Starity

Demi Lovato otthagyja a Twittert

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 06. 18:32 #81
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Remek. Amúgy is idegesítő volt hogy a nyarvogásától hangzott a sajtó és média. Unalmas már ez a megsértődöm és elegem van ebből meg abból sztori.
7 felhasználónak tetszik: Sugarbabes, Im a SlaveForBritney, Misao, Beyla, Lady Suzy, MadHatter, Black Hearth2
2013. január 06. 18:44 #82
- törölt felhasználó -    
Álljon már meg a gyászmenet ohmy.gif Nem gondolod, hogy baromi nagy a szád 12 évesen? ohmy.gif Azért némi tiszteletet mutathatnál a másik iránt!
Te meg úgy osztod itt a észt, mintha személyesen is ismernéd Demit, de fogadok, h ez nem igaz. Ő is ember, követ el hibákat. És egyet kell értenem ophely88el, mert tényleg idegesítő, amit mostanában művel. Ő elvileg énekesnő - és nem celeb, akinek a hisztijeitől hangos a sajtó. A viselkedése kezd elég gyerekes lenni.
A másik: ez egy SZABAD FÓRUM! Normálisan nyilváníthatsz véleményt, és eddig, rajtad kívül, mindenki ezt tette! wink.gif

Idézet (zsoofii07 @ 2013.01.06. 18:41)
ophely gyerek pofád lapos.meg mindenkinek aki őt bántja,mert semmit tudtok róla.mindenki annyit lát h csak mosolyog tudnád az igazságot..nyomoroncok-.-
5 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Pöttömke, Beyla, MadHatter, Black Hearth2
2013. január 06. 18:48 #83
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Idézet (zsoofii07 @ 2013.01.06. 18:41)
ophely gyerek pofád lapos.meg mindenkinek aki őt bántja,mert semmit tudtok róla.mindenki annyit lát h csak mosolyog tudnád az igazságot..nyomoroncok-.-

Most aztán gondolom nagyon menőnek hiszed magad amiatt, hogy 12 évesen osztod az észt. w00t.gif Az értelem ismét az egekbe tör.

A cikkhez: Kezd elegem lenni a drága Demi mindennapos rinyálásából. Híres ember, számoljon a következményekkel. Egyébként 1 hét múlva úgyis megjelenik a cikk: "Demi újra a Twitteren!"...
5 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Beyla, MadHatter, Sugarbabes, Black Hearth2
2013. január 06. 18:52 #84
kinx
kinx
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥ ♥ ♥ popcorn for ♥♥ ♥ ♥
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.08.14.
Hozzászólás: 481
Csatolások: 11
Azonosító: 183483
Offline offline
fuh de megrázó hir lol2.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2013. január 06. 18:56 #85
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (zsoofii07 @ 2013.01.06. 18:41)
ophely gyerek pofád lapos.meg mindenkinek aki őt bántja,mert semmit tudtok róla.mindenki annyit lát h csak mosolyog tudnád az igazságot..nyomoroncok-.-


Nagyon is jól tudjuk, talán jobban is mint te. Én a nagy és lapos pofámtól még látom reálisan a dolgokat. Régebben még sajnáltam a csajt, most is de meguntam az állandó nyavalygását. Tartsa meg magának, ha pedig meg akarja írni, tegye, szíve joga de akkor ne bukjon ki elege van a pletykákból. Aki engedi hogy a média vagy akárki babuként használja, az számoljon azzal hogy pletykák igen is lesznek róla. Ez szimplán józan p@r@szti ész és semmi több.
5 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Beyla, Misao, MadHatter, Black Hearth2
2013. január 06. 18:56 #86
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Hál'istennek. meghajolo.gif rohog.gif
2013. január 06. 18:59 #87
Andika66
Andika66
F1 ♥
 
StátuszBár teljesen összetörtem, a szívem még mindig vadul dobog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.26.
Hozzászólás: 2120
Csatolások: 233
Azonosító: 139605
Offline offline
ha neki így jó....jól tette
2013. január 06. 19:01 #88
- törölt felhasználó -    
pedig most kartam fölmei twitterre, erre mg otthagyja <3...de biztos jól döntött!!! heart.gif
2013. január 06. 19:04 #89
- törölt felhasználó -    
Nem szokásom vitába szállni senkivel, de már kezd idegesíteni néhány ember. "Híres ember, számoljon a következményekkel." Mindenki elfelejtkezik arról hogy ezek a híres emberek is csak olyan átlagos személyek mint bármelyik ide kommentelő ember. Attól hogy az egész világ ismeri őket még nem jogosít fel bárkit is arra hogy lépten nyomon minden cselekedetét bírálja, hogy ne legyen egy perc nyugtuk se. Ugyanolyan hibákat követnek el ők is mint bármelyikünk, csak nekünk azután nem harapja le a fejünket több millió másik ember. Egyszerűen undorító amit itt sokan megengednek magunknak. Itt van ez a Demis Twitter eset, amit sokan rinyálásnak vagy hisztinek neveznek, miközben ilyet az átlagos emberek is nem egyszer csinálnak, hogy épp távol tartják magukat egy kicsit a közösségi oldalaktól. És akkor mi van? Talán a médiának nem kellene minden lényegtelen sz*rról írnia. Ja de hát az lehetetlen, mert ugye az IQ zsenik nagy része erre kíváncsi, a balhéra, és hogy az adott sztárt eltudja a sárga földig hordani. Korábban a médiát hibáztattam az ilyenekért, de rájöttem hogy ez csak miattunk van, mivel ha nem olvasnák annyian az ilyen szenny cikkeket, akkor talán idővel kevesebb lenne belőle. Ami sose fog megtörténni mert a mai népnek ez kell! Ennyit akartam!

Ui: Kívánom minden "Híres ember, számoljon a következményekkel" kommentelőnek hogy üldözze őket is nap mint nap több száz rajongó, paparazzi, vágják le a fejét minden hibájáért, meglátjuk akkor is így vélekednétek e a dologról. És már alig várom hogy megkapjam azt hogy csak egy okoskodó tini picsa vagyok. Xoxo
2013. január 06. 19:05 #90
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Mindjárt megsajnálom....
2013. január 06. 19:05 #91
- törölt felhasználó -    
Úgyis újra használni fogja majd.
2013. január 06. 19:10 #92
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Ahogy elnézem megint megy a csetepaté józan gondolkodású emberek és elfogult lóvátó-rajongók között. Ebből egyszer szalagcím lesz. rohog.gif Komolyan, egyenesen szánalmas amit ez a libácska leművel. Fájdalmas mennyire álszent, ez az esett is pont olyan mint amikor kemény egy év elvonó után elkezdte osztogatni az észt az anorexia,bulémia,vagdosás és egyéb betegségekről - no igen ő biztos jártas a dologban,de nem értem miért kell szaladni az első újsághoz vagy a twitter oldalára hogy mondjon/csiripeljen valami b*romságot amiből majd tudnak cikkezni az újságok. És még ő van felháborodva mert a média vele többet foglalkozi a kelletténél? Hagyjuk már! omg.gif

Idézet (Beyla @ 2013.01.06. 17:03)

Üdvözlettel, a szerető Bélátok  rolleyes.gif


Jesszus. nevet2.gif rofl.gif Én meg akkor Miska. _nevet.gif
6 felhasználónak tetszik: ophely88, Im a SlaveForBritney, Beyla, MadHatter, Sugarbabes, Black Hearth2
2013. január 06. 19:12 #93
miley900
miley900
Cyrus Girl
 
StátuszBecause of you I'm ashamed of my life because it's empty
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1363
Csatolások: 82
Azonosító: 164097
Offline offline
ahjjjjjj ne már. sad.gif am biztos visszamegy majd de akkor se.sad.gif
2013. január 06. 19:15 #94
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
szegény Demiii sad.gif
2013. január 06. 19:37 #95
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Love1DForeva @ 2013.01.06. 19:04)
Nem szokásom vitába szállni senkivel, de már kezd idegesíteni néhány ember. "Híres ember, számoljon a következményekkel." Mindenki elfelejtkezik arról hogy ezek a híres emberek is csak olyan átlagos személyek mint bármelyik ide kommentelő ember. Attól hogy az egész világ ismeri őket még nem jogosít fel bárkit is arra hogy lépten nyomon minden cselekedetét bírálja, hogy ne legyen egy perc nyugtuk se. Ugyanolyan hibákat követnek el ők is mint bármelyikünk, csak nekünk azután nem harapja le a fejünket több millió másik ember. Egyszerűen undorító amit itt sokan megengednek magunknak. Itt van ez a Demis Twitter eset, amit sokan rinyálásnak vagy hisztinek neveznek, miközben ilyet az átlagos emberek is nem egyszer csinálnak, hogy épp távol tartják magukat egy kicsit a közösségi oldalaktól. És akkor mi van? Talán a médiának nem kellene minden lényegtelen sz*rról írnia. Ja de hát az lehetetlen, mert ugye az IQ zsenik nagy része erre kíváncsi, a balhéra, és hogy az adott sztárt eltudja a sárga földig hordani. Korábban a médiát hibáztattam az ilyenekért, de rájöttem hogy ez csak miattunk van, mivel ha nem olvasnák annyian az ilyen szenny cikkeket, akkor talán idővel kevesebb lenne belőle. Ami sose fog megtörténni mert a mai népnek ez kell! Ennyit akartam! 
Ui: Kívánom minden "Híres ember, számoljon a következményekkel" kommentelőnek hogy üldözze őket is nap mint nap több száz rajongó, paparazzi, vágják le a fejét minden hibájáért, meglátjuk akkor is így vélekednétek e a dologról. És már alig várom hogy megkapjam azt hogy csak egy okoskodó tini picsa vagyok. Xoxo

Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy a sztároknak igen is el kell tudniuk számolni azzal, hogy még azt is lefotózzák, ahogyan éppen a dolgát végzi egy nyilvános budiban. Én értem, hogy ő is ugyanolyan ember, de, ha nem bírja a sztár életet, akkor vonuljon vissza a lópikulába és ne húzza már a jó nép agyát! Személy szerint, amikor én elolvastam ezt a cikket, akkor az jutott eszembe, hogy ez mégis ki a rákot érdekel? Ha annyira vissza akarna vonulni, annyira, de annyira irritálná a dolog, akkor nem ezekkel az ostoba húzásaival virítana címlapon, hanem a munkájával, de persze egyszerűbb neki is minden áldott alkalommal hisztizni - elvégre a sajtó róla cikkez, a zseton meg ömlik. Én nem akarok sztár lenni, és pontosan amiatt, mert a rájuk nehezedő nyomást én emberileg szvsz nem bírnám, de én ezt be is vallom. Gyenge az idegzetem, és valószínűleg minden paparazzit elküldenék a francba, illetve minden képen a középső ujjam villanna, ennyi. De egy sztár igen is tudja kezelni ezeket a bizonyos krízis helyzeteket. Érdekes, mindenki más, nála fiatalabb híresség tudja, de ő hirtelen nem. Régen nem nyavalygott a pofázmánya, mert csak egy huszadrangú diznis volt. Most meg már, hogy ő "világsztár" egy elkényeztetett ostoba fruska lett, aki minden sz*rért nyavalyog. Legyen ennyi problémája az életben, hogy nem bírja a lesifotósokat! Ha ennyire elege van a cölöb létből, akkor lépjen ki belőle, üljön vissza az iskolapadba, legyen diplomája vagy szakmája és dolgozzon! De megjegyzem, ezt nem fogja megtenni, mert ő neki a két kezi munka "prolimunka". Pontosan az ilyen emberektől kapok agyvérzést, mert futottam már össze ilyen egyedekkel sajnos. Valahol sajnálom szegény csajt, de emberileg egy csődtömeg, akinek viszket a valaga. Ennyit róla.

Nem akartam leírni a véleményemet, de e komment hatására gyerekek elszakadt a cérna. Eddig moderáltam magamat, sőt befogtam a lepénylesőmet, nehogy néhány embörke lelkébe gázoljak, de amikor jönnek az ilyen ostoba kommentek... brutális, hogy mit tud kiváltani az emberből. Hihetetlen, hogy egy ilyen unintelligens buta csitrit ajnároztok, az igazi sztárokra pedig fel sem figyeltek.

Idézet (Misao @ 2013.01.06. 19:10)
Jesszus. nevet2.gif rofl.gif Én meg akkor Miska. _nevet.gif

Hát ezentúl a becsületes nevem Béla lesz.XD Hát nem tetszetős? wub.gif Te leszel Miska, én meg Béluka.XD Valahol röhejes, hogy ezzel próbálnak beoltani.XD Amikor elolvastam, akkor konkrétan a röhögőgörcs tört rám, de viccen kívül tetszik - Béla.smileeee.gif Annyira kreatív volt ez az adott tag részéről, hogy egyszerűen fáj.XD
5 felhasználónak tetszik: Misao, Im a SlaveForBritney, MadHatter, Sugarbabes, Black Hearth2
2013. január 06. 19:40 #96
- törölt felhasználó -    
Jesszum mi van itt biggrin.gif Még jó, hogy pont popcornozom rohog.gif
http://imageshack.us/a/img853/338/popcornz.gif

A cikkhez szólva, szerintem félnapot sem fog kibírni Demi Twitter nélkül rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: ophely88, Beyla, Im a SlaveForBritney, Törpemókus, Pöttömke, MadHatter, Sugarbabes, Black Hearth2
2013. január 06. 19:43 #97
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Stephie @ 2013.01.06. 19:40)
Jesszum mi van itt biggrin.gif Még jó, hogy pont popcornozom rohog.gif 
http://imageshack.us/a/img853/338/popcornz.gif


Coca Colát a műsorhoz tetszik kérni? biggrin.gif

http://www.playingcards-j-n.com/cola/250.gif
9 felhasználónak tetszik: Stephie, Beyla, Im a SlaveForBritney, Törpemókus, Pöttömke, MadHatter, Vulpes Vulpes, Sugarbabes, Black Hearth2
2013. január 06. 19:45 #98
Ács F
Ács F
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 0
Azonosító: 135284
Offline offline
tuti nem fogja sokáig bírni smileeee.gif ,majd meg látjuk biggrin.gif
2013. január 06. 19:49 #99
bubblegum..
bubblegum..
hivatásos boszorkány
 
Státuszsometimes you have to fake it to make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 2173
Csatolások: 14
Azonosító: 175571
Offline offline
ahogy érzi, gondolom a rajongói túl fogják élni :') ha meg majd újra akar twittert akkor csinál újat, nem nagy szám... a helyében lehet nekem is elegem lenne már a sok hülye pletykából
2013. január 06. 19:49 #100
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2013.01.06. 19:43)
Coca Colát a műsorhoz tetszik kérni?  biggrin.gif 
http://www.playingcards-j-n.com/cola/250.gif

Hát persze beer.gif
De a sok 12 éves színvonalú hozzászóló jóvoltából 4 literes üvegre szorulok rá rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Im a SlaveForBritney, Pöttömke, MadHatter, Sugarbabes, Black Hearth2
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok