Starity

Szulejmán (Muhteşem Yüzyıl) 2010

70 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 20. 18:14 #201
- törölt felhasználó -    
Idézet (LadyHady @ 2013.06.20. 18:10)
Megmondaná nekem valaki hogy ki ő?

Mihrimah, Hürrem lánya. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: LadyHady
2013. június 20. 20:00 #202
LadyHady
LadyHady
visszatérő vendég
 
StátuszFight For Your Dreams and Never Give Up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.12.
Hozzászólás: 306
Csatolások: 709
Azonosító: 160477
Offline offline
Idézet (Annaaa1999 @ 2013.06.20. 18:14)
Mihrimah, Hürrem lánya. smileeee.gif

koszonom
2013. június 21. 07:33 #203
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Annaaa1999 @ 2013.06.20. 17:46)
Tudja valaki, hogy a valide hányadik részben hal meg?

62
2013. június 21. 07:45 #204
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2013.06.20. 16:12)
A 103. rész vége számomra csalódás volt. Persze megértem, hogy a színésznő fel akar épülni és hasonlók de sajnos nekem sem tetszik az új Hürrem alakítója. Nincs meg az a karaktere mint a korábbinak... 
Az itthoni rész jó volt. Picit bővebben okítson már ki valaki Ibrahim és Hatice szerelméről. hogy mi várható... már ha látta valaki smileeee.gif az a szál nagyon megfogott. Csak azóta eléggé csalódott vagyok a nagy szerelmükkel kapcsolatban. Meg mi történik Hatice miért esik össze 102. részben Szulejmán karjaiban? 
Egyébként a sorozatot még mindig szeretem. Valahogy amúgy nem tudtam sajnálni HÜrremet tegnap. Mindenkinek van oka, hogy azt gondolja róla, hogy ő tette. És ő miatta alakult így...

Idézet (Brittany @ 2013.06.20. 16:14)
Ennyi erővel a többi csajt is lehetne cserélni idősebbre... ha már ennyire az volt az indok hogy Meryem helyett egy idősebb nő kell... de ez csak egy saját vélemény.

Idézet (cintia0023 @ 2013.06.20. 16:54)
Na igen, Hatice külseje sem változott az évek alatt...

Láttad is a részt, vagy csak abból szűrted ezt le, hogy láttál pár fotót, esetleg videó formájában apró részletet? Szerintem ennyiből, sőt, még a 103. részből sem lehet egyértelműen megállapítani, milyen (lesz) az új Hürrem. Egyébként meg ez a sorozat nagyon menő odakint, nyilván nem egy tehetségtelen pancsert válogatnak be, az eddigi színvonal fenntartása nekik is érdekük.
SPOILER Amikor Ibrahim hazatér, Szulejmán mérges lesz ugyan, de megbocsájt neki, sőt, felbontja az eljegyzést Mehmed Çelebivel és Ibrahimnak adja a húga kezét. Akit el is vesz majd és Hatice szül neki gyerekeket is. Közben Ibrahim összegabalyodik Nigarral, aki szintén szül neki. Hatice elrejti a gyereket és azt mondatja Nigarnak, hogy halva született. Később Hürrem kideríti az igazságot, előkerül a gyerek is, Hürrem mindenről beszámol Ibrahimnak.
Ibrahimot egyébként többször is megérinti a kivégzés szele, mígnem egyszer tényleg lebukik és Hürrem közbenjárásával Szulejmán kivégezteti. Hatice ekkor megtagadja a bátyját és elhagyja a palotát. Mahidevránnal szövetkeznek Hürrem ellen, de nem sikerül. Hatice szerelme elvesztésének fájdalmától öngyilkos lesz, mint ahogy ez látható is a 102. részben... SPOILER VÉGE

Hürrem nyilván korábbi rossz tettei miatt egy kis büntetést valóban megérdemelt már, ilyen szinten az én lelkiismeretem is kicsit elégtételt vett, pláne, hogy tudom, hogy 6 rész múlva lebukik Sadika és az igazság is kiderül. Viszont gyilkossággal vádolni őt azért mégis igazságtalan volt, eddig még ő sem ment volna el, pláne ennyire szánalmasan egyértelmű módon. Ez már túl egyértelmű volt, pont ezért is gyanús.

Nekem Szulejmán tetszett nagyon szerdán. Olyan fejeket tud vágni, hogy elképesztő. _nevet.gif Például amikor Hatice végre bekönyörögte magát és ott esdekelt... Hát... Meg is jegyeztem, hogy Szulejmán most pont úgy fest, mint egy kiskakas a szemétdobja csúcsán. rohog.gif Halit tényleg hajlamos úgy viselkedni, mint egy dölyfös kiskakas, de ez olyan aranyos... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Corby
2013. június 21. 09:57 #205
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Fúú én még most olvasom,hogy mik történtek a 102-103. részben.
Szerintem nagyon jól megoldották az új 'Hürrem' érkezését. Féltem,hogy valami logikátlan baromságot találnak ki,hogy miért lett másabb,de ez egy nagyon jó megoldás. A színésznőt is nagyon jól választották,még hasonlóság is van köztük,de még nem fogok,és nem is akarok még véleményt alkotni. Majd meglátjuk. Bár,azért sokaknak a kiakadását is meg lehet érteni,nem jó dolog,ha az egyik kedvencedet kiírják,kicserélik. De! Örüljünk,hogy Meryem gyógyul és a készítők is megoldották a problémát.thumbsup.gif

Egyébként nekem az jutott eszembe,hogy ha majd azok a részek következnek az RTL-en amiben az öregebb Hürrem van,akkor is az lesz a magyar hangja?? Bár hülyeség lenne azt is lecserélni,de valahogy ehhez az idősebb nőhöz nem illik a mostani...Vagy csak én gondolom így???
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. június 21. 10:15 #206
- törölt felhasználó -    
De Magyarországon nem csak 2 évadot vetítenek?
2013. június 21. 10:26 #207
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (JadeB @ 2013.06.21. 09:57)
Egyébként nekem az jutott eszembe,hogy ha majd azok a részek következnek az RTL-en amiben az öregebb Hürrem van,akkor is az lesz a magyar hangja?? Bár hülyeség lenne azt is lecserélni,de valahogy ehhez az idősebb nőhöz nem illik a mostani...Vagy csak én gondolom így???

Biztosan új lesz a hangja. A karakterhez kell illenie a hangnak mindenképpen.

Idézet (Annaaa1999 @ 2013.06.21. 10:15)
De Magyarországon nem csak 2 évadot vetítenek?

Tudtommal ennyit biztosan megvásároltak, de ez nem jelenti azt, hogy nem szerzik meg a 3. és a 4. évadot is. Úgy tűnik, nálunk is elég népszerű a sorozat, van iránta érdeklődés. Ennek fejében esélyes, hogy a teljes sorozatot leadják. Persze lehet, hogy az RTL valamelyik testvércsatornája fogja befejezni, de egyelőre még nagyon messze vagyunk nem csak a 3., de még a 2. évadtól is. biggrin.gif
2013. június 21. 21:34 #208
- törölt felhasználó -    
Azt olvastam Meryem terhes. Vajon igaz? biggrin.gif
2013. június 22. 09:40 #209
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (Annaaa1999 @ 2013.06.21. 21:34)
Azt olvastam Meryem terhes. Vajon igaz? biggrin.gif


Szerintem csak egy pletyka...Bár ki tudja,ez is állhat a dolog mögött. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. június 22. 10:00 #210
- törölt felhasználó -    
Idézet (JadeB @ 2013.06.22. 09:40)
Szerintem csak egy pletyka...Bár ki tudja,ez is állhat a dolog mögött. pardon.gif

Ha igaz, az lenne a legjobb hír. smileeee.gif
2013. június 22. 13:38 #211
Rasi97
Rasi97
visszatérő vendég
 
StátuszA barátok megosztják egymással a titkaikat. Ez tartja őket közel egymáshoz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 426
Csatolások: 83
Azonosító: 138488
Offline offline
Imádom ezt a sorozatot, mindenki nagyon ó benne, főleg a szultán, Hürrem, Mahiedvran és a valide. Nagyon sajnálom más fogja alakítani Hürremet. Lehet akármilyen jó az új színésznő, de én Meryemet szoktam meg sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Byee
2013. június 23. 17:07 #212
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Annaaa1999 @ 2013.06.21. 21:34)
Azt olvastam Meryem terhes. Vajon igaz? biggrin.gif

Én sem hinném, hogy igaz lenne, de ha mégsem kacsa, akkor sok boldogságot neki. Véleményem szerint Meryem maga jelentené