Starity

16 országtól kapott lemezszerződést a Compact Disco

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 29. 15:02 #21
pinkgirl
pinkgirl
◕◡◕
 
StátuszÁlmomban az enyém vagy. Életemben az álmom vagy. *-*♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 54
Azonosító: 154198
Offline offline
De édeees ^^
miveel jóók vagyunk smileeee.gif
2012. május 29. 15:10 #22
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
Tök jó!!!Így legalább még híresebbek lesznek, s külföldön is fel fognak figyelni rájuk!! biggrin.gif laugh.gif
2012. május 29. 15:12 #23
Daily
Daily
visszatérő vendég
 
StátuszHa az élet 100 okot ad arra,hogy sírj,te adj 101 okot arra,hogy nevess!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.04.
Hozzászólás: 285
Csatolások: 0
Azonosító: 168547
Offline offline
Örülök neki, hogy ennyire tetszett mindenkinek! Nekem először egyáltalán nem tetszettek de nem toom valahogy mégis megszerettem őket!
2012. május 29. 15:15 #24
Leah097
Leah097
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.19.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 0
Azonosító: 176042
Offline offline
nagyon örülök neki,hogy ilyen sikeresek smileeee.gif remélem,nem fognak eltűnni.
2012. május 29. 15:15 #25
- törölt felhasználó -    
Gratulálok nekik! smileeee.gif Szerintem tényleg nagyon jó volt az előadásuk.
2012. május 29. 15:16 #26
Vattacukor16
Vattacukor16
új tag
 
Státusz<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 0
Azonosító: 175804
Offline offline
Gratulálok!smileeee.gif Nagyon jó banda, csak így tovább!smileeee.gif
2012. május 29. 15:23 #27
Barbara 98
Barbara 98
visszatérő vendég
 
StátuszA dream is only a dream until you decide to make it real!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.22.
Hozzászólás: 480
Csatolások: 0
Azonosító: 162448
Offline offline
ennek nagyon örülök!! megérdemlik, gratulálok!!nekik van esélyük a "világhírnévre"!!
2012. május 29. 15:23 #28
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Engem egy valami idegesít csak. Én is hallottam, hogy sorra kapják a lemezszerződéseket, a kérdésem csak az, hogy önteltségből vagy nemtörődömségből miért támadják sokan a zenei életben őket? think.gif Politikusok és énekesek, nem is egy nyilatkozott arról, hogy haragszanak, amiért a CD ment ki és nem értik hogy mire fel a nagy érdeklődés külföldről. Oké, hogy nem a legjobb banda ever de ennyi mentalitás sincs egyesekben .. Ha már egyszer híresek lettek és megnőtt irántuk az érdeklődés, miért kell ezt csinálni? think.gif Egyetértek, tényleg Ákos-Depeche Mode mash up zene de erre van kereslet. Ha Mexikó akarna SP-vel szerződést aláíratni, megérteném a felháborodást de miért kell egyből támadni őket? Az angolok egy hatvan vagy hetven egynehány éves csákót küldtek és haragudtak is rá, mondván ezzel úgy sem fognak nyerni, a halálát kívánták és vén trottynak hívták, most, hogy utolsó előttiek lettek, ki akarnak szállni az egész műsorból, ott van összetartás. Megsértődött az egész nemzet. Mi is rossz helyezést értünk el de bennünk miért nincs annyi, hogy nem nyilatkozunk úton útfélen rosszat? Nem muszáj szeretni és nem is kell örülni ha nem akarja az illető de ennek semmi értelme. Külföldi oldalakon olvastam erről és sajnos igazuk van, néhány nagyobb emberke nálunk csak a fenének jártatja a nagy lepcses száját. Nekem a banda nem a kedvencem de beismerem, hogy a kategória, amit képviselnek, pontosan megfelelt a műsorba, jobb helyen is végezhettek volna, engem csak az vigasztal, hogy utánunk battyog az idős csákó az UK-ból. rohog.gif Azt hitték, hogy annyira okosak, olyan embert küldenek, aki Indiában született és annak környékére meg Ciprusra és Azerbajdzsánba ment jótékonykodni és albumot promótálni annak idején, nem jött be. Ráfáztak és nem tudom őket sajnálni, attól függetlenül, hogy jobb helyezést érdemeltek volna a produkcióval csak röhögni tudok ezen. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Fonzie, prézli, VampireBella, duracell
2012. május 29. 15:25 #29
- törölt felhasználó -    
Gratulálok! Örülök, hogy sikeresek. ^^
2012. május 29. 15:35 #30
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8044
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.05.29. 15:23)
Politikusok és énekesek, nem is egy nyilatkozott arról, hogy haragszanak, amiért a CD ment ki és nem értik hogy mire fel a nagy érdeklődés külföldről.

