Starity

Talán Attila lett a Megasztár harmadik helyezettje

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 19. 15:25 #81
evii23
evii23
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not strange, weird, off, nor crazy, my reality is just different from yours.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.17.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 34
Azonosító: 160740
Offline offline
Lambika egyetértek sad.gif
2012. május 19. 15:27 #82
Striped Louis
Striped Louis
visszatérő vendég
 
StátuszLouis...What you do to me? ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.17.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 0
Azonosító: 171415
Offline offline
sad.gif én Attilának szurkoltam.sad.gif Szerintem hármuk közül neki volt a legkülönlegesebb hangja...
2012. május 19. 15:39 #83
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Ha Gigi átírná a születési évét 1982-re, senki sem kételkedne benne, mindenki elhinni XD
2012. május 19. 15:42 #84
- törölt felhasználó -    
Már ideje volt hogy kiesett..
2012. május 19. 15:46 #85
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ati. heart.gif Számomra akkor is Ő nyerte meg a Megasztárt. heart.gif Nagyon sokat fejlődött a verseny alatt, és biztos vagyok benne, hogy még hallhatunk róla a későbbiekben. smileeee.gif Gigi szerintem egy kicsit már túl van nyomva, szimpatikus lány, de nálam akkor is inkább Andi a favorit, bár úgyis tudom, hogy Gigi nyeri meg a versenyt.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. május 19. 16:01 #86
Patricia33
Patricia33
visszatérő vendég
 
Státusz~ "La vida es como una caja de bombones, nunca sabes lo que hay fuera de él." ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.16.
Hozzászólás: 366
Csatolások: 1
Azonosító: 162171
Offline offline
hát azért sajnálom igaz nem neki szurkoltam de azért még sajnálom sad.gif
2012. május 19. 16:05 #87
MycySmiley
MycySmiley
♥Dean Winchester♥
 
StátuszNézz az égre,a legszebb fényre,láss egy álmot,s harcolj érte.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.26.
Hozzászólás: 2402
Csatolások: 7014
Azonosító: 150055
Offline offline
Sajnálom,hogy kiesett.Mondjuk amúgy is Andinak szurkolok,de sajnos tuti,hogy Gigi fogja megnyerni. sad.gif
2012. május 19. 16:06 #88
- törölt felhasználó -    
Azt hiszem, egy borzasztó korrekt döntés született, ez nem is lett volna másként. A másik két lányhoz viszonyítva Attila nagyon gyenge volt. Szerettem, de ez így jó. A verseny pedig már el van döntve. Szinte biztos, hogy nem Gigi nyeri meg majd a kora miatt, szerintem Andi fogja. A búcsúdal amúgy nekem baromira tetszik biggrin.gif
Attilának most az első produkciója sokkal jobban tetszett, a másik szerintem elég rossz volt, de egyébként Andinak meg Giginek is szerintem az első sokkal jobb volt.
Az egész Megasztár adás során egyetlen dolgot sajnálok, hogy Bozont idő előtt esett ki, és Benji tovább maradt bent.
2012. május 19. 16:17 #89
- törölt felhasználó -    
Nagyon sajnálom őt,mert nekem ő volt a legnagyobb kedvencem.De ha jól belegondolok,ez is elég nagy büszkeség,hogy eddig eljutott. Hiszen magának tudhatja az év legjobb férfi hangját. Ami magába már nagy szám. clapping.gif

