Starity

Nincs fiúcsapat meleg tag nélkül?

22 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 01. 10:03 #181
- törölt felhasználó -    
NA JÓLVAN LE LEHET SZÁLLNI MÁR A ONE DIRECTIONRÓL. irritáló ez a sok bántó, és sértő cikk. Hogy lennének melegek könyörgöm!??!?!?! Mindengyikőjüknek volt/van csaja, és fúúúúúúúúú. be lehet fejezni ezt a cikkezést nyugodtan.....
2012. július 01. 10:04 #182
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Idézet
KlaNik 
Komolyan mondom, hogy ezek a cikkek már egyre alacsonyabb színvonalra süllyednek.Fogadjátok már el, hogy NEM MELEGEK! És ha azok is lennének akkor mi van?Nekünk mi közünk van hozzá?Egyébként is nem véletlenül vannak azok a fantázia nevek, hogy Larry Stylinson, Niam,Zarry,Lilo stb. mert köztük csak Bromance van!Louisnak ott van Eleanor, Liamnek Danielle, Zaynnek Perrie, Harry folyamatosan csajozik mint azt sok cikkben olvashattuk már és Niallnek is volt az X-factor előtt barátnője de a karierje miatt szakítottak.Egy szó mint száz ők a LÁNYOKAT SZERETIK!A sok rosszakarónak meg ajánlom, hogy nézzen meg néhány videót róluk, képeket , interjúkat vagy találjanak valami más hobbit, d szálljanak le a fiúkról!

Teljes mértékben egyetértek veled!
2012. július 01. 10:07 #183
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (Mrs. Malik @ 2012.07.01. 10:00)
nekem már annyira elegem van ezekből a cikkekből.. szinte minden második cikk róluk szól, meg arról hogy homokosok..

Nézzük csak:
A One Direction rajongói megfenyegették Cody Simpson húgát
Kaszinóból rúgták ki a One Direction tagjait
A One Direction újabb történelmet írt
Karácsonyra várható a One Direction új albuma
A One Direction feldolgozást készít a Rómeó és Júliából

Szerintem nem kell folytatnom wink.gif
Miért vagy ennyi biztos, hogy nem melegek? Ebbe a világba bármi megtörténhet. Ha Justin Biebert mindenki melegnek tartja az nem baj, de ha a drága 1D-ről van szó, akkor őket mindenki védi.
2 felhasználónak tetszik: dóóra, Black Hearth2
2012. július 01. 10:09 #184
anonimuska14
anonimuska14
 
Státuszdo it for the gaybies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 537
Csatolások: 26
Azonosító: 135267
Offline offline
nem melegek sztem, de ha igen akkor mi van?biggrin.gif
2012. július 01. 10:09 #185
- törölt felhasználó -    
Kedves One Direction fanok!
Nem arról szól a cikk, hogy konkrétan megírták, hogy a One Direction tagjai, vagy egy tagja meleg. Hanem arról, hogy voltak régebben olyan fiúbandák, ahol egy vagy több ember is meleg volt. És még is befutók lettek. És? Akkor mi van, ha az egyik a saját nemét szereti? Lehet, hogy néhánynál eltörik a mécses, de ez még nem a világ vége!
2012. július 01. 10:11 #186
hannapanna12
hannapanna12
visszatérő vendég
 
StátuszMINDEN REGGEL Én: Tényleg nem kéne maradnom már... Ágy: De baby! Kint hideg van
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.14.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 0
Azonosító: 167203
Offline offline
most mi a bajuk velük?miért nem tudnak róluk leszakadni?amúgy se buzik.és ha igen akkor mi van?akkor se rán tartozik ugyan olyan normális emberek szóval...már annyira elegem van az ilyen cikkekből hogy szakadna rájuk az ég!-.-"
2012. július 01. 10:15 #187
adommyfandenagyon
adommyfandenagyon
 
Státuszi ship it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.20.
Hozzászólás: 700
Csatolások: 68
Azonosító: 135052
Offline offline
Nem értem, miért kell így rájuk szállni.. Ez már szánalom, hogy igy szekàlkják őket.. De kajak hanyadik cikk ez a héten róluk? Mert ha melegek lennének mi lenne? Nem ez szàmit... És ha tényleg lenne köztük valaki, attòl a rajongok ugyanigy szeretni,az antifanok meg utálni fogják öket.. Az meg, hogy a cikk bandàiban van meleg fiu, még nem jelenti azt, higy az 1Dben is van..
Amugy a cikk jol össze lett àllitva.(:
2012. július 01. 10:20 #188
- törölt felhasználó -    
na akkor belekezdenék..
1. igaz, hogy nem csak az 1D-ről szól a cikk, de akkor is az a téma, hogy melegek.
2. ha jól tudom, Niall Demivel ismerkedik.. Liamnek és Louisnak van barátnője.. rengetek cikk van arról, hogy Harry hány 30+ korú nővel kavart.. és Zaynnek is ott van Perrie vagy ki.. szóval nem tudom mi van ezzel a meleg témával.
3. ha melegek lennének (amit kétlek) akkor meg mi a mennydörgős ménkű lenne?? akkor is tehetségesek maradnak, ugyanúgy beszélnek, ugyanúgy énekelnek, ugyanúgy mozognak, UGYANOLYAN EMBERI LÉNYEK mint te vagy én. csak ők éppen a másik nemnél találják a boldogságot. nem kell ezért lenézni, esetleg bántani őket.
már nagyon elegem van, hogy tényleg minden nap találkozok egy olyan cikkel, ami arról szól, hogy ki meleg is ki nem. ez már eléggé unalmas..
mondjuk már egyre kevésbé érdekel a dolog, mert nem csak M.o. téma ez hanem máshol is.. és látszólag a bandatagokat sem nagyon érdekli.. vagy csak nem tudnak róla.. vagy nem akarnak. úgyhogy 'talán' ez volt az utolsó ilyen cikk amihez hozzászóltam.. mellow.gif
2012. július 01. 10:20 #189
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, hogy mit vagytok oda, először is ez a cikk konkrétan nem is róluk, hanem más boybandről szól, akiknél volt min. egy meleg v. biszex tag, a fiukat éppen hogy csak megemlítik az elején meg a végén, de ez lényegtelen azoknak, akik csak a címet olvassák el, meg a képet látják. És még valami, sokan jöttök azzal, hogy volt/van nekik barátnőjük... és(?), az egyik boybandes tagnak is volt barátnője, de az is csak álca volt, hogy ne feltételezzék róla, hogy meleg. Egyébként, hogyha nem is homokosak, attól még biszexek lehetnek (már ha azok, mert már én sem tudom, hogy mi van náluk), mivel a biszexuálisak mind két nemhez vonzódnak, de javítsatok ki, hogyha rosszul tudom, mert bizonyára nektek, mint mindig az 1D-s rajongóknak van igazatok. rolleyes.gif
Egyébként már én is unom azt, hogy minden nap megjelenik min. egy cikk róluk.

És még valami... mi van akkor, hogyha kiderül, hogy az egyik kedvencetek meleg? Semmi. Úgy gondolom, hogy az igazi rajongók annak ellenére is fogják szeretni a kedvenceiket, hogyha azokról kiderül, hogy melegek. Nekem is van ilyen kedvencem, és ennek ellenére is ugyanúgy szeretem, de ezt hiába írom, mert vannak divatrajongók is a világon, akiknél már összetör a mécses és már utálni kezdik az anno kedvenceiket, hogyha azokról kiderül, hogy melegek.
2012. július 01. 10:31 #190
- törölt felhasználó -    
Rengeteg fiubandában összhoznak midnenkit hogy meleg közben a fele sem igaz, vegyük Rydon-t, Petericket vagy Jalex-et. Szerintem ez egy hülyeség amit az unatkozó rajongók találnak ki és amit a média ennek hatására felturbóz és ebből kifolyólag vesztik el a fejüket az emeberek. Undoritónak és alaptomosnak tartom ezt az egézet! smileeee.gif
2012. július 01. 10:31 #191
Cher Sugar
Cher Sugar
Rihanna Navy
 
Státusz*HA NEM INDOKLOD A BEJELÖLÉST,SZÍVFÁJDALOM NÉLKÜL ELUTASÍTOM!*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.20.
Hozzászólás: 1869
Csatolások: 0
Azonosító: 165595
Offline offline
dy06 egyetértek.
2012. július 01. 10:33 #192
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Te jó ég, és mi van, ha melegek?! Komolyan már senkit se érdekel.... dry.gif Am meg, ez a cikk semmi újat nem írt róluk, ráadásul ez nem is róluk szól!!! mad.gif
2012. július 01. 10:36 #193
- törölt felhasználó -    
köszönöm az egyetértést, de ebben az esetben ez nem sokat segít.. sajnos.. mellow.gif
2012. július 01. 10:38 #194
DirectionerForever
DirectionerForever
új tag
 
StátuszBaby you light up my world like nobody else...❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.24.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 174156
Offline offline
dy06
Veled 100%-osan egyet értek. És akkor mi van ha melegek.?! Mi még akkor is imádni fogjuk őket.!
Az utálókhoz pedig: Ha annyira utáljátok őket mi a f...nak foglalkoztok velük.?! Én se szeretem pl. Adam Lambertet és nem sértem meg, nem foglalkozom vele.! Most képzeljtek már el a rajongóknak milyen rossz lehet ha szidom.! Ugyan ilyen rosszul esik ez a Directionereknek is...
Képzeljétek el hogy a ti kedvenceiteket szidják.! Jól esik.? Szerintem nem.
2012. július 01. 10:39 #195
Beckybecky
Beckybecky
visszatérő vendég
 
Státuszspring♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 6
Azonosító: 176631
Offline offline
És akkor mivan ha melegek? xd had legyenek azok, ő dolguk biggrin.gif
2012. július 01. 10:43 #196
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
TheDanush egyetértek veled
2012. július 01. 10:47 #197
grétaa98
grétaa98
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.14.
Hozzászólás: 620
Csatolások: 0
Azonosító: 160576
Offline offline
mostmár mindennap lesz egy ilyen cikk h melegek vagy nem ?? nem melegekvés kész. amúgymeg az ô dolguk.
2012. július 01. 10:49 #198
Brandy_01
Brandy_01
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.25.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 176493
Offline offline
először is szerintem azok egy kicsit elfogultak akik azt írják folyamatosan, hogy a 1D- ben egyik tag sem meleg. a barátnő lehet csak álca is. meg egyébként is honnan tudják? én ha melegek is nem ítélem el egyik fiúbanda tagjait sem. pl.: imádom a blue-t és az egyik kedvencem Duncan, nem izgat, h biszexuális attól még ugyanúgy lehet szeretni
2012. július 01. 10:53 #199
lineafittnes99
lineafittnes99
új tag
 
StátuszStory Of My Life ♥ ♥ ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.17.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 0
Azonosító: 171402
Offline offline
Totál egyetértek Mrs. Malikkkal ...............
2012. július 01. 10:55 #200
Ronie
Ronie
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.24.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 178488
Offline offline
szerintem tök mindegy, hogy meleg e vagy nem...a zene a lényeg és ha meleg is lenne kit érdekel? ha ő úgy boldog, akkor így kell elfogadni...smileeee.gif
22 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!