Starity

Fültágító: divat vagy ennél több?

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 17. 20:18 #101
- törölt felhasználó -    
Ma a tágítás, ahogy sokan előttem leírták, nem vallás vagy hagyomány miatt történik, hanem sokkal inkább önkifejezés, az egyéniség hangsúlyozása, és én ebben semmi undorítót nem találok. Persze, amikor már kiscsésze nagyságúak, akkor nekem sem tetszenek kifejezetten, de azért undorítónak nevezni túlzás. Az én unokatestvéremnek kábé 30 mm-es tágítója van, és kifejezetten jól áll neki. Jómagam maximum 8 mm-ig szeretnék elmenni, mert ha utána megunom, a bőr egyszerűen visszaugrik, és ha olyan nem is lesz, mint régen volt, de szemmel látható sebek nem lesznek rajta, mint azesetben, ha össze kéne varrni. Egyébként pedig, ez a "kezdjük fogpiszkálóval" módszer elég veszélyes, nem hinném hogy ezt kéne ajánlani, sokkal biztonságosabb egy áltágítóval vagy az icipici csigákkal kezdeni.
1 felhasználónak tetszik: dóóra
2012. szeptember 17. 21:38 #102
dettus7
dettus7
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1996
Csatolások: 18
Azonosító: 131164
Offline offline
fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj sad.gif((
2012. szeptember 17. 22:29 #103
Celeron
Celeron
 
StátuszHa valakinek valami nem tetszik,az koccolhat!Köszi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.23.
Hozzászólás: 1026
Csatolások: 147
Azonosító: 108403
Offline offline
Mi fúj?Tesómnak is van és k.. jól áll neki bár nem ilyen nagyok,hanem kisebbek,ez nekik olyan mint egy normális embernek az orrpiercing,vagy egy köldökpiercing.
2012. szeptember 17. 22:31 #104
judie94
judie94
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.30.
Hozzászólás: 249
Csatolások: 9
Azonosító: 174532
Offline offline
Idézet (dóóra @ 2012.09.17. 19:59)
Mennyi szűk látókörű ember van. xd Meg egy elkezdi,hogy undorító a többi meg követi. Vagy mi magyarok alapból ilyen szűk látókörűek vagyunk?! Ez nekem olyan hihetetlen,szerintem néhányan túl reagálják. Bár igen,persze van egy bizonyos szint,de azért nem kéne olyanokat mondani,hogy akiknek tetszik vagy hordja ízlésficamú meg hasonlók. o_O
Nekem kimondottan tetszik és szeretnék a közeljövőben,persze csak egy kicsit. :-)
Mellesleg,ne külső alapján ítéljünk már! wink.gif



szívemből beszélsz:D
1 felhasználónak tetszik: dóóra
2012. szeptember 17. 22:34 #105
judie94
judie94
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.30.
Hozzászólás: 249
Csatolások: 9
Azonosító: 174532
Offline offline
num1Kolosszus a fogpiszkálót csak azért nem ajánlom,mert fát nem szabad a fülbe rakni,mert beledagad meg a szálkák miatt sem jó.nekem mindenféle cucc volt a fülemben amikor tágítottam(és élő példa vagyok,hogy a 8asnak nem marad nyoma amúgy...)ilyen legóemberkének a műanyag kardjától kezdve tágítótüskéig szinte minden:)én amúgy 1.6mm-es piercingel kezdtem,utána jöttek a 2-3-4 milis dolgok,és így szépen sorba:)
2012. szeptember 17. 23:09 #106
- törölt felhasználó -    
Idézet (judie94 @ 2012.09.17. 22:34)
num1Kolosszus a fogpiszkálót csak azért nem ajánlom,mert fát nem szabad a fülbe rakni,mert beledagad meg a szálkák miatt sem jó.nekem mindenféle cucc volt a fülemben amikor tágítottam(és élő példa vagyok,hogy a 8asnak nem marad nyoma amúgy...)ilyen legóemberkének a műanyag kardjától kezdve tágítótüskéig szinte minden:)én amúgy 1.6mm-es piercingel kezdtem,utána jöttek a 2-3-4 milis dolgok,és így szépen sorba:)

Igen, én a fogpiszkálót biztos nem írtam volna bele egy olyasfajta cikkbe amiről tudom hogy publikálva lesz és sok tapasztalatlan ember fogja elolvasni (no offence a cikkíró felé). Csak arra próbáltam célozni hogy higiénikusabb, és kisebb az esélye a fertőzésnek akkor, ha az ember boltban vásárolt csigával, áltágítóval, vagy tüskével kezd, mint egy fogpiszkálóval vagy legóemberke-karddal. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: dóóra
2012. szeptember 17. 23:26 #107
judie94
judie94
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.30.
Hozzászólás: 249
Csatolások: 9
Azonosító: 174532
Offline offline
a legóemberke kard műanyag volt,és arcszesszel átmostam,mielőtt a fülembe tettem :Dde mondjuk én mindent átfertőtlenítettem,nehogy baj legyen belőle:)) és soha nem is gyulladt be vagy ilyesmi:) biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus
2012. szeptember 17. 23:26 #108
raguza
raguza
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.29.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 161366
Offline offline
Erre én azt mondanám hogy ne külső alapján ítéljük meg az embereket. Ha ő ezt szereti akkor szeresse. Nekem a haveromon van és szerintem nagyon is jó áll neki, ezzel tette magát egyéniséggé
2012. szeptember 18. 08:25 #109
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Fannukah94 @ 2012.09.17. 15:23)
no, akkor látom itt pici felvilágosításra lesz szükség: 10 cm átmérőjű fültágító nincs. a fültágítást milliméterekben mérjük, nem centikben. vagyis a 10-es fül az 10 millimétert jelent, vagyis EGY CENTI. smileeee.gif
amúgy meg, nekünk lehet épp a ti sima füleitek undorítóak és lehet nem nekünk van beteg lelkivilágunk, hanem ti vagytok icipicit szűk látókörűek wink.gif
egyébként 12-20 között szokott lenni az a határ, ahol még nem üti meg az undorító szintjét.
valaki írta, hogy balesetveszélyes. a kérdésem az lenne, hogy miből gondolja?

Ha nincs, akkor sokaknak miért van óriási méretű? Nyilván van jóval nagyobb is, mint amiket te használsz, más kérdés, ki-meddig megy el...
A sima fül undorító? Gratulálok akkor. omg.gif
Balesetveszély: beleakad ebbe, abba és el/leszakad. Például. rolleyes.gif Ahogy visszaolvasol, láthatod, hogy többek is így jártak. biggrin.gif

Idézet (Ketherina @ 2012.09.17. 15:29)
Gusztustalan, csak ezt hallom. Ez csupán az önkifejezés egyik sajátos és szerintem nagyon hatásos módja is. Sajnos nem rendelkezem fűlbevalóval, eléggé félek attól a piciny szúrástól is, de később mindenképp szeretnék egy kicsikét a fülembe. Szerintem az undorító ha valakit a külseje alapján ítélünk meg, nem pedig a fűltágító pardon.gif

Nem ítélek meg senkit a külső alapján, de az tapasztalat, hogy sokan, akik ilyennel élnek, valami belső zűrrel küzdenek. Máskülönben miért igényelnék, hogy ennyire a "figyelem középpontjában" legyenek?

Idézet (Demilena @ 2012.09.17. 15:43)
Most öszintén, lépjetek már túl magatokon. Akinek van és szeretne fültágítót, magasról tesz a véleményetekre. Irrelevánsak vagytok. Engem hidegen hagy, ki hogy néz ki, nincs jogom és nem is akarok beleszólni.

Ezt mindenki tudja. De attól még van véleményem és elmondhatom, nem? Ahogyan az is elmondhatja, akinek tetszik. Nekem nem tetszik, leírtam, mit gondolok erről. És szerintem teljesen vállalható stílusban.

Idézet (Remika @ 2012.09.17. 16:14)
és hogyan smárolnak az afrikai nők azzal az izével a szájukban?csakmert elvileg azt muszáj a szexhez,különben.értitek

Nem mindenhol ismert a csók fogalma. Ebből kifolyólag nem is művelik. Tévédés azt hinni, hogy minden ember csókolózik a világon. Sőt, puszit sem mindenhol szokás adni. Ami pedig a szexet illeti: meg fogsz lepődni, de nem mindenkinek létszükséglet hozzá a csókolózás. Vannak, akik egyáltalán nem vagy csak ritkán csókolóznak.

Idézet (Juniior @ 2012.09.17. 16:21)
ez van gyerekek..;D Sajnálom az olyan embereket akik nem tudják elfogadni a másikat..ti vagytok az undorítóak, hogy lefikázátok miközben nem is ismeritek őket. Ha valaki nem olyan mint ti az már undorító? nekik ezt tetszik ez az ő stílusuk. Mindenkit úgy kell elfogadni ahogy van és ők ilyenek.

Nem, nem erről van szó. Mellesleg ha szeretünk valakit is megmondjuk neki, hogy xy dolog szerintünk ilyen vagy olyan. Lehet pozitív vagy negatív. Pont azért szeretünk valakit, mert kritizáljuk. (persze a stílus nem mindegy) Ha ráhagyunk mindent az egyénre, például a barátunkra, akkor nem is szeretjük, nem is vagyunk a barátai. A barát nem csak azért van, hogy bólogasson és vállat veregessen, hanem hogy megmondja a tutit, akkor is, ha az neked vagy nekem nem tetszik. Az ízlés egy más dolog persze, de szerintem sok "önkifejező" dolognak nem feltétlenül egészséges lelki háttere van. És én emiatt jobban aggódnék, azt hiszem...

Idézet (lA-dONNA @ 2012.09.17. 16:28)
Nekem is sokáig volt, ugye a tipikus otthoni praktikákkal: tűvel átszúrás, fültisztító;-nyalókapálcika, szívószál, koktélpálca... biggrin.gif Aztán 6 mm-nél be kellett szüntessem mert folyton fájt a fejem tőle unsure.gif Pedig szerettem, most meg már csak egy ronda vonal van a helyén sleep.gif
Szerintem nagyon divatos is és jól néz ki, jobb mint egy sima fülbevaló biggrin.gif
Az az ajaktányéros nőci viszont kikészített a képen xD

Remek. És áruld már el, hogy fültisztítóval, nyalókapálcikával, szívószállal és egyebekkel mentél végig az utcán és jártál is iskolába..? blink.gif
Illetve az a bizonyos ronda vonal nem zavar..?

Idézet (Darkness @ 2012.09.17. 19:03)
Nem fogok mindenkitől idézni, s egyesével leírogatni, megoldom egyben.
Ez önkifejezés, lázadás, sokaknak nem tetszik, de aki csinálja, azt ő dönti el, hiszen mindenkinek megvan a maga joga azt csinálni a saját testével, amit akar, oké, hogy nem tetszik, de teljesen normális emberek csináltatnak ilyet maguknak, van annyi tapasztalatom, hogy tudom milyen erős szidásokat kapnak azok, akiknek van ilyenje, s magyarázhatjuk, mindig lesznek olyanok, akik nem értik meg, ez nem célzás, ezen az oldalon még kulturáltan fejezik ki nem tetszésüket az emberek, de itt is sokan nem értik meg, az ő testük, az ő életük, az ő döntésük, s normális emberek, gyakran normálisabbak, mint az őket legmocskosabb jelzőkkel illető emberek.
A cikk pedig nagyon jó lett, köszönjük  meghajolo.gif

Hogyne. Ebben maximálisan igazad van. Mindenki azt csinál a saját testével, amit akar. Viszont nem értem, hogy ebben miféle lázadást kell értenem és miféle önkifejezést? Mert ez számomra továbbra is azt jelenti, hogy az illető nem teljesen egészséges lelkileg. (család, baráti kapcsolatok megromlottsága, ilyesmik) Szerintem egy lelkileg egészséges ember nem így hívja fel magára a figyelmet, amivel egyszerű (lásd, feltűnő külső, megbotránkoztatás), hanem sokkal inkább a tetteivel, a cselekedeteivel. Az agyával, az eszével. Sokkal egyszerűbb így "hírnevet", egyfajta elismerést bezsebelni, mintha mondjuk valaki egyéb módokon, fejben hordozná a dicsősége zálogát. És ezalatt most ne a diplomák halmozását tessék érteni. Nem attól lesz valaki művelt, hogy halmozza a diplomákat. Sok egyéb lehetőség is van tudásszerzésre.
Például lehet pucérkodni a természetvédelemért, de ha otthon feleslegesen folyatod a csapot, akkor ki is iszik bort és ki prédikál vizet..?

Idézet (dóóra @ 2012.09.17. 19:59)
Mennyi szűk látókörű ember van. xd Meg egy elkezdi,hogy undorító a többi meg követi. Vagy mi magyarok alapból ilyen szűk látókörűek vagyunk?! Ez nekem olyan hihetetlen,szerintem néhányan túl reagálják. Bár igen,persze van egy bizonyos szint,de azért nem kéne olyanokat mondani,hogy akiknek tetszik vagy hordja ízlésficamú meg hasonlók. o_O
Nekem kimondottan tetszik és szeretnék a közeljövőben,persze csak egy kicsit. :-)
Mellesleg,ne külső alapján ítéljünk már! wink.gif

Tényleg elég maradi népség a magyar, de nem kell feltétlenül mindent erre fogni. Nyilván sokan ilyen megfontolásból nyilvánítanak véleményt, sokan pedig más miért...

Idézet (num1Kolosszus @ 2012.09.17. 20:18)
Ma a tágítás, ahogy sokan előttem leírták, nem vallás vagy hagyomány miatt történik, hanem sokkal inkább önkifejezés, az egyéniség hangsúlyozása, és én ebben semmi undorítót nem találok. Persze, amikor már kiscsésze nagyságúak, akkor nekem sem tetszenek kifejezetten, de azért undorítónak nevezni túlzás. Az én unokatestvéremnek kábé 30 mm-es tágítója van, és kifejezetten jól áll neki. Jómagam maximum 8 mm-ig szeretnék elmenni, mert ha utána megunom, a bőr egyszerűen visszaugrik, és ha olyan nem is lesz, mint régen volt, de szemmel látható sebek nem lesznek rajta, mint azesetben, ha össze kéne varrni. Egyébként pedig, ez a "kezdjük fogpiszkálóval" módszer elég veszélyes, nem hinném hogy ezt kéne ajánlani, sokkal biztonságosabb egy áltágítóval vagy az icipici csigákkal kezdeni.

Egyéniség hangsúlyozása... Jajnekem. rolleyes.gif

Idézet (raguza @ 2012.09.17. 23:26)
Erre én azt mondanám hogy ne külső alapján ítéljük meg az embereket. Ha ő ezt szereti akkor szeresse.  Nekem a haveromon van és szerintem nagyon is jó áll neki, ezzel tette magát egyéniséggé

Egyetértek. Csak ezzel a részével nem, de azzal nagyon nem: "ezzel tette magát egyéniséggé".
Illetve meg is kérdezném: miért is lett ő ettől több, egy igazi egyéniség..? (szerintem sokan fogalomzavarban vannak itt rolleyes.gif )
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. szeptember 18. 08:34 #110
- törölt felhasználó -    
A cikk jó lett és érdekes smileeee.gif
de én sosem rakatnék fültágítót a fülembe,mert undorító dolognak tartom!
2012. szeptember 18. 08:51 #111
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3654
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Sok fültágítós menőcsávó járkál erre-arra; már egy csomót láttam, és csak egyetlenegy srácra tudtam azt mondani, hogy jól áll neki a fültágító. Először undorítónak találtam, de mára már semmi bajom nincs vele. (Nem, nem a fültágítós embereket találtam undorítónak, hanem a fülüket..!)
Mindenki azt csinál a fülével, amit akar. Nem tudom ki írta, hogy (kb.) 10 centis tágító nincs; van. Én soha nem tágítanám a fülem. Jó az úgy ahogy van.. pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2012. szeptember 18. 09:11 #112
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Kyra99 @ 2012.09.18. 08:51)
Sok fültágítós menőcsávó járkál erre-arra; már egy csomót láttam

Bizony. És ha valamiből sok van, akkor az nem nevezhető igazi egyéniségnek. Mert nem a külső teszi az embert... biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Kyra99
2012. szeptember 18. 10:14 #113
- törölt felhasználó -    
Sosem voltam ilyen test ékszereknek a megszállottja,valószínűleg nem is leszek.
Nálam ez a fültágítás nem emészthető, nem tudom miért. Undorral tölt el az ilyen, de lehet csak azért mert túl sok rossz példát láttam már.
2012. szeptember 18. 11:30 #114
Demzy_Lovato
Demzy_Lovato
visszatérő vendég
 
Státusz#DEMI
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.09.
Hozzászólás: 129
Csatolások: 0
Azonosító: 179840
Offline offline
Undorító. Nem tudnám ezt elviselni. Sok ilyen fültágítós sráccal találkoztam már az utcán,de ennek a közelébe sem értek,nem néztek ki ilyen undorítóak,de hamarosan ilyenek lesznek,ha így folytatják. Nem tudom hová süllyed ez a világ,egyre rondábbak az emberek,és semmi egyéniségük sincs. Mindenki azt csinálja mint a másik,és mindig mindenki azt akarja ami a másiknak van,csak hogy neki is legyen,és mivel mindenki így gondolkozik ezért a világ egyre egyformább lesz,és higgyétek el,ennek jó vége nem lesz,ezt ígérem.
2012. szeptember 18. 11:53 #115
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nálam egy biztos: ebből az önkifejezési formából is kimaradok. Nem tetszik, és sose csinálnék ilyet. Akkor már inkább tetováltatnék, pedig rohadtul félek a tűktől. rohog.gif Azt valahogy mégis szebbnek találom. pardon.gif Máson. _nevet.gif De kis hülyeségeket meg nem varratnék magamra. Annak mi értelme lenne?

Amúgy meg úgy vagyok vele, hogy aki így nem talál érdekesnek, az egyéb külsőségekkel sem fog. tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 18. 12:45 #116
- törölt felhasználó -    
Nem értem, miért kell ilyen szűklátókörűnek lenni. Mégis honnan jön az, hogy aki tágítja a fülét, az mentálisan vagy érzelmileg instabil? Nem lehet hogy egyszerűen, hű, nem is tudom? Tetszik neki ahogy kinéz? Mert ilyen is van ám, bizony...
1 felhasználónak tetszik: dóóra
2012. szeptember 18. 13:35 #117
- törölt felhasználó -    
Én a cikk előt is szeretem volna (imádom a fültágitókat), de mostmár mégjobban szeretném... Edig csak a tágítós részt ismertem. De most hogy látom, ingább vágatni fogom..
Mongyuk, nekem az 1. képen az a száj izé is tetszik, de apám tuti hogy kinyirna ha egyszer úgy álítanák haza..
2012. szeptember 18. 13:49 #118
Genie137
Genie137
visszatérő vendég
 
StátuszЯ♥K
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 375
Csatolások: 5
Azonosító: 180101
Offline offline
nem hinném, hogy valaha is rávenném magam egy ilyen viselésére... de ha valakinek tetszik, hát akkor csinálja. a piercing jobb.
2012. szeptember 18. 14:58 #119
ILHS
ILHS
visszatérő vendég
 
StátuszDemon Dean *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.21.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 173967
Offline offline
én nagyon nem szeretem a fültágítókat.. borzalmasan néz ki.

a kicsi még oké. de mikor vkinek leér a füle a válláig. pff.. undorító malade.gif
2012. szeptember 18. 15:10 #120
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Idézet (num1Kolosszus @ 2012.09.18. 12:45)
Nem értem, miért kell ilyen szűklátókörűnek lenni. Mégis honnan jön az, hogy aki tágítja a fülét, az mentálisan vagy érzelmileg instabil? Nem lehet hogy egyszerűen, hű, nem is tudom? Tetszik neki ahogy kinéz? Mert ilyen is van ám, bizony...

Jól mondod. Én sem vagyok az a trógergyerek...se semmi. Csak már évek óta tetszik és ennyi. Nem szeretnék látványosság lenni se hasonló,meg igen elég sok embernek van és kész. Tetszik és csináltatok,tudom hogy nem leszek tőle,se több,se kevesebb! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!