Starity

Kihirdették a MAMA idei győzteseit

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 03. 21:04 #61
Lilly-chan
Lilly-chan
 
StátuszBooks are a uniquely portable magic. /Stephen King/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1048
Csatolások: 0
Azonosító: 139065
Offline offline
Sajnálom, hogy csak a Trouble Maker és PSY kapta meg a díjat azok közül akikre szavaztam, de gratulálok mindenkinek! smileeee.gif
2012. december 04. 14:02 #62
DoooDuu
DoooDuu
Doreen Tomlinson ^^
 
StátuszNever give up, the beginning is always the hardest!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3227
Csatolások: 547
Azonosító: 171198
Offline offline
Egyiket se ismerem! Kivéve PSY-t biggrin.gif
2012. december 04. 18:09 #63
evike55
evike55
új tag
 
StátuszNem kell nekem szőke herceg fehér lovon csak a One Direction piros buszon!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.23.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 178406
Offline offline
Kik ezek? Kivéve Psy-t!
2012. december 04. 19:44 #64
ariellavettel
ariellavettel
 
Státusz✌♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 866
Csatolások: 1917
Azonosító: 135935
Offline offline
Big Bang és PSY! *.* Gratula nekik! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2012. december 05. 17:14 #65
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
A kommentelők folyamatosan fintorgó fele még az élettől is elveszi az ember kedvét az elitista, nagyképű hozzáállásával. Mert ugye csak az a zene a jó, amit te hallgatsz; amiről még nem hallottál, az természetesen rettenetes; és persze ha nem tetszik valami, véleményt mondani is csak ocsmány stílusban, pofátlankodva lehet, mert teneked ugye jogod van ezt a különösen lesújtó véleményedet ilyen formában kifejezned zenei ízlés szempontjából eltévelyedett honfitársaidról, hisz természetesen megérdemlik... Elképesztő. El kéne fogadni végre, hogy rajtatok kívül is létezik élet és nem kéne ilyen önzőnek lenni. Mindenesetre gratulálok a Big Bangnek, a Super Juniornak, G-Dragonnak, az Epik High-nak, a SHINee-nak és PSY-nak is. Az meg röhej, hogy a B.A.P meg az EXO rajongói annyira pofátlanul csaltak, hogy pont ezért nem érték el a céljukat. Pedig számomra még szebben mutatott volna ez a lista velük, mert imádom a kiadványaikat. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Cassie3, Saranghae, Lucky5
2012. december 05. 20:22 #66
Ncskcsk
Ncskcsk
~SHINee lover~
 
StátuszI hate tomatoes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 1943
Csatolások: 5
Azonosító: 147253
Offline offline
Élőben követtem én is a díjátadót, és viszonylag élveztem is, bár pont a legnagyobb csapatok okozták nekem a legnagyobb csalódásokat előadás terén. A SHINee és EXO előadása mindenesetre fantasztikus volt és ötletes. És természetesen perfekt is ^^. A díjazottaknak külön gratula, különösen a SHINee-nak, Karanak, f(x)-nek, K.Willnek és a Busker Buskernek. Teljesen megérdemelten nyerték ők meg a legjobb újonc díjat, eladásokban és digitális helyezésekben is mind verték a BAP-ot és EXO-t, ráadásul Koreában sokkal jobban ismertek, mint az utóbb említett két csapat. Lehet ők külföldön népszerűbbek, de ez egy KOREAI díjátadó. Mindenesetre így sem kell elkeseredni, mindként csapat kapott különdíjat smileeee.gif.
A fintorgókhoz meg csak annyit mondanék: ha nem látnám hogy a kedvenceitek bíber és vandájreksön, talán még komolyan is vennélek titeket, de sorry, így csak röhögni tudok biggrin.gif (az ilyen ízléstelen emberek papolását majd pont figyelembe fogom venni, persze... XD)
1 felhasználónak tetszik: Lucky5
2012. december 07. 17:12 #67
eva tarko
eva tarko
єxpєc†o pα†ronum™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 7196
Azonosító: 114770
Offline offline
Mindenkinek nagyon örülök csak azért még helyet kaphatott volna még pár banda.(SNSD,NU'EST,EXO,B1A4 ...stb biggrin.gif )
2012. december 10. 19:27 #68
- törölt felhasználó -    
óó de kár hogy az SNSD nem lépet fel! meg az EXO pedig nekik úgy örültem volna de Hyun Ah meg HyunSeung is megteszi de azért sad.gif
2012. december 15. 19:55 #69
Saranghae
Saranghae
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 1220
Azonosító: 176370
Offline offline
Gratulálok, mindenkinek. heart.gif Akik megnyerték a díjat azok, mind csodálatos tehetségek egytől egyik.. happy.gif
2012. december 15. 20:08 #70
Saranghae
Saranghae
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 1220
Azonosító: 176370
Offline offline
Idézet (Stephie @ 2012.12.02. 12:36)
Honnan veszed, hogy el vagyok szállva magamtól? Nem is ismersz, de már vádaskodsz. Na mindegy, ez a nagyon igényes emberelemzésed is azt mutatja igazán, hogy milyen az értelmi szinted pardon.gif
Az élőadásaikból is látszik, hogy mennyire silány és magas a hangjuk, valamint nyomják a Playback gépet, nem is kicsit. Ha ez neked tehetség, akkor legyen...
Van aki feliratozza a dalokat, és még a zenei klipeken is simán kivehető a "legfőbb üzenet" wink.gif 
És tudtommal ez egy szabad topic, leírhatom, hogy mit gondolok róluk, ameddig kulturáltan teszem, de itt már az ember ezt sem teheti meg, mert már rögtön ráugatnak. pardon.gif


Lehet, hogy nem ismernek itt egyetlen egy fórumozó sem, de egy hozzászólásból ki lehet venni, hogy milyen az ember. Nem mondom, hogy nagyképű vagy, mert igen tényleg nem ismerek senkit sem az oldalon, és néhány emberrel nem is akarok megismerkedni sem, és ha találkoznék vele legszívesebben leköpném a mocskos szájuk miatt, esetleg azért amilyenek, de ez már nálam más tészta. Az előadásuk egyáltalán nem silány, és unalmas, ráadásul hiába megy a playback akkor is van hangjuk és én szerintem jobban tudom a 10 éves k-popperségem által, már megbocsáss. pardon.gif Vannak olyan felvételek, ahol például playback nélkül énekelnek, elismerem senki nem tökéletes, sőt ők sem azok, de akkor sem lehet rájuk azt mondani, hogy tehetségtelenek. Egyáltalán tudod, mint jelent a szó? blink.gif Elolvastam az összes hozzászólásodat a cikknél, sőt több embernek is, igen igazad van abban, hogy ez egy szabad hely, de ha már mi írunk esetleg a One Direction-ről, vagy Szelena Gomezről rossz véleményt ránk támadnak sorban. Velem már fordult elő...
2 felhasználónak tetszik: Cassie3, Lucky5
2012. december 28. 23:48 #71
Sayaa
Sayaa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.13.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 127021
Offline offline
Idézet
Eszterkeee:
nos akkor. tehetségtelen? most felhozok egy példát. a nyertesek között van a super junior. az egyik taguk elénekelte ezt gyönyörűen. ehhez azért csak kell tehetség. az meg, hogy nem nevezhető zenének... ez inkább izlés kérdése


Amit belinkeltél zene, azt még nem hallottam. És szeretem a SuJu számait, bár nem ismerem őket közelebbről. De amit linkeltél dal... Bár nem értettem miről szólt, de tiszta libabőrös lettem tőle. mega_shok.gif Na, gyerekek, EZ az igazi tehetség (Többek között, hisz rengeteg tehetséges emberke van Ázsiában) Esküszöm, bekönnyeztem tőle, és most nézzetek hülyének de így van. Kíváncsi vagyok azok, akik így szidják ezt a népet, mert kicsit mások mint mi, vajon éreztek-e ahhoz hasonlót, hogy bár nem értik teljesen miről énekel, annyira magával ragadó, hogy nem is érdekel. Vagy netalán tán, esetleg sírtak-e egy számtól, annyira gyönyörű volt. (Remek példa még erre: Big Bang - Haru haru és Bang Yong Guk - I remembere) Miután a ti hőnszeretet sztárocskátok ilyet tesz emberektől, hgy felnőtteket, sőt férfiakat ríkat meg (Yoseob és JongHyun, akit láthattunk többetk között) na, akkor nevezhetjük őket igazi tehetségnek! Remélem a K-popperek elolvasták és igazat adnak, akik meg nem, azok meg pukkadjanak meg (úgy sem olvassák már xD)
Ennyi voltam. Köszöntem happy.gif
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2013. február 21. 18:46 #72
alexa0005
alexa0005
új tag
 
StátuszBigBang & 2NE1
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 186852
Offline offline
G-Daragon & BigBang <3 <3 <3
Kár h 2NE1 nincs köztük ... sad.gif
Sebaj majd legközelebb, igaz lányok?
2013. február 21. 18:53 #73
alexa0005
alexa0005
új tag
 
StátuszBigBang & 2NE1
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 186852
Offline offline
Sayaa Írta:
"Idézet
Eszterkeee:
nos akkor. tehetségtelen? most felhozok egy példát. a nyertesek között van a super junior. az egyik taguk elénekelte ezt gyönyörűen. ehhez azért csak kell tehetség. az meg, hogy nem nevezhető zenének... ez inkább izlés kérdése

Amit belinkeltél zene, azt még nem hallottam. És szeretem a SuJu számait, bár nem ismerem őket közelebbről. De amit linkeltél dal... Bár nem értettem miről szólt, de tiszta libabőrös lettem tőle. Na, gyerekek, EZ az igazi tehetség (Többek között, hisz rengeteg tehetséges emberke van Ázsiában) Esküszöm, bekönnyeztem tőle, és most nézzetek hülyének de így van. Kíváncsi vagyok azok, akik így szidják ezt a népet, mert kicsit mások mint mi, vajon éreztek-e ahhoz hasonlót, hogy bár nem értik teljesen miről énekel, annyira magával ragadó, hogy nem is érdekel. Vagy netalán tán, esetleg sírtak-e egy számtól, annyira gyönyörű volt. (Remek példa még erre: Big Bang - Haru haru és Bang Yong Guk - I remembere) Miután a ti hőnszeretet sztárocskátok ilyet tesz emberektől, hgy felnőtteket, sőt férfiakat ríkat meg (Yoseob és JongHyun, akit láthattunk többetk között) na, akkor nevezhetjük őket igazi tehetségnek! Remélem a K-popperek elolvasták és igazat adnak, akik meg nem, azok meg pukkadjanak meg (úgy sem olvassák már xD)
Ennyi voltam. Köszöntem"

Teljesen igazatok van... oh BigBamg - Haru Haru
<3 ;')
Mi sem fikázzuk Justinkát, Miley-t stb.,stb. ...
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2013. február 21. 18:54 #74
alexa0005
alexa0005
új tag
 
StátuszBigBang & 2NE1
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 186852
Offline offline
*Bigbang /Sorry smileeee.gif/
2013. március 12. 15:58 #75
Tenshii
Tenshii
új tag
 
Státusz"Tell the DJ turn it up up up and da da dance a little more" (U-kiss) Forrás:
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.11.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 197667
Offline offline
Na végre egy győzteslista amivel nagyjából egyet értek. Az amerikaiakkal sosem szoktam. sad.gif Talán még a 2ne1 nyerhetett volna valamit. smileeee.gif
2013. március 28. 07:22 #76
- törölt felhasználó -    
Hááá ne már... sokan nincsenek benne, akiket akartam volna a listán látni sad.gif de nem baj, majd idén talán ^^
2013. április 08. 14:29 #77
KyKy97
KyKy97
Seoul <3
 
StátuszToo fast to live Too young to die ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.31.
Hozzászólás: 1284
Csatolások: 29
Azonosító: 157041
Offline offline
imádom mindet egytől egyig! biggrin.gif BigBang tongue.gif
2013. április 12. 23:01 #78
mirjam333333
mirjam333333
 
Státusz♬♪ Az élet nem egy főpróba, ez már maga az előadás! : ) ♬♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 1549
Csatolások: 439
Azonosító: 198007
Offline offline
Hát most legalább MAJDNEM azokat írták a listára, akik a legjobbak. De csak szerintem tongue.gif
2013. május 22. 17:22 #79
AegyoQueen
AegyoQueen
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.12.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 169143
Offline offline
Ezt nem csak azért mondom mert elvetemült, elfogult és agresszív (?xD) SONE vagyok, hanem tudva azt, hogy ők mennyire népszerűek és mennyire harciasak a rajongóik, HOL VAN A GIRLS' GENERATIOOON? oO
És a 2NE1 hol van? oO
Mióta népszerűbb a SISTAR és a KARA? oO
Mindegy, nem akarom befolyásolni meg minden, csak nekem ez fura. xD
2013. június 22. 21:02 #80
- törölt felhasználó -    
Elkezdtem az oldalon visszaolvasgatni a régi ázsiai cikkeket, és hát ezen voltam talán a legjobban kiakadva. Szánalmasnak tartok néhány embert, hogy azért elítél más előadókat, mert más a szemük, mert nem amerikai, vagy magyar a szám szövege, és, mert nem a botrányairól meg a koppintásairól híres kis felkapott tinisztárocskák.

Idézet (bubblegum.. @ 2012.12.01. 22:33)
csupa szar ázsiai zenekar és előadó, miért csinálnak ilyen díjátadót?! :'(( pfff


Miért kell nekik díjátadót csinálni? Erre nagyon egyszerű a válasz, mert vannak, sőt a többsége az ázsiai előadóknak ténylegesen tehetséges. Az egész éves munkájuknak ez a "jutalma". Ami szerintem érthető, mert a belüket is kidolgozzák, több kilókat is fogynak egy promóció alatt. Tőlem meg is átkozhatod őket, mert nem érdekel, de akkor is úgy érzem, hogy ki kell állnom mellettük, mert megérdemlik. Remélem, amit TE hallgatsz zenei stílust, azzal teljesen meg vagy elégedve... És remélem boldog vagy azért is, hogy leszennyezed őket.. dry.gif

Idézet (JazmynBelieber @ 2012.12.02. 15:12)
A sok tehetségtelen egy rakáson:'D
Ezeknek kár díjátadó,amit ezek csinálnak,az nem nevezhető zenének.


Na ezen tényleg jót nevettem, a dühöm már röhögéssé alakult. Én az ilyen embereket jól kiröhögöm, sőt legszívesebben a képébe röhögnék.
Egyáltalán hallottál más ázsiai előadóról PSY-on kívül? Szerintem nem. Mindemellett, hallottad őket PDY-on kívül élőben énekelni. Nem. Bármilyen kérdést teszek fel ezzel kapcsolatban mindenre nem lesz a válasz.
Ez nem zene? Akkor a Justin Biber, One Direction nevezetű kis szende szüzeknek a zenéi zenék? Igen, tucat zenét. Neked is csak gratulálni tudok! blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!