Starity

Talán Attila lett a Megasztár harmadik helyezettje

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 19. 13:12 #61
janet7
janet7

Státusz.
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Bírom ezeket a szűklátókörű semmihangjacsakordít véleményeket, meg a szokásos tinikrászavaznak cuccot. Vicces. _nevet.gif

Tudtam, hogy ő fog kiesni, így kellett lennie, mivel ha most bent marad, akkor még több sz.rt kapott volna, mint múltkor tucatBalázs miatt, szóval jobb is neki így. Az igazi győzelem úgysem a versenyben dől el.
Attól meg, mert nem szereti valaki, még nem kell össze-vissza hamisozni, mert hülyeség. Voltak hamis hangok, de nem kell túlzásba vinni, mert csak a gyűlölet süt ezekről a kommentekről. Ahogy Bereczki is mondta a FEM3 műsorban, ebben a műfajban, rohadtul mindegy, ha becsúszik néhány hamis hang, mert nem az a lényeg. Amit Bob Dylannel, meg a többivel kapcsolatban mondott, azzal is abszolút egyetértettem, és Ati esetére pont igaz.
Mi legalább kaptunk egy olyan valakit, akinek nincs szükséges fájdalmas arcokat vágni és hadonászni, meg mindent hajlítgatni (ami amúgy jó, de ha valakinek SZÜKSÉGE van rá, az már rég rossz) ahhoz, hogy különleges legyen, mert a lényéből fakad. És végre valaki, aki különböző volt, aki olyan stílust képviselt itt, ami nagyon nem divat a tehetségkutatókba, és nem az elcsépelt Beyoncé stílust és hasonlókat. Remélem, hogy kihasználja azt, ami neki megvan és nem tanulható, és fejleszti azt, ami tanulható, és hasonló stílusban fog tovább menni, csak NE vissza a nyálas InterYou-hoz, milliószor többet ér annál.

Ja ettől a Gigi körül folyó NYOMJUK LE A TORKOKON hadjárat meg már nem írható le egyszerűen túlbecsültségként. Az egész műsor menete, a zsűri, a műsorvezetők reakciója, Gigi dalai, nyilatkozatai stb. olyan szinten manipulatívak, hogy esküszöm én érzem már magam kellemetlenül helyettük. Persze a klónok behódolnak, csak tessék rohog.gif
És Giginek NINCS gospel hangja, akármennyire próbálják ráerőltetni, attól, mert folyton nyújtogat, meg Beyoncé jellegű zenéket énekel (direkt nem nevezem máshogy), attól még nincs fekete hangja, de gospel hangja meg főleg! Lehet szeretni a műfajt, lehet hallgatni, az tök jó, de tegnap akármennyire is hasra voltak tőle esve: meggyalázta az Oh Happy Day-t. Ez van.

6 felhasználónak tetszik: fashionbébíí, Eszter655, itsjustme, An_d_a, selena_taylor_fan, Pöttömke
2012. május 19. 13:15 #62
RedArmy
RedArmy
visszatérő vendég
Hozzászólás: 312
Csatolások: 5
Azonosító: 23353
Én már tudom ki lesz a győztes, szinte egyértelmű!
Radics... nincs kérdés. Sajnos nem azért fog nyerni mert jó, hanem azért mert nem írom le mert kirúgnak az oldalról miért!
1 felhasználónak tetszik: fashionbébíí
2012. május 19. 13:16 #63
- törölt felhasználó -    
Túlzás hogy ő az év férfihangja... Persze jó kiállású, meg sztáralkat, de Balázs jobban megérdemelte volna a címet. Egyébként nincs semmi bajom Attilával.
2012. május 19. 13:39 #64
Regina94
Regina94
visszatérő vendég
Hozzászólás: 199
Csatolások: 3
Azonosító: 127588
janet7 teljesen egyetértek!végre valaki aki tudja is mit beszél..smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, Pöttömke
2012. május 19. 13:52 #65
Daily
Daily
visszatérő vendég

StátuszHa az élet 100 okot ad arra,hogy sírj,te adj 101 okot arra,hogy nevess!
Hozzászólás: 285
Csatolások: 0
Azonosító: 168547
Nekem tegnap nem volt olyan jó az az ember! De hát még szép, hogy ő esett ki!Ő se volt se rossz se jó, de nem lett volna szép, ha Gigi, vagy Andi estek volna ki!! tongue.gif
2012. május 19. 13:55 #66
BunnyGirl
BunnyGirl
Ultraviolence

Státuszεїз Shine bright like a diamond εїз
Hozzászólás: 2262
Csatolások: 851
Azonosító: 115648
Na végre. Már éppen itt volt az ideje annak, hogy kiessen.
2012. május 19. 14:03 #67
- törölt felhasználó -    
Hát én nem is hittem el hogy ő az év férfihangaja a Balázsnak kellett volna lennie de mindeggy örülök hogy kiesett smileeee.gif
2012. május 19. 14:03 #68
NinaScene
NinaScene
Bitch please, I'm Boss!

StátuszOhh, hogy hagynál már békén végre, Imádom, hogy süket vagy és nem lépsz még le..
Hozzászólás: 1187
Azonosító: 172971
Neeeee!Atiii♥Oohh nah mind1!
Akkor hajráá Gigi:D
2012. május 19. 14:04 #69
- törölt felhasználó -    
Nem nézem a Megasztárt, de ez a Szakos Andi igazán hazatolhatná bár a bringát. pardon.gif
2012. május 19. 14:06 #70
- törölt felhasználó -    
Janet! Ez egy énekverseny marhára nem arról szól, ill. nem arról kéne szólnia, hogy kinek milyen stílusa van. Rúzsa Magdi anno stílustól függetlenül minden műfajban megállta a helyét, mostanra viszont már annyira békas**e alá süllyedt a színvonal, hogy a versenyzők csak egy műfajt képesek űzni némelyikük még azt is rosszul. Amúgy agyf*szt kapok attól, hogy Attilát mindenki rockernek titulálja, attól még nem lesz rocker hogy bőrszerkóban roggyaszt kikent arccal miközben vonyít. Ha egy igazi rockernek azt mondanád, hogy értékelje Attila produkcióját az csak szótlanul ülne sörösüveggel a kezében majd a produkciója végén böffentene egyet.
Ami Gigit illetti az ő tehetsége vitathatatlan, de személy szerint nem vagyok elragadtatva tőle, kifejezetten egysíkú az ahogy minden egyes számhoz hozzányúl, pont ezért Kovács Kati számánál hajlítások közepette vérzett el, bár sokaknak még az is tetszett. Ha már azt mondtad hogy Attila stílusa nem divatos akkor azt is áruld el Mo-n hány olyan énekes van, aki képes úgy elénekelni egy Beyoncé számot, mint Gigi? Ne is haragudj, de szerintem pont, hogy Gigi az, aki egy olyan szinvonalat üt meg, amire csak nagyon kevesen képesek. Csipa, Takony meg akármicsoda már sajnos van elég Mo-n.
2012. május 19. 14:14 #71
janet7
janet7

Státusz.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Idézet (OceanSoul @ 2012.05.19. 14:06)
Janet! Ez egy énekverseny marhára nem arról szól, ill. nem arról kéne szólnia, hogy kinek milyen stílusa van. Rúzsa Magdi anno minden stílusban megállta a helyét, mostanra viszont már annyira békas**e alá süllyedt a színvonal, hogy a versenyzők csak egy műfajt képesek űzni némelyikük még azt is rosszul. Amúgy agyf*szt kapok attól, hogy Attilát mindenki rockernek titulálja, attól még nem lesz rocker hogy bőrszerkóban roggyaszt kikent arccal miközben vonyít. Ha egy igazi rockernek azt mondanád, hogy értékelje Attila produkcióját az csak szótlanul ülne sörösüveggel a kezében majd a produkciója végén böffentene egyet. 
Ami Gigit illetti az ő tehetsége vitathatatlan, de személy szerint nem vagyok elragadtatva tőle, kifejezetten egysíkú az ahogy minden egyes számhoz hozzányúl, pont ezért Kovács Kati számánál hajlítások közepette vérzett el, bár sokaknak még az is tetszett. Ha már azt mondtad hogy Attila stílusa nem divatos akkor azt is áruld el Mo-n hány énekes van akik képesek úgy elénekelni egy Beyoncé számot mint Gigi? Ne is haragudj de szerintem pont hogy Gigi az aki egy olyan szinvonalat üt meg amire csak nagyon kevesen képesek. Csipa, Takony meg akármicsoda már sajnos van elég Mo-n.

Nem azért hívják rockernek, mert roggyaszt. rohog.gif De szerinted olyan dalokat énekelt a műsorban, amiket a mai fiatalok többsége hívna rocknak? Vagy olyat, amik valóban azok? Az egész zenei stílus, ami képvisel, arról van szó, a külseje csak egy plusz, de amiatt senki nem hívná "rockernek".
Nyilván nem tudhatjuk, mivel nem hallottuk az összes énekest pardon.gif Egy szóval nem mondtam, hogy Giginek nincs jó hangja, nem tudom miért kell olyat belemagyarázni a hozzászólásomba, ami benne sem volt. A divat témának köze nem volt ehez. Beyoncé elég népszerű M.o.-n IS és jelenleg mindenhol, tehát divatos, tehát ha valaki egy Beyoncé rajongóként jön elő, akkor nem fogok rajta meglepődni, ellenben ha egy 25 éves "helyesgyerek" olyan zenei stílussal és ízléssel jön elő, mint Attila, akkor már annál inkább. De amit Gigiről írtam, az konkrétan a gospel-re koncentrálódott, hogy nincs olyan hangja. Nem azt írtam, hogy nem tud énekelni (de ha mégis, akkor javíts ki, nyugodtan), hanem azt, hogy NINCS GOSPEL HANGJA és fekete hangja sincs. Nem azt, hogy nincs hangja. wink.gif Voltak a Megasztárban Giginél számomra jobb hangú énekesek is, mint Lakatos Yvette, Varga Bernadett, vagy épp Kullai Timi. És pont ezért nem értem, hogy miért pont ő az, aki ennyire fel van sztárolva, mert ez már nem csak egyszerűen népszerűség. Manipulálják az embereket, minden egyes megmozdulással affelé, hogy Gigit imádja mind.

