Starity

Palvin Barbara @ the 2012 Victoria's Secret Fashion Show @ the Lexington Avenue Armory in N.Y. (Nov. 7, 2012)

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 09. 19:54 #21
LaTasha
LaTasha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.14.
Hozzászólás: 17816
Csatolások: 223650
Azonosító: 46320
Offline offline
Enikő,Réka,Mészáros Diána körül nem volt ekkora felhajtás mert közel sem volt az internetnek ekkora jelentősége,a modelleknek pláne nem itt Magyarországon smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Sugarbird, pink_bunny, VampireBella
2012. november 10. 15:14 #22
bella swan 15
bella swan 15
új tag
 
StátuszYes, I'm a Grimm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.17.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 74
Azonosító: 127383
Offline offline
Gyönyörű, csodás, eszméletlen! Nagyon büszkék lehetünk rá!!! biggrin.gif meghajolo.gif thumbsup.gif wub.gif
2012. november 10. 18:34 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pöttömke @ 2012.11.09. 17:55)
Tök jó, hogy ha valaki BÁRMI rosszat is mondd Barbarára, az rögtön féltékeny, meg irigy rá.. Miért? Ki Ő, hogy rossz véleményt nem lehet róla alkotni? Isten, vagy mi? Mellesleg Mihalik Enikőre, Ebergényi Rékára sem voltatok ennyire büszkék, pedig Ők jóval Barbara előtt kijutottak a show-ra. Irritál ez az elfogultság, meg felhajtás ami Palvin körül kialakult. Teljesen átlagos csaj, akinek még csak minden adottsága sincs meg ahhoz, hogy ilyen sikeres legyen. Gondolok itt arra, hogy a 171 cm.-es magasságával alacsony lenne a kifutókra... Szép pofija van, tény, de ez csak a jó génjeinek köszönhető, semmi másnak.
Egyébként megsúgom; nem lenne jó Barbara karrierjének, ha angyal lenne, mert akkor kevesebb high fashion munkát tudna vállalni^^" Bár híresek, meg a világ legjobban fizetett szupermodelljei a VS angyalok, nem sokan állták meg helyüket a high fashion világában. Igazán erre csak Gisele Bündchen volt képes.

Kate Moss is alacsony ha jól tudom, mégis az egyik legnépszerűbb modell (volt). Nem kötekedni akarok, de miért csak a tipikus "modellalkatokból" lehetne modell? Felfedezték, szerencséje volt, és részt vett a VS bemutatón, ennyi. Én nem vagyok elfogult, csupán az alapján nyilatkozok, amit látok - tudtommal a modelleket ez alapján kell megítélni. Szerintem rettentő bájos arca van, női szemmel nézve is tetszik. Mihalik Enikőtől például a falat tudom kaparni, csúnyácska arc, anorexiás test. Persze, tipikus modell, de az én szememben nem szép. Nyilván a divat világában más számít, meg a divatbolondoknak is, de mivel én nem vagyok az, így halandó szemmel alkotok róla véleményt.
10 felhasználónak tetszik: Meoww, Corby, LaTasha, VampireBella, Lucky5, Vain, Misao, Ashleys., Beba13, Shenayla
2012. november 10. 19:23 #24
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
én is találtam pár képet Barbiról
17 felhasználónak tetszik: juliaaa1989, Selly 13, MegaLadyGaga, raffaella, joe_r, VampireBella, Seherezade1050, LadyStarlight, Queen666, ItsLénaa, Lucky5, nicol bellox, duracell, hpali, AmyVie, TYÜTYI2006, tothbianka
2012. november 11. 09:43 #25
Fruzsi26
Fruzsi26
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 770
Csatolások: 14
Azonosító: 156883
Offline offline
Habár nem szeretem túlságosan Barbit, mivel teljesen átlagos lány, átlagos arccal, és mégis mekkora felhajtás van körülötte, de azért én büszke vagyok rá. Állítólag (én még mindig nem értem, miért olyan nagy "hűdekirály" egy fehérnemű bemutató) nagy dolog VS bemutatón részt venni, és Barbi üde színvolt a sok gebe csajszi között, mert jó combos lány, jó értelemben.
5 felhasználónak tetszik: loricity, LaTasha, Pöttömke, Sugarbabes, baisée
2012. november 11. 10:55 #26
loricity
loricity
visszatérő vendég
 
Státuszgood things come to those who work their asses off and never give up.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 18
Azonosító: 131548
Offline offline
Szerintem szuper dolog, hogy ott lehetett a bemutatón, de valamelyest egyet kell értenem az előttem szóló, kissé kritikusabb hozzászólókkal. Én tényleg értékelem a munkát és a sok áldozatot, amit ez a lány tett azért, hogy itt lehessen, de tény, hogy szerintem sokkal jobb modelleket is találhattak volna ide a VS-be, mint ő. Szerintem Ő egyáltalán nem való fehérnemű modellnek, és sajnos véleményem szerint már lassan kinő a high fashion-ből is.. mostanában leginkább commercial modellnek mondanám, viszont abba tényleg TÖKÉLETES. (pl.: parfümök, loréal, stb.) Tény, hogy szerintem az utóbbi 1-1,5 évben nem kevés kilót szedett fel, de őszintén, n
én nem mondanám, hogy jól áll neki. És félreértés ne essék, én nem azt mondom, hogy csak a zörgőcsontú modellek szépek, sőt! De neki sokat rontott az a pár kiló az alakján. Ott van például Doutzen, aki szintén nem csontsovány, de CSODÁLATOS... Én csak azt mondom, hogy attól még tisztelheted valaki munkáját, hogy azt mondod, nem illik a VS-be. Szerény véleményem szerint azért rakták be idén, mert nagyon sokan szeretik és rettentő nagy a hype körülötte, és ez baromi jó reklám a VS-nek. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Sugarbabes, baisée
2012. november 11. 11:42 #27
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Bárki bármit is mond, én kedvelem Palvin Barbit, nem mondom, hogy nagy rajongója vagyok, de büszke vagyok rá, hogy ennyi idősen ilyen sikeres. heart.gif Magyarország büszkesége.
Lehet, hogy Mihalik Enikő előbb kijutott a showra, de nem tudom, ti hogy vagytok vele, nekem nem szimpatikus, arca nem is találom gyönyörűségnek, plussz halálom az anoprexiás alkat és az is, aki azt mondja, hogy 55 kg már kövérnek számít. haha rohog.gif Miért nem jobb ránézni egy olyan lányra, aki egészségesen néz ki, akin van valami nőiesség? Aki nem esik össze, ha már megbökik? Kérlek, a bot láb már nem divat! Barbi mesés és dögös. wub.gif
4 felhasználónak tetszik: LaTasha, Lucky5, Vain, tothbianka
2012. november 20. 23:08 #28
loricity
loricity
visszatérő vendég
 
Státuszgood things come to those who work their asses off and never give up.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 18
Azonosító: 131548
Offline offline
tényleg dögös, de inkább 65, mint 55 biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2012. december 01. 18:04 #29
LaTasha
LaTasha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.14.
Hozzászólás: 17816
Csatolások: 223650
Azonosító: 46320
Offline offline
Én imádom mind a 65 - 55 kilójával együtt wub.gif wub.gif
14 felhasználónak tetszik: Lucky5, MegaLadyGaga, Queen666, nicol bellox, duracell, joe_r, hpali, mikeyla, Beba13, AmyVie, TYÜTYI2006, Enchanted Hunter, tothbianka, Shenayla
2013. január 20. 20:13 #30
Enchanted Hunter
Enchanted Hunter
comfortably numb
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 1245
Azonosító: 221
Offline offline
Iza, a pompomlány & Barbara, a boszorkány:

http://youtu.be/3Aio-j0ukNo
2018. december 20. 18:30 #31
clueless
clueless
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.29.
Hozzászólás: 636
Csatolások: 0
Azonosító: 139773
Offline offline
Thanks for Barbara!
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok