Starity

Sean Bean: „Nem vagyok kemény fickó”

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 12. 14:53 #1
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Sean Bean, a britek legendás sztárja valóban durva, erőszakos, iszákos fickó, vagy csupán a sok rosszindulatú pletyka és téves megítélés áldozata?
A teljes cikkhez kattints ide!
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, ophely88, goldman, Pöttömke, Black Hearth2, Running Fool
2012. július 12. 14:58 #2
Feilla
Feilla
KoЯniac.
 
Státusz'The places i have ran to all my life have disappeared and i owe this to you.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 1942
Csatolások: 0
Azonosító: 176625
Offline offline
Nagyon jó cikk lett. Én szeretem Sean-t, szerintem remek színész és hát kit érdekel a magánélete? xD
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. július 12. 15:13 #3
iowa96
iowa96
új tag
 
StátuszIn a sky full of people only some want to fly Isn't that crazy (crazy), crazy ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.03.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 2
Azonosító: 154516
Offline offline
a Silent Hill filmet is kiemelném tőle azért,szerintem ott jobb volt mint A Gyűrűk Urában
2012. július 12. 15:23 #4
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Érdekes hogy a kedves média sok, nagyobb vagy izmosabb fickóra, aki mellesleg tehetséges is, vagy is tudja alkalmazni a method acting-et, ráaggatja hogy nőverő és erőszakos. Ugyanez történt Christian Bale-lel is. Kár hogy sokan nem látnak az orruknál tovább. mellow.gif

Idézet (iowa96 @ 2012.07.12. 15:13)
a Silent Hill filmet is kiemelném tőle azért,szerintem ott jobb volt mint A Gyűrűk Urában


Sillent Hill? Far North inkább ... rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Running Fool
2012. július 12. 15:47 #5
- törölt felhasználó -    
én úgy szeretem ezt az embert smileeee.gif :*
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Grace Benning
2012. július 12. 15:53 #6
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Nem Sean az egyetlen, akiről negatív képet fest a média. Én Seant azért imádom, mert eszméletlenül tehetséges színész. Nekem még magánemberként is szimpatikus. Mindig értelmesen nyilatkozik, látni rajta, hogy művelt ember. Egyébként meg mindenkinek lehetnek rossz tulajdonságai, még Neki is. Ezért még csak megkövezni sem lehet.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Grace Benning, Running Fool
2012. július 12. 16:02 #7
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2467
Csatolások: 6659
Azonosító: 67315
Offline offline
Nem értem, miért kell állandóan ezzel piszkálni szegényt. A magánélete csakis az ő dolga, senkinek sincs köze hozzá. Inkább a szerepei miatt kellene a címlapokon lennie, teljesen felesleges a magánéletén csámcsogni.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Grace Benning, Running Fool
2012. július 12. 16:38 #8
- törölt felhasználó -    
Igazad van Pöttömke smileeee.gif nem Sean az egyetlen ember akiről negatív véleményeket terjeszt a média!!! Én nagyon szeretem Sean-t,nagyszerű színész!!! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. július 12. 16:43 #9
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
csilku98, én is!!biggrin.gif
2012. július 12. 16:47 #10
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1930
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Idézet

Azon kívül karrierje során számos alkalommal alakított erőszakos bűnözőt vagy durva, kíméletlen harcost.

Sean Beant nagyon sokszor igyekeznek rossz színben feltüntetni, mert ez illik a karakteréhez


Na igen, nálunk is ez megy rolleyes.gif Anyum mondja mindig, hogy nem bírja, mivel csak rossz karaktereket látott eljátszani általa. Mikor nézte a Nemzet aranyát, is mondta: "Na, itt se jó fiú" omg.gif rohog.gif Vagyis... bocs a Légcsavar-ban tetszett neki. Hányszor mondtam neki, hogy milyen igazából. Erre meg jön, hogy 4 feleség, erőszakosnak nézz ki .. bla-bla. Habár én se értem ezt a 4 házasságot, ez az ő dolga. Nekem végtelenül szimpatikus színész, azon kívül, hogy marhára tehetséges. blush.gif És nem nézném ki belőle nagyon az erőszakot se, hacsak nincs rá valamilyen nyomós oka.


Idézet
a Silent Hill filmet is kiemelném tőle azért,szerintem ott jobb volt mint A Gyűrűk Urában


Vitatkozhatnánk, hogy melyik filmjét lehetne kiemelni, és melyiket nem. Szerintem a Silent Hill-et nem igazán. Szó se se róla ott is fergetegesen alakít, de hadd ne kezdjem el, hogy a Gyűrűk ura nem csak, hogy másabb, de jobb is. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. július 12. 16:56 #11
- törölt felhasználó -    
Soha nem gondoltam rossz embernek, és ez nem is változik. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. július 12. 17:30 #12
- törölt felhasználó -    
A média mindenkit támad, ebből van nekik a bevétel. Szánalmas alakok... Sean jó ember és jó színész is, én teljes mértékben mellette állok.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Grace Benning, Running Fool
2012. július 12. 17:33 #13
kis_zsú
kis_zsú
 
Státusz"Minél jobban nézel ki, annál többet látsz be." Victor Ward
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 845
Csatolások: 0
Azonosító: 131186
Offline offline
Jó lett a cikk! Amiben idáig láttam, szerintem mindben nagyon jó volt. Én azt is szeretem, ha rossz karaktert kell eljátszania. Nekem még a kinézete is bejön! Jól néz ki Sean. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. július 12. 19:06 #14
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (corny4 @ 2012.07.12. 16:47)
Na igen, nálunk is ez megy  rolleyes.gif Anyum mondja mindig, hogy nem bírja, mivel csak rossz karaktereket látott eljátszani általa. Mikor nézte a Nemzet aranyát, is mondta: "Na, itt se jó fiú" omg.gif  rohog.gif Vagyis... bocs a Légcsavar-ban tetszett neki. Hányszor mondtam neki, hogy milyen igazából. Erre meg jön, hogy 4 feleség, erőszakosnak nézz ki .. bla-bla. 


Ím a skatulya végeredménye. rolleyes.gif Köszönet az amerikai filmiparnak és a médiának hogy mindig bad boynak teszi be és állít róla olyan dolgokat amire nincs bizonyíték. Mindezt egy olyan emberről aki szabad idejében fest, olvas, kertészkedik és madarakat les. dry.gif Tényleg, ezen elfoglaltságok csak egy idegbeteg kemény fickónak kellenek. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Running Fool, Pöttömke
2012. július 12. 19:12 #15
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
"Az azonban tény, hogy valamilyen oknál fogva ezek a feljelentések sosem fajultak odáig, hogy a férfi ellen bűntető eljárást indítsanak."

Akkor ezek szerint az is kamu volt, hogy bevitték és letartóztatták..? unsure.gif
2012. július 12. 19:16 #16
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.07.12. 19:12)
"Az azonban tény, hogy valamilyen oknál fogva ezek a feljelentések sosem fajultak odáig, hogy a férfi ellen bűntető eljárást indítsanak."
Akkor ezek szerint az is kamu volt, hogy bevitték és letartóztatták..? unsure.gif


Tudtommal DNS tesztet végeztek, aztán bevitték majd bizonyíték híján kiengedték. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. július 12. 19:18 #17
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.07.12. 19:16)
Tudtommal DNS tesztet végeztek, aztán bevitték majd bizonyíték híján kiengedték. unsure.gif

Értem. Már a hír kipattanásakor meglepődöttségről adtam tanúbizonyságot az úriember témájában, de senki nem jött se megerősíteni, sem pedig cáfolni. Sőt, csodálkoztam, hogy nem írta meg senki a hírt ide. biggrin.gif
Azt lehet tudni, hogy milyen DNS teszt volt és mit vizsgáltak? Hogy lehet az ilyesmit DNS-teszttel vizsgálni..? think.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. július 12. 19:26 #18
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.07.12. 19:18)
Értem. Már a hír kipattanásakor meglepődöttségről adtam tanúbizonyságot az úriember témájában, de senki nem jött se megerősíteni, sem pedig cáfolni. Sőt, csodálkoztam, hogy nem írta meg senki a hírt ide. biggrin.gif
Azt lehet tudni, hogy milyen DNS teszt volt és mit vizsgáltak? Hogy lehet az ilyesmit DNS-teszttel vizsgálni..? think.gif


Úgy tudom hogy erőszakkal vádolta az egyik régebbi exe és azt állította még hogy elég csúnya üzeneteket küldözget neki. A csúnya alatt ne perverzet érts hanem olyat amit úriember nem küld el üzenetben nőnek (sem). Ujjlenyomat és DNS, ennyi volt, bevitték, folytatták a nyomozást. A nő ezt Május jelentette be, Június 2-n pedig arról számolt be a Daily Fail ( rolleyes.gif ) hogy nem lett semmi az ügyből mivel nincs bizonyíték.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. július 12. 19:38 #19
escoripon
escoripon
oh you're princess?but i'm the QUEEN.
 
StátuszA divat változik, de a stílus örök.-Coco Chanel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.07.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 0
Azonosító: 177356
Offline offline
Pöttömke Teljesen igazad van.
2012. július 12. 20:32 #20
June15
June15
 
Státusz<3 KANYE WEST <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.29.
Hozzászólás: 612
Csatolások: 31
Azonosító: 141963
Offline offline
Engem nem érdekel, hogy mit mondanak róla...smileeee.gif wub.gif
Az valóban látszik rajta, hogy sajnos iszik sad.gif, de kit érdekel??
Mármint Ő is egy sztár-akit megjegyezém nem becsül meg tiszteséges, és hozzá méltó módon a világ-, szóval Ő is egy sztár, és a mai világban az ismert emberek 80%-90%- a iszik, vagy pedig drogos(!); persze ezzel nem azt akarom kifejezni, hogy ez most legyen egy általánosan elfogadott sztereotípai, vagy egy "sablon", és persze nem is tartom helyesnek, viszont elfogadhatónak...ezek után.
És ameddig más tehetségtelen, semmirekellő, nagyképű, kis senkik el vannak úgy fogadva ahogy vannak, drogosnak, iszákosnak, könnyűvérűnek, akkor nehogy már, hogy egy ilyen MŰVÉSZT ítéljünk el ezért!
A másik pedig az, hogy azt nem agressziónak nevezném, hogy valaki igazi szenvedéllyel merül bele a munkájába. smileeee.gif Ez adja a nélkülözhetetlen hitelességet, ami egyben már ritkaság számít, sajnos...
Azt, hogy a kapcsolataiban, hogy viselkedik, azt egyedül a társai mondhatják el, így ehhez nem túl sok hozzá fűzni valóm van, kivéve az, hogy senki sem tudhatja, hogy az igaznak látszó állítások mögött milyen szándék is állhat...az exeire gondolok. wink.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Grace Benning, Running Fool, Pöttömke
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok