Starity

Skins UK - mi a helyzet veletek?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 01. 19:07 #41
- törölt felhasználó -    
Luke hol marad ?
2012. november 12. 23:15 #42
Tamyna
Tamyna
visszatérő vendég
 
StátuszNem barátkozásra használom a profilom, bocsi:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.13.
Hozzászólás: 325
Csatolások: 0
Azonosító: 163822
Offline offline
Idézet (BenceWTF @ 2012.11.01. 19:07)
Luke hol marad ?

Luke nem az első generációba tartozik, azért nem írták oda:) Effy-t sem a 3. én 4. évad miatt írták oda:)
2013. július 26. 20:28 #43
csöki1
csöki1
új tag
 
StátuszYOLO ♠
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 204521
Offline offline
nekem az eslő két évad sokkal jobban tetszik mint a többi, de azért azok is jók:) Skins♥ és Maxxie ♥
2014. június 17. 09:25 #44
mercibabus
mercibabus
új tag
 
StátuszHa koronára áhítozol, tudd is viselni a súlyát.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 1
Azonosító: 151327
Offline offline
Imádom a Skinst! <3 Mindenkit szeretek belőle,de a nagy kedvencem Maxxie! <3 Mitch Hewer az az Maxxie részből kihagyták,hogy szerepel Selena Gomez új filmjében a Behaving Badly-ben és a Nightlight-ban smileeee.gif Nagyon várom már,hogy láthassam hogyan alakit! biggrin.gif
2014. október 28. 10:14 #45
Mille
Mille
visszatérő vendég
 
StátuszFeelings that come back are feelings that never left
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.24.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 970
Azonosító: 228201
Offline offline
Bár a legnagyobb hatással és befolyással rám a 2. generációs Effy volt és tagadhatatlanul fantasztikus 2 évad volt, mégis az első generáció áll a legközelebb a szívemhez. Imádom a Skins-t, egy teljesen új oldalról mutatta meg nekem a világot, merész volt és nem félt lerombolni mindent a végére, amit az elején felépített. Nagyon jó sorozat, csak úgy, mint a cikk. Érdekes volt, köszönet érte.
Egyébként nekem is Maxxie volt a kedvencem, nagyon aranyos volt és azért valljuk be, Mitch kinézete sem semmi...
2016. augusztus 11. 03:53 #46
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Remélem ,hogy Mitch fog majd kapni szerepeket. smileeee.gif
Skins még mindíg a kedvenc sorozataim egyike pedig már x éve végetért. Amit nagyon sajnálok. Imádom az elso és a második generációt is. A harmadikat annyira nem kedveltem ,de elment. Valahogy az elso generáció a kedvencem. Számomra egy teljesen más világot mutatott be ,hogy ilyen is van ne meg megmutatta ,hogy az életnek nem csak jó oldala van és nem félt semmit sem kimutatni mert valjuk be ez a mai világban is megtorténik nem is olyan gyakran mint azt gondolnánk. A Skins Uk nekem jobban tetszett/tetszik mint a Skins Us. Pl: Én Effy-t jobban szeretem mint Eurát. Effyben van valami plusz pl: a szemeiben van valami titokzatos és rejtélyes (nyugodtan rohogjetek ki nem tudom meg fogalmazni) Eura inkább Cassyre hasonlít szerintem.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Dev Patel Dev Patel 2024.