Starity

Képernyőre kerül David Zepeda és Angelique Boyer sorozata

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 16. 09:19 #1
Ancsu
Ancsu
 
StátuszNever gonna be alone...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.09.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 998
Azonosító: 135804
Offline offline
Itthon is leadják az Abismo de Pasión című telenovellát, Angelique Boyer és David Zepeda főszereplésével. A sorozatot először a Sorozat+ tűzi műsorra.
A teljes cikkhez kattints ide!
2012. szeptember 16. 09:21 #2
Patricia33
Patricia33
visszatérő vendég
 
Státusz~ "La vida es como una caja de bombones, nunca sabes lo que hay fuera de él." ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.16.
Hozzászólás: 366
Csatolások: 1
Azonosító: 162171
Offline offline
Biztos jó lesz.. de nem hinném hogy nézni fogom
2012. szeptember 16. 09:26 #3
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Biztos nézni fogom.Egy csomó kedvencem játszik benne smileeee.gif
2012. szeptember 16. 10:00 #4
- törölt felhasználó -    
Angelique és David...hát talán belenézek, de nem tudom hogy nézni is fogom-e
2012. szeptember 16. 10:02 #5
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Mikor mennek ki a divatból az ilyen bugyuta sorozatok? Miért kell 600 részen keresztül nézni azt ahogy Juan José Carlos Martin Fernando Gonzales elcsábítja az összes nőt a sorozatban, aztán végül az igen szegény és ártatlan Eszmeralda mellett dönt, aki ugyan nagyon csóró, mégis telik minden nap másik ruhára amiből kibuggyan a szilikon melle és éppen hogy takarja a hátsóját??? ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2012. szeptember 16. 11:22 #6
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Hát mostanában leszoktam a telnovellákról így nemhiszem, hogy nézni fogomn. smileeee.gif
2012. szeptember 16. 11:26 #7
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2012.09.16. 10:02)
Mikor mennek ki a divatból az ilyen bugyuta sorozatok? Miért kell 600 részen keresztül nézni azt ahogy Juan José Carlos Martin Fernando Gonzales elcsábítja az összes nőt a sorozatban, aztán végül az igen szegény és ártatlan Eszmeralda mellett dönt, aki ugyan nagyon csóró, mégis telik minden nap másik ruhára amiből kibuggyan a szilikon melle és éppen hogy takarja a hátsóját??? ohmy.gif

Ezen jót nevettem. biggrin.gif
De ennyi erővel feltehetnénk az a kérdést is, hogy : Minek mégegy vámpíros film, van vagy ezer. Ugyanígy a vérfarkasok.
A válasz egyszerű, újjat nehéz kitaléálni, de másolni azt ami már megvan egyszerű. pardon.gif És +ba akárhány ezer és kétezer ilyen telenovella is lesz, mindig lesz érdeklődés irántuk, ezért is csinálnak újat és újat. Lehet, hogy te ezektől a falra mászol és a hajadat téped, de lehet te vagy az 1 a 10-ből, és akkor a másik 9 pedig epekedve várja. smileeee.gif
2012. szeptember 16. 11:30 #8
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1930
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Telenovella színészek közül, egyedül David Zepeda-t és Angelique Boyer-t bírom. Nem is nézek nagyon telenovellákat, de egy kettő egész jó, és kikapcsolja az agyam. Erre talán kiváncsi lettem volna, David és Angelique miatt, de nincs sorozat+om, szóval nem fogja az időmet rabolni. Ha olyan adón adták volna, még talán néztem volna, de így nem izgat, nem fogom a fejem a falba verni.
2012. szeptember 16. 11:44 #9
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1930
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Idézet
Barbus87 
Mikor mennek ki a divatból az ilyen bugyuta sorozatok? Miért kell 600 részen keresztül nézni azt ahogy Juan José Carlos Martin Fernando Gonzales elcsábítja az összes nőt a sorozatban, aztán végül az igen szegény és ártatlan Eszmeralda mellett dönt, aki ugyan nagyon csóró, mégis telik minden nap másik ruhára amiből kibuggyan a szilikon melle és éppen hogy takarja a hátsóját???


Hidd el megértem reakciódat, ha az olyan Marichuyokra gondolok. A legtöbb telenovella engem is irritál. És tényleg a legtöbb csak átdolgozás más nevekkel, meg néha más szerelmi szálakkal. De ebből élnek, nyilván azért csinálnak ennyit mert kíváncsiak rá. Bevallom régen én gyakran néztem ilyeneket, de mára már beleuntam, és csak néha találok, olyat ami tényleg jó (vagyis körülbelül kettőt találtam eddig rohog.gif abba is voltak idegesítő jelenetek)
De egyébként a epizód számok is a "pénz beszél, kutya ugat" elven alapul. Ha már elkezdték az emberek, végig nézik, még akkor is ha csak kínlódnak a vége felé, és vontatott az egész.
Én adnék ennek a sorozatnak esélyt, de nincs rá lehetőségem nézni, amibe pedig nem halok bele pardon.gif

Idézet
Ezen jót nevettem. 
De ennyi erővel feltehetnénk az a kérdést is, hogy : Minek mégegy vámpíros film, van vagy ezer. Ugyanígy a vérfarkasok. 
A válasz egyszerű, újjat nehéz kitaléálni, de másolni azt ami már megvan egyszerű.  És +ba akárhány ezer és kétezer ilyen telenovella is lesz, mindig lesz érdeklődés irántuk, ezért is csinálnak újat és újat. Lehet, hogy te ezektől a falra mászol és a hajadat téped, de lehet te vagy az 1 a 10-ből, és akkor a másik 9 pedig epekedve várja.


Hollywood-ba se tudnak, már teljesen újat alkotni, ha meg igen, akkor a többi meg majmolja. Bár még így is százszor több "másolt" film tetszik, mint telenovella, de sebaj. A vámpíroktól is herótom van már, de ez van. meg kell vele békélni, mert egyszer ennek is lejár a szavatossága, addig viszont dőlj háta és "élvezd" cool.gif rolleyes.gif
Amúgy a telenovellákról még annyit, hogy mi örülhetünk, mert az szappanopera alkotó országban sokkal több ilyen sorozatot adnak, és még örülhetünk ha egy két gagyi, vagy éppen minőségi sorozatot láthatunk helyettük cool.gif rolleyes.gif
2012. szeptember 16. 12:44 #10
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Biztos nézni fogom!
2012. szeptember 16. 12:45 #11
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
Alig várom!!!*o* Angelique Boyer heart.gif
2012. szeptember 16. 13:44 #12
- törölt felhasználó -    
Kíváncsi leszek erre a sorozatra. Mindegyik színész nagyon tehetséges közülük. A történet egész érdekesnek hangzik, valamint szereposztás is nagyszerű.
2012. szeptember 16. 15:46 #13
bubblegum..
bubblegum..
hivatásos boszorkány
 
Státuszsometimes you have to fake it to make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 2173
Csatolások: 14
Azonosító: 175571
Offline offline
ez a david zepeda vagy kiajóélet olyan ronda, már láttam egy sorozatba amit nem is néztem de nagyonnemtetszik :\ angeliyue boyer viszont sokkal jobb színész:D
2012. szeptember 16. 15:49 #14
- törölt felhasználó -    
Megint egy felesleges szappanorpera.. biggrin.gif
2012. szeptember 16. 17:12 #15
Petra12
Petra12
ღDavidHendersonღ
 
Státusz~ Henderson Dávid<3 ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.05.
Hozzászólás: 1734
Csatolások: 0
Azonosító: 132641
Offline offline
Ó, édes Istenem, ezt nem hiszem el! w00t.gif Képernyőre tűzik az Abismo de Pasiónt??? Jaj, erre vártam már milyen régóta! Ezer hála, Angelique Boyer sorozatát soha nem hagynám ki! A legtehetségesebb telenovella-színésznő, akit valaha láttam! Köszönöm! biggrin.gif Angelique Boyer heart.gif Na és, David Zepeda?! biggrin.gif Ezer puszi Angie! kiss2.gif
2012. szeptember 16. 17:38 #16
- törölt felhasználó -    
Jézusooom! Ezt már tényleg nem élem túl... wub2.gif
2012. szeptember 16. 17:44 #17
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
arra a kérdésre,hogy mikor mennek ki a divatból ezek a sorozatok? azt válaszolnám hogy Mexikó szerintem soha nem hagyja abba a telenovellák gyártását mert ebből élnek, a Televisa az egyik legnagyobb telenovella gyártó cég és emellett tévétársaság is,hozzátartozik Mexikóhoz biggrin.gif és ennek nagyon örülök aki meg unja annak nem kell néznie ennyi! ja és nem szappanopera hanem telenovella, sok különbség van a kettő között
2012. szeptember 16. 17:53 #18
- törölt felhasználó -    
már megint egy mexikói sorozat ???
2012. szeptember 16. 18:21 #19
eszterke126
eszterke126
visszatérő vendég
 
StátuszA jóság fontosabb a bölcsességnél, s ennek felismerése már maga is bölcsesség.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 455
Csatolások: 0
Azonosító: 168140
Offline offline
hát engem nem nagyon érdekel :/
2012. szeptember 16. 18:23 #20
- törölt felhasználó -    
Sosem láttam még és még csak nem is hallottam róla. o.O A Teresát pedig sajnálom, bár nem szoktam nap mint nap nézni, attól még szeretem. smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!