha meg érdemelné Stol 2.
kivételeznek velük
2012. május 02. 14:44 #32
bubo85
bubo85
<3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.13.
Hozzászólás: 2413
Csatolások: 0
Azonosító: 60728
Offline offline
Bedobtam volna egy verembe szívem szerint
2012. május 02. 15:01 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2012.05.02. 14:27)
Nem értelek hogy miért véded. A kis ikon alapján te is nő vagy, ha Tímea sztorijának nem is hiszel, ott volt egy Hal a tortán vagy miazisten műsor, amiben szintén őrjöngött. Illetve ma láttam a Blikk címlapján, hogy azt a menyasszonyát is verte aki most tette lapátra.
A hozzászólásod második fele: de, örülnék neki, csak a probléma ezzel annyi, hogy elvileg azért vonult börtönbe, mert megvert és megerőszakolt valakit, ergó megbüntették, és a büntetésen van a hangsúly. Én ezt nem érezném büntetésnek ha ilyen-olyan luxusban tengethetném a napjaimat. Ha már itt tartunk nálam az erkölcs nem engedné hogy bármi ilyesmit csináljak. Minden lelkiismeret-furdalás nélkül bliccelek a tömegközlekedésen ha olyan, de másnak nem tudnék ártani, egyszerűen úgy gondolom hogy ha valakit szeretek, akkor nem emelek rá kezet, ha meg valakit nem bírok vagy rühellek, akkor megszakítom vele minden kapcsolatomat. Sokaknak magas ezt a felfogást megérteni, de van akinek sikerül. Sajnos tudom milyenek a Damu-szintű emberek, ezekre az élőlényekre csak annyit tudok mondani, hogy az intelligenciája nem teszi lehetővé, hogy tudatosuljon benne, hogy akit szeretsz, azt ne verd meg. Vagy ha mégis, akkor olyat keressen, aki élvezi. Nos, kedves Damunak eddig egyik se jött össze.


Az előző cikknél is próbáltam Damu mellé állni, itt is megteszem. NEM VAGYOK A RAJONGÓJA, NEKEM SEM SZIMPATIKUS, DE azt nevetségesnek tartom, hogy egy egész ország őt szidja. Múltkor is leírtam, hogy nevetséges dolog a gép előtt ülve mindennek lehordani valakit. Most pont nem rád gondoltam, hanem a 12 éves okos fórumozókra, akik élőben már nem mernék kinyitni a szájukat Damu előtt.

A Hal a tortán vagy miazisten egy MŰSOR, amiről mindenki tudja, hogy meg van rendezve. Ugyanolyan rosszfiú karakter, mint Rékasi Károly a konkurens csatornán. Talán egy Vacsoracsatában vagy miazistenben vele is eljátszathattak volna valami hasonlót.

A Blikk egy szánalmas szennylap, azt hittem ezt Te is tudod. smileeee.gif Báár, nem lehet mindenkinek ugyanaz a megbízható forrás.

Aki most tette lapátra az egy barom lehet. biggrin.gif Először is: Ha megvernek egy nőt, akkor az szerintem szégyellni fogja, nem mer majd róla beszélni és otthagyja a pasit..Mert bár sok ilyen van, de átlag embereknél nem lehet csak úgy otthagyni, mert közös a ház, nem biztos hogy lesz hova menni, stb. Itt viszont a pénz nem lehetett nagy gond.

A luxusbörtön is börtön. Könnyű kívülről okosnak lenni, de ha lenne ismerősöd aki volt már ilyen helyen, akkor tudnád, hogy nem olyan könnyű az. Ez nem egy Való Világ villa, ahol akkor és azt csinálsz amit akarsz... Ha tisztában lennél az ottani élettel, akkor tudnád hogy még ha van is odabent szauna meg mit tudom én micsoda, akkor azt max. a keményfiúk mondják meg hogy használhatod-e. Elnyomnak, bezárnak, megaláznak..Hidd el, nem olyan jó egy ilyen hely, csak a sok hülye állítja be annak.

És végül látod, Te is ugyanúgy hibázhatsz. Senki sem tökéletes. Na de ebbe már ne menjünk bele.
2 felhasználónak tetszik: Holly Keller, BunnyGirl
2012. május 02. 15:12 #34
- törölt felhasználó -    
Lehet hogy elkövette amit tett, lehet hogy nem szerintem ez nem a mi dolgunk hogy ítélkezzünk felette. dry.gif
2012. május 02. 15:18 #35
Kittike1999
Kittike1999
visszatérő vendég
 
StátuszAmikor azt hiszed minden véget, akkor kezdődik el igazán az elét.......;) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 0
Azonosító: 158724
Offline offline
Miért kell őt támadnia mindenkinek?! Én se szeretem meg semmi ilyesmi de az ő dolga ebbe sztem nem kéne beleavatkoznia senkinek-.-""
2012. május 02. 15:23 #36
Barbiee95
Barbiee95
visszatérő vendég
 
Státusz:)))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 327
Csatolások: 0
Azonosító: 151849
Offline offline
De jól megy neki. smileeee.gif
És örülök, mert hiszem azt hogy ártatlan.
Remélem továbbra is jól megy a sora és hamarabb kiengedik.
2012. május 02. 15:35 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet (Xabi @ 2012.05.02. 15:01)
Az előző cikknél is próbáltam Damu mellé állni, itt is megteszem. NEM VAGYOK A RAJONGÓJA, NEKEM SEM SZIMPATIKUS, DE azt nevetségesnek tartom, hogy egy egész ország őt szidja. Múltkor is leírtam, hogy nevetséges dolog a gép előtt ülve mindennek lehordani valakit. Most pont nem rád gondoltam, hanem a 12 éves okos fórumozókra, akik élőben már nem mernék kinyitni a szájukat Damu előtt.
A Hal a tortán vagy miazisten egy MŰSOR, amiről mindenki tudja, hogy meg van rendezve. Ugyanolyan rosszfiú karakter, mint Rékasi Károly a konkurens csatornán. Talán egy Vacsoracsatában vagy miazistenben vele is eljátszathattak volna valami hasonlót.
A Blikk egy szánalmas szennylap, azt hittem ezt Te is tudod. smileeee.gif Báár, nem lehet mindenkinek ugyanaz a megbízható forrás.
Aki most tette lapátra az egy barom lehet. biggrin.gif Először is: Ha megvernek egy nőt, akkor az szerintem szégyellni fogja, nem mer majd róla beszélni és otthagyja a pasit..Mert bár sok ilyen van, de átlag embereknél nem lehet csak úgy otthagyni, mert közös a ház, nem biztos hogy lesz hova menni, stb. Itt viszont a pénz nem lehetett nagy gond. 
A luxusbörtön is börtön. Könnyű kívülről okosnak lenni, de ha lenne ismerősöd aki volt már ilyen helyen, akkor tudnád, hogy nem olyan könnyű az. Ez nem egy Való Világ villa, ahol akkor és azt csinálsz amit akarsz... Ha tisztában lennél az ottani élettel, akkor tudnád hogy még ha van is odabent szauna meg mit tudom én micsoda, akkor azt max. a keményfiúk mondják meg hogy használhatod-e. Elnyomnak, bezárnak, megaláznak..Hidd el, nem olyan jó egy ilyen hely, csak a sok hülye állítja be annak.
És végül látod, Te is ugyanúgy hibázhatsz. Senki sem tökéletes. Na de ebbe már ne menjünk bele.

Te ezt gondolod, én meg azt amit leírtam. Avassátok szentté, de legalább - ha puhított formában is, de megkapta a büntetését. Nem fogok vitát nyitni, nem akarlak meggyőzni, te se fogsz engem. Mellette azt gondolsz rólam amit akarsz, hidegen hagy pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Pandus
2012. május 02. 15:36 #38
eHolly
eHolly
új tag
 
StátuszEngem nem vársz át egy könnyen .! ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.31.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 172380
Offline offline
Szerintem nem követte el, csupán a felesége akart pénzt, kicsikarni belőle, de nem az én dolgom, hogy el döntsem! Higgyünk benne, hogy majd még porúl jár majd a feleségecskéje! Csak azért írtam le a véleményemet, mert mindenki Damut állítja be rossznak, pedig ott se voltak, nem tudhatják, hogy a nő most igazat mond, vagy sem... !
2012. május 02. 15:42 #39
ducsaianna
ducsaianna
sztármániás
 
Státusz♥♥Ha nem harcolsz azért amit akarsz,ne sírj ha el fogod veszíteni!!♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.13.
Hozzászólás: 2140
Csatolások: 5
Azonosító: 162041
Offline offline
De jól megy valakinek smileeee.gif)))
2012. május 02. 15:52 #40
Riley13
Riley13
EvilRegal ♡
 
Státusz"Az életben mindig az a fontos, hogy jól érezzük magunkat"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 5052
Csatolások: 1091
Azonosító: 131122
Offline offline
Ohh, oda ne rohanjak...o.O
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok