Starity

Leáldozott a romantikus filmek és sorozatok ideje

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 03. 21:37 #41
Hollywood
Hollywood
visszatérő vendég
 
Státusz~A girl has no name~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 179378
Offline offline
Én szeretem azt hinni hogy nem halt ki az hogy a fiú ismerkedik a lánnyal nem pedig fordítvan... Lehet h. a való életben nem történnek mindig ilyenek de akkor is ... Amúgy is én szeretek romantikus filmeken sírni vagy drámákon mert legalább tudom hogy még tudok sírni ... biggrin.gif
2013. január 03. 21:46 #42
Hollywood
Hollywood
visszatérő vendég
 
Státusz~A girl has no name~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 179378
Offline offline
Külömben mi a jó abban a filmben amiben csak ölik egymást én attol csak borzongok .... ha ezt akkarják adni akkor nagyon nagyot fejlődött ez a világ ...
2013. január 03. 22:17 #43
BieneMaja
BieneMaja
visszatérő vendég
 
Státuszúgy hívják Twitter......ide nem írogatok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.19.
Hozzászólás: 121
Csatolások: 1
Azonosító: 184028
Offline offline
ez mekkora hülyeség már.....
2013. január 03. 22:17 #44
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Potyidanon @ 2013.01.03. 21:24)
én szeretek sírni. de a mai romantikus filmek egyszerűen rosszak. ez van. nem lehet rajta se nevetni, se sírni, csak szenvedni, és könyörögni, hogy "jajj, istenem, hova húzzák, jöjjenek már össze!". lehet a közönségben keresni a hibát, de vajon nem a rendezőkkel, producerekkel van a gond? érdekes, hogy nálam a 95-ös Büszkeség és balítélet még mindig örök, sírni és nevetni is tudok rajta, néha egyszerre is, és minden egyes alkalommal izgulok, hogy össze jönnek-e.


Én a Titaniccal vagyok így, nem tudom megunni és akárhányszor nézem, sírok rajta és remélem hogy nem süllyed el a hajó, pedig nagyon jól tudom hogy elsüllyed ... mellow.gif Akármelyik Titanic produkciót nézem, a filmet vagy a sorozatot, bőgök mindegyiken mint a masina .. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2013. január 03. 22:22 #45
v000kr1
v000kr1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.14.
Hozzászólás: 182
Csatolások: 0
Azonosító: 183515
Offline offline
Nagyon szorítok a rendezőknek, hogy szedjék össze magukat és nézzenek körül a XIX.sz.-i írók között, tele van egy csomó jó regénnyel, amit meg lehetne filmesíteni. Szerintem a Jane Austen regények nagyon jók és az azokból készült adaptációk akármikor megnézhetők!!! Biztos hogy sokakat érdekelne a romantika, ha nincs elnyújtva mint a rétestészta a történet és igenis lehet izgulni azon hogy összejönnek-e a párok vagy sem? Nekem személy szerint már elegem van abból, hogy csak a közönséges, olcsó, bepalizós szövegeket nyomatják a színészeknek, árnyalatnyi szex-et persze meg kell említeni vagy célozni rá, mert ezzel nem lehet semmit eladni. Nekem azért tetszett az Alkonyat, bárki bármit is mond, mert nem nyomatták a szexet, meg a közönséges dolgokat, az undorító beszédet egyfolytában, amit minden mostani elvileg "romantikus" film. Korábban írt valaki a büszkeség és balítélet c. filmadaptációról, szóval az tényleg a number 1! Remélem a mostanában készülő "romantikus" filmek tudnak majd ezekből építkezni és a közönségességből valamelyest veszíteni!!
2013. január 03. 22:49 #46
- törölt felhasználó -    
én nekem tezsenek ezek a romantikus filmek, habár egy csomónak kiszámítható a vége, de szerintem van egy csomó, amiben mindig van valami ,,más", ami miatt jó lesz! Bridget jones naplója!!! heart.gif imádom ezeket a filmeket! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Blanka098
2013. január 03. 22:49 #47
- törölt felhasználó -    
Szerintem az a baj, hogy túl sok mostanában a romantikus film, és valóban, a mai világban, ahol válást válás követ, igencsak kiborító lehet látni egy ömlengő szerelmespárt. Meg valjuk be, a legtöbb romantikus filmnek annyi köze volt a valósághoz, mint a Twilightnak. Én szeretem a romantikát, de az ilyen Nászajánlat, Csak szexre kellesz, Szerelem kölcsönbe meg társaik már fizikai fájdalmat okoznak nekem. Ptt van pl. a 10 dolgo, amit utálok benned. Romantikus film, mégis annyira jó, hogy nem lehet megunni.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2013. január 03. 23:20 #48
olívia005
olívia005
 
StátuszStay TRUE! Stay YOU! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 1390
Csatolások: 215
Azonosító: 155353
Offline offline
Én szeretem a romantikus filmeket! sad.gif
2013. január 03. 23:33 #49
antonia12
antonia12
brooklyn baby.
 
StátuszLet The Flames Begin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 2178
Csatolások: 73
Azonosító: 171293
Offline offline
Van olyan romantikus film amit szeretek, de én sem szeretem az ilyen filmek 80%-át.
2013. január 03. 23:51 #50
- törölt felhasználó -    
számomra a best romantikus a film a Szerelmes Shakespeare, a Ha a férfi igazán szeret és a Rózsaágy. semmi nem tudta eddig ezeket felülmúlni.
a LoL és társai meg nem azért hatalmas bukás, mert romantikus film. Hanem mert egyszerűen bűn rosszak. a LoL eredeti verziója egész kedves és nézhető. az amerikai verzió meg nézhetetlen.
2013. január 03. 23:54 #51
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1930
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Hát nekem például f*ngom nincs, hogy a Ted miért olyan sikeres. Megnéztem. Egyedül az élő mackó még talán az eredeti dolog benne, de ki tudja lehet az se, hisz nem tudom csináltak már hasonló filmet. De a szerelmi szál se volt valami drámai, a poénok meg egyenesen pocsékak voltak. Egyszer megnézhető filmnek számít nálam. Ennyi...
Viszont a Jane Eyre új verziója nekem nagyon bejött. Mármint azért van különbség az érzelmek átadásában és a történet megjelenítésében is az előzőekhez képest. A színészeket külön díjaztam wink.gif
2013. január 03. 23:58 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (corny4 @ 2013.01.03. 23:54)
Hát nekem például f*ngom nincs, hogy a Ted miért olyan sikeres. Megnéztem. Egyedül az élő mackó még talán az eredeti dolog benne, de ki tudja lehet az se, hisz nem tudom csináltak már hasonló filmet. De a szerelmi szál se volt valami drámai, a poénok meg egyenesen pocsékak voltak. Egyszer megnézhető filmnek számít nálam. Ennyi...
Viszont a Jane Eyre új verziója nekem nagyon bejött. Mármint azért van különbség az érzelmek átadásában és a történet megjelenítésében is az előzőekhez képest. A színészeket külön díjaztam wink.gif

a Ted azért olyan sikeres, mert manapság minden sikeres, amihez egy csepp gondolkodás sem kell. pl X-Faktor meg Való Világ meg társaik..
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2013. január 04. 02:20 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (corny4 @ 2013.01.03. 23:54)
Hát nekem például f*ngom nincs, hogy a Ted miért olyan sikeres.

Mert orrba-szájba folyik belőle az igénytelenség, azért olyan sikeres.. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2013. január 04. 06:31 #54
angie.16
angie.16
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.16.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 1
Azonosító: 189794
Offline offline
az emberek feszültek, sokuknak semmire nincs ideje.. Erre besétál a képernyőre Ted, aki fossa a humort, és megszeretik a nézők, hiszen Ted "laza"..
2013. január 04. 07:04 #55
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (corny4 @ 2013.01.03. 23:54)
Hát nekem például f*ngom nincs, hogy a Ted miért olyan sikeres. Megnéztem. Egyedül az élő mackó még talán az eredeti dolog benne, de ki tudja lehet az se, hisz nem tudom csináltak már hasonló filmet. De a szerelmi szál se volt valami drámai, a poénok meg egyenesen pocsékak voltak. Egyszer megnézhető filmnek számít nálam. Ennyi...
Viszont a Jane Eyre új verziója nekem nagyon bejött. Mármint azért van különbség az érzelmek átadásában és a történet megjelenítésében is az előzőekhez képest. A színészeket külön díjaztam wink.gif


Én azt olvastam hogy a macin kívül a főszereplők alakítása nagyszerű, szerintük nagyon helyén volt a film mert volt be minden, aki egy filmbe kellhet, (akció, romantika stb). Nos, nekem valahogyan nem tűnt fel a színészek olyan rohadtul jóla alakítottak volna. pardon.gif
A Jane Eyre új feldolgozás szerintem pedig nem lett túl jó. Ha a 2011-es filmre gondolsz, azt szerintem eltolták azzal hogy Fassbendert válogatták be. A pasas számára nincs lehetetlen, remek színész és nagyon imádom de nem Rochesternek való, lássuk be. A sorozat verzió döfi, igazi Rochesterrel de a Fassy féle szerintem több sebből vérzik, amúgy pedig szerintem nem rossz film és Mia is nagyon odateszi magát, hátán viszi az egész projektet. biggrin.gif
2013. január 04. 07:33 #56
- törölt felhasználó -    
Én szeretem a romantikus filmeket. wink.gif
2013. január 04. 08:00 #57
NanaChan
NanaChan
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=OcDl9VWozeU
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.18.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 1
Azonosító: 180691
Offline offline
Nem tudom ki végezte ezt a felmérést, de csukott szemmel jár szerintem. biggrin.gif Én nagyon szeretem az ilyen filmeket! :3
2013. január 04. 08:35 #58
DreamGirl11
DreamGirl11
visszatérő vendég
 
StátuszSzeretek esőben sétálni, mert akkor senki sem látja, hogy sírok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 192276
Offline offline
Tömegével gyártják a romantikus filmeket és ráadásul a legtöbb egyforma alapon megy. A legelején tudni lehet mi lesz a vége. Ez nem azt jelenti, hogy rossz, hanem, hogy egy idő után kezd unalmassá válni. Persze azért akadnak olyan filmek is, amik, bár szintén romantikus besorolásúak megunhatatlanok. smileeee.gif
2013. január 04. 09:50 #59
AngieLively
AngieLively
 
Státusz"Ha látni akarod a szivárványt, akkor meg kell tanulnod szeretni az esőt!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 905
Csatolások: 22
Azonosító: 166586
Offline offline
Én inkább egy romantikus filmet nézek meg, mint valami eszement "gyilkolászós" filmet.
2013. január 04. 10:07 #60
Mercy Lisa
Mercy Lisa
visszatérő vendég
 
StátuszSTOP BITCHING, START A REVOLUTION!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 268
Csatolások: 3
Azonosító: 143373
Offline offline
Én szeretem a romantikus filmeket! Inkább azt nézem, nem szeretem a fantasy filmeket! :S
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!