Te most a dajcsra, a menjünklopniszalámitaTescóba és a bájbájszására gondolsz? Ugyanmár... Annyira iszonyatosan nevetséges a magyar mentalitás, hogy pont azok az emberek durrognak, akiket még egy falu művházába se hívnának meg rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Fonzie, ophely88, VampireBella, Pixie Buue
2012. május 29. 15:52 #31
Little Monster-GFF
Little Monster-GFF
첸게 ^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.23.
Hozzászólás: 1162
Csatolások: 61
Azonosító: 161058
Offline offline
A Compact Disco nagyon is ügyeees thumbsup.gif
2012. május 29. 15:56 #32
Reb_
Reb_
 
Státusz#thatPower
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 667
Csatolások: 373
Azonosító: 176380
Offline offline
ez azért haladás.. jók vagyunk smileeee.gif
2012. május 29. 16:05 #33
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Szerződjenek le vmi jó céggel és hojrá! biggrin.gif
2012. május 29. 16:06 #34
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5541
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Már az is haladás szerintem hogy ŐK kijutottak az Eurovízióra. Nem tudom miért kell őket szidni .. szerintem eléggé fülbemászó, és jó dalokat írnak. BÉKE.! victory.gif
2012. május 29. 16:26 #35
wukimano
wukimano
új tag
 
StátuszLahme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.12.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 171077
Offline offline
Wow...biggrin.gif Ez tökre jó! biggrin.gif
2012. május 29. 16:27 #36
Punka
Punka
visszatérő vendég
 
StátuszAlways Keep Fighting❤️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 415
Csatolások: 1
Azonosító: 139694
Offline offline
éés... így én is megismertem őket és rajongójuk lettem... biggrin.gif heart.gif
2012. május 29. 16:31 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.05.29. 15:23)
Engem egy valami idegesít csak. Én is hallottam, hogy sorra kapják a lemezszerződéseket, a kérdésem csak az, hogy önteltségből vagy nemtörődömségből miért támadják sokan a zenei életben őket? think.gif Politikusok és énekesek, nem is egy nyilatkozott arról, hogy haragszanak, amiért a CD ment ki és nem értik hogy mire fel a nagy érdeklődés külföldről. Oké, hogy nem a legjobb banda ever de ennyi mentalitás sincs egyesekben .. Ha már egyszer híresek lettek és megnőtt irántuk az érdeklődés, miért kell ezt csinálni? think.gif Egyetértek, tényleg Ákos-Depeche Mode mash up zene de erre van kereslet. Ha Mexikó akarna SP-vel szerződést aláíratni, megérteném a felháborodást de miért kell egyből támadni őket? Az angolok egy hatvan vagy hetven egynehány éves csákót küldtek és haragudtak is rá, mondván ezzel úgy sem fognak nyerni, a halálát kívánták és vén trottynak hívták, most, hogy utolsó előttiek lettek, ki akarnak szállni az egész műsorból, ott van összetartás. Megsértődött az egész nemzet. Mi is rossz helyezést értünk el de bennünk miért nincs annyi, hogy nem nyilatkozunk úton útfélen rosszat? Nem muszáj szeretni és nem is kell örülni ha nem akarja az illető de ennek semmi értelme. Külföldi oldalakon olvastam erről és sajnos igazuk van, néhány nagyobb emberke nálunk csak a fenének jártatja a nagy lepcses száját. Nekem a banda nem a kedvencem de beismerem, hogy a kategória, amit képviselnek, pontosan megfelelt a műsorba, jobb helyen is végezhettek volna, engem csak az vigasztal, hogy utánunk battyog az idős csákó az UK-ból.  rohog.gif Azt hitték, hogy annyira okosak, olyan embert küldenek, aki Indiában született és annak környékére meg Ciprusra és Azerbajdzsánba ment jótékonykodni és albumot promótálni annak idején, nem jött be. Ráfáztak és nem tudom őket sajnálni, attól függetlenül, hogy jobb helyezést érdemeltek volna a produkcióval csak röhögni tudok ezen.  biggrin.gif

Én személy szerint nem a Compact Disconak szurkoltam, viszont örülök a sikerüknek, mert nem rosszak, és ehhez már tényleg pofa kell hogy egyeseknek ez is fájjon mellow.gif A nagy politikusaink inkább a dolgukat végeznék - mert volna mit - ne pedig az ESC-vel törődjenek pardon.gif

Amúgy ez is világosan felvázolja a "magyar összetartást", ami szerintem eléggé elszomorító sad.gif
3 felhasználónak tetszik: ophely88, VampireBella, duracell
2012. május 29. 16:31 #38
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (prézli @ 2012.05.29. 15:35)
Te most a dajcsra, a menjünklopniszalámitaTescóba és a bájbájszására gondolsz? Ugyanmár... Annyira iszonyatosan nevetséges a magyar mentalitás, hogy pont azok az emberek durrognak, akiket még egy falu művházába se hívnának meg  rohog.gif


A külföldi médiát nem érdekli, hogy ők most mennyire értelmes emberek vagy hogyan lopkodnak meg embereket. Arról a törölt ?? bejegyzésről van szó, amit a dájcs ejtett meg a pádödőős csajokról meg nem is beszélve. Nem mentettem el a linket de ha jól emlékszem egy névtelen forrásra utalva írták a cikket arról, hogy a CD jó volt, de a magyarok nem akarják megnyerni, mert nem tartják versenyképesnek az indulójukat és egy politikus is ezt nyilatkozza. Nos, ezt nem értem. No nem mintha érdekelne a véleményük de ha szerint a CD nem odavaló, akkor ki való oda ... T. Renáta? Saunders? Király leszek egyszer Linda? Amúgy meg oly mindegy, mert a magyar mentalitás ilyen, magyarként szégyenlem magam a mások által mutatott magyar mentalitás miatt. Nekünk is úgy kellene tenni, ahogyan az írek, röhögnek a markukba, hogy küldjük az iker majmainkat, vagy örülni, mint a svájciak voltak boldogak míg ki nem estek, hogy nesze, ezek vagyunk mi, ha tetszik, ha nem, egy Svájc aztán kalap kabát. Ők még azt is mondták hogy igen kiestünk, ez van, és azok is, akik nem kedvelik a bandát és svájciak sajnálják a dolgot de nem röhögnek a markukba egyesek, hogy 'megérdemeltük a kiesést' vagy 'de jó, hogy nem jutottunk be'. omg.gif Ez pedig azért merült fel, mert a spanyol induló elszólta magát, hogy megmondták neki, ne nyerje meg a döntőt, mert nincs pénz megrendezni a fesztivált és a cikk másik fele szólt erről. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
2012. május 29. 16:35 #39
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Sztem nem is loptak a másik meg az, hogy mi soha nem fogunk nyerni, max mikor kihalunk....gondoljatok bele, a magyarokat senki sem szereti....most már a finnek sem!! xD Egyedül a lengyelekkel vagyunk jóban, de meddig?? ohmy.gif
2012. május 29. 16:42 #40
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
háhá, azért mégiscsak van sikerük az eurovizio után :$ ^^
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok