Starity

Sam Claflin alakítja majd a Futótűz szívtipróját

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 23. 12:26 #1
dreamscometrue
dreamscometrue
visszatérő vendég
 
StátuszThe night is dark and full of terrors.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 226
Azonosító: 122968
Offline offline
A Lionsgate filmstúdió tegnap végre hivatalosan is bejelentette, hogy Sam Claflin kapta Finnick Odair szerepét és csatlakozik a Futótűz stábjához.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: duracell
2012. augusztus 23. 12:36 #2
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Hm, egész jó.. happy.gif egyébként nem ismertem korábban ezeket az új szereplőket, de már nagyon várom a filmet!! smileeee.gif
2012. augusztus 23. 12:40 #3
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Ajaj. A Jóisten nagyon felvitte a sorát. 110.gif Reggel olvastam erről és nem akartam elhinni. Nagyon 'kezdő' még a filmiparban, nemrég végzett a színészetivel, nem biztos hogy jó ötletnek találom egyből a mélyvízbe dobni szegénykét. Amúgy pedig igazán érdekes választés mit ne mondjak. Szerintem helyes pasas, sőt, mi több rohog.gif de nem kifejezetten sármos macsó. Ki érti a casting menedzsereket? think.gif Sam mit fog csinálni ebben a filmben? Csak ugrabugrál és harcol vagy valami értelmes szerepe is lesz? Valaki legyen szíves felvilágosítani hogy tudjam mit várjak ettől a szereptől. 110.gif Köszönöm.
2012. augusztus 23. 12:55 #4
- törölt felhasználó -    
Én egyáltalán nem így képzeltem el Finnicket sad.gif Mondjuk a szereplőválogatók eddig még nem lőttek mellé szóval annyira nem lehet rossz. Végülis egy kis sminkkel és egy pár konditerem bérlettel, remek Finnicket lehet belőle faragni biggrin.gif De azért jobban örültem volna Garrettnek heart.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, SzanduSs98
2012. augusztus 23. 13:01 #5
Kelly
Kelly
musical&series™
 
Státusz"Ha hiszünk valamiben, bármi lehetséges."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 2095
Csatolások: 151
Azonosító: 130294
Offline offline
Majd kiderül, milyen lesz. Szurkolok neki tongue.gif biggrin.gif
2012. augusztus 23. 13:03 #6
- törölt felhasználó -    
Én mikor olvastam a könyvet a pár évvel fiatalabb Colin Farrell volt előttem. :'D Szerintem ő lett volna a legjobb, de ez csak az én képzelgésem. biggrin.gifD
Amúgy szerintem nem lesz rossz Finnick szerepére, de majd úgy is kiderül. biggrin.gif
2012. augusztus 23. 13:13 #7
SsciorLuv
SsciorLuv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.17.
Hozzászólás: 1146
Csatolások: 585
Azonosító: 183769
Offline offline
Hát..meglátjuk:)
2012. augusztus 23. 13:14 #8
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.08.23. 12:40)
Ajaj. A Jóisten nagyon felvitte a sorát.  110.gif Reggel olvastam erről és nem akartam elhinni. Nagyon 'kezdő' még a filmiparban, nemrég végzett a színészetivel, nem biztos hogy jó ötletnek találom egyből a mélyvízbe dobni szegénykét. Amúgy pedig igazán érdekes választés mit ne mondjak. Szerintem helyes pasas, sőt, mi több  rohog.gif de nem kifejezetten sármos macsó. Ki érti a casting menedzsereket? think.gif Sam mit fog csinálni ebben a filmben? Csak ugrabugrál és harcol vagy valami értelmes szerepe is lesz? Valaki legyen szíves felvilágosítani hogy tudjam mit várjak ettől a szereptől.  110.gif Köszönöm.


Hát nehéz megmondani,hogy alkalmas-e a szerepre vagy sem. Véleményem szerint igen,mert eddig rosszat nem mutatott a filmvászonon. A Hófehérkés badarságban ő volt az egyik legjobb (persze csak Chris meg Charlize után) - figyelembe véve,hogy Sam elég kezdő nagyon jól feltalálta magát. pardon.gif A karib-tenger kalózaiban is elfogadható volt a játéka,bár kicsit amatőr,de a karaktere megformálása nem is kívánt többet annál amit ő tudott. Tényleg Sam a legnagyobb kérdőjel,viszont ha meggyőzte a castingeseket annyira rossz csak nem lehet. Bár Finnick karaktere elég nagy falat lesz neki,szerintem. Nem tudom Sam milyen arcjátékot provokál,de anélkül nem lesz "Finnickes-Finnick" az biztos. Nem is inkább a harcjelenetekkel lesz itt probléma,hanem mondjuk a Katniss-Finnick első találkozásra vagyok én kíváncsi. Az írónő egy karakteres,kicsit pökhendi ugyanakkor sármos pasasnak írta le Finnicket,akinek általában hatásos belépői vannak. rohog.gif Tényleg nem tudom a színész hogy fogja ezt vissza adni a nézőknek.
És,ha ez még nem is elég a 3-4 részben (Mockingjay) -ben meg az "összerokkant-Finnick"-el is kételyeim vannak,persze az még odébb van,de Samnek valami nagyon relytett tehetséggel kell rendelkeznie,hogy hitelesen hozza a karakter összes rétegét. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, RenaLily
2012. augusztus 23. 13:22 #9
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Ezer biztos h jól lesz a filmben.Eddig sosem csalódtam benne
2012. augusztus 23. 13:31 #10
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Én nagyon örülök hogy ő játssza bár igaz hogy nem így képzeltem el Finnicket de Sam a Katedrálisban bebizonyította hogy kezdő létére is nagyon jó színész plusz nem is néz ki rosszul sőt.. laugh.gif
2012. augusztus 23. 13:41 #11
kataO
kataO
új tag
 
StátuszWho will love you? Who will fight? And who will fall far behind?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.25.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 176510
Offline offline
Én nem nagyon láttam még semmiben, de ahogy az IMDb-n láttam, nem igazán tapasztalt még, biztos, hogy mást választottam volna, már azért is, mert egyáltalán nem olyan, amilyennek a könyv leírja Finnicket. Viszont Misaoval egyetértek: szerintem Jennifer is remek választás volt, a többieket annyira nem láthattuk még játszani, de szerintem sem lehet csalódni a castingosokban, ha erről a filmről van szó. Valószínűleg jól átgondolták, nehogy ezen bukjon meg a film.
2012. augusztus 23. 13:42 #12
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.08.23. 13:14)
Hát nehéz megmondani,hogy alkalmas-e a szerepre vagy sem. Véleményem szerint igen,mert eddig rosszat nem mutatott a filmvászonon. A Hófehérkés badarságban ő volt az egyik legjobb (persze csak Chris meg Charlize után) - figyelembe véve,hogy Sam elég kezdő nagyon jól feltalálta magát. pardon.gif A karib-tenger kalózaiban is elfogadható volt a játéka,bár kicsit amatőr,de a karaktere megformálása nem is kívánt többet annál amit ő tudott. Tényleg Sam a legnagyobb kérdőjel,viszont ha meggyőzte a castingeseket annyira rossz csak nem lehet. Bár Finnick karaktere elég nagy falat lesz neki,szerintem. Nem tudom Sam milyen arcjátékot provokál,de anélkül nem lesz "Finnickes-Finnick" az biztos. Nem is inkább a harcjelenetekkel lesz itt probléma,hanem mondjuk a Katniss-Finnick első találkozásra vagyok én kíváncsi. Az írónő egy karakteres,kicsit pökhendi ugyanakkor sármos pasasnak írta le Finnicket,akinek általában hatásos belépői vannak. rohog.gif Tényleg nem tudom a színész hogy fogja ezt vissza adni a nézőknek. 
És,ha ez még nem is elég a 3-4 részben (Mockingjay) -ben meg az "összerokkant-Finnick"-el is kételyeim vannak,persze az még odébb van,de Samnek valami nagyon relytett tehetséggel kell rendelkeznie,hogy hitelesen hozza a karakter összes rétegét. unsure.gif


Köszönöm szépen. meghajolo.gif Nem olvastam a könyvet, ezért kérdeztem. Elmondom hogy mi a helyzet. Nem tetszett a film de a második rész alakulását figyelemmel követem mert beszerválták Philip Seymour Hoffmant, aki egy nagyszerű színész és rendező. A csóka 67-es és iránta érzett tiszteletem jeléül megnézem a filmet. Szeretem Jennifert is de eddig csak miattuk néztem volna meg, most már plusz egy okom van. Én Samet a United-ban láttam először, Any Human Heart és White Heat majd a Karibban és a Hófehérkében. Biztosan állíthatom, hogy ha engedik bizonyítani, nem lesz baj, nem akárhonnan jött ez a gyerek kérem szépen. Az egyik legnevesebb és legdrágább színiiskolájából jött és nekem már bebizonyította hogy tehetséges de ennél a szerepnél most leragadtam. Régebben olvastam hogy miféle karakter lenne ez, mondtak már mindenfélét a könyvbéli figuráról és reggel mikor olvastam, azt hittem kiesek a székből. Színészileg szerintem megoldja (ha engedik neki) de én biztosan nem őt válogattam volna be. Ha jól értesültem, egy helyes és macsó, kigyúrtabb emberről beszélünk és Sam minden, csak ezek nem, nem bántani akarom szegényt de ez a szerep nem neki való. A 2013-as megjelenésre nagyon gyúrnia kell (Gyúrjunk vazze' gonosz.gif ) ha megkívánják tőle mert ez a gyerek minden csak nem kellően kigyúrt és helyes. Legyünk őszinték, lerí róla, hogy angol és nem pont egy angolt képzeltem el erre a szerepre bár ha itt tartunk, szeretném hozzátenni hogy mindig meglep amikor amcsik fiatal angol színészekkel tömik meg a filmjeiket. Fiatal és kezdő. Ha mindenáron ragaszkodni akartak az angolokhoz, nála sokkal ismertebb, hasonló korú, nála kigyúrtabb és több tapasztalattal rendelkező színészt is tudtak volna választani. Ez csak az én meglátásom, persze az esélyt megadom neki csak szerintem nem neki való ... Ja és hallotta már valaki az amerikai akcentusát? Az minden, csak nem amerikai és nem ő lenne az első angol sztár, akinek nem a tehetségére, hanem a rossz akcentusára figyelnek inkább, az pedig nem jó. Egyszóval nagy változásoknak kell történnie, kívül és belül is, javaslom egy kondibérlet megvételét és akcentust fejlesztő tanárt, de S.O.S. nea.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2012. augusztus 23. 13:45 #13
Orsyka98
Orsyka98
 
Státusz'Az igaz barát nem iszik a barátja véréből.'-True Blood
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.03.
Hozzászólás: 621
Csatolások: 111
Azonosító: 144671
Offline offline
De jó!Istenem alig várom már! biggrin.gif
2012. augusztus 23. 13:57 #14
Ronnie95
Ronnie95
 
StátuszWhat is this place? The Maze.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.26.
Hozzászólás: 720
Csatolások: 59
Azonosító: 133924
Offline offline
valahogy Finnicket nem így képzeltem el :/ De majd kiderül, mit hoz ki magából Sam wink.gif
2012. augusztus 23. 14:05 #15
Plume
Plume
 
StátuszValar morghulis
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 90
Azonosító: 176589
Offline offline
Ugyan ilyennek képzeltem (csak egy kicsit bronzosabb hajjal ugye). Sam tökéletes lesz a szerepre!!♥
2012. augusztus 23. 14:11 #16
bohemia
bohemia
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.14.
Hozzászólás: 230
Csatolások: 0
Azonosító: 169263
Offline offline
Közel áll az én elképzeléseimhez, remélem ki tudja hozni Finnick karakterének minden imádnivaló jellemzőjét! smileeee.gif
2012. augusztus 23. 14:12 #17
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Már alig várom!
2012. augusztus 23. 14:21 #18
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.08.23. 13:42)
Ha jól értesültem, egy helyes és macsó, kigyúrtabb emberről beszélünk és Sam minden, csak ezek nem, nem bántani akarom szegényt de ez a szerep nem neki való. A 2013-as megjelenésre nagyon gyúrnia kell (Gyúrjunk vazze' gonosz.gif ) ha megkívánják tőle mert ez a gyerek minden csak nem kellően kigyúrt és helyes. Legyünk őszinték, lerí róla, hogy angol és nem pont egy angolt képzeltem el erre a szerepre bár ha itt tartunk, szeretném hozzátenni hogy mindig meglep amikor amcsik fiatal angol színészekkel tömik meg a filmjeiket. Fiatal és kezdő. Ha mindenáron ragaszkodni akartak az angolokhoz, nála sokkal ismertebb, hasonló korú, nála kigyúrtabb és több tapasztalattal rendelkező színészt is tudtak volna választani. Ez csak az én meglátásom, persze az esélyt megadom neki csak szerintem nem neki való ... Ja és hallotta már valaki az amerikai akcentusát? Az minden, csak nem amerikai és nem ő lenne az első angol sztár, akinek nem a tehetségére, hanem a rossz akcentusára figyelnek inkább, az pedig nem jó. Egyszóval nagy változásoknak kell történnie, kívül és belül is, javaslom egy kondibérlet megvételét és akcentust fejlesztő tanárt, de S.O.S. nea.gif


Az akcentus a másik. Végülis egy jó tanáron múlik... Én amúgy nem bánam,ha megtartahtná az eredetit. Egy angolt mindig kényelmesebb hallgatni,dehát amerikai film. biggrin.gif Na igen az a kondibérlet nagyon kéne neki,szegény elől deszka hátul léc. rohog.gif Habár mióta Josh H. megkapta Peeta szerepét törzsvendég Hollywood összes edzőtermében,gondolom táplálkozási tanácsadót meg minden nyűt kapnak ezek,csakhogy tökéletesen megegyezennek a könyben leírt karakterrel. Kinézetre Sam meg inkább átlagos mint 'jóképű' - tényleg leríl róla,hogy angol. rohog.gif A stylistok néha csodákra képesek. Engem még mindig a színészi játéka aggaszt,meg az akcentus. unsure.gif
2012. augusztus 23. 14:54 #19
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.08.23. 14:21)
Az akcentus a másik. Végülis egy jó tanáron múlik... Én amúgy nem bánam,ha megtartahtná az eredetit. Egy angolt mindig kényelmesebb hallgatni,dehát amerikai film. biggrin.gif 


Erről nem olvastam semmit de elgondolkodtató. A filmnek sem tesz túl jót ha olyan embert válogatnak be, akinek nem jó az amerikai akcentusa de ezt manapság megkockáztatják. Érdekes, Michael Fassbender is kell mindenkinek a negyed részben amerikai, negyed részben német és félig ír akcentusával. Meglátod a filmben, elkönyveled hogy német (letagadni sem lehet), aztán hallod az akcentusát, pörgeti az I és O betűket de nyomja a szavak végét, hirtelen arra gondolsz hogy ez nem tudom milyen akcentus és lássuk be, elég nehéz megállapítani. És ennek ellenére is kell, mindehová, támadja mindenki mert nem képes jó amecsi akcentust felvenni ráadásul az ír akcentusa sincs helyén mert bezavar a németes de mindegy az. 110.gif Fassynak megengedték az X-Men filmben hogy megtartsa, csak 'lágyítson' rajta, lágyított is, de mindent a cél érdekében, mutánsnak zavarodott akcentus. _nevet.gif. Talán megtarthatja az akcentusát talán nem, igazából már nem tudom, traccsoljon - e vagy inkább ne. 110.gif

Idézet (Misao @ 2012.08.23. 14:21)
Na igen az a kondibérlet nagyon kéne neki,szegény elől deszka hátul léc. rohog.gif Habár mióta Josh H. megkapta Peeta szerepét törzsvendég Hollywood összes edzőtermében,gondolom táplálkozási tanácsadót meg minden nyűt kapnak ezek,csakhogy tökéletesen megegyezennek a könyben leírt karakterrel. Kinézetre Sam meg inkább átlagos mint 'jóképű' - tényleg leríl róla,hogy angol. rohog.gif A stylistok néha csodákra képesek.


Hiába gyúrja ki magát a gyerek vazze', nem fog helyesebb lenni csak izmosabb. Nem mellesleg ha 2013 Novemberi premiert akarnak akkor Samen már csak a Jóisten segíthet vagy ha valaki bedob az ablakán egy időutazó gépet, amivel előre megy az időben és elkezdi magát kigyúrni hogy a forgatásra izmos legyen. A Belle című drámát a Hunger Games előtt készíti, period dráma lesz, egy törvénytelen gyereknek, akit elhagytak rabszolga szülei, annak lesz a szerelme, egy gazdag de gyáva és lúzer pasija. Pont egy vékony geek lúzert látok magam előtt nem egy izmosat. fear.gif Angol period drámákban nem sokszor látni kigyúrt, izmos, gyáva és lúzer szerelmeseket. omg.gif Szóval visszakerültünk oda hogy ne is konditerembe látogasson el, hanem templomba imádkozni. http://www.dawgsaloon.com/images/smilies/pray_smiley.gif

Idézet (Misao @ 2012.08.23. 14:21)
Engem még mindig a színészi játéka aggaszt unsure.gif


Hiába tehetséges, még tapasztalatlan. Aztán lehet hogy feleslegesen aggódunk, mert a rendezők úgy vannak vele, hogy 'jó lesz no matter what'. rohog.gif

Idézet (Misao @ 2012.08.23. 14:21)
,meg az akcentus. unsure.gif




Ezt aláírom. Nagy a baj. omg.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2012. augusztus 23. 15:10 #20
Caroline W.Lightning
Caroline W.Lightning
NotBad™
 
Státusz"Te vagy a pengém, és egyben az artériám"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 22
Azonosító: 158384
Offline offline
Hát, remélem jó lesz. Annak idején Jennifer ellen is tiltakoztak, mégis brilliáns volt a játéka smileeee.gif
Imádom Finnicket biggrin.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok