Starity

Szulejmán (Muhteşem Yüzyıl) 2010

70 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 18. 20:51 #181
- törölt felhasználó -    
Amúgy tényleg lecserélték Meryemet, a 102. török részben már más van. sad.gif
2013. június 19. 07:48 #182
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Annaaa1999 @ 2013.06.18. 20:51)
Amúgy tényleg lecserélték Meryemet, a 102. török részben már más van. sad.gif

Az új Hürremet először a 103. részben fogják mutatni! Akire te gondolsz, az nem az új színésznő, hanem csak egy nő, aki elvileg hasonlít Hürremre. A sztori szerint Hürrem ugyanis "titokban" elhagyta a palotát, a szultán pedig kétségbeesetten kutatja őt, többek között az erdőben is. Az ott sétáló asszonyra csak azt hiszi, hogy ő Hürrem, de nem ő az. (pedig simán lehetne, mert **ra hasonlít Meryemre amúgy smileeee.gif ) A 103. részben tér vissza Hürrem a férjéhez, Szulejmán legnagyobb boldogságára, de őt eddig még nem mutatták, csak messziről, illetve hátulról, sejtelmesen. A 103. rész egyébként a 3. szezon záróakkordja, a 104. résszel indul a 4. évad.
2013. június 19. 08:38 #183
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.06.19. 07:48)
Az új Hürremet először a 103. részben fogják mutatni! Akire te gondolsz, az nem az új színésznő, hanem csak egy nő, aki elvileg hasonlít Hürremre. A sztori szerint Hürrem ugyanis "titokban" elhagyta a palotát, a szultán pedig kétségbeesetten kutatja őt, többek között az erdőben is. Az ott sétáló asszonyra csak azt hiszi, hogy ő Hürrem, de nem ő az. (pedig simán lehetne, 
mert **ra hasonlít Meryemre amúgy smileeee.gif ) A 103. részben tér vissza Hürrem a férjéhez, Szulejmán legnagyobb boldogságára, de őt eddig még nem mutatták, csak messziről, illetve hátulról, sejtelmesen. A 103. rész egyébként a 3. szezon záróakkordja, a 104. résszel indul a 4. évad.


Az más, nem tudtam, hogy az nem ő. Pedig azt olvastam, hogy az már új színésznő a 102. rész előzetesében.
2013. június 19. 10:52 #184
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Íme az új Hürrem. A castingosok szép munkát végeztek, ha már úgyis új színésznő alakítja a karaktert, értelemszerűen idősebb nőt választottak a szerepre, hiszen Hürrem sem olyan fiatal már.
Kicsit komor ez a nőszemély, olyan megkeseredett feje van, de Hürrem is alapvetően ilyen volt, amikor nem nevető. smileeee.gif

Furcsa, de alapvetően jó választás így első pillantásra.
2013. június 19. 16:08 #185
Alexaa44
Alexaa44
visszatérő vendég
 
StátuszYou can't make everyone happy you're not a Nutella jar
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 336
Csatolások: 148
Azonosító: 200911
Offline offline
Az új Hürrem sad.gif( Nélküle nem lesz az igazi... cray.gif
Ez az egyik legrondább ember akit valaha láttam egy nagyon komor és kényszerképet vágó nő mér mosr utálom mert nem Meryem!!
1 felhasználónak tetszik: LadyHady
2013. június 19. 16:37 #186
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Alexaa44 @ 2013.06.19. 16:08)
Az új Hürrem sad.gif( Nélküle nem lesz az igazi... cray.gif 
Ez az egyik legrondább ember akit valaha láttam egy nagyon komor  és kényszerképet vágó nő mér mosr utálom mert nem Meryem!!

110.gif
2013. június 19. 21:47 #187
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Sziasztok, valaki megmondaná, hogy Szulejmán miért utálta meg Hürremet? smileeee.gif
(Osztálykiránduláson voltam, így sajnos kihagytam pár részt unsure.gif )
2013. június 19. 22:33 #188
bee101
bee101
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 194534
Offline offline
Ez a nő öreg+nem is szép... dry.gif
2013. június 20. 08:02 #189
adri001
adri001
 
Státuszzene kifejezi mindazt, ami szavakkal elmondhatatlan, mégsem maradhat kimondatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.31.
Hozzászólás: 797
Csatolások: 245
Azonosító: 192844
Offline offline
Mahidevrant utálom,Hürremet és Ibraimot szeretem biggrin.gif
2013. június 20. 08:06 #190
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Corby @ 2013.06.19. 21:47)
Sziasztok, valaki megmondaná, hogy Szulejmán miért utálta meg Hürremet? smileeee.gif
(Osztálykiránduláson voltam, így sajnos kihagytam pár részt unsure.gif )

Sadika megölte Aysét, mivel az este utána ment és látta, mikor titokban üzent Lajosnak. Ayse el akarta mondani Sümbülnek, de Viktória elvágta a torkát. Pont kapóra jött neki, hogy aznap Hürrem az egész hárem előtt összekapott Ayséval és indulatában azt vágta a fejéhez, hogy meg fogja ölni.
Mivel ez történt, és mivel az este folyamán Hürrem elzavarta a lakrészéből Gülnihalt és a másik dadát (= egyedül volt), rá terelődött a gyanú. Hát ezért.

Egyébként SPOILER Ibrahim ugye visszatér és érdekes módon Hürrem védelmére fog kelni. Viszont ahhoz, hogy Sadika lebukjon, még elég sokat, 6 (dupla)részt kell várni. Az még 6 hét...

Idézet (bee101 @ 2013.06.19. 22:33)
Ez a nő öreg+nem is szép... dry.gif

110.gif Komolyan, ahelyett, hogy annak örülnétek, hogy Meryem gyógyul és pihen, ahelyett egy ilyen hülyeségen akadtok fent. Ha igazán szeretnétek Meryem Uzerlit, akkor szorítanátok neki a mielőbbi felépüléshez és nem azon siránkoznátok, hogy a felépülése érdekében új színésznő kapta a szerepet. omg.gif
Mellesleg nagyon helyes, hogy idősebb nőt választottak, hiszen Hürrem is idősebb már és sokkal kevésbé megoldható lett volna Meryem esetében amúgy is az öregítés. Halit tényleg jóval idősebbnek néz ki a hatalmas szakállal, amit még be is őszítettek neki egy picit. Meryem meg kb. ugyanúgy néz ki a későbbi részekben, mint a sorozat indulásakor. Én is sajnálom, hogy kiszállt, de teljes mértékben megértem és remélem mielőbb meggyógyul. Az új színésznőnek pedig igazán lehetne adni esélyt, hiszen még csak nem is láttátok, hogyan alakít, csak láttatok róla összesen 2-3 fotót és ennyi. Mellesleg szerintem teljesen jó volt a casting, mert az új Hürrem tényleg úgy nagyon úgy néz ki, mintha Meryem hirtelen öregedett volna 20-30 évet.
Ami pedig azt illeti, hogy csúnya-e vagy sem, hát ez megint csak ízlések és pofonok kérdése, bár szerintem nagyon bunkó dolog elítélni valakit a külseje miatt. Szerintem nem ronda, inkább elegáns és kimért, igazi Hürremnek való külseje van. Az igazi Hürrem sem volt szép nő, csak mondom. Az agyával és a stílusával vette le a lábáról Szulejmánt...
3 felhasználónak tetszik: Corby, JadeB, Riley13
2013. június 20. 09:24 #191
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Van pár dolog amit nem értek. Az első, amit már az eleje óta furcsállok, hogy amikor az elején Hürreméket odavitték a törökökhöz, honnan tudtak egyből törökül ? Jó gondolom a valóságban nem így volt, de ez nekem akkor is egyből feltűnt, illetve Szádika is, honnan tudott egyből törökül? : D
Meg bárki megy hozzájuk innen onnan mindenki tud törökül, mondjuk gondolom ez csak a sorozatban van így..

A másik dolog meg, Ibrahim és a tesója ikrek ? : )

Egyébként mik ezek a komik könyörgöm ? Ha már valaki nem 20 év körüli nem lehet szép ???!! Dehogynem!!

Mellesleg nagyon jó volt a tegnapi rész : ) Szegény Hürremet mondjuk sajnáltam. Nigar meg mint minden részbe nagyon aranyos, nagyon tetszik, hogy mindig megvédi szinte Hürremet, kedves tőle.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. június 20. 11:41 #192
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (nicol bellox @ 2013.06.20. 09:24)
Van pár dolog amit nem értek. Az első, amit már az eleje óta furcsállok, hogy amikor az elején Hürreméket odavitték a törökökhöz, honnan tudtak egyből törökül ? Jó gondolom a valóságban nem így volt, de ez nekem akkor is egyből feltűnt, illetve Szádika is, honnan tudott egyből törökül? : D 
Meg bárki megy hozzájuk innen onnan mindenki tud törökül, mondjuk gondolom ez csak a sorozatban van így..
A másik dolog meg, Ibrahim és a tesója ikrek ? : ) 
Egyébként mik ezek a komik könyörgöm ? Ha már valaki nem 20 év körüli nem lehet szép ???!! Dehogynem!!
Mellesleg nagyon jó volt a tegnapi rész : ) Szegény Hürremet mondjuk sajnáltam. Nigar meg mint minden részbe nagyon aranyos, nagyon tetszik, hogy mindig megvédi szinte Hürremet, kedves tőle.

A nyelv: abban az időben beszéltek több nyelven is az emberek (lásd Ibrahim vagy Szulejmán), illetve a háremben tanították is a lányokat. A szerb nyelv tudtommal ismert volt, a környező nyelvek meg hasonlóak voltak - gondolom - és emiatt tudták megértetni magukat. Gondolom én. Sadikánál is szerintem a szerb a megfejtés.
Viszont ezzel kapcsolatban tényleg vannak kisebb-nagyobb ellentmondások, jogos, hogy nem teljesen világos. Erre a készítők nem fordítottak akkora hangsúlyt már - sajnos. smileeee.gif
Ezek szerint ikrek. Bár amikor még gyerekként mutatták őket, mintha az egyikük nagyobb lett volna... biggrin.gif Mondjuk azért nem olyan valószínűtlen ám, hogy két testvér között(akik nem ikrek) ekkora hasonlóság legyen. smileeee.gif
Egyetértek. Olyan rossz olvasni ennyi rosszmájú hozzászólást. sad.gif
Én is sajnáltam Hürremet, most alaposan rájár a rúd, de szerencsére kiderül az igazság. Igaz, arra még kell várni egy keveset...
1 felhasználónak tetszik: nicol bellox
2013. június 20. 13:41 #193
- törölt felhasználó -    
A jövőheti részben kiderül, hogy nem Hürrem ölte meg Ayse-t?
2013. június 20. 14:18 #194
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (Annaaa1999 @ 2013.06.20. 13:41)
A jövőheti részben kiderül, hogy nem Hürrem ölte meg Ayse-t?

Sajnos, még nem. unsure.gif
2013. június 20. 16:12 #195
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
A 103. rész vége számomra csalódás volt. Persze megértem, hogy a színésznő fel akar épülni és hasonlók de sajnos nekem sem tetszik az új Hürrem alakítója. Nincs meg az a karaktere mint a korábbinak...

Az itthoni rész jó volt. Picit bővebben okítson már ki valaki Ibrahim és Hatice szerelméről. hogy mi várható... már ha látta valaki smileeee.gif az a szál nagyon megfogott. Csak azóta eléggé csalódott vagyok a nagy szerelmükkel kapcsolatban. Meg mi történik Hatice miért esik össze 102. részben Szulejmán karjaiban?

Egyébként a sorozatot még mindig szeretem. Valahogy amúgy nem tudtam sajnálni HÜrremet tegnap. Mindenkinek van oka, hogy azt gondolja róla, hogy ő tette. És ő miatta alakult így...
2013. június 20. 16:14 #196
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Ennyi erővel a többi csajt is lehetne cserélni idősebbre... ha már ennyire az volt az indok hogy Meryem helyett egy idősebb nő kell... de ez csak egy saját vélemény.
2013. június 20. 16:54 #197
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2013.06.20. 16:14)
Ennyi erővel a többi csajt is lehetne cserélni idősebbre... ha már ennyire az volt az indok hogy Meryem helyett egy idősebb nő kell... de ez csak egy saját vélemény.


Na igen, Hatice külseje sem változott az évek alatt...
2013. június 20. 17:45 #198
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany @ 2013.06.20. 16:12)
A 103. rész vége számomra csalódás volt. Persze megértem, hogy a színésznő fel akar épülni és hasonlók de sajnos nekem sem tetszik az új Hürrem alakítója. Nincs meg az a karaktere mint a korábbinak... 
Az itthoni rész jó volt. Picit bővebben okítson már ki valaki Ibrahim és Hatice szerelméről. hogy mi várható... már ha látta valaki smileeee.gif az a szál nagyon megfogott. Csak azóta eléggé csalódott vagyok a nagy szerelmükkel kapcsolatban. Meg mi történik Hatice miért esik össze 102. részben Szulejmán karjaiban? 
Egyébként a sorozatot még mindig szeretem. Valahogy amúgy nem tudtam sajnálni HÜrremet tegnap. Mindenkinek van oka, hogy azt gondolja róla, hogy ő tette. És ő miatta alakult így...


Szulejmán felbontja Hatice eljegyzését Mehmet Cselebivel, és odaígéri húga kezét Ibrahimnak. Valide a szultán parancsára elkezdi szervezni Ibrahim és Hatice menyegzőjét majd a jövőhét utáni héten bejelentik az eljegyzést.

A 102. részben hal meg, Szulejmán karjaiban, csak azt nem tudom miért.. Annyit tudok, hogy az az üveg ami kiesik a kezéből, azt még Ibrahimtól kapta.
2 felhasználónak tetszik: LadyHady, Brittany
2013. június 20. 17:46 #199
- törölt felhasználó -    
Tudja valaki, hogy a valide hányadik részben hal meg?
2013. június 20. 18:10 #200
LadyHady
LadyHady
visszatérő vendég
 
StátuszFight For Your Dreams and Never Give Up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.12.
Hozzászólás: 306
Csatolások: 709
Azonosító: 160477
Offline offline
Megmondaná nekem valaki hogy ki ő?
70 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!