Starity

The Hobbit: The Battle of the Five Armies / Hobbit: Az Öt Sereg Csatája (2014)

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 29. 13:06 #101
Réka18
Réka18
új tag
 
Státusz"I could die in this moment"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.03.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 2
Azonosító: 214694
Offline offline
VÁÁÁ! Én ezt eddig miért nem vettem észre???!!! Ímádlak Peter! meghajolo.gif


És még van!!! 4ever Legolas! wub.gif
3 felhasználónak tetszik: Éowyn, jasztelek, AngelFace
2014. december 30. 12:04 #102
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Másodjára megnézve is ugyanolyan érzelmi kavalkád dúlt bennem, mint amikor láttam. Azt hiszem (biztosan) ez a kedvencem a Hobbit filmek között. biggrin.gif Richard valami eszméletlen jól hozta Thorint, és az érzelmeit. És hiába olyan badassek a törpök, amikor megjelentek, harcoltak az elfek, durván kirázott a hideg. rohog.gif Igaz én még nem írtam a filmről semmit se itt, sem a filmes topikban, de mikor először láttam is rendesen kiütött. Jó volt látni ennyi mindenkit benne. Hogy a végén megemlítették Aragornt. heart.gif meg úgy annyi minden tetszett benne. wub.gif Egyedül azért vagyok szomorú, hogy megint vége. Régen, mikor vége lett a Gyűrűk ura trilógiának, csak a Hobbit éltetett. Mármint hogy látni fogom még filmen. Jó lenne, ha folytatnák. Ugyanilyen minőségben. meghajolo.gif Még akkor is, ha megint éveket kell rá várni. Nem számít, már megedződtem. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Average Girl, Éowyn, Toxic, LovelyBarbaraPalvin, AngelFace, Réka18
2014. december 30. 22:37 #103
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Másodjára néztem meg.. De jó hír. Most már csak 2x sírtam el magamat biggrin.gif Peter Jackson egy földre szállt angyal. Igen, megnéztem 21-én is, akkor hiába próbáltam leírni, hogy még is mit gondolok nem tudtam, mintha valami visszahúzott volna, mert úgy kavarogtak bennem az érzelmek. És most is!! Újra megnéztem, (még mindig sírok annál a jelentnél mikor Tauriel siratja Kilit), és ez a film.... túltesz mindennél. Látványos, néha vicces, szomorú, káprázatos, és az életedet változtatja meg. Kili, Fili és Thorin halálát 9 nap után még mindig nem dolgoztam fel. Örök rajongó leszek meghajolo.gif meghajolo.gif Várom a bővített részt. Habár, sok kérdésem van még.. Mi lesz Tauriellel, a törpökkel, Barddal? Szerintem még jöhetne egy rész wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Réka18
2014. december 30. 22:58 #104
- törölt felhasználó -    
cray.gif cray.gif cray.gif Nekem napok után is csak ez a reakcióm. Egyrészt azért van világvége hangulatom, mert még belegondolni is rossz, hogy vége és nem ülhetek be jövőre is a moziba, mondjuk egy negyedik részre. Másrészt meg Kili, Fili és Thorin cry.gif Olvastam a könyvet és akkor is rettenetesen kiborultam, de annyira ütős lett a film. Egy kicsit reménykedtem benne, hogy legalább Thorin nem hal meg, mert a harc hol neki kedvezett, hol nem. A végén viszont, amikor Bilbó ott volt mellette, ott kész voltam. Amúgy meg imádtam az egész filmet, úgy ahogy van. A látvány természetesen hihetetlen, egyszerűen gyönyörű minden egyes részlet és imádtam azokat a részeket, ahol már szóba hozták a Gyűrűk Ura-beli történéseket. rolleyes.gif Meg oda-vissza vagyok az egész szereplőgárdáért, külön kiemelve, hogy Richard és Martin mennyire jók voltak, de imádtam Lee-t is, mint Thranduil. Nagyon feküdt neki a szerep...
Igazából ódákat tudnék zengeni életem végéig, úgyhogy csak annyi, hogy köszönöm az élményt Peternek és természetesen J. R. R. Tolkiennek. El sem tudom hinni, hogy vége. Olyan jó lenne, ha tudnám, hogy jövőre is jön még rész... blush.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, LovelyBarbaraPalvin, Réka18
2014. december 30. 23:51 #105
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Jó neked. Én a Gyűrűk urán milliomodjára is megsiratom azokat a dolgokat, amiket legelőször láttam. Habár bírom a törpiket, engem szinte a hideg is kiráz, mikor a tündesereget meglátom. w00t.gif Jó értelemben persze. rohog.gif Én kb a film felétől sírtam. Nem mindenhol, de elég gyakran. Szentimentális vagyok, na. blush.gif a Kilit alakító színészt, Aidant amúgy is nagyon csippantom már being human óta. Aj, milyen badass vámpír volt. wub.gif De Filit, vagyis Deant még régebb óta ismerem. rohog.gif Richardot pár éve fedeztem fel a Strike backben. wub2.gif Szóval semmi kétségem nem volt, hogy nagyon erős színészeket hoztak össze. Mármint törpök oldaláról is. Az, hogy Galadrielt végre láthattam akcióban mindent megért. meghajolo.gif És Thranduil is megcsillogtatta "emberibb" oldalát a legvégén. nem tudom hányszor fogom még moziban megnézni, mielőtt megjelenik dvdn. rohog.gif _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: AngelFace, LovelyBarbaraPalvin, Réka18
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!