Starity

Nicki Minaj és Keith Urban csatlakozik az Idol bíráihoz

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 16. 22:13 #1
Coco Selly
Coco Selly
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.08.22.
Hozzászólás: 5345
Csatolások: 158564
Azonosító: 105880
Offline offline
Randy Jackson mégis marad, Mariah Carey helye biztos, melléjük pedig Nicki Minaj és Keith Urban csapódik.
A teljes cikkhez kattints ide!
2012. szeptember 16. 22:16 #2
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Ne már! Nicki Minaj?? Úristen........
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2012. szeptember 16. 22:20 #3
- törölt felhasználó -    
Nicki Minaj ? Te jó ég... Szegény Mariah,ő akarta legkevésbé.
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2012. szeptember 16. 22:25 #4
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Most már érthető a RIPIdol trend twitteren. Örülök, hogy Adam nem kapott jegyet a Titanicba.
4 felhasználónak tetszik: ophely88, selena_taylor_fan, Pöttömke, Black Hearth2
2012. szeptember 16. 22:32 #5
Wiwii98
Wiwii98
 
StátuszMindenki : Jobb. Szebb. Vékonyabb. Viccesebb. NÁLAM... !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.05.
Hozzászólás: 510
Csatolások: 0
Azonosító: 179534
Offline offline
Én ennek örülök.:DDD én szeretem a többi meg nem érdekel bocs.
2012. szeptember 16. 22:36 #6
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
lol2.gif rofl.gif nevet2.gif
Simon bá' mindig meg tud nevettetni valamivel. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Glamster, Pöttömke, Black Hearth2
2012. szeptember 16. 22:39 #7
- törölt felhasználó -    
Hogy mi lesz ott.. te jó ég biggrin.gif
2012. szeptember 16. 22:44 #8
noramadafaka
noramadafaka
visszatérő vendég
 
Státusz"3 words, 8 letters...say it and I'm yours!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.03.
Hozzászólás: 496
Csatolások: 11
Azonosító: 185373
Offline offline
jaaj ne ! -.-" minaj-t nee !!
2012. szeptember 16. 22:47 #9
dorii_TVD
dorii_TVD
Downer™
 
StátuszIs it too late to change the name?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 1755
Csatolások: 1686
Azonosító: 184868
Offline offline
Pont egy ilyen Nicki Minaj féle szerzemény kell oda.. szánalom a köbön. RIPIdol
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, ophely88
2012. szeptember 16. 22:49 #10
- törölt felhasználó -    
az jóóóóóóóóóóóóóóó wink.gif
2012. szeptember 16. 22:51 #11
- törölt felhasználó -    
Így kell egy tehetségkutatóból kabarét csinálni. Ügyes vagy, Simon thumbsup.gif rohog.gif (Most nem azért, ennyi erővel Kiszel Tünci színitanodát nyithat, értem én, hogy a műsor már a végét járja, de nem kaphatott volna egy méltóbb befejezést egy tényleg tehetséges zenésszel?)
4 felhasználónak tetszik: Glamster, ophely88, Pöttömke, Black Hearth2
2012. szeptember 16. 22:55 #12
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Azt hittem,hogy az új X-factor zsűrinél rosszabb már nem lehet.Tévedtem,de igen,van lejjebb is.Egy Mariah Carey-t összerakni egy Nicki Minajjal. ohmy.gif fool.gif És pont az fogja osztani az észt,akin -ha jelentkezne a műsorba-mindenki röhögne. fool.gif Kíváncsian várom,hogy Rebecca Bleck és Justin Bieber mikor lesznek zsűritagok.Komolyan mondom,hogy a magyar tehetségkutatók zsűritagjai ezekhez képest jól össze vannak válogatva.
5 felhasználónak tetszik: Glamster, ophely88, MadHatter, Pöttömke, Black Hearth2
2012. szeptember 16. 23:26 #13
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (selena_taylor_fan @ 2012.09.16. 22:55)
Azt hittem,hogy az új X-factor zsűrinél rosszabb már nem lehet.Tévedtem,de igen,van lejjebb is.Egy Mariah Carey-t összerakni egy Nicki Minajjal. ohmy.gif  fool.gif  És pont az fogja osztani az észt,akin -ha jelentkezne a műsorba-mindenki röhögne. fool.gif Kíváncsian várom,hogy Rebecca Bleck és Justin Bieber mikor lesznek zsűritagok.Komolyan mondom,hogy a magyar tehetségkutatók zsűritagjai ezekhez képest jól össze vannak válogatva.


Rakjunk össze egy zsűrit. Demi, KopiMinázs és Bieber a következő Ratyi Faktor évadba. rock.gif
Én továbbra is azt mondom, hogy mi szerencsések vagyunk. Más sem kellene mint hogy egy huszas éve elején vagy tizenévek végét taposó, gagyi sorozatvtól/csatornától jött valaki mondja meg egy negyven évesnek hogy mi a helyzet. Adjunk hálát a sorsnak hogy nálunk nem Flour vagy SP ül a zsűriben. Simontól ez egy igen merész húzás amúgy. Nem népszerűek eléggé a műsorai, csak így tudja fenntartani ?? a nézettséget, ami mellesleg nem is elegendő. Én nem tudom miért erőlteti jobban, ha a saját műsoromról lenne szó, kaszáltatnám nehogy már Demi vagy Minázs mondja meg hogy ki mit rontott el és mit kellett volna másképpen csinálni. 110.gif
4 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, Glamster, Pöttömke, Black Hearth2
2012. szeptember 17. 00:29 #14
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.09.16. 23:26)
Rakjunk össze egy zsűrit. Demi, KopiMinázs és Bieber a következő Ratyi Faktor évadba. rock.gif
Én továbbra is azt mondom, hogy mi szerencsések vagyunk. Más sem kellene mint hogy egy huszas éve elején vagy tizenévek végét taposó, gagyi sorozatvtól/csatornától jött valaki mondja meg egy negyven évesnek hogy mi a helyzet. Adjunk hálát a sorsnak hogy nálunk nem Flour vagy SP ül a zsűriben. Simontól ez egy igen merész húzás amúgy. Nem népszerűek eléggé a műsorai, csak így tudja fenntartani ?? a nézettséget, ami mellesleg nem is elegendő. Én nem tudom miért erőlteti jobban, ha a saját műsoromról lenne szó, kaszáltatnám nehogy már Demi vagy Minázs mondja meg hogy ki mit rontott el és mit kellett volna másképpen csinálni.  110.gif

Ma már megkaptam, hogy nem vagyok értelmes, mert azt mertem mondani, hogy "How a talentLESS bitch gon find ACTUAL talent?! Joke." Na szóval, mivel h.lyéké a világ, nem keseredtem el és inkább leszek "értelmetlen", mint beálljak a birkákhoz bégetni, hogy jaj, Minaj, az Istennő wub.gif mellow.gif Ez a műsor úgy fog süllyedni, mint a Titanic, meg kell csak nézni a kommenteket és a Rip Idol trend sem véletlen, ugyebár. Ezt nagyon elrontották. Nem értem, mit gondoltak, mi járhatott abban a csökkent IQ hányados agyukban, amikor ezt "nő"személyt berakták. És könyörgöm. Őt választották Adam helyett??? Oké, lehet hogy csak 3 éve van a szakmában, de már 20 éve énekel és legalább... ÉLŐBEN. ÉLŐBEN! Ezt a "nőt" hallotta valaki élőben énekelni? És akkor ő akar tehetségesebb embereket kioktatni? A televíziós tehetségkutatók TÖRTÉNELMI szégyene! A zenéje minősíthetetlen és 0 között mozog! "You a stupid hoe" ?? --» tanuljon előbb nyelvtant, mielőtt beül olyan helyre,a hol előtte Paula Abdul, Jennifer Lopez vagy éppen Steven Tyler ült! Ezt hogy gondolták? Még mindig itt tartok, igen. Mélységesen fel vagyok háborodva, mert előtte Mariah Carey, Adam Lambert, Carrie Underwood vagy éppen Pharrell Williams nevezetű emberek voltak az esélyesek között. MÁRMINT TEHETSÉGES EMBEREK! De az egészben nem, nem ez a leggusztustalanabb! Hanem az, hogy egész idő alatt tagadtak és hitegettek. Két napja!!! pl az Idol producere ilyet írt ki: "Az Idol New Yorkba utazik nagy bejelentést tenni. Adam is ott van. Vajon ez mit jelent? wink.gif" Mi ez, ha nem a legalja? Oké, ne tegyék be Adamet. Mert ne. De MINÁZS? Steven Tyler és Jennifer Lopez után? Ő? Ez komoly? És nekem még Mariah Carey-vel volt bajom... A népbutítás legmagasabb foka, amit az a szilikonbarbie csinál!
Látszik, hogy az egész haldoklik. Mármint nem csak az Idol, hanem a televízió. Eddig hiteles bírák oktatták ki a feltörekvő embereket, most meg egy szilikons.ggű műmájer. Értem.
És még ezek után van pofájuk kiírni, hogy Adamet visszahívják, mint MENTOR! Hát hová ne sz.rjak? A pofám leszakad, komolyan. Amúgy ez is undorító. Nem nyerte meg a műsort, de évről évre visszarendelik - ő az egyetlen Idolos, aki utána minden évben visszament valamiért -, hogy növeljék a nézettséget. Nos, remélem ezzel elvesztették őt. Ismét. Fúúú, de örülök, én, mint fangirl, hogy nem került egy helyre ezzel az idegbeteg macával..
Az Idol remélem ezzel megadta magának a kegyelemdöfést, és TÉNYLEG nem fogják az emberek nézni, mint ahogy azt kommentekben kifejtették.
- mondom ezt én, aki már 5 éve nézi a műsort.
#RIPIdol
4 felhasználónak tetszik: janet7, Pöttömke, ophely88, Black Hearth2
2012. szeptember 17. 06:11 #15
BellaLove
BellaLove
♥Young, Wilde and Free♥
 
Státusz~ One ℬig ℛoom ℱull a ℬad ℬitches~ *w*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.11.
Hozzászólás: 1037
Csatolások: 0
Azonosító: 180095
Offline offline
Hát nem nicki minajt kekll nézni..
2012. szeptember 17. 07:05 #16
- törölt felhasználó -    
Minaj? Pfff....Nem gondolják komolyan...Ha ránéz valaki már akkor is elszörnyed, hogy hogy nézhet ki valaki ennyire csúnyán, de ha még meg is szólal akkor lesz vége mindennek. Megy a süllyesztőbe ez a műsor is.. smileeee.gif
2012. szeptember 17. 07:47 #17
FantasticGirl.
FantasticGirl.
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.12.
Hozzászólás: 355
Csatolások: 0
Azonosító: 183249
Offline offline
nicki??? :S:S hát.. ők tudják.. de bennem még a neve sem merülne fel..
2012. szeptember 17. 09:37 #18
barbyyy
barbyyy
DV&LM♥VINAI♥
 
Státuszi hate you, but i love you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.25.
Hozzászólás: 6158
Csatolások: 0
Azonosító: 165850
Offline offline
én nem tudom miért kell Nicki Minaj-t így lenézni attól hogy elég érdekesen szokott öltözni az még nem jelent semmit az a lényeg hogy nagyon tehetséges női rapper előadó én személy szerint nagyon örülök neki hogy ő fog zsűrizni biggrin.gif megérdemli biggrin.gif Gratulálok biggrin.gif
2012. szeptember 17. 12:44 #19
Gaga5000
Gaga5000
 
StátuszPretty Little Liars <3 Tokio Hotel <3 Adam Lambert <3 Black Veil Brides <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.28.
Hozzászólás: 685
Csatolások: 39
Azonosító: 168050
Offline offline
ne márrrr sad.gif fujj tök szar lesz így az egész nicki miatt ő se tud semmit ne bíráskodjon!
2012. szeptember 17. 13:36 #20
- törölt felhasználó -    
Én Nicki-t ismerem, de azt a másik csajszit nem. biggrin.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok