Starity

Demi Lovato otthagyja a Twittert

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 06. 19:52 #101
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Stephie @ 2013.01.06. 19:49)
Hát persze beer.gif 
De a sok 12 éves színvonalú hozzászóló jóvoltából 4 literes üvegre szorulok rá rohog.gif


http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2012/7/18/1342571796354/Coca-Cola--008.jpg

beer.gif
rohog.gif _nevet.gif
7 felhasználónak tetszik: Stephie, Beyla, Im a SlaveForBritney, Pöttömke, MadHatter, Sugarbabes, Black Hearth2
2013. január 06. 19:57 #102
ercsi2000
ercsi2000
|Undead Army|
 
Státusz"Rain rain won't go away. Cloud on my head every single day"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.29.
Hozzászólás: 1741
Csatolások: 50
Azonosító: 135409
Offline offline
hát.. nem nagyon fogom észrevenni a hiányát laugh.gif
2013. január 06. 19:59 #103
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
~ a butaság kezd egyre fájóbb lenni.
http://media.tumblr.com/tumblr_m9i3clgrcW1qa9nl3.gif
2013. január 06. 20:02 #104
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2013.01.06. 19:52)
http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2012/7/18/1342571796354/Coca-Cola--008.jpg
beer.gif 
rohog.gif  _nevet.gif

rohog.gif
Hmm... Most kezdtem nézni az adatlapos topikot is... Talán ez arra is elég lesz yess.gif
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Beyla, Pöttömke
2013. január 06. 20:07 #105
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Stephie @ 2013.01.06. 19:49)
Hát persze beer.gif 
De a sok 12 éves színvonalú hozzászóló jóvoltából 4 literes üvegre szorulok rá rohog.gif

Én is jókat mulatok rajtuk.XD Én is voltam annyi idős, mint ők, és Isten bocsássa meg azt, amit mondani fogok, de ennyire ostoba és buta, mint ezek, soha sem voltam. Szörnyű egyébként, és erőteljesen bizonyítják az igazukat - demike így, demike úgy, pedig ugyanolyan ostoba, elkényeztetett liba, mint amilyen példának okáért szelína gomez és a mai divatsztárok többsége. Hihetetlen mértékeket tud ölteni a butaság, és az a legborzasztóbb az egészben, hogy ők azt hiszik mennyire, de mennyire okosak. Nekem jó kis nevető délután volt a szemeszter záró vizsgáim előtt, úgyhogy ide azzal a kólával! Prossit!
2 felhasználónak tetszik: Stephie, Pöttömke
2013. január 06. 20:10 #106
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Szerintem megint fel fog majd regisztrálni. Amúgy tényleg idegesítő lehet, hogy folyton pletykálkondak róla... -.-
2013. január 06. 20:16 #107
IAmJulcsi
IAmJulcsi
Pretty Liar ✔
 
Státusz#goodbyeglee
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.12.
Hozzászólás: 3543
Csatolások: 749
Azonosító: 165186
Offline offline
Látom még mindig osztják az észt... Szóval nem értem miért lenne unintelligens, buta?! Ismered vagy beszéltél már vele, hogy megtudd ezt mondani? Lehet neked nem számít igazi sztárnak, nekem igen, mert élőben is van hangja! Ha élőben, olyan hangja lenne, mint Selena-nak akkor meg érteném, de így nem. Másrészt miért csődtömeg?! Indokold meg légyszíves!
2013. január 06. 20:19 #108
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.01.06. 20:07)
Én is jókat mulatok rajtuk.XD Én is voltam annyi idős, mint ők, és Isten bocsássa meg azt, amit mondani fogok, de ennyire ostoba és buta, mint ezek, soha sem voltam. Szörnyű egyébként, és erőteljesen bizonyítják az igazukat - demike így, demike úgy, pedig ugyanolyan ostoba, elkényeztetett liba, mint amilyen példának okáért szelína gomez és a mai divatsztárok többsége. Hihetetlen mértékeket tud ölteni a butaság, és az a legborzasztóbb az egészben, hogy ők azt hiszik mennyire, de mennyire okosak. Nekem jó kis nevető délután volt a szemeszter záró vizsgáim előtt, úgyhogy ide azzal a kólával! Prossit!

beer.gif
Bevallom, én csak kicsivel mondhatom magam idősebbnek eme színvonalas kommentelőknél, de kb. 1 éve sosem írtam ilyen elvakultan és közönségesen... Nekem is vannak kedvenc sztárjaim, nekem sem esik jól, hogyha rosszakat írnak róluk, de én azért kicsit megfontolom miket írok egy nyílt fórumra rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Beyla, Pöttömke, Sugarbabes
2013. január 06. 20:21 #109
- törölt felhasználó -    
Ennyi legyen a legnagyobb baja. Szerintem egy hírességnek számolnia kell ezekkel a dolgokkal.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2013. január 06. 20:25 #110
- törölt felhasználó -    
Idézet (IAmJulcsi @ 2013.01.06. 20:16)
Látom még mindig osztják az észt... Szóval nem értem miért lenne unintelligens, buta?! Ismered vagy beszéltél már vele, hogy megtudd ezt mondani? Lehet neked nem számít igazi sztárnak, nekem igen, mert élőben is van hangja! Ha élőben, olyan hangja lenne, mint Selena-nak akkor meg érteném, de így nem. Másrészt miért csődtömeg?! Indokold meg légyszíves!

Akkor ennyi erővel te honnan tudod, hogy intelligens (vagy legalábbis nem unintelligens) vagy nem buta? rohog.gif
Reakcióiból, interjúkból simán le lehet szűrni egy ember értelmi szintjét, akár híres, akár nem pardon.gif
De lehet, hogy csak én, Beyla és Ophely vagyunk megáldva ezzel a tehetséggel _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Beyla, Pöttömke
2013. január 06. 20:27 #111
IAmJulcsi
IAmJulcsi
Pretty Liar ✔
 
Státusz#goodbyeglee
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.12.
Hozzászólás: 3543
Csatolások: 749
Azonosító: 165186
Offline offline
Ahogy mondod inerjúkból le lehet szűrni. Amíg az X Factorban mentorkodott ott is megmutatta, hogy mit tud egy "buta" mondata nem volt!
2013. január 06. 20:33 #112
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (IAmJulcsi @ 2013.01.06. 20:16)
Látom még mindig osztják az észt... Szóval nem értem miért lenne unintelligen, buta?! Ismered bagy beszéltél már vele, hogy megtudd ezt mondani? Lehet neked nem számít igazi sztárnak, nekem igen, mert élőben is van hangja! Ha élőben, olyan hangja lenne, mint Selena-nak akkor meg érteném, de így nem. Másrészt miért csődtömeg?! Indokold meg légyszíves!

Még utolsó reagálásként válaszolok a feltett kérdéseidre, de én ezek után azt hiszem befejeztem és visszatérek a regényem pötyörészéhez, mert kicsit uncsi délután óta mindezt leírni.

Miért lenne unintelligens és buta? Aki valóban el akar tűnni, az nem firkál ki ekkora marhaságokat. Ergó, vagy annyira sötét, vagy egyszerűen csak szegény párának feltűnési viszketettsége van. Nos, a buta jelzőt már régebb óta rá tudtam aggatni, ennyi. Ostoba - ha nem lenne az, akkor nem foglalkozna azzal a remek találmánnyal, amit tvitternek nevezünk (direkt sima v-vel, mielőtt megint belém köt valami öt elemis okostóni), sőt még azzal sem foglalkozna, hogy milyen pletykák keringenek róluk. Nekem sajnos számtalan nagy kedvencem van, akik elhatárolják magukat attól, hogy internet, így még üzenni sem tudok nekik. Viszont, ha belegondolunk, igazuk van. Minek foglalkozzanak a negatív dolgokkal? A világon mindenkit, sőt még téged is érhetnek negatív dolgok, csak a sztárokat jobban ki szokták vesézni, ennyi. Ha akkora felnőtt lenne, mint amekkorának képzeli magát, akkor úgy gondolom, hogy nem lenne tvitter fiókja, nem foglalkozna azzal a nyomorék Perez Hiltonnal és sz*rna az ég világon mindenre. Beszélni viszont nem beszéltem vele, de majd jelzem nektek, ha véletlenül összefutok vele a helyi Tescoban. 110.gif

Más... én nem a hangját firtattam. Demi egy kib*szott nagy tehetség, ezt elismerem, mert igen is tud valamit, ha a mikrofon mögé áll. De mégis mi a való életben? Egy hülye elkényeztetett liba, akinek ájfónja, ájpedje van és mindenki fényesre nyalja a kis popsiját. Ezért lett ebből a csajból, ami - egyszerűen elszállt a sikertől, nem áll két lábbal a Földön és azt hiszi, hogy körülötte forog a világ. Talán inkább dolgozzon, csináljon azt, amihez ért, ha már tanulni luxus neki is. Nem baj, hogy Európa országait nem tudja felsorolni, de az lényeges aztán, hogy ezredjére törölte azt a nyomorék tvitter fiókot.

Emberileg miért csődtömeg? Itt viszont abba is hagynám a hozzászólás írását: sztéj sztrong. Ez mindent elmond szerintem. Emberileg, jellemileg egy nagy nulla, hiába is van olyan hangja, hogy leénekel minden kis nyikhajt a színpadon. Régen bírtam a csajt, de mióta kijött a rehabról olyan stílusa és viselkedése van, hogy feláll a szőr a hátamon és irritál.

Idézet (IAmJulcsi @ 2013.01.06. 20:27)
Ahogy mondod inerjúkból le lehet szűrni. Amíg az X Factorban mentorkodott ott is megmutatta, hogy mit tud egy "buta" mondata nem volt!

Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy a sztároknak (főleg ezeknek a tini nyikhajoknak) előre megírják a szövegeiket, hogy mit mondhatnak és mit nem. A sztárok többsége a kamera előtt nem adja önmagát, és azt mondja el, amit a nézők, vagyis az olyan elvetemült rajongók, mint te, amit hallani akarnak. Túl naivak, túl gyermetegek vagytok. Nem tudtok még olvasni a sorok között. Na, most mondom azt, hogy éljetek még egy pár évet - éljetek meg boldog, szomorú pillanatokat, örömöket, csalódásokat, és akkor majd visszatérünk az ész osztásra.

Azt hiszem, én itt be is fejeztem. Este fél kilenc van. Holnap suli, menjetek aludni. Felesleges lenne ezredjére ugyanazt leírni, amit már többen előttem leírtak, sőt én is elvakerásztam nektek egy párszor. A pumpogásotokkal nem fogjátok meg váltani a világot. Talán töltsétek hasznosabb dologgal a szabadidőtöket (mondjuk olvassatok), és akkor talán néhányotokba szorulni is fog némi intelligencia, etikett és jó modor, mert, hogy a szüleitek erre nem tanítottak meg titeket, az is biztos.

Na, Isten áldjon benneteket!
1 felhasználónak tetszik: Stephie
2013. január 06. 20:39 #113
FashionLady
FashionLady
 
Státuszfashion fades, only style remains the same.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.11.
Hozzászólás: 1110
Csatolások: 3
Azonosító: 155125
Offline offline
Áááá, sikerült végigolvasni.xD Nem semmi, hamar összekapartátok a több-ezer szót egy délután alatt. Ehhez csak annyit, hogy grat és.. és elfogyott a popcorn-om.smileeee.gif)))
2013. január 06. 20:40 #114
LadyAlba88
LadyAlba88
 
Státusz"A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 1140
Csatolások: 200
Azonosító: 142600
Offline offline
Love1DForeva "Attól hogy az egész világ ismeri őket még nem jogosít fel bárkit is arra hogy lépten nyomon minden cselekedetét bírálja, hogy ne legyen egy perc nyugtuk se."

Ebben igazad van, egyetértek! De ez egy jelenség, ez ellen nincs mit tenni, igenis aki híres akar lenni annak ezzel számolnia kell! Minden sztár aki fent van twitteren kap néha "kellemetlen" megjegyzéseket. Na és? Sokuk mégis helyén tudja kezelni a dolgokat... Nem állnak le egyből hisztizni.
2013. január 06. 20:41 #115
IAmJulcsi
IAmJulcsi
Pretty Liar ✔
 
Státusz#goodbyeglee
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.12.
Hozzászólás: 3543
Csatolások: 749
Azonosító: 165186
Offline offline
Ez furcsa, hogy pont utána kezted ellenszenvesnek látni miután kijött a rehabról, mivel azelőtt "játszotta meg magát" azzal, hogy minden rendben és tökéletes élete van stb... Azért mert a depresszió és az anorexia és a hozzáhasonlók ellen harcol attól szerintem nem csődtömeg... Ha annyira meglett volna írva Britney nem mindig azt mondogatta volna, hogy "ez nagyon jó volt" sajnos vannak, olyan emberek akiket nagyon is érdekelnek a pletykák vagy, hogy mit gondolnak róluk Demi is közéjük tartozik ezért esett neki rosszul amit Perez írt. A szüleimet meg ne vedd a szádra! Én itt zártam le a témát. Fölösleges ezután bárkinek is oltania nem fogok rá válaszolni.
2013. január 06. 20:47 #116
- törölt felhasználó -    
Jessszus ,mi folyik itt?Egy ilyen ki hulye hírből,ekkora vita lett!Miört lenne emiatt buta és uninteligens?Mi van ,ha nem akarja használnia twitterét?Akkor nem jár fel.Ennyi.Inkább ,mint ,hogy vitába szálljon a pletyka terjesztőivel.És igaz,nem a Starity változott ,hanem a tagok.Mintha kényszert éreznének arra ,hogy belekössenek a másikba.Azt nem értem(persze mint mindig ostoba és buta vagyok)sokan írják,hogy nem reagálnak a kommentre és mit látok?A válasz ott is van.Vagy a "csak elmondom a véleményem" és "ez szabad fórum" hozzászólásokhoz és lám csak!Mégis mindig azt látom ,hogy mindenkibe beleköt.Vagy a "te csak buta 12 éves vagy" kommentel.Ha ők nem ítélkezhetnek és mondhatják el véleményüket válasz nélkül akkor néhányan miért várják ,hogy ők is hagyják őket békén?
Már régóta gondolkodom ,hogy letörlöm magam innen(és adok indokot is)és nem is fogom olvasni a híreket.És miért?Mert ezerrel megy itt az ítélkezés,a fiatalabbak kiröhögése és egymáson való röhögés.ÉS ettől a falnak megyek ,mert akárhányszor ,akármikor elolvasok egy cikket meglátom a szerintem rémes hozzászólásokat.Igen ,nem kéne olvasnom,tudom ,de mégis olvasom és mégis elszörnyedek azon ,hogy néhányan milyen hangnemban és hogyan beszélnek egymással.
2013. január 06. 20:57 #117
Demzy_Lovato
Demzy_Lovato
visszatérő vendég
 
Státusz#DEMI
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.09.
Hozzászólás: 129
Csatolások: 0
Azonosító: 179840
Offline offline
Remélem hamar visszajön heart.gif már hiányzik heart.gif
2013. január 06. 21:11 #118
marvellany
marvellany
time-traveller
 
StátuszLet the sky fall when it crumbles we will stand tall face it all together...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.28.
Hozzászólás: 1426
Csatolások: 133
Azonosító: 172167
Offline offline
Jó pár híresség ott hagyta a twittert, de nem sokkal utána vissza is jöttek.
1 felhasználónak tetszik: Sugarbabes
2013. január 06. 21:14 #119
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Megértem. Sajnos, a hírességeknek ezzel is számolnia kell..Nagyon sajnálom őket.
2013. január 06. 21:20 #120
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7118
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
ohmy.gif Még ilyent sem hallottam,hogy egy sztár csak így ott hagyja a Twittert...
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok