Starity

Freddie Mercury is kedvelte volna Adam Lambertöt

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 20. 21:26 #41
- törölt felhasználó -    
Brian egyre szimpatikusabb smileeee.gif Olyan jó olvasni, hogy ilyen nagy és befolyásos emberek is elismerik őt smileeee.gif és mennyire megérdemli smileeee.gif
2012. június 20. 21:45 #42
- törölt felhasználó -    
Gaga5000 , pontosan.smileeee.gif
2012. június 21. 09:41 #43
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
én is egyetértek Gaga500 biggrin.gif ADAM LOVE FOREVER heart.gif heart.gif heart.gif
2012. június 28. 11:13 #44
- törölt felhasználó -    
Ezzel én nagyon nem értek egyet. Persze Brian May és Slash gondolhatja ezt, engem az ő véleményük totál hidegen hagy, annak ellenére, hogy imádom a Queen-t és a Guns n' Roses-t. Ez a Queen-turné meg...totál felesleges. A Queen Freddie nélkül már NEM Queen. Ezt az együttest Freddie tette naggyá. Miután meghalt inkább fel kellett volna oszlatniuk az együttest, márcsak az iránta érzett tiszteletből is. De persze, tudom. Énekelhetnének/zenélhetnének külön-külön is, csak abból fele ennyi pénzük sem lenne. Persze már ha a QUEEN-nel mennek turnézni az más. Szerintem nevetségesek. Igazán megérthetnék, hogy Freddie nélkül semmit sem érnek. Ő volt az énekes, ő írta a legsikeresebb dalaikat, ő maga volt az együttesben a tűz! Mostmeg szereznek egy új énekest (vagy szerezni akarnak)...-.- Ha Adam Lambert-el sikerük lesz az nem az ő érdemük. Nem is Adam-é. Hanem Freddie-é. Mert ő tette a Queen-t Queen-né. Adam Lambert..."félelmetesen tehetséges" <-- Na ja, a tinilányok körében, mert szerintük szexi..."Hihetetlen vokális tartománya van" <-- Mi van? O__O Talán ő is tud BÁRMILYEN műfajban REMEKÜL énekelni, mint Freddie? Talán van neki olyan csodálatos, jellegzetes hangja, mint amilyen Freddie-nek volt? Talán van akkora HANGTERJEDELME, amekkora neki volt? Dehogyis...Ez nevetséges úgy ahogy van, annak ellenére, hogy maga Brian May mondta. Ráadásul ez a: "Freddie egészen biztosan szerette volna őt". Ezt Brian honnan a csudából veszi? Miért nyilatkozik ő Freddie nevében? -.-" Ez undorító...Ezzel is csak a jövőbeni turnét akarják népszerűsíteni...a "Queen" turnéját Adam Lambert-el az élen. Én meg igenis azt gondolom, hogy Mercury nem kedvelte volna Adam-ot. Hogy miért? Egyszerű. Adam lambert lehet, hogy "nagyszerű", "félelmetesen tehetséges", "bájos" és a "szenvedélye a zene". Igen, végülis ezekben lehet egy csöpp igazság, ha már ilyen sokan szeretik. De Freddie nem szeretné. Mert Adam Lambert egy "nagyszerű, bájos" MŰROCKER! Egy csepp muzsika sem árad a lélegzetéből. Meg nehogy már Freddie-hez hasonlítgasság...-.-" Tipikusan olyan előadó aki a SEMMITMONDÓ számait úgy szeretteti meg a TINILÁNYOKKAL, hogy csupán bájosan mosolyog rájuk. Csak önmagamat tudom ismételni: nevetséges és undorító ez az egész!
Jaa, és ha már a "Queen"-nel fog turnézni, és "esetleg-véletlenül-talán" elszállna attól, hogy (ahogy mondtátok): "ilyen nagy és befolyásos emberek is elismerik őt", akkor akár nevet is változtathatna...mondjuk Adam Mercury-ra! smileeee.gif
U.I.: A véleményem már elmondtam. Azt viszont semmi esetre sem hagyhatom ki, hogy a véleményem és amiket leírtam nem Adam, vagy éppen a rajongói ellen szólnak. Adam-et nem útálom, csak éppen van róla véleményem. Hiszen vannak még százszor rosszabb előadók is. Az pedig teljesen hidegen hagy, hogy mások milyen zenét/énekest szeretnek. A legjobban az zavar, hogy Freddie-t akarják "pótolni" vagy "helyettesíteni" vagy nem is tudom. Plusz az, hogy Freddie-ből és a Queen-ből akarnak még jobban meggazdagodni. Ezzel teljesen meggyalázzák Freddie-t. Hiszen nélküle a Queen, már nem Queen.
2012. június 28. 12:15 #45
- törölt felhasználó -    
Idézet (Marietta96 @ 2012.06.28. 11:13)
Ezzel én nagyon nem értek egyet. Persze Brian May és Slash gondolhatja ezt, engem az ő véleményük totál hidegen hagy, annak ellenére, hogy imádom a Queen-t és a Guns n' Roses-t. Ez a Queen-turné meg...totál felesleges. A Queen Freddie nélkül már NEM Queen. Ezt az együttest Freddie tette naggyá. Miután meghalt inkább fel kellett volna oszlatniuk az együttest, márcsak az iránta érzett tiszteletből is. De persze, tudom. Énekelhetnének/zenélhetnének külön-külön is, csak abból fele ennyi pénzük sem lenne. Persze már ha a QUEEN-nel mennek turnézni az más. Szerintem nevetségesek. Igazán megérthetnék, hogy Freddie nélkül semmit sem érnek. Ő volt az énekes, ő írta a legsikeresebb dalaikat, ő maga volt az együttesben a tűz! Mostmeg szereznek egy új énekest (vagy szerezni akarnak)...-.- Ha Adam Lambert-el sikerük lesz az nem az ő érdemük. Nem is Adam-é. Hanem Freddie-é. Mert ő tette a Queen-t Queen-né. Adam Lambert..."félelmetesen tehetséges" <-- Na ja, a tinilányok körében, mert szerintük szexi..."Hihetetlen vokális tartománya van" <-- Mi van? O__O Talán ő is tud BÁRMILYEN műfajban REMEKÜL énekelni, mint Freddie? Talán van neki olyan csodálatos, jellegzetes hangja, mint amilyen Freddie-nek volt? Talán van akkora HANGTERJEDELME, amekkora neki volt? Dehogyis...Ez nevetséges úgy ahogy van, annak ellenére, hogy maga Brian May mondta. Ráadásul ez a: "Freddie egészen biztosan szerette volna őt". Ezt Brian honnan a csudából veszi? Miért nyilatkozik ő Freddie nevében? -.-" Ez undorító...Ezzel is csak a jövőbeni turnét akarják népszerűsíteni...a "Queen" turnéját Adam Lambert-el az élen. Én meg igenis azt gondolom, hogy Mercury nem kedvelte volna Adam-ot. Hogy miért? Egyszerű. Adam lambert lehet, hogy "nagyszerű", "félelmetesen tehetséges", "bájos" és a "szenvedélye a zene". Igen, végülis ezekben lehet egy csöpp igazság, ha már ilyen sokan szeretik. De Freddie nem szeretné. Mert Adam Lambert egy "nagyszerű, bájos" MŰROCKER! Egy csepp muzsika sem árad a lélegzetéből. Meg nehogy már Freddie-hez hasonlítgasság...-.-" Tipikusan olyan előadó aki a SEMMITMONDÓ számait úgy szeretteti meg a TINILÁNYOKKAL, hogy csupán bájosan mosolyog rájuk. Csak önmagamat tudom ismételni: nevetséges és undorító ez az egész!
Jaa, és ha már a "Queen"-nel fog turnézni, és "esetleg-véletlenül-talán" elszállna attól, hogy (ahogy mondtátok): "ilyen nagy és befolyásos emberek is elismerik őt", akkor akár nevet is változtathatna...mondjuk Adam Mercury-ra! smileeee.gif 
U.I.: A véleményem már elmondtam. Azt viszont semmi esetre sem hagyhatom ki, hogy a véleményem és amiket leírtam nem Adam, vagy éppen a rajongói ellen szólnak. Adam-et nem útálom, csak éppen van róla véleményem. Hiszen vannak még százszor rosszabb előadók is. Az pedig teljesen hidegen hagy, hogy mások milyen zenét/énekest szeretnek. A legjobban az zavar, hogy Freddie-t akarják "pótolni" vagy "helyettesíteni" vagy nem is tudom. Plusz az, hogy Freddie-ből és a Queen-ből akarnak még jobban meggazdagodni. Ezzel teljesen meggyalázzák Freddie-t. Hiszen nélküle a Queen, már nem Queen.

Ne haragudj, de te nagyon el vagy tévedve Adammel kapcsolatban. Ajánlanám, hogy nézz meg egy felvételt egy fellépéséről. A közönsége nagy részét nem sikítozó tinilányok teszik ki. A másik meg, hogy Adam a Queen-nel való turné után el fog szállni magától? Kétlem. Ebből a kijelentésedből is látszik, hogy kb. semmit nem tudsz róla.
A másik meg, hogy Brian honnan veszi, hogy Freddie kedvelte volna Adamet? Talán ő ismerte annyira, hogy ezt tudja róla. Vagy talán te jobban ismerted őt Briannél? Nem hinném. És már legalább 1000szer el lett mondva, hogy Adam nem helyettesíteni és nem is pótolni akarja Freddiet (nem is tudná), csak fel kéne fogni végre...bár ahogy látom, ez néhány embernek eléggé nehezére esik.
Nem piszkálni akarlak, és eszem ágában sincs, hogy bármilyen indokkal megváltoztassam a véleményed, de mielőtt leírsz valamit, kicsit jobban utána kéne nézni a dolgoknak. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Glamster, nora rose
2012. június 28. 20:19 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsécii @ 2012.06.28. 12:15)
Ne haragudj, de te nagyon el vagy tévedve Adammel kapcsolatban. Ajánlanám, hogy nézz meg egy felvételt egy fellépéséről. A közönsége nagy részét nem sikítozó tinilányok teszik ki. A másik meg, hogy Adam a Queen-nel való turné után el fog szállni magától? Kétlem. Ebből a kijelentésedből is látszik, hogy kb. semmit nem tudsz róla.
A másik meg, hogy Brian honnan veszi, hogy Freddie kedvelte volna Adamet? Talán ő ismerte annyira, hogy ezt tudja róla. Vagy talán te jobban ismerted őt Briannél? Nem hinném. És már legalább 1000szer el lett mondva, hogy Adam nem helyettesíteni és nem is pótolni akarja Freddiet (nem is tudná), csak fel kéne fogni végre...bár ahogy látom, ez néhány embernek eléggé nehezére esik.
Nem piszkálni akarlak, és eszem ágában sincs, hogy bármilyen indokkal megváltoztassam a véleményed, de mielőtt leírsz valamit, kicsit jobban utána kéne nézni a dolgoknak. wink.gif


Egyáltalán nem vagyok eltévedve Adam-mel kapcsolatban. Hallottam több számát is és láttam a fellépéséről is felvételt. Ha nem így lenne, nem alkottam volna meg róla a saját véleményem. smileeee.gif Nem szállna el magától és nem akarja "pótolni"? Na igen, mert ezt nyilatkozza. De gondolj már bele! Szerinted egy cseppet sem száll el magától, ha a "nagy sztárok" is azt mondják rá, hogy nagyon tehetséges és olyan muzsika árad belőle, mint Freddie-ből??? És nem helyettesíteni akarja...persze...hiszen, mint mondtad: "nem is tudná". Hát tényleg nem tudná. Szóval inkább úgy írom, hogy Freddie-ből akar meggazdagodni. Mivel ha már hozzá hasonlítják és a "nagyok" is dícsérik, akkor a rajongók is özönlenének a turnéra, nem? De ez nem az ő érdeme. Freddie-é. Az ő dalait énekli majd el. És gondolom nem élőben énekelne (mivel azt azért ő is tudhatja, hogy a hangja meg sem közelíti Freddie-ét, nem tudná a dalokat rendesen elénekelni), hanem csak tátogna és beraknák a feljavított Lambert-verziókat zenének. És természetesen (és sajnos...:/) nem ismertem Freddie-t. Sőt, Adam-et sem ismerem. És igen, Brian tényleg ismerte, méghozzá elég jól. Dehát Brian mi mást mondhatna? Neki most az a fontos, hogy a "Queen"-nel és Adam-mel sikeres legyen a turné. Egyértelmű, hogy Adam-et dícséri, plusz azt állítja, hogy Freddie is kedvelné Adam-et. Ezzel is csak a turné sikerét akarja növelni. Mint mondtam (itt és most...) nem Adam-mel van a bajom...ő egy másik téma. Az egy dolog, hogy nem igazán rajongok érte, azért, mert tényleg úgy látom, hogy ő egy nyálas, szánalmas, műrocker. De tényleg nem ez a legnagyobb bajom. Teljesen hidegen hagy. Csak azokkal foglalkozom akikért rajongok. Freddie is ilyen. És egyszerűen idegesít, hogy a Queen-turnékat tovább erőltetik, mikor Freddie nélkül eddig sem és ezután sem lesz már nagy sikerük. Most az jutott eszükbe, hogy megpróbálják egy másik énekessel: Adam-mel. Szerintem ez nem tisztességes dolog...Semminek nem kell utánanéznem, mint mondtam Adam Lambert hidegen hagy, annyit pedig tudok róla, ami a véleményemhez kell. wink.gif
2012. június 29. 19:10 #47
Muffin977
Muffin977
visszatérő vendég
 
Státuszthis world is mad...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.01.
Hozzászólás: 348
Csatolások: 426
Azonosító: 152100
Offline offline
Idézet (Marietta96 @ 2012.06.28. 20:19)
Egyáltalán nem vagyok eltévedve Adam-mel kapcsolatban. Hallottam több számát is és láttam a fellépéséről is felvételt. Ha nem így lenne, nem alkottam volna meg róla a saját véleményem. smileeee.gif Nem szállna el magától és nem akarja "pótolni"? Na igen, mert ezt nyilatkozza. De gondolj már bele! Szerinted egy cseppet sem száll el magától, ha a "nagy sztárok" is azt mondják rá, hogy nagyon tehetséges és olyan muzsika árad belőle, mint Freddie-ből??? És nem helyettesíteni akarja...persze...hiszen, mint mondtad: "nem is tudná". Hát tényleg nem tudná. Szóval inkább úgy írom, hogy Freddie-ből akar meggazdagodni. Mivel ha már hozzá hasonlítják és a "nagyok" is dícsérik, akkor a rajongók is özönlenének a turnéra, nem? De ez nem az ő érdeme. Freddie-é. Az ő dalait énekli majd el. És gondolom nem élőben énekelne (mivel azt azért ő is tudhatja, hogy a hangja meg sem közelíti Freddie-ét, nem tudná a dalokat rendesen elénekelni), hanem csak tátogna és beraknák a feljavított Lambert-verziókat zenének. És természetesen (és sajnos...:/) nem ismertem Freddie-t. Sőt, Adam-et sem ismerem. És igen, Brian tényleg ismerte, méghozzá elég jól. Dehát Brian mi mást mondhatna? Neki most az a fontos, hogy a "Queen"-nel és Adam-mel sikeres legyen a turné. Egyértelmű, hogy Adam-et dícséri, plusz azt állítja, hogy Freddie is kedvelné Adam-et. Ezzel is csak a turné sikerét akarja növelni. Mint mondtam (itt és most...) nem Adam-mel van a bajom...ő egy másik téma. Az egy dolog, hogy nem igazán rajongok érte, azért, mert tényleg úgy látom, hogy ő egy nyálas, szánalmas, műrocker. De tényleg nem ez a legnagyobb bajom. Teljesen hidegen hagy. Csak azokkal foglalkozom akikért rajongok. Freddie is ilyen. És egyszerűen idegesít, hogy a Queen-turnékat tovább erőltetik, mikor Freddie nélkül eddig sem és ezután sem lesz már nagy sikerük. Most az jutott eszükbe, hogy megpróbálják egy másik énekessel: Adam-mel. Szerintem ez nem tisztességes dolog...Semminek nem kell utánanéznem, mint mondtam Adam Lambert hidegen hagy, annyit pedig tudok róla, ami a véleményemhez kell.  wink.gif


A jegyek alig egy nap alatt keltek el a londoni koncertre, és Queen és Adam rajongók is elözönlik majd a stadiont, ahol fel fognak lépni. Látod, te is megmondtad, hogy nem ismered Adamet. Nem olyan típus, aki elszáll, ha nagyon megdicsérik. Az előzőkhöz meg Adam igenis FÉLELMETESEN TEHETSÉGES és HIHETETLEN VOKÁLIS TARTOMÁNYA VAN. Vannak, akik még mindig nem vették észre, vagy Direkt nem akarnak róla tudomást venni, de ez tény, el kell fogadni. Adam megmondta, hogy nem akarja Freddiet helyettesíteni, hiszen belőle csak egy van, és az az egy a legjobb. Brian pedig okos ember, tudja mit csinál wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Glamster, nora rose
2012. június 30. 01:24 #48
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Marietta96 @ 2012.06.28. 11:13)
Ezzel én nagyon nem értek egyet. Persze Brian May és Slash gondolhatja ezt, engem az ő véleményük totál hidegen hagy, annak ellenére, hogy imádom a Queen-t és a Guns n' Roses-t. Ez a Queen-turné meg...totál felesleges. A Queen Freddie nélkül már NEM Queen. Ezt az együttest Freddie tette naggyá. Miután meghalt inkább fel kellett volna oszlatniuk az együttest, márcsak az iránta érzett tiszteletből is. De persze, tudom. Énekelhetnének/zenélhetnének külön-külön is, csak abból fele ennyi pénzük sem lenne. Persze már ha a QUEEN-nel mennek turnézni az más. Szerintem nevetségesek. Igazán megérthetnék, hogy Freddie nélkül semmit sem érnek. Ő volt az énekes, ő írta a legsikeresebb dalaikat, ő maga volt az együttesben a tűz! Mostmeg szereznek egy új énekest (vagy szerezni akarnak)...-.- Ha Adam Lambert-el sikerük lesz az nem az ő érdemük. Nem is Adam-é. Hanem Freddie-é. Mert ő tette a Queen-t Queen-né. Adam Lambert..."félelmetesen tehetséges" <-- Na ja, a tinilányok körében, mert szerintük szexi..."Hihetetlen vokális tartománya van" <-- Mi van? O__O Talán ő is tud BÁRMILYEN műfajban REMEKÜL énekelni, mint Freddie? Talán van neki olyan csodálatos, jellegzetes hangja, mint amilyen Freddie-nek volt? Talán van akkora HANGTERJEDELME, amekkora neki volt? Dehogyis...Ez nevetséges úgy ahogy van, annak ellenére, hogy maga Brian May mondta. Ráadásul ez a: "Freddie egészen biztosan szerette volna őt". Ezt Brian honnan a csudából veszi? Miért nyilatkozik ő Freddie nevében? -.-" Ez undorító...Ezzel is csak a jövőbeni turnét akarják népszerűsíteni...a "Queen" turnéját Adam Lambert-el az élen. Én meg igenis azt gondolom, hogy Mercury nem kedvelte volna Adam-ot. Hogy miért? Egyszerű. Adam lambert lehet, hogy "nagyszerű", "félelmetesen tehetséges", "bájos" és a "szenvedélye a zene". Igen, végülis ezekben lehet egy csöpp igazság, ha már ilyen sokan szeretik. De Freddie nem szeretné. Mert Adam Lambert egy "nagyszerű, bájos" MŰROCKER! Egy csepp muzsika sem árad a lélegzetéből. Meg nehogy már Freddie-hez hasonlítgasság...-.-" Tipikusan olyan előadó aki a SEMMITMONDÓ számait úgy szeretteti meg a TINILÁNYOKKAL, hogy csupán bájosan mosolyog rájuk. Csak önmagamat tudom ismételni: nevetséges és undorító ez az egész!
Jaa, és ha már a "Queen"-nel fog turnézni, és "esetleg-véletlenül-talán" elszállna attól, hogy (ahogy mondtátok): "ilyen nagy és befolyásos emberek is elismerik őt", akkor akár nevet is változtathatna...mondjuk Adam Mercury-ra! smileeee.gif 
U.I.: A véleményem már elmondtam. Azt viszont semmi esetre sem hagyhatom ki, hogy a véleményem és amiket leírtam nem Adam, vagy éppen a rajongói ellen szólnak. Adam-et nem útálom, csak éppen van róla véleményem. Hiszen vannak még százszor rosszabb előadók is. Az pedig teljesen hidegen hagy, hogy mások milyen zenét/énekest szeretnek. A legjobban az zavar, hogy Freddie-t akarják "pótolni" vagy "helyettesíteni" vagy nem is tudom. Plusz az, hogy Freddie-ből és a Queen-ből akarnak még jobban meggazdagodni. Ezzel teljesen meggyalázzák Freddie-t. Hiszen nélküle a Queen, már nem Queen.

Az első felével teljesen egyetértek, én sem értem, mire ez a nagy Queen-újraélesztés, hiszen ez már rég nem emlékkoncert, hanem szimplán elfogyott a pénzük és számomra is ez szánalmas. Oké, az EMA-s fellépésre még azt mondtam, rendben, csinálják. Azonban mikor már bekebelezték Adamet egy turnéra, már nekem is sok volt, és hidd el neki is, nem is akart belemenni. Ebből látszik, hogy Adamről viszont semmit nem tudsz, hiába van egy véleményed. A rajongói körét elképzelhető, hogy Magyarországon a tinilányok teszik ki, mert a SONY így hozta be őt, mint a lázadó glamrocker. Azonban NE általánosíts.
1. A rajongói külföldön általában bőven 40 feletti nőkből áll, a tinik pedig azt sem tudják kicsoda.
2. A zene a szenvedélye, ha vetted volna a fáradságot és elolvastad volna az életrajzát, akkor látnád, hogy mélyen kis kori sérelmekre vezethető vissza, hogy miért a színpadra menekül és miért ott éli ki magát.
3. Elnézést a szóért, de Adam kib.szott tehetséges. A vokális tartománya a tenor, amely több mint három és fél oktávot fog át: B2-B5. A magas és a mély hangokat is képes rezegtetés nélkül, több mint 20 másodpercig kitartani, és igen, bár néha túlerőlködteti magát a "sikítások" terén, még nem teszi rossz énekessé. Csupán olyanná, aki akar és küzd, mert nem ismerik el annyira, mint amennyire el kéne. Az alsó tartománya szinte a legmélyebb, zord, szilárd, majd átvált kissé nyerssé. A felső hangjai viszont üveget vágnának, üti az ötödik oktávot, amely a Music Again dalában tetőződik ki, de a Sleepwalker némely élőverziójában is előjön. (BŐVEBBEN - nem elfogult, hiteles oldal.)
4. Ha azt mondod, a dalai semmitmondóak, akkor nyilván ismét nem ástál mélyebbre, és nem hallottad még a "Load Smile"-t, az "Aftermath"-ot, a "Soaked"-et, a "Trespassing"-ot, az "Underneath"-et, az "Outlaws Of Love"-ot, a "Runnin"-t és a "Nirvana"-t. Igazából ez csak néhány példa volt.
5. Rajtad kívül senki nem hasonlítgatta Adamet Freddie-hez, mivel teljesen más a két énekes. Ezt ezer interjúban elmondták.
6. Vannak jó emberek, és Adam is az. Őszintén sajnálom, hogy valószínűleg annyit csalódtál, hogy ebben képtelen vagy hinni.
7. Ha műrocker lenne (?), hidd el, Slash nem nyilatkozott volna így róla. Csak vannak emberek, akik a rock mellett mást is szeretnek és hallgatnak.
8. NEM akar Freddie-ből meggazdagodni, nem is tudna. Ha utánanéztél volna, láttad volna, hogy szerencsétlen ebből alig lát valamit, minden Brianék zsebébe hull.
9. Az Adam Mercury pedig tetőpontja volt a nevetséges megszólalásodnak, pedig az első pár sorban még bólogattam is, hogy mennyire igazad van. Azt javasolnám, ha valakit nem ismersz és nem szeretsz, illetve nem tudsz róla SEMMIT, akkor ne ítélkezz, mert magadat járatod le. Köszöntem.

U.i.: Felnőhetnél. Nem mindenki Freddie ellen megy ki, ahogy Adam sem. Már akkor énekelte a dalait - americal idol meghallgatás, noname előadások -, amikor még álmodni sem mert arról, hogy velük áll egy színpadon. Létezik olyan is, hogy tisztelet és hála.
2 felhasználónak tetszik: nora rose, GoldenTear
2012. július 01. 12:01 #49
- törölt felhasználó -    
Queen és Adam Lambert rajongóként szomorúan olvastam Marietta96 hozzászólásait.

1. "Ő volt az énekes, ő írta a legsikeresebb dalaikat, ő maga volt az együttesben a tűz!"
- ezzel csak részben értek egyet, mert jó pár sikerdal Brian May és Roger Taylor nevéhez fűződik (We Will Rock You, I Want It All, Radio Ga Ga, A Kind of Magic) (és a gitárszólók)
Lehet, hogy Freddie tette a Queent naggyá és pótolhatatlan, de a többi tag is hozzájárult a sikerhez.

2. "Tipikusan olyan előadó aki a SEMMITMONDÓ számait úgy szeretteti meg a TINILÁNYOKKAL, hogy csupán bájosan mosolyog rájuk."
- 38 évesen már nem vagyok tinilány. Az a baj, hogy sokan csak a rádióban és a TV-ben hallott pár dala alapján alkotnak véleményt. Egyetértek Glamsterrel, hogy sokkal több mondanivaló és érzelem van a dalaiban, és aki hallotta az összes dalát, az ezzel egyetért. Egy bájos mosoly miatt meg nem vettem volna meg a CD-ket és nem hallgatnám.

Számomra a Queen örök. Jó volt a tegnapi kievi koncertet hallgatva egy kicsit nosztalgiázni.
2 felhasználónak tetszik: Ági5, Glamster
2012. július 01. 19:24 #50
- törölt felhasználó -    
Azt hiszem ezt a témát itt és most le is zárhatjuk. Nem áll szándékomban megváltoztatni a véleményeteket és bármit mondtok kitartok a sajátom mellett. Ennek így is kell lennie, hiszen itt az a lényeg, hogy mindenki a saját véleményét ossza meg másokkal. Akkor is ha azzal egyetértenek és akkor is ha (mint jelen esetben) senki sem ért vele egyet.
Utoljára írom le: az egészben az zavart (és még most is zavar) a legjobban, hogy a "Queen" Freddie halála után is folytatta a koncertezést és ennek már semmi köze nem volt az igazi Queen-hez. Ez már csak a pénzről szólt. Most meg beszervezték énekesnek Adam-et, ugyanúgy a pénz miatt. A Queen-dalok meg újra kedveltek lesznek, csak azért, mert egy "mostani előadó" (Adam) énekli el őket. És így már "menő"... Én azt nem tudom, hogy Adam-et hogy lehet szeretni? blink.gif Tényleg nem ismerem. Max. csak annyira amennyit a koncertfelvételeken, a neten vagy épp a tévében látok belőle. Nekem ebből mindből az jön le, hogy egy nagyképű, nyálas majom. Miféle tehetség? És milyen "hatalmas vokális tartománnyal" rendelkezik? _nevet.gif Ne legyetek már nevetségesek! Se a magas, se a mély hangokat nem tudja hallgathatóan kiénekelni, legalábbis számomra. Amit a színpadon művel azt én nevetséges őrjöngésnek és visítozásnak tartom. Egyszerűen rossz hallgatni.
http://www.youtube.com/watch?v=RjA0-0rZtPY
Ez a videó is azt támasztja alá, amiről írtam. Gusztustalan hangja van és kész!
Azért sem kezdek el veletek vitatkozni, mert tudom, hogy Adam Lambert egy idióta, szánalmas s*ggfej. wink.gif
Nem számít hányan mondanak ellent. Nem vettétek észre például azt, hogy a "nagy sztár" mostmár Justin Bieber, Selena Gomez meg a "hasonlók"? Erre van igény. És Adam Lambert-re van igény. Csak azért, mert most ezek a kedvencek, meg a "menők", attól még akinek van egy cseppnyi ízlése (és esze...) is, tudja, hogy ezek az énekesek 10 év múlva a kukában lesznek, mert lesz helyettük másik színpadon ugráló, nevetséges sztárocska. Azért, mert nem alkotnak maradandót és minőségit. Erről ennyit. Köszöntem! meghajolo.gif
2012. július 01. 20:31 #51
- törölt felhasználó -    
Egy AIDS ellenes jótékonysági fellépéssel, mint ami a tegnapi is volt, szerintem Freddie is egyetértett volna. Izlések és pofonok, kinek mi tetszik. (az oldaladon található zenei izlésedet látva, pedig nem csodálkozom a véleményeden...)
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2012. július 01. 21:41 #52
nora rose
nora rose
GŁΛMβΣЯƬ ❤ Echelon ·o.
 
StátuszNope.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 1576
Csatolások: 25
Azonosító: 137667
Offline offline
Idézet (Marietta96 @ 2012.07.01. 19:24)
Azt hiszem ezt a témát itt és most le is zárhatjuk. Nem áll szándékomban megváltoztatni a véleményeteket és bármit mondtok kitartok a sajátom mellett. Ennek így is kell lennie, hiszen itt az a lényeg, hogy mindenki a saját véleményét ossza meg másokkal. Akkor is ha azzal egyetértenek és akkor is ha (mint jelen esetben) senki sem ért vele egyet.
Utoljára írom le: az egészben az zavart (és még most is zavar) a legjobban, hogy a "Queen" Freddie halála után is folytatta a koncertezést és ennek már semmi köze nem volt az igazi Queen-hez. Ez már csak a pénzről szólt. Most meg beszervezték énekesnek Adam-et, ugyanúgy a pénz miatt. A Queen-dalok meg újra kedveltek lesznek, csak azért, mert egy "mostani előadó" (Adam) énekli el őket. És így már "menő"... Én azt nem tudom, hogy Adam-et hogy lehet szeretni?  blink.gif  Tényleg nem ismerem. Max. csak annyira amennyit a koncertfelvételeken, a neten vagy épp a tévében látok belőle. Nekem ebből mindből az jön le, hogy egy nagyképű, nyálas majom. Miféle tehetség? És milyen "hatalmas vokális tartománnyal" rendelkezik?  _nevet.gif Ne legyetek már nevetségesek! Se a magas, se a mély hangokat nem tudja hallgathatóan kiénekelni, legalábbis számomra. Amit a színpadon művel azt én nevetséges őrjöngésnek és visítozásnak tartom. Egyszerűen rossz hallgatni. 
http://www.youtube.com/watch?v=RjA0-0rZtPY
Ez a videó is azt támasztja alá, amiről írtam. Gusztustalan hangja van és kész!
Azért sem kezdek el veletek vitatkozni, mert tudom, hogy Adam Lambert egy idióta, szánalmas s*ggfej.  wink.gif 
Nem számít hányan mondanak ellent. Nem vettétek észre például azt, hogy a "nagy sztár" mostmár Justin Bieber, Selena Gomez meg a "hasonlók"? Erre van igény. És Adam Lambert-re van igény. Csak azért, mert most ezek a kedvencek, meg a "menők", attól még akinek van egy cseppnyi ízlése (és esze...) is, tudja, hogy ezek az énekesek 10 év múlva a kukában lesznek, mert lesz helyettük másik színpadon ugráló, nevetséges sztárocska. Azért, mert nem alkotnak maradandót és minőségit. Erről ennyit. Köszöntem!  meghajolo.gif

Na, jó. Nem nagyon akartam ebbe belekeveredni, de ezt már undorító dolognak tartom, amiket Adamről írogatsz és ahogyan elítéled. Honnan veszed Te azt, hogy egy idióta, szánalmas s*ggfej?! Talán ismered vagy esetleg találkoztál már vele? Megbántott téged? Szerintem nem. És valakiről úgy véleményt alkotni, hogy nem is "ismered" eléggé nyers és undorító dolognak tartom...És mi az, hogy ,,se a magas, se a mély hangokat nem tudja hallgathatóan kiénekelni"?! 5 évig jártam zeneiskolába és ez alatt az idő alatt szolfézst és zeneirodalmat is egyaránt tanultam, és hidd el, hogy az amit Ad tud, az igen is valami! Glamster-nek teljesen igaza van a "3." pontjában (is), amit ki tud énekelni az nem semmi! Ő tud nagyot alkotni. A többi mondandómat pedig már az elöttem lévő Glambertek leírták. A Queen-es koncert vitához nem szeretnék sokat hozzászólni, mert annyira nem ismerem a Queen-t, csak pár számukat hallgatom néha..., de egyébként Én annak nagyon örülök, hogy elismerték Adamet. A közös koncert meg már elkezdődött ezen szerintem már kár vitázni... pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: Ági5, Glamster
2012. július 02. 10:49 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (Marietta96 @ 2012.07.01. 19:24)
Azt hiszem ezt a témát itt és most le is zárhatjuk. Nem áll szándékomban megváltoztatni a véleményeteket és bármit mondtok kitartok a sajátom mellett. Ennek így is kell lennie, hiszen itt az a lényeg, hogy mindenki a saját véleményét ossza meg másokkal. Akkor is ha azzal egyetértenek és akkor is ha (mint jelen esetben) senki sem ért vele egyet.
Utoljára írom le: az egészben az zavart (és még most is zavar) a legjobban, hogy a "Queen" Freddie halála után is folytatta a koncertezést és ennek már semmi köze nem volt az igazi Queen-hez. Ez már csak a pénzről szólt. Most meg beszervezték énekesnek Adam-et, ugyanúgy a pénz miatt. A Queen-dalok meg újra kedveltek lesznek, csak azért, mert egy "mostani előadó" (Adam) énekli el őket. És így már "menő"... Én azt nem tudom, hogy Adam-et hogy lehet szeretni?  blink.gif  Tényleg nem ismerem. Max. csak annyira amennyit a koncertfelvételeken, a neten vagy épp a tévében látok belőle. Nekem ebből mindből az jön le, hogy egy nagyképű, nyálas majom. Miféle tehetség? És milyen "hatalmas vokális tartománnyal" rendelkezik?  _nevet.gif Ne legyetek már nevetségesek! Se a magas, se a mély hangokat nem tudja hallgathatóan kiénekelni, legalábbis számomra. Amit a színpadon művel azt én nevetséges őrjöngésnek és visítozásnak tartom. Egyszerűen rossz hallgatni. 
http://www.youtube.com/watch?v=RjA0-0rZtPY
Ez a videó is azt támasztja alá, amiről írtam. Gusztustalan hangja van és kész!
Azért sem kezdek el veletek vitatkozni, mert tudom, hogy Adam Lambert egy idióta, szánalmas s*ggfej.  wink.gif 
Nem számít hányan mondanak ellent. Nem vettétek észre például azt, hogy a "nagy sztár" mostmár Justin Bieber, Selena Gomez meg a "hasonlók"? Erre van igény. És Adam Lambert-re van igény. Csak azért, mert most ezek a kedvencek, meg a "menők", attól még akinek van egy cseppnyi ízlése (és esze...) is, tudja, hogy ezek az énekesek 10 év múlva a kukában lesznek, mert lesz helyettük másik színpadon ugráló, nevetséges sztárocska. Azért, mert nem alkotnak maradandót és minőségit. Erről ennyit. Köszöntem!  meghajolo.gif

Na jó, nálam betelt a pohár. Milyen alapon ítélkezel te ilyen módon Adam felett? Milyen alapon szólsz le te egy olyan embert, akit igazi legendák, igazi zenészek tartanak tehetségesnek? (És itt most nem csak Brianről és Slashről van szó.) És hogy minősíthetsz ilyen szavakkal egy olyan embert, akit nem is ismersz, akiről semmit nem tudsz? Elmondom neked, hogy Adam fele annyira nincs elismerve és fele annyira nem felkapott énekes, mint ahogy azt megérdemelné. Undorító a hangja? Ezt szerintem már csak a végső elkeseredésedben írtad, mert egyszerűen nem tudsz olyat mondani, amiből Adam jönne ki rosszul, ezért csak szánalmasan szapulod őt. Simon Cowell is megmondta (aki valószínűleg jobban ért az ilyen dolgokhoz, mint te vagy én), hogy a pályafutása során nem találkozott Adamhez hasonló tehetséggel. Akkor miről is beszélünk? Justinhoz és Selenához, a két tinihóborthoz meg felesleges hasonlítani, mert ketten együtt nem érnek fele annyit, mint Adam. Na puszipacsi. Én befejeztem.
3 felhasználónak tetszik: nora rose, Ági5, Glamster
2012. július 02. 16:58 #54
- törölt felhasználó -    
Hogy honnan veszem, hogy egy idióta, szánalmas s*ggfej? Írtam, vagy talán nem?! Ezerszer elmondtam már, hogy nem ismerem személyesen. Viszont egy emberről nem csak személyes ismeret alapján lehet véleményt mondani. Amit látok belőle a koncerteken, a videóklipekben, interjúkban, tévében, azok alapján döntöm el, hogy nekem szimpatikus vagy nem. Ha szimpatikus akkor miért az, vagy ha nem szimpatikus, akkor miért nem az. Teljes mértékben hidegen hagy a véleményetek. Attól, hogy ti "bele vagytok zúgva", mert "szexi", nameg, mert...hogy is fogalmazzak...eléggé "érdekes" az ízlésetek, attól még szerencsére vannak olyanok, akiket egy kicsit több ésszel/ízléssel/stílussal áldott meg a sors. Nekem Adam Lambert a szereplései, hangja, interjúi, kinézete alapján teljes mértékben unszimpatikus, játssza az agyát, miközben egy műelőadó, egy majom aki össze-vissza ugrál a színpadon. Csakis azért nem teszi magát nevetségessé, mert sok ember teljesen el van tévedve a világban és igényli a "zenéjét".
Igazatok van, amit Adam Lambert ki tud énekelni az tényleg nem semmi. Jobb szó rá a visítozás, nyivákolás, őrjöngés. Nem tudok választani, mindhárom szó (és még ezeken kívül jó pár...) illik arra amit a színpadon művel. Undorító egy alak úgy ahogy van! Nagyot, maradandót alkot? Szerintem ezt beszéljük meg pár év múlva, majd meglátjátok. A vita pedig nem a közös koncerten megy, arról elmondtam a véleményem (ahogy mások is) és kész.
Igazi legendák meg zenészek ismerik el Adam-et? Na igen, csakmert ma már minden a médiában, meg a zeneéletben is a PÉNZ-ről szól. Nameg, ugye az előadók színvonala is meglehetősen sokat csökkent. Dehát, ha ez így jó a legtöbb embernek... Simon Cowell-ről meg ne is beszéljünk, neki egyértelmű, hogy az a dolga, hogy a műsora sikerét növelje, azzal, hogy sok idiótára azt mondja, hogy "még nem találkozott ilyen tehetséggel". Ismételten a PÉNZ miatt. Az egész nyomorult világ a pénzről, meg az emberek elbutításáról szól. Ezt a mondatot ajánlom figyelmetekbe, gondolkozzatok el rajta legalább egy kicsit. Az undorító jelzőt pedig egyáltalán nem elkeseredésemben írtam. Miért lennék ÉN elkeseredve? Itt röhögök rajtatok! Szánalmasak vagytok! Jesszus! Inkább te vagy az ("Zsécii"), aki elkeseredésében mond ilyen baromságokat, mert már nem tudod mivel megcáfolni amiket írok. Mellesleg tudok még pár jelzőt, ami illik Adam-re, de nem akarok már olyan nagyon mocskosan beszélni, főleg itt és főleg egy ilyen szánalmas sztárocskáról. Ráadásul a ti lelketeket sem akarom összetiporni azokkal a "szép" szavakkal, amiket a legszivesebben használnék Adam-re, az összes "mindenből pénzt csináló, a népet meghülyítő" emberre, no meg néha-néha rátok is...Dehát ti végülis nem tehettek a dologról, majd valamikor rájöttök mi is itt a lényeg. Mint mondtam, pár év múlva sokkal értelmesebb lenne ez a beszélgetés. Vagy ki tudja...? Visszatérve Simon Cowell-re, ki is ő egyáltalán, hogy olyan nagyon ért a zenéhez, és, hogy meg tudja mondani, hogy ki a tehetség? Ő egy "nagy" producer, nameg annak a nevetséges tucatsztár-csináló műsornak, az X-faktornak, a megálmodója. Milyen zenei tudás kell ahoz, hogy valaki producer legyen? Simon apjának volt jó sok pénze, plusz szégyen lett volna ha a fia nem lesz sikeres. Ahoz amit ez a férfi csinál nem kell más, csak egy rakás pénz meg sok tudatlan ember. Az X-faktorról (meg a többi ugyanilyen alacsony színvonalú sztárcsináló műsorról) meg ne is beszéljünk.
Igaz, hogy akikhez hasonlítottam Adam-et, jóval alatta vannak. De ez nem változtat semmin. Adam-típusú, mostani, számotokra "igazi sztárokat" is tudnék mondani, akik ugyanúgy semmit sem érnek. Pont a leglényegtelenebb dolgokba köttök bele, ugye? Mint ez is, nameg az Adam Mercury. Lényegtelen mit mondtok, én jót szórakoztam rajta, ahogy rajtatatok is. Így utólag nézve, valóban nem illett a szövegembe, dehát ki nem követ el hülyeséget néha-napján?!
Most jöttem rá, hogy felesleges veletek "vitatkozni" erről a témáról, hiszen Adam Lambert-rajongókkal veszekszem. Ha itt írogatnánk egy hónapig, akkor sem javulna az ízlésetek, meg úgy a világról akotott képetek sem. És persze Adam-ről sem változna a véleményetek, elvakultak vagytok és kész! Ezután tényleg nem írok ide többet...mégis miért pazaroljam az időmet sok retardáltra?!
Bye!
2012. július 02. 21:35 #55
zzss
zzss
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.04.
Hozzászólás: 22
Csatolások: 0
Azonosító: 168574
Offline offline
Marietta96, nem értem miért Adam Lambertben látod a zenebiznisz minden baját.
Olyasvalakire zúdítod rá a világfájdalmadat, akinek utolsó albuma világszerte kevesebb mint félmilliós példányszámban kelt el, 2-4 ezer fős közönség előtt szokott játszani (már ha éppen nem a Queennel lép fel). Minek foglalkozol vele? Arról meg, hogy Brian May és Roger Taylor 20 éve töketlenkednek ahelyett, hogy szólóban nyomulnának, igazán nem Adam tehet.

Ami az éneklést illeti: Freddie-vel ellentétben, aki sosem járt énektanárhoz, nem tanult énekelni, Adam mögött több év énektanulás van. Épp ezért technikailag jobban is énekel, mint Freddie. Ennek ellenére nem jobb énekes, rockénekesnek meg nem is mondanám.

Glamster: a kijevi koncertet ingyen vállalták, a londoni koncertek meg nem stadionban lesznek. Figyelembevéve azt a technikát, amit erre a koncertre összeraktak és utaztatnak, nem hiszem hogy ezen a pár koncerten gazdagodnának meg May-ék.
2 felhasználónak tetszik: Glamster, nora rose
2012. július 03. 02:39 #56
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (zzss @ 2012.07.02. 21:35)
Marietta96, nem értem miért Adam Lambertben látod a zenebiznisz minden baját.
Olyasvalakire zúdítod rá a világfájdalmadat, akinek utolsó albuma világszerte kevesebb mint félmilliós példányszámban kelt el, 2-4 ezer fős közönség előtt szokott játszani (már ha éppen nem a Queennel lép fel). Minek foglalkozol vele? Arról meg, hogy Brian May és Roger Taylor 20 éve töketlenkednek ahelyett, hogy szólóban nyomulnának, igazán nem Adam tehet.

Ami az éneklést illeti: Freddie-vel ellentétben, aki sosem járt énektanárhoz, nem tanult énekelni, Adam mögött több év énektanulás van. Épp ezért technikailag jobban is énekel, mint Freddie. Ennek ellenére nem jobb énekes, rockénekesnek meg nem is mondanám.

Glamster: a kijevi koncertet ingyen vállalták, a londoni koncertek meg nem stadionban lesznek. Figyelembevéve azt a technikát, amit erre a koncertre összeraktak és utaztatnak, nem hiszem hogy ezen a pár koncerten gazdagodnának meg May-ék.

Így van, teljesen igazad van. Adam az egyik legalulértékeltebb sztár a popszakmában, nem is értem miről beszél. Szerintem még a hozzászólásomat se fogta fel, ahol pontokban megcáfoltam a szavát...
Mindegy, Marietta hozzászólását gusztustalannak és teljes IQ-hiánnyal tudnám jellemezni. Elkeserít, hogy ilyen emberek vannak... Gusztustalan hang? Szerintem sokan hálát mondanának, ha kisujjukban annyi tehetség lenne, mint Adamében. Az a visítozás, nyögés stb, amiről ő beszél, na azok a magas hangok, amit sokan csak SZERETNÉNEK kiénekelni, ő pedig csípőből kitolja. Attól, hogy valaki nem ért hozzá, vagy nem tudja értékelni a tehetség ennek a fajtáját - mert a mélyebb hangszínt szereti -, arról nem Adam tehet. Az ilyen ember maradna inkább csendben... De felőlem vigye el egy énektanárhoz a felvételt, majd ő megmondja...
Amúgy tök fura, hogy azt írja, semmi baja vele, aztán hat oldalon keresztül szidja, mint a bokrot. Nekem semmi bajom Justinnal, így nem is foglalkozom vele... Sajnálom az ilyen embereket, hogy ebben élik ki magukat... unsure.gif Freddie nem lenne büszke az ilyen rajongóira, mikor ő is a határokat tologatta és szeretetet képviselte, csak mint Adam... rolleyes.gif Szánalmas :S
Szerintem a kijevi koncert gyönyörű volt, ahol Freddie-t is megidézték, szabályosan sírtam. Adam tökéletes munkát végzett, May és Taylor pedig méltón viselkedtek. Aki ettől elzárkózik, az a saját hibája. Ennyi.

U.i.: Ezt pedig egy lezárásnak:

– Mit mondanál azoknak az embereknek, akik úgy gondolják, hogy a Queennek abba kéne hagyni, és visszavonulni, mert Freddie nélkül soha nem lesz ugyanaz?
– Szerintem Brian és Roger is megtestesíti a Queent. Elértek már annyit, hogy eldönthetik azt, hogy mit szeretnének tenni, ehhez joguk van. Akik úgy gondolják, hogy abba kéne hagyniuk, ne menjenek el a koncertjeikre, zárják ki az egészet. Viszont még mindig vannak olyan srácok, akik hallani szeretnék az ő hatalmas zenéjüket élőben. Hiszen a banda még él! Illetve ez még egy hatalmas üzlet.

Forrás: http://starity.hu/magazin/25033-adam-lambert-nem-akar-az-uj-freddie-mercury-lenni/#ixzz1zW4itECg
1 felhasználónak tetszik: nora rose
2012. július 03. 19:43 #57
- törölt felhasználó -    
Látom Adam rendesen megosztja a közvéleményt. A cikk csupán arról szól, hogy két rocklegenda elismeriően nyilatkozik róla. Miután énekes nélkül maradtak kellett valakit keresni helyette. Ettől függetlenül talán tényleg fel kellett volna oszlaniuk amikor Freddie meghalt ahogy anno a Led Zeppelin is tette Bonzo halála után. Az biztos, hogy még egy olyan énekes nem lesz mint Freddie Mercury. Az ő hangján szerettük meg a Queen dalait és kerüljön bárki más a zenekarba örökké hozzá fogjuk hasonlítani és sosem lesz elég jó mert Freddi hangja teljesen egyedülálló volt. Kívételes tehetségű zenész volt és az is marad mindig. Szerintem itt nemcsak arról van szó, hogy Adam Lambert nem elég jó ahhoz, hogy Queen számot énekeljen hanem az a fő probléma, hogy nem Freddie Mercury teszi ezt. Sajnos ezt tőle előben sosem fogjuk már hallani. Isten nyugosztalja. Őrízzűk meg a szívűnkben, szeressük őt úgy ahogy eddig de felesleges bárkit hozzá hasonlítani mert amilyen zenész ő volt olyan nem lesz senki.
2012. július 05. 16:40 #58
- törölt felhasználó -    
muszáj ilyen hosszú véleményt írni?????
1 felhasználónak tetszik: rnr83
2012. július 09. 16:28 #59
Doma13
Doma13
új tag
 
StátuszAz élet az, ami velünk történik, miközben nekünk teljesen más terveink vannak.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.09.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 179860
Offline offline
Ennyire azért nem kell nyalni Adam lambert-nek sleep.gif
2012. október 05. 21:50 #60
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Freddie egy legenda. Nem lesz még egy olyan tehetség, mint ő. Ettől függetlenül Adam is tehetséges, jó énekes, megfogja a közönséget, és nemcsak a Disney-n felnövő tiniket, hanem az idősebbeket is, akik fejlettebb ízléssel rendelkeznek (legalábbis egy részük biggrin.gif). Ki tudja, harminc év múlva talán ő is ekkora legenda lesz.
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Glamster
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Slash Slash 680.
Brian May Brian May 2399.