Gondolom nem nagy meglepetés, ha azt mondom ismételten Attila produkciói tetszettek a legjobban. Lehet hogy egy kicsit néha hamis,és nem neki van a legjobb hangja,de valami olyat hoz a színpadra,ami utánozhatatlan és nem tanulható. Sajnálom őt,de lehet hogy most jobb is ez így neki. Mert ha például kiesett volna Andi vagy Gigi, akkor megint Attila lett volna a rossz,hogy ő meg bent maradt. Pedig igazán megérdemelte volna. Azt pedig egy nagy igazságtalanságnak tartom,hogy csak az első kettő énekelhet Flo Rida-val. Legalább azt elintézhették volna hogy a TOP3-mal duettezik. Mert igenis a harmadik helyezet is nagyon sokat küzdött azért hogy itt lehessen,és ez neki is kijárt volna.Nekem most Gigi sem és Andi sem tetszett annyira. Gigi már szerintem túlzásba vitte az egészet,Andinak pedig hallatszott a hangján hogy beteg. Kíváncsi vagyok ki nyeri majd meg,de ha nekem kellene választanom,akkor egyértelműen Andit mondanám. Ő sokkal jobban megérdemelné,és neki szüksége is lenne rá. happy.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. május 19. 16:23 #90
Claudiia
Claudiia
directioner ♥
 
Státusz~elmúlik~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.01.
Hozzászólás: 1856
Csatolások: 371
Azonosító: 144535
Offline offline
előbb kellett volna kiesnie ;P
2012. május 19. 16:25 #91
SugarGirl
SugarGirl
 
Státusz"Fashions fade, style is eternal." - Yves Saint Laurent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 688
Csatolások: 0
Azonosító: 138434
Offline offline
Egyértelmű volt, hogy ő fog kiesni, számomra most olyan, hogy elpazaroltak egy adást, mert már akkor tudni lehetett, hogy most ő fog kiesni, amikor múlt héten őt juttatták tovább. Ha akkor a Balázst juttatják tovább, akkor még izgultam is volna, hogy vajon melyikük esik ki, de ez így eléggé várható volt.

Attila volt ma a leggyengébb, valami elképesztően hamis volt, főleg a Livin' on a prayer-ben. Azt meg külön nem értem, hogy miért nem mozog soha a színpadon. Megáll, berogyaszt, néha arrébb lép kettőt, ott felveszi ugyanezt a pozíciót, de ennyi. Igaza van a zsűrinek, ezt mondom már én is mióta, hogy ha olyan nagy rocker, akkor mutassa, hogy megőrül, hogy tele van indulatokkal, hogy tombolni akar! Egy rock számot nem lehet egy helyben elénekelni. És oké, egy két hamis hang még beleférne, mert a rock tényleg nem a tökéletességről szól, de akkor kárpótoljon egy olyan show-val, amire azt mondom, hogy ez igen! Az más kérdés, hogy ő rengeteg hangot nem talál el, ami már zavaróvá teszi, de az különösképpen irritál, hogy nem csinál közben semmit. Ezzel bennem olyan érzést kelt, mintha már ennyitől is beszarna, hogy pár hamis hangot kipréseljen magából, és már mozgással együtt túlságosan is megterhelő lenne neki. Eleinte nagyon kedveltem őt, és még mindig odavagyok a hangszínéjért, de ennyi nem elég. Pár sikítás nem teszi rockerré. És az InterYou engem annyira kiábrándított belőle. Az minden volt, csak rock nem. Az meg már csak hab volt a tortán, amikor a MegaBackstage-ben valaki azt mondta, hogy olyan, mint Mick Jagger. Az egy dolog, hogy Jagger-nek fantasztikus hangja van, de olyan mozgása, ami a mai napig keveseknek, és eszméletlen show-kat csinál, teljesen megőrül a színpadon.

Andi nekem nagyon antipatikus, de nagyon jó hangja van, függetlenül attól, hogy tegnap alulteljesített magához képest, de ez nyilván a betegsége miatt van. Viszont amikor közölte, hogy egy perc szabadideje nem volt, és ezért volt rossz, akkor a pofám leszakadt. Próbálni nem volt ideje, de egy egész napot a pasijával tudott tölteni? Akkor hogy is van ez? Ilyenkor nem a versenynek kellene az elsőnek lennie, és utána törődni a szerelmi életével?

Gigi mint mindig, most is nagyon jó volt, és én neki drukkolok, függetlenül attól, hogy nyilván nem sok mindent tudna kezdeni a nyereményekkel, de szerintem nem ez alapján kéne drukkolni valakinek. Ő a legtehetségesebb az egész bagázsból, de ennek ellenére még mindig azt mondom, hogy túl van sztárolva. Nagyon is. Tényleg tehetsége, de az elejétől kezdve annyira nyomják, hogy az már-már elveszi tőle a kedvem.

Adrika meg megint jókorát csökkent a szememben azzal, hogy az Attilának drukkolt. Legjobb barátnők voltak az Andival, Andi ott zokogott a vállán, amikor kiesett, erre az Attilát mondja? Értem én, hogy a Bozont haverja, de attól még alkothatna önálló véleményt, mert be akar vágódni nála. Nem hinném, hogy a Bozont felgyújtotta volna érte, vagy valami...
1 felhasználónak tetszik: Pandus
2012. május 19. 16:45 #92
- törölt felhasználó -    
Idézet (SugarGirl @ 2012.05.19. 16:25)

Gigi mint mindig, most is nagyon jó volt, és én neki drukkolok, függetlenül attól, hogy nyilván nem sok mindent tudna kezdeni a nyereményekkel, de szerintem nem ez alapján kéne drukkolni valakinek.

Lehet, hogy vannak egyébként, akik ez alapján drukkolnak, és én is nagyon szeretem a Gigit, és szurkolok neki, de szinte biztos, hogy nem ő nyer, mert az Év hangja címmel járó feladatokat nem tudja teljesíteni. Rengeteg fellépés, szerződés, jótékonysági akciók, ide - oda rohangálás, reklámok. Ez sok egy ilyen fiatal lány számára.
2012. május 19. 17:10 #93
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2012.05.19. 16:45)
...de szinte biztos, hogy nem ő nyer..


De szinte biztos, hogy ő nyer. secret.gif pardon.gif
2012. május 19. 17:14 #94
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Idézet (SugarGirl @ 2012.05.19. 16:25)
...Andi nekem nagyon antipatikus, de nagyon jó hangja van, függetlenül attól, hogy tegnap alulteljesített magához képest, de ez nyilván a betegsége miatt van. Viszont amikor közölte, hogy egy perc szabadideje nem volt, és ezért volt rossz, akkor a pofám leszakadt. Próbálni nem volt ideje, de egy egész napot a pasijával tudott tölteni? Akkor hogy is van ez? Ilyenkor nem a versenynek kellene az elsőnek lennie, és utána törődni a szerelmi életével? 

Gigi mint mindig, most is nagyon jó volt, és én neki drukkolok, függetlenül attól, hogy nyilván nem sok mindent tudna kezdeni a nyereményekkel, de szerintem nem ez alapján kéne drukkolni valakinek. Ő a legtehetségesebb az egész bagázsból (...)

Adrika meg megint jókorát csökkent a szememben azzal, hogy az Attilának drukkolt. Legjobb barátnők voltak az Andival, Andi ott zokogott a vállán, amikor kiesett, erre az Attilát mondja? Értem én, hogy a Bozont haverja, de attól még alkothatna önálló véleményt, mert be akar vágódni nála. Nem hinném, hogy a Bozont felgyújtotta volna érte, vagy valami...


Amiket meghagytam, azokkal nagyon egyetértettem, és egy külön ilyen: meghajolo.gif a végéért! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. május 19. 17:19 #95
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Idézet (SugarGirl @ 2012.05.19. 16:25)
Adrika meg megint jókorát csökkent a szememben azzal, hogy az Attilának drukkolt. Legjobb barátnők voltak az Andival, Andi ott zokogott a vállán, amikor kiesett, erre az Attilát mondja? Értem én, hogy a Bozont haverja, de attól még alkothatna önálló véleményt, mert be akar vágódni nála. Nem hinném, hogy a Bozont felgyújtotta volna érte, vagy valami...

Adrika most megmutatta,hogy mennyi emberség van benne.A Megasztárban ott tette magát,hogy legjobb barátnők meg minden.Ha tényleg a barátnője lenne,akkor kiállna mellette,és nem érdekelné,hogy a pasijának (bár szerintem ez az Adri-Bozont kapcsolat csak médiafogás)ki a haverja.De ha megnyeri Andi,akkor biztos megint ott fogja játszani az agyát,hogy ő a legjobb barátnője és hogy neki szurkolt.Egy szó,mint száz Adrika egy álszent kétszínű liba.
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2012. május 19. 17:22 #96
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Egyértelmű, hogy Gigi fogja nyerni, vagy ha nem, akkor lesz abban vmi cheat... neki van a legjobb hangja, már az elejétől világos. Örülök, hogy ez a nyiváka kiesett, már sokkal hamarabb kellett volna.
2012. május 19. 17:29 #97
SugarGirl
SugarGirl
 
Státusz"Fashions fade, style is eternal." - Yves Saint Laurent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 688
Csatolások: 0
Azonosító: 138434
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2012.05.19. 16:45)
Lehet, hogy vannak egyébként, akik ez alapján drukkolnak, és én is nagyon szeretem a Gigit, és szurkolok neki, de szinte biztos, hogy nem ő nyer, mert az Év hangja címmel járó feladatokat nem tudja teljesíteni. Rengeteg fellépés, szerződés, jótékonysági akciók, ide - oda rohangálás, reklámok. Ez sok egy ilyen fiatal lány számára.


Miért, gondolod, hogy a második helyezettnek nem lesz ugyanannyi programban része? Már most is folyton ide-oda rohangálnak, interjúkra, fotózásokra, fellépésekre járnak, pedig még vége sincs a versenynek. Szerintem Gigi meg tud vele birkózni, én tulajdonképpen belőle kevésbé nézem ki, hogy összeroppan, mint az Andiból. Andi már most is folyton nyafog, pedig ez a szakma tényleg erről szól, és erről is fog. Most még egy ideig nem lesz egy perc nyugta sem, és ha továbbra is a középpontban akar maradni, akkor nem nagyon fog tudni lazítani.
A nyertesnek csupán annyiban lesz más, hogy kap egy csomó pénzt, egy autót, egy lakást, ami ugye egyiküknek sem jönne rosszul. Szerintem hülyeség azt mondani, hogy azért ne Gigi nyerjen, mert úgysincs szüksége a nyereményekre. Szerintem azért nekik sem jönne rosszul, és itt úgysem az számít, hanem hogy melyiküknek van jobb hangja. És szerintem a Giginek.
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2012. május 19. 17:29 #98
Dzsenii
Dzsenii
visszatérő vendég
 
StátuszJust live your life, and follow your passions.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.08.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 41
Azonosító: 164991
Offline offline
rohadtul örülök neki... mit ne mondjak.... e miatt a kis nyávogóka miatt akinek hangja sincs esett ki multkor a Balázs ainek viszont igazi tehetsége volt... -.-"""
2012. május 19. 17:54 #99
SugarGirl
SugarGirl
 
Státusz"Fashions fade, style is eternal." - Yves Saint Laurent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 688
Csatolások: 0
Azonosító: 138434
Offline offline
Idézet (selena_taylor_fan @ 2012.05.19. 17:19)
Adrika most megmutatta,hogy mennyi emberség van benne.A Megasztárban ott tette magát,hogy legjobb barátnők meg minden.Ha tényleg a barátnője lenne,akkor kiállna mellette,és nem érdekelné,hogy a pasijának (bár szerintem ez az Adri-Bozont kapcsolat csak médiafogás)ki a haverja.De ha megnyeri Andi,akkor biztos megint ott fogja játszani az agyát,hogy ő a legjobb barátnője és hogy neki szurkolt.Egy szó,mint száz Adrika egy álszent kétszínű liba.


Igen, nekem sem teljesen hiteles ez a Bozont-Adri dolog... Na mindegy, valószínűleg úgy az lesz, amit te is leírtál. Ha az Andi nyer, ott fog bájologni neki, hogy végig támogatta, és mindenkit buzdított, hogy szavazzon rá. Sőt, ha nem ő nyer, akkor is eljátssza majd ugyanezt. De tőle sose vártam többet, szóval tökmindegy...
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. május 19. 18:23 #100
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Egy két hozzászólás itt olyan mélyen buta. blink.gif És nagyon felszínes.

Attila nyávogi, mindig hamis volt, mindig csak sipákolt, nem is rocker, stb...

Szerintem az ilyenek már élből rávágják bármire ezeket, amit Attila csinál, mert mondjuk a stílusa nem szimpatikus. Ennyi. Pont ezért nagy dolog, hogy eddig is eljutott. (szegény Tatár Csilla azzal a kis szőke, buta, irritáló fejével, kérdezte tőle tegnap a Fem3-on, hogy miért szokta emlegetni, hogy nagy dolog, hogy ilyen sokáig eljutott, ugyanis nem érti, miért nehezítené meg Attila dolgát a stílusa, hát tessék itt van, tökéletes példa itt sok-sok ember erre...)
Attila csak néhány hangban volt hamis, amikor mélyebbről próbált feljebb menni, de még nem a kiabálásnál tartott, de az ugyanúgy megtanulható (már a kijavítása), mint ahogy nem követik el ezt a hibát mondjuk azok, akik évek óta tanulnak énekelni, gondolom Attila azért nem mélyült el még annyira az éneklés tanulásában, annál egy lazább fazonnak tűnik nekem laugh.gif De a tehetsége ott van! És szerintem nagyon jó hangja van, és amikor rendesen készült, akkor olyan előadása volt, hogy csak néztem! Attila zseniális! beee.gif

Amit Attila hozott a műsorba, az valami egészen új volt, és más, és ahogy (azt hiszem) janet7 is írta, nem olyan sablonos, vagy tucatszerű, mint pl. Balázs, aki nem azért esett ki, mert rossz volt, csak egyszerűen olyan semmilyen volt.

De azon, hogy Attila nem is rocker: ooo.gif kicsit megborultam.
Akkor nem értem. Mégis mi? d3.gif
Kiss Endivel egészen hasonló a stílusuk, Kiss Endi sem rocker akkor??
Attila zenei ízlését tekintve is rocker. Nem tudom akkor a mai szemnek-fülnek mi számít rocknak, de ha nektek az kell, hogy talpig feketében legyen valaki, ki legyen festve a szeme, az megint más.

Tegnap nagyon szomorú voltam, hogy kiesett cray.gif , de számítani lehetett rá. Pedig Andi ugyanolyan hamis néha, főleg így, hogy beteg volt (de már a múltkor is ilyen volt), amikor elmegy a hangja, akkor egyenesen kiráz a hideg az ő 'rekedtes', erőltetett hangjától huh.gif Olyankor egyenesen csúnya hangja van. De ezzel mondjuk még nem láttam foglalkozni senkit. rtfm.gif Érdekes.

Na mindegy, és egyébként az is hülyeség, hogy Andi fogja megnyerni, mert Gigi összeroppanna, meg nem tudna mit kezdeni a nyereménnyel. Elég egyértelmű, hogy Gigi fog nyerni, tegnap is a szavazatok felét ő kapta! Úgyhogy nem nagy talány mi lesz a végeredmény. Főleg, ha már azzal jöttök, hogy nyomatják, meg agymosnak, hogy szeressük, meg fel van kapva. Akkor meg pláne. acute.gif
Mondjuk szerintem a tehetségével vívta ezt ki, mert Gigi csodálatosan énekel!

Igyekeztem senkivel sem személyeskedni! victory.gif
2 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, janet7
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!