Starity

Robert Pattinson szerint nevetséges a Twilight szexjelenete

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 28. 21:43 #61
Andy1996
Andy1996
    Csoport: Tag
Hozzászólás: 1933
Csatolások: 436
Azonosító: 160928
biztos jo lesz... mar mint nem csak az a jelenet hanem az egesz film is.! biggrin.gif
2012. október 28. 21:45 #62
dope200
dope200

StátuszIf the crocodile ate the enemy doesn't mean that it became your friend! - Goethe
Hozzászólás: 565
Csatolások: 141
Azonosító: 176332
pseudovirus ,Jolie_77 ,Vampire Lady
Egyetértek veletek! smileeee.gif Én már minden egyes alkonyattal kapcsolatos cikkhez leírtam mi mindent utálok ebben a filmben! most már elfáradtam, szóval most nem ír le a lényeg : SZAR FILM, SZAR SZÍNÉSZEKKEL, SZAR TÖRTÉNET, AMI SEMMI ÉRTÉKET NEM KÉPVISEL!
Harry Potter 4ever! heart.gif Bármennyire is szeretné a rendező vagy az irónő, soha nem éri utól az alkonyat a Harry Potter sikereit!... heart.gif heart.gif smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: CarrieJones, Vampire Lady
2012. október 28. 22:07 #63
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔

Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Hozzászólás: 4952
Csatolások: 54821
Azonosító: 58811
Idézet (dope200 @ 2012.10.28. 21:45)
Én már minden egyes alkonyattal kapcsolatos cikkhez leírtam mi mindent utálok ebben a filmben! most már elfáradtam, szóval most nem ír le a lényeg: szar film, szar színészekkel, szar történet, ammi semmi értéket nem képvisel! 
Harry Potter 4ever! Bármennyire is szeretné a rendező  vagy az irónő, soha nem éri utól az alkonyat a Harry Potter sikereit!...

Egyet áruljatok már el, kérlek szépen: mégis mi a jó fenének kell minden cikkhez hozzászólni, ha utálod a témáját? Egyébként meg attól, hogy valamit ennyire nem bírsz, még nem biztos, hogy nem jók a színészek benne.
A Harry Potter meg hogy jön ide? Soha senki nem hasonlította hozzá, maximum a sikerét. Még ha fáj is, elárulom, hogy azért az Alkonyat elég sikeres egy dolog lett.
És mielőtt még bárki is azzal jönne, hogy mert én egy elvakult fanatikus vagyok, előre is kiröhögöm.
2012. október 28. 22:19 #64
stylezone99
stylezone99
visszatérő vendég

StátuszNo, I'm not okay...But I'll get better.
Hozzászólás: 437
Csatolások: 68
Azonosító: 184963
Én a nevetséges szó máshogy fogalmaztam volna.wink.gif Robertnek, pedig egyáltalán nem muszáj színésznek lennie..Sőőt...-.-'
2012. október 28. 22:25 #65
CarrieJones
CarrieJones
Hozzászólás: 888
Csatolások: 102
Azonosító: 183978
Idézet (dope200 @ 2012.10.28. 21:45)
pseudovirus ,Jolie_77 ,Vampire Lady 
Egyetértek veletek! smileeee.gif Én már minden egyes alkonyattal kapcsolatos cikkhez leírtam mi mindent utálok ebben a filmben! most már elfáradtam, szóval most nem ír le a lényeg : SZAR FILM, SZAR SZÍNÉSZEKKEL, SZAR TÖRTÉNET, AMI SEMMI ÉRTÉKET NEM KÉPVISEL! 
Harry Potter 4ever!  heart.gif  Bármennyire is szeretné a rendező  vagy az irónő, soha nem éri utól az alkonyat a Harry Potter sikereit!... heart.gif  heart.gif  smileeee.gif

Nem tudom,hogy jön ide a Harry Potter,a cikkben sem volt róla szó. Ettől függetlenül egyetértek. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampire Lady
2012. október 29. 05:53 #66
BellaLove
BellaLove
♥Young, Wilde and Free♥

Státusz~ One ℬig ℛoom ℱull a ℬad ℬitches~ *w*
Hozzászólás: 1037
Csatolások: 0
Azonosító: 180095
én már nagyon várom a filmet már csak egy fél hónaaaaap:)))
2012. október 29. 06:58 #67
BTR fan
BTR fan
visszatérő vendég
Hozzászólás: 240
Azonosító: 150961
Szerintem az Alkonyat egy olyan film amiben nem nagyon találni kivetni valót!!De könyörgöm: hogyha nem szeretitek a filmet akkor minek írtok ide ilyen idióta kommenetket??Senki sem kíváncsi arra,hogyan tudjátok lefikázni pl. a Twilightot!
Keressetek magatoknakolyan hülyéket akiket leköt a gúnyolódásotok!! ;D
2012. október 29. 07:06 #68
BTR fan
BTR fan
visszatérő vendég
Hozzászólás: 240
Azonosító: 150961
És még annyi: Drága Beyla !
Attól még senkit nem érdekel a te kis hisztérikus kitörésed! és attól még nem leszel menőbb,hogy szándékosan rosszul írod le a neveket!
Lehet hogy Robert és Kristen nem a legjobb színészek ,de egész jól teszik a dolgunkat! Mellesleg meg azért azt szívesen megnézném,hogy hogyan írtok egy olyan világsikerű ,színvonalas történetet ami az emberek még 4 év után sem unnak meg;aminek még a 4. részét is izgalommal és érdeklődéssel olvasok!!! Mielőtt ítélkezel,értékeld magad is,mert nem biztos hogy képes lennél ugyanerre!! Mellesleg meg ha olyan rossz színészek,akkor miért van a nevük a világ legismertebb embereinek listáján?? HMM?? ;D
2012. október 29. 08:36 #69
- törölt felhasználó -    
smileeee.gif Már nagyon várom... smileeee.gif
2012. október 29. 08:45 #70
- törölt felhasználó -    
Elhiszem hogy kínos nekik rohog.gif
2012. október 29. 08:56 #71
PoppyGirl
PoppyGirl
új tag

Státusz#poppygirl
Hozzászólás: 68
Azonosító: 161693
BTR fan azért mert a sok kis tini(akik nem értenek a filmekhez) ismerté teszik őket. Miért? A semmiért.
2012. október 29. 08:59 #72
- törölt felhasználó -    
Én már megnéztem belőle 3 részt, akkor már az utólsót sem hagyom majd ki. wink.gif Amúgy nem kifejezés erre, hogy kínos volt. rohog.gif
2012. október 29. 09:17 #73
- törölt felhasználó -    
hát elhiszem...biztos kínos lehetett pardon.gif
2012. október 29. 09:32 #74
egnesC
egnesC
visszatérő vendég

StátuszBUÉK!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Hozzászólás: 112
Azonosító: 184961
Ja kínos lehetett!!Am é eleve nem nézem a Twilight-ot szóval hidegen hagy!!
2012. október 29. 09:34 #75
lucyrean001
lucyrean001
visszatérő vendég

StátuszI dont think that ure mean. but ur arrogance is just slapping my face
Hozzászólás: 341
Csatolások: 1
Azonosító: 177980
Biztos nagyon kínos lehetett. biggrin.gif Fúú de nem lennék a helyükben >.< biggrin.gif
2012. október 29. 09:42 #76
dope200
dope200

StátuszIf the crocodile ate the enemy doesn't mean that it became your friend! - Goethe
Hozzászólás: 565
Csatolások: 141
Azonosító: 176332
CarrieJones : a HP ugy jon ide , hogy akiknek valaszoltam azok megemlitettek , es en valaszkent mondtam , hogy en is inadom a harry pottert! amugy en sem tudom hogy jott ide xdd
2012. október 29. 10:33 #77
Barbara 98
Barbara 98
visszatérő vendég

StátuszA dream is only a dream until you decide to make it real!
Hozzászólás: 480
Azonosító: 162448
hát jó színészi tehetség kell hozzá! én biztos nem lenék rá képes! biggrin.gif
2012. október 29. 10:35 #78
Dodóóó
Dodóóó
Hunter

StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
Hozzászólás: 7764
Azonosító: 151350
hát biztos kínos lehetett
2012. október 29. 10:39 #79
Beyla
Beyla
carter

StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Idézet (BTR fan @ 2012.10.29. 07:06)
És még annyi: Drága Beyla !
Attól még senkit nem érdekel a te kis hisztérikus kitörésed! és attól még nem leszel menőbb,hogy szándékosan rosszul írod le a neveket!
Lehet hogy Robert és Kristen nem a legjobb színészek ,de egész jól teszik a dolgunkat! Mellesleg meg azért  azt szívesen megnézném,hogy hogyan írtok egy olyan világsikerű ,színvonalas történetet ami az emberek még 4 év után sem unnak meg;aminek még a 4. részét is izgalommal és érdeklődéssel olvasok!!! Mielőtt ítélkezel,értékeld magad is,mert nem biztos hogy képes lennél ugyanerre!! Mellesleg meg ha olyan rossz színészek,akkor miért van a nevük a világ legismertebb  embereinek listáján?? HMM?? ;D

Drága BTR fan!smileeee.gif
Wow, a vélemény nyilvánítás mióta hisztérikus kitörés, már ne is haragudj?XD Attól, mert valamiről negatív véleményem van, az még nem hisztéria. Hisztériád neked van a hozzászólásod alapján, nem nekem.XD Igaz, szándékosan írtam le - tudod fonetikusan - rosszul a neveket. Most biztos azt kérdezed, hogy miért. Hát el is árulom neked, nem hagylak kétségek közt, mert még a végén síró görcsöt fogsz kapni itt nekem, bár az is kétséges, hogy nem bőgtél e tele tíz zsepit mire végeztél a hozzászólásod megírásával. Lenéző akartam lenni ezzel kapcsolatban, ezért lettek úgy leírva a nevek, ahogyan.smileeee.gif Világsikerű a tvájlájt? Sajnos az, akármennyire is elkeserítő, hogy ez a trágyadomb bestseller, de sajnos az. Színvonalas? Wazze, röhög a vakbelem.XD Nem egy könyvet olvastam már el az életem során, és hiszed vagy sem, de az én regényeim milliószor felülmúlják ezt a Meyer féle lókakit. De megjegyzem fanfictionök között is vannak sokkal jobb, sokkal élvezetesebb irományok. Nem szánalmas ez? Egy fanfiction jobb, mint az eredeti, akkor meg miről beszélünk?XD Milyen emberek nem unnak meg? Ezeket a könyveket tinip*csák olvassák, akik begerjednek a csillogó vámpírokra. Felnőtt nő ezt a sz*rt nem veszi a kezei közé, csak megjegyzem. Hát egészségedre ahhoz a szuper négy trágyuszka kötethez. rolleyes.gif Én maradok a kémregényeknél, az akcióregényeknél és a krimiknél, mert azok még izgalmasak is. Mire nem lennék képes? Arra, hogy elolvassak négy sz*r könyvet? Elolvastam az elsőt magyarul, rájöttem, hogy ez bűn rossz, de adtam neki még egy esélyt, és mivel gyakorolnom kellett az angolt elolvastam a második rész felét angolul. Annyira unalmas, és vontatott volt, hogy azt mondtam, én erre a kutyagumira biztos, hogy nem pazarlok még egy percet sem az életemből. Miért van a nevük az emberek legismertebb listáján? Üzletpolitika drága bogaram - az USA-ban a vernyákoló, buta csitrikre vannak ráállva, mert tudják, hogy őket lehet lehúzni a legjobban. Ezért lehet kapni lassan edvárdos tampont meg óvszert, mert tudják azt, hogy az IQ hiányos libák egymást fogják tépni a polcok előtt a tvájlájtos termékek miatt. 14 éves vagy, gondolkozz egy picit mielőtt kinyitod a kicsi szádat, plíz! rolleyes.gif Igen is nagyon szomorú, hogy egy krisztensztyúárt vagy egy robertpatinzon előrébb van, mint Meryl Streep vagy Robert De Niro. Bár mit is várjak egy olyan egyéntől, akinek a vándájreksön és a dizni sztárok a mindene. Neked halványlila gőzöd sincs a minőségről a színvonalról drága. Előbb művelődj egy kicsit, aztán oszd az észt, kérlek. unsure.gif

Ja, és még valami: ez az egész tvájlájt sztori egy hatalmas kopi Harris Inni és élni hagyni regénysorozatáról. Ennyit a te nagy érdemű írónőcskédről. Ha már kopizok, mert annyira nincs fantáziám, akkor olyat írok, hogy mindenki leforduljon a székről. Ő mit csinált? Írt egy olyan regényt, ami kopi, de sz*r. Nem hiszed? Bőven elég elolvasni az Inni és élni hagyni kötet és fel fog nyílni a szemecskéd.
2 felhasználónak tetszik: An_d_a, Jolie_77
2012. október 29. 10:39 #80
meyah_
meyah_
• bite for fun •

StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Hát valamivel jár a színészet... biggrin.gif
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok