Starity

29 napos kihívás

150 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 14. 10:31 #1
- törölt felhasználó -    
Üdv!

Sok blogon találkozhattok ilyesmivel, most elmondanám mi az egésznek a lényege. Van 29 egyszerű kérdés, minden napra egy. Az első napon az első kérdésre válaszolunk, a másodikon a másodikra, és így tovább.

Aki esetleg később csatlakozik, például a 10. napon, az onnan indul, tehát a 10. kérdésre adjon választ!

A kérdések:

1. nap: Írj néhány alapinformációt magadról.
2. nap: 10 dolog amit kedvelsz, 10 amit nem.
3. nap: Írd le a napodat.
4. nap: Hat dolog, ami nélkül nem tudsz élni.
5. nap: Öt hely, amit meg akarsz látogatni.
6. nap: Mi az, ami szomorúvá tesz?
7. nap: Szoktál olvasni? Mik a kedvenc könyveid?
8. nap: Négy dolog, amit el szeretnél mondani különböző embereknek.
9. nap: Mutasd be a legjobb barátod!
10. nap: Mi a kedvenc idézeted?
11. nap: Mi az a 3 szó, amit minden nap említesz?
12. nap: Kedvenc focicsapatod.
13. nap: Három vallomás, választásod szerint.
14. nap: Terveim a jövőre nézve.
15. nap: Álompasid / csajod.
16. nap: Ha holnap vége lenne a világnak, mit csinálnál a földi életed hátralévő idejében?
17. nap: Mi szeretnél lenni, ha idősebb leszel?
18. nap: Nevezd meg azt a sorozatot, aminek a rabja vagy/voltál.
19. nap: 10 dolog (nem ember), ami boldoggá tesz.
20. nap: Ki tette a legnagyobb hatást az életedben, és miért?
21. nap: Öntsd ki a szíved!
22. nap: A legrosszabb dolog, ami valaha történt veled.
23. nap: Egy levél bárkinek. Akárkinek.
24. nap: Hét dolog, ami gyakran megfordul a fejedben.
25. nap: Olyasvalakivel randiznál, aki egyszerű és lenyűgöző személyiségű, vagy olyannal aki híres és egyszerű személyiségű?
26. nap: Mik azok az apró dolgok, amitől zavarban érzed magad?
27. nap: Mi szerettél volna lenni gyerekkorodban?
28. nap: Hiszel a szerelemben első látásra? Miért?
29. nap: 4 mód, ahogy el lehet nyerni a szíved.

Az első kérdésre majd külön írok választ. Remélem csatlakoztok ti is!
105 felhasználónak tetszik: Pocok2001, LeerdammerGirl, Dorinadd, Lisanne, rolllllleee, KathPierce., ItsLénaa, trina, Eszter655, zsanata, Vampiregirl1, itsmedemz, Karina197, Dancsyy97, Lady Suzy, WhiteRosee, dóóra, Sugarbabes, Teora, Minimanó94, Twilight6, An_d_a, Évike12, patrícia4, Black Hearth2, Heetella, Bessie, itscandice, csilagoseg, anna21, Málnahab, LeahRyan, Spongya, Lizania, Ayame.01, Bella99, vasasreka8, Cher.04, Judit107, Alison Lerman, FüMá, BichGirl, olsenfan.., LadyAlexa, Mela93, itsStell, Anny99, Frixie, Blary, DisneyFans, Johinna, Appalache, Vegas, Frixie, Kyra99, K.Zsuzsikaa, Catherine, Rossio, BlackRose69, Dorina0202, ArianaGrandeforever, Aisha., E. és Zendaya ever, sMokEe.cLouD, Sztár Mániás, Törpemókus, Seherezade1050, ilus1996, Mrs.Jack Frost, xMilesss, Queen1517, Pöttömke, baisée, Austin and Ally, menthol, JadeB, Lil98, Mitti, AvrilSmile, *αηɢєℓ, aníítaaa, Pusszedlii01, iannina, Earth Song, Fancsilio, Reni005, Amy21, Fannycska999, IQninja99, LexiCobain, Sarah Martin, Cute girl 998, sg1992, Nina 10, Rory gilmore 12, Konvektor, blackcoffee, sziv55, AriG.Fan, Elody, Cosmo, Helga27, CandUs, Emeloverr., zsofivokcs
2012. július 14. 10:32 #2
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
1.nap- 18éves vagyok most érettségizek, és szeretnék majd továbbtanulni ha lehetséges Budapesten amúgy Romániában élek és elég családközpontú vagyok mivel sokan vagyunk testvérek, szeretném majd egyszer körbeutazni Ázsiát
1 felhasználónak tetszik: Shawool Lilla
2012. július 14. 10:39 #3
- törölt felhasználó -    
Na akkor írok magamról én is. Az igazi nevem Viki, és tizenéves vagyok. Eléggé álmodozós típus vagyok, de szeretném ha nem csak azok lennének idővel. Fontos számomra a család és a barátok, még ha néha nem is olyan a kapcsolatunk, mint amilyennek kéne lennie. Szeretek azonban egyedül lenni, és például itt eltölteni az időmet.
9 felhasználónak tetszik: rolllllleee, Dancsyy97, WhiteRosee, Lady Suzy, Sugarbabes, Twilight6, Vampiregirl1, anna21, Domcsi0301
2012. július 14. 10:46 #4
- törölt felhasználó -    
1.nap: Valódi nevem Lilla, de a Lénát/Lénust jobban szeretem, és amúgy is a szüleimet kivéve majdnem mindenki így hív. Budapesten élek, tizenéves vagyok. Még általános iskolába járok. Kevés barátom van, amit nem bánok, mert őket nagyon szeretem. Egoista vagyok, és.. imádom a rózsaszínt.xd
7 felhasználónak tetszik: Corby, Dancsyy97, Lady Suzy, Twilight6, An_d_a, anna21, Domcsi0301
2012. július 14. 10:48 #5
- törölt felhasználó -    
Oké, én Sophie vagyok, imádok olvasni és filmet/sorozatokat nézni. Nem vagyok egy barátkozós típus, mert úgy gondolom, hogy elég barátom van már így is. Emellett szeretek fotózni, de nem azt szeretném csinálni hivatásként, hanem csak úgy hobbiból.
2 felhasználónak tetszik: ItsLénaa, Hustler
2012. július 14. 10:50 #6
- törölt felhasználó -    
1. nap - A valódi nevem Tímea, legfőképp Timinek szoktak becézni. Szlovákián élek. Tizenéves vagyok. Álmodozó, kedves, barátságos és itt ott bunkó vagyok. Kevés barátom van, ami nem is baj...
1 felhasználónak tetszik: anna21
2012. július 14. 10:55 #7
trina
trina
heart attack.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.01.
Hozzászólás: 2326
Csatolások: 0
Azonosító: 130399
Offline offline
1. nap : Brigitta az igazi nevem, 18 éves vagyok és Budapesten élek. Kedves, segítőkész embernek tartom magam, viszont sokszor rám jön a hisztiroham, és ez miatt elég sokszor bonyolódom konfliktusba. Mindezek mellett makacs vagyok, és izgulós.
3 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, An_d_a, ItsLénaa
2012. július 14. 10:59 #8
- törölt felhasználó -    
15 éves vagyok, Vas megyében élek. Imádok rajzolni, zenét hallgatni, nyelveket tanulni, és olvasni. Álmodozó típus vagyok, gyakran kell visszarángatni a földre. Nehezen nyitok az új emberek felé. Az emberek, akik nem ismernek azok azt hiszik, hogy csendes vagyok. Akik pedig ismernek azt kívánják, bárcsak befognám a számat. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Snowkiss
2012. július 14. 11:26 #9
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
1.nap: A nevem Eszter és egy 15 éves városi lány vagyok. Három testvérem van, illetve egy Rocky nevű beaglem. Barátságos, kedves, vicces, segítőkész embernek tartom magam, de ezek mellett elég egoista is vagyok. Hobbim az olvasás, zene hallgatás, film/sorozat nézés, rajzolás.
2 felhasználónak tetszik: Snowkiss, riri17
2012. július 14. 15:26 #10
zsanata
zsanata
muse.
 
StátuszAll I want is the taste that your lips allow...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.22.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 213
Azonosító: 125662
Offline offline
1. nap: Zsani vagyok, 15 éves. Egy kis faluban élek Nógrád megyében. Van két testvérem és egy kutyám. Jövőre kezdem a gimit. Nagyon hangulatember vagyok. Tudok kedves, aranyos, flegma, bunkó, érzelgős és szerelmes is lenni, attól függ kiről van szó. wink.gif Sokat álmodozom...Szeretek zenét hallgatni, olvasni, rajzolni és aludni...Csak a szokásos. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: anna21
2012. július 14. 15:33 #11
- törölt felhasználó -    
1. nap. : Reginának hívnak , tizenéves vagyok. Barna hajam és barna szemem van , egy kis faluban élek Sopron közelében . Imádok írni , filmet nézni , olvasni (leginkább magazinokat ) és minden olyant amit egy átlagos 10en éves lány szeret csinálni.Akik nem ismernek egy elég csendes lánynak gondolhatnak , rosszabb esetben beképzeltnek , de igazából elég nehéz természet vagyok : flegma , bunkó , féltékenykedő , és eléggé sértődékeny.De hogy mindenkit megnyugtassak , alapjáraton illedelmes , kedves , és őszinte. Csak hamar leszek ideges ugyebár. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Snowkiss
2012. július 14. 15:36 #12
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
1.nap:Alexandra a becsületes nevem, szeptembertől 11.es leszek, és Kecskeméten élek.Van egy nővérem, és egy bátyám.Általában kedves, és segítőkész vagyok, de rosszabb napokon bunkó is tudok lenni.
1 felhasználónak tetszik: Évike12
2012. július 14. 15:37 #13
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2453
Csatolások: 352
Azonosító: 166234
Offline offline
1.Lány vagyok,aki nem sokára megy nyaralni laugh.gif Korom titok,csak nagyon-nagyon belső embereknek árulom el,ugyanúgy a nevemet is. secret.gif Egyik kedvenc jégkrémfajtám a tölcséres,főleg a cornetti(vagy hogy kell írni),akarok majd egy yorkshire terriert,nagyon nem várom a szünet végét,azt hiszem,ennyi. rolleyes.gif
2012. július 14. 15:40 #14
- törölt felhasználó -    
1.nap :Szabina vagyok, 11 éves , ácson élek van egy cicám (Boci) jövöre leszek 5.es nagyon vicces vagyok életembe csak 1 barátom van . Victoria Secret mániás vagyok . One Direction mániás vagyok. Szeretek zenét hallgatni..stb
2012. július 14. 15:41 #15
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
1. nap: Karinának hívnak, Ukrajnában élek. Van egy bátyám, anyukámmal élek. 15 éves vagyok május közepe óta, idén megyek tizedik osztályba. Ezen az éven fejeztem be a zeneiskolát, imádok zongorázni. Tervem még nincs a jövőre nézve, minden álmom még elérhetetlennek tűnik. Talán még az fontos rólam kapcsolatban, hogy sokan úgy ítélkeznek felettem, hogy nem ismernek, bár gondolom nem vagyok egyedül.. rohog.gif rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Sugarbabes, Rowan, Dancsyy97, anna21
2012. július 14. 16:01 #16
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
1.nap;Az igazi nevem Anna, és tizenéves vagyok.Van egy bátyám, és egy kutyám.Általában kedves, egoista vagyok, de néha megesik, hogy bunkó.Szeretem a sorozatokat, és a filmeket. laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, Sugarbabes, Vampiregirl1, Dancsyy97, Snowkiss, iannina
2012. július 14. 18:01 #17
Dancsyy97
Dancsyy97
ha u clown
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 196
Azonosító: 143272
Offline offline
1.nap Daniella vagyok és 14 éves.Amolyan mindenbe belekötök fajta tini vagyok,könnyen besértődök és sokszor bántok meg másokat.Maximalista vagyok,ha valamit elhatározok azt véghez is viszem.Néha kissé komolytalanul veszem a dolgokat és mindent elviccelek,de ha úgy nézzük,eléggé kényelmes a vállam,így a barátaim bármikor kisírhatják magukat a vállamon.Ha nyugalomra van szükségem,a fényképezőgépem vagy egy könyv mögé bújok,sok esetben pedig a kutyámmal beszélgetek,mint egy szenilis.
11 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, ItsLénaa, WhiteRosee, Lady Suzy, KathPierce., Corby, Sugarbabes, An_d_a, Eszter655, anna21, iannina
2012. július 14. 18:10 #18
- törölt felhasználó -    
1. nap: A becsületes nevem Bernadett, de általában mindenki Berninek hív. Budapesten élek. 14 éves vagyok, szeptemberben kezdem a 8. osztály. Szeretek olvasni, sorozatokat nézni, netezni, zenét hallgatni, koncertekre, illetve színházba járni. Általában mindenkivel próbálok kedves, barátságos lenni, nehezen lehet kihozni a sodromból. Új emberek felé nehezen nyitok, kevesen ismernek igazán. Azt hiszem ennyi elég is magamról. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, KathPierce., WhiteRosee, Snowkiss
2012. július 14. 18:12 #19
Glambaby04
Glambaby04
új tag
 
StátuszAzt mondják, elmebajban szenvedek. De én nem szenvedek, élvezem minden percét!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.07.02.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 179180
Offline offline
1. nap A nevem Annabell. 17 éves vagyok. Debrecenbe járok iskolába. Nagyon nagy Adam Lambert rajongó vagyok(azt most nem írom le, hogy miért, mert nem ez volt a kérdés. wink.gif ) Tommy Joe Ratliff is elnyerte a szívemet. wub.gif smileeee.gif Utálom a csillogó Disney sztárocskákat. rolleyes.gif Kedvenc színem: fekete, vörös, szürke. Kedvenc gyümölcsöm: barack. 24 évesen emós leszek. mellow.gif Próbálok amennyire csak tudok mindenkivel barátságosan bánni és nehezen bosszantanak fel, bár akik csúfolják a kedvenceimet, azoknak leharapom a fejét. biggrin.gif IMÁDOK zenét hallgatni Adamtől, de csak tőle. Idézeteket másolni, írni, olvasni pedig különösen szeretek. smileeee.gif Ja, meg persze Adames kitalált vagy létező történeteket nézni. Főleg az olyan rajongóktól, akik a találkozást írják le vele és tényleg megtörtént. wink.gif Imádom a horrorokat, vígjátékokat, sőt, azt hiszem, hogy minden kategóriát előszeretettel bámulok. wub3.gif A legjobban a klasszikus mesékért rajongok, köztük az oroszlánkirály 1-2 és 3-ért, na meg a Pom Pomért. smileeee.gif Ennyi elég is. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Ági5
2012. július 14. 18:18 #20
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
1. nap: Az igazi nevem Dominika, bár nem igazán szoktam hangoztatni ilyesfajta oldalakon. Most nyáron lettem 14 éves és Komáromban élek. A személyiségem elég változó, főleg a hangulatomtól függ, de alapjába véve egy mosolygós, vidám és kedves lány vagyok. Ha éppen bal lábbal keltem fel reggel, sokkal harapósabb vagyok - érhető módon. Ilyenkor sokszor olyan dolgokat mondok azoknak, akiket szeretek, amivel ok nélkül is megbántom őket, sajnos erről nem tehetek, velem született rossz tulajdonság. Soha nem voltam az a rózsaszín, csillogós, hercegnős lány, valahogy mindig jobban érdekeltek a kicsit elvontabb dolgok.
6 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, DiscoDiva, Dancsyy97, anna21, Judit107, iannina
150 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!