Starity

Az igazi Disney-csillagok

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 13. 10:47 #1
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Kivétel nélkül mindenki ismeri, és rengeteg ember szereti a hangjukat, a legtöbben mégsem tudják, kik ők: az igazi Disney-legendák.
A teljes cikkhez kattints ide!
19 felhasználónak tetszik: Thora_90, Black Hearth2, dóóra, Enaa, Fruzsi26, Kriszti10, Sally Sparrow, ophely88, selena_taylor_fan, duracell, Eszter655, Pöttömke, bibicsibi, Grace Benning, Running Fool, Emily O., num1Kolosszus, NiceandCute, Alison Lerman
2012. május 13. 10:51 #2
- törölt felhasználó -    
Igen, ők valóban Disney-sek, és még én szégyellem, hogy ezeket a gyönyörű meséket bemocskolják szelena gomez nevével. Még én szégyenkezek miatta! Ha Walt Disney látná, hogy azóta mit műveltek a nevével, szerintem forogna a sírjában. Hogy lett Hófehérkéből 'zsenipalánta'? A mostani diznis sorozatok olyan szinten gyengék, hogy az már röhejes. Vissza az eredeti Disney-t, mert elegem/elegünk van a mocskokból!
5 felhasználónak tetszik: Black Hearth2, Thora_90, ophely88, Barbiefan Bff, Pöttömke
2012. május 13. 10:55 #3
- törölt felhasználó -    
Nagyon tetszik a cikk, gratulálok hozzá! Csak azt sajnálom hogy Aranyhaj és Tiana kimaradtak, ők is Disney hercegnők. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Black Hearth2
2012. május 13. 10:55 #4
miley900
miley900
Cyrus Girl
 
StátuszBecause of you I'm ashamed of my life because it's empty
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1363
Csatolások: 82
Azonosító: 164097
Offline offline
háááát én a mostani filmeket jobban szeretem,de azért ezek is jók...
2012. május 13. 10:57 #5
- törölt felhasználó -    
Mulan és Jazminnak ugyanaz a hangja? azta. smileeee.gif
2012. május 13. 10:57 #6
rose22
rose22
új tag
 
StátuszTitanic 3D<3 legjobb*-*<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.11.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 0
Azonosító: 160445
Offline offline
egyetértek Enaaval. a mostani Disney sorozatok már a töredékei sem a régi klasszikusoknak. Utoljára mesében is a Mackó Testvér volt az amelynek volt tanulsága is..
6 felhasználónak tetszik: Thora_90, Black Hearth2, Adrianna, Enaa, ophely88, Barbiefan Bff
2012. május 13. 10:58 #7
miley900
miley900
Cyrus Girl
 
StátuszBecause of you I'm ashamed of my life because it's empty
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1363
Csatolások: 82
Azonosító: 164097
Offline offline
Enaa! Selenat nyugodtan békén hagyhatod!nem ő a legjobb,de akkor is...eléggé sikeres és nem tudom miért nevezed ezt bemocskolásnak,mert ez hülyeség....mármint az,hogy ez lenne a bemocskolás...lehet,hogy neked ezek a filmek tetszeneek,van akinek a Selena,Miley,Demi,Brigit,Debbby,China filmek tetszenek...ez van,ezt kell szeretni biggrin.gif
2012. május 13. 10:58 #8
Fan Csi 8
Fan Csi 8
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.29.
Hozzászólás: 107
Csatolások: 0
Azonosító: 174457
Offline offline
De jó biggrin.gif Egyébként Enaa ahhoz képest , hogy a régi Disneyt akarod és , hogy a mostani nem tetszik elég érdekes , hogy a kedvenc sztárjaidnak a fele Disney színész és énekes.
2012. május 13. 10:59 #9
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Belle, Mulan+Jázmin, Ariel, Tiana (ha már valaki hiányolta) hangjainak fellépése a tavalyi díjátadóról meghajolo.gif

10 felhasználónak tetszik: Thora_90, dóóra, Kriszti10, Black Hearth2, Sally Sparrow, ophely88, duracell, num1Kolosszus, Grace Benning, Running Fool
2012. május 13. 11:00 #10
- törölt felhasználó -    
Valóban ők az IGAZI DISNEY sztárok, nem azok, akiket mostanában mutogatnak a tvben. Az még csak nem is Disney, sőt, köze nincs hozzá! Csak egy rakás szemét, ami Walt bácsi hírnevéből akar fennmaradni -.-"
Köszi a cikket, tényleg szuper és érdekes lett! smileeee.gif

Enaa! Egyetértek! smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Black Hearth2, SoShi Kameo, Enaa, Sally Sparrow, Grace Benning
2012. május 13. 11:03 #11
- törölt felhasználó -    
Hát sokkal tehetségesebbek, mint Selena Gomez, Demi Lovato, Miley Cyrus, Bella Thorne meg Debby Ryan pardon.gif
Akiket én felsoroltam, azok csak celebek, de akik a cikkben lettek felsorolva azok igaz tehetségek, csak az a baj, hogy az igazi tehetségek helyett a csini pofik érdeklik az embereket coffee.gif
5 felhasználónak tetszik: Thora_90, Black Hearth2, Enaa, Sally Sparrow, ophely88
2012. május 13. 11:03 #12
- törölt felhasználó -    
Istenem , örök hála ezért a cikkért... meghajolo.gif
Vicces , mert pont pénteken néztem a youtubon egy olyan videót , ahol megmutatják a hercegnők szinkronhangjait . Nekem az örök kedvencem Ariel és a Szépség és Szörnyeteg . Még most is előfordul hogy egész nap Disney meséket nézek . Nem tehetek róla , nem vagyok már kislány , de nem lehet őket megunni . Ezek azok a mesék , amiken minden generáció gyerekei felfognak nőni . Örök hála az alkotóknak . meghajolo.gif És EZ A DISNEY !! És nem az a szenny amit annyian istenítenek. Mert , akárki tud ugrálni meg röhögcsélni és vigyorogni a kamerának , ahhoz nem kell tehetség , és elég szomorú h a vigyorgással érnek el világsikert . Ezeknek a nőknek a munkáit múlja felül Selenácska meg csapata...
2 felhasználónak tetszik: Enaa, ophely88
2012. május 13. 11:05 #13
- törölt felhasználó -    
ez mind nagyszerű de azért a zseniális Magyar szinkron színészekről sem szabad megfeledkezni akik hangjukkal keltették életre nekünk magyaroknak ezeket a fantasztikus mesefigurákat. mert ők is ismeretlenek mindenki előtt!

Hófehérke - Váradi Hédi
Ariel - Oszvald Marika
Jázmin - Kocsis Judit ének hangja: Janza Kata
Hamupipőke - Pap Vera
Pocahontas - Major Melinda ének hangja:Udvarias Anna
Belle - Kocsis Judit
6 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Sally Sparrow, Black Hearth2, ophely88, duracell, Grace Benning
2012. május 13. 11:05 #14
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Úristen. Ez de jó cikk. *-*
Na,ők aztán Disney-sek. Jó volt elolvasni. Ariel a nagy kedvenc.biggrin.gif
2012. május 13. 11:05 #15
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
ó, de aranyos ez a cikk smileeee.gif

én csak annyit nem értek, miért kell utálni egy sztárt azért, mert például 'Disney-sztár'-nak hívják sokan, de ez igazából nem is tartozik ide.

nagyon jó lett a cikk, öröm volt elolvasni. gratulálok smileeee.gif
2012. május 13. 11:06 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (miley900 @ 2012.05.13. 10:58)
Enaa! Selenat nyugodtan békén hagyhatod!nem ő a legjobb,de akkor is...eléggé sikeres és nem tudom miért nevezed ezt bemocskolásnak,mert ez hülyeség..mármint az,hogy ez lenne a bemocskolás...lehet,hogy neked ezek a filmek tetszeneek,van akinek a Selena,Miley,Demi,Brigit,Debbby,China filmek tetszenek...ez van,ezt kell szeretni biggrin.gif

Tudod, én csak elmondtam a véleményemet. És azért bemocskolás, mert lehet, hogy sikeres és tehetséges, de az eredeti Disney-hez képest egy olyan hatalmas nulla, hogy az csak na. És lehet, hogy ez van, az még nem azt jelenti, hogy szeretni is kell. Van, akinek nem jön be ez az egész Disney channel mánia - el lehet mondani azt!
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Black Hearth2
2012. május 13. 11:09 #17
Astore
Astore
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.19.
Hozzászólás: 183
Csatolások: 34
Azonosító: 173801
Offline offline
Kár hogy már nincsenek ilyen jó minőségű Disney-mesék... boredom.gif
3 felhasználónak tetszik: Enaa, ophely88, Black Hearth2
2012. május 13. 11:09 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fan Csi 8 @ 2012.05.13. 10:58)
De jó biggrin.gif Egyébként Enaa ahhoz képest , hogy a régi Disneyt akarod és , hogy a mostani nem tetszik elég érdekes , hogy a kedvenc sztárjaidnak a fele Disney színész és énekes.

Van egy pár diznis sorozat, amit elviselek, de ennyi. A mostani (2010-2011) filmek/sorozatok szerintem önmagában is gyengék, de főként a Walt Disney által alkotott mesékhez képest...
2012. május 13. 11:10 #19
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.05.13. 11:05)
ez mind nagyszerű de azért a zseniális Magyar szinkron színészekről sem szabad megfeledkezni akik hangjukkal keltették életre nekünk magyaroknak ezeket a fantasztikus mesefigurákat. mert ők is ismeretlenek mindenki előtt!

Hófehérke - Váradi Hédi 
Ariel - Oszvald Marika
Jázmin - Kocsis Judit ének hangja: Janza Kata
Hamupipőke - Pap Vera
Pocahontas - Major Melinda ének hangja:Udvarias Anna
Belle - Kocsis Judit


Gondoltam rá, hogy beleírom, de először az eredeti hangokat szerettem volna bemutatni. Ha van rá igény, elkészítem a magyar megfelelőjét is. Aranyhajat és Tianat se raktam bele, mert először a klasszikusokat akartam, na meg így is elég hosszú lett. Sokáig kutakodtam, fordítottam, hogy minél több infót tudjatok meg és ne legyen elcsépelt. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: gonzales7, Sally Sparrow, Black Hearth2, ophely88, Grace Benning
2012. május 13. 11:11 #20
- törölt felhasználó -    
Karina197!
Nem azért utálják őket, mert "Disney-sztár" kategóriába vannak sorolva, hanem mert tehetségtelenek (tisztelet az 1-2 kivételnek), mégis sztárolva vannak. Olyan sorozatokban játszanak, amiknek SEMMI értelmük, tanulni sem lehet belőlük semmi értelmeset! De majd rájönnek erre idővel azok is, akik most még alig várják, h elkezdődjön az Indul a risza (vagy bármely másik sorozat) a csatornán!

miley900!
De igen, bemocskolás: a Disney az Mickey egeret, Simbat és a többi rajzfilmhőst jelenti. Mikor Walt bácsi (azaz Walt Disney) meghalt, a rokonai eladták a nevét ennek a csatornának, és elszabadult a pokol. Ez azért bemocskolás, hiszen a Disney nevű csatornán mutogatnak valamit, aminek KÖZE NINCS az igazi Disneyhez.
És mielőtt a fejemhez vágnád, eszemben nem volt Mileyt, Debbyt vagy Selenítát bántani!
5 felhasználónak tetszik: Enaa, ophely88, Black Hearth2, Baylee, Grace Benning
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!