Istenem, pedig annyira reméltem, hogy nem kell megint leállnom valakivel vitázni, annyira nincs kedvem hozzá, ennek sose lesz vége.
2012. május 19. 14:16 #72
Bajbi91
Bajbi91
új tag

StátuszSzerelmes vagyook!!!! :)
Hozzászólás: 89
Csatolások: 4
Azonosító: 98972
@Ocean Soul Teljes mértékben egyett értek veled!!
2012. május 19. 14:23 #73
- törölt felhasználó -    
Jan, olyan dalokat énekel(t), amikre rábólintottak. Erről volt még anno szó, hogy a versenyzők választanak és sokszor csak az 5-10. szám az amit jóváhagynak nekik.
Gigivel kapcsolatban egész előítéletes voltál, a torkon lenyomás stb-ből következtettem arra hogy nem nagyon favorizálod, de amit az utóbbi hsz-ben leírtál azzal mind egyetértek.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. május 19. 14:25 #74
ducsaianna
ducsaianna
sztármániás

Státusz♥♥Ha nem harcolsz azért amit akarsz,ne sírj ha el fogod veszíteni!!♥♥
Hozzászólás: 2140
Csatolások: 5
Azonosító: 162041
Hajrááááá Gigi!!neki kell nyernie! biggrin.gif
2012. május 19. 14:31 #75
Dalmati Edina
Dalmati Edina
új tag

Státusz: )
Hozzászólás: 34
Azonosító: 154655
Én nagyon sajnálom, neki szurkoltam. De ő lett az év férfi hangja ami tök jó smileeee.gif
Mostmár Giginek kell megnyernie !
2012. május 19. 14:35 #76
vdorina96
vdorina96
♥Paris♥
Hozzászólás: 2486
Csatolások: 1121
Azonosító: 152331
már múlt héten is éreztem h ő fog most kiesni de már ez is szép amit eddog elért és így már egyértelmű h Giginek kell nyerni
2012. május 19. 14:50 #77
Gergő kutya
Gergő kutya
visszatérő vendég

Státuszhuha de nagyonnagyonnagyon kellene egy profilváltoztatás...
Hozzászólás: 120
Csatolások: 3
Azonosító: 160094
Hajrá Gigi. Mindent Bele! biggrin.gif
2012. május 19. 15:09 #78
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Nem akarok kiábrándítani senkit,de Gigi NEM fog nyerni.Szakos Andi fogja megnyerni.
1.Szerintetek egy 15 éves lány mihhez kezdene egy autóval?
2.Az egész idei Megasztár egy X-faktor koppintás.Gigivel ugyanaz van,ami Muri Enikővel volt.Ahogy Enikő,Gigi is eljutott a döntőig,de nem fog nyerni.

Gigiről én már többször leírtam a véleményemet:Nagyon tehetséges lány és szimpatikus is,de túl van sztárolva.Igazából szerintem ez az egész nem Gigi hibája,hanem a TV2-é,mert nekik ez most egy jó reklám volt,hogy aki korábban nem került be,az idén visszament,és sikerült neki.És Gigivel szemben Andi eléggé alul van értékelve,pedig neki legalább annyira jó hangja van,mint Giginek.

Attiláról meg annyit,hogy igenis tud énekelni,nagyon jó rockos hangja van.És megérdemelten állt a TOP3-ba.Sőt szerintem még azt is megérdemelte volna,hogy a végső döntőben benne legyen.Sokkal jobb volt,mint a kis tinilánykák által Istenített Burgess Benjike.

Én úgy gondolom,hogy Gigi is nagyon tehetséges,de Andinak kellene megnyernie.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. május 19. 15:15 #79
Lambika
Lambika
Cseh Banán

Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Hozzászólás: 6195
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Nehogy már Gigi nyerje meg, vicc az a csaj, 15 éves és 30-nak néz ki
2012. május 19. 15:20 #80
Pandus
Pandus

StátuszI'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you ...
Hozzászólás: 629
Csatolások: 399
Azonosító: 134321
Egyértelmű volt, hogy neki kell mennie. Hiába szimpatikus srác, és tehetséges is, de ő volt a leggyengébb az utolsó 3 közül.

Gigi roppant tehetséges, ráadásul egy nagyon szimpatikus lány, aki élőben is nagyon szerény és kedves (barátnőm ismeri, nem a levegőbe beszélek), de tényleg túl van értékelve.
Remélem Szakos Andi nyeri meg. Hiába nem szimpatikus, de attól még fergeteges hangja van, ezt el kell ismerni és ő a nyereményeket sokkal jobban feltudná használni, mint Gigi, aki előtt ott van még jó pár év, hogy kiforrjon, és gondolom így is ellesz látva egy csomó ajánlattal.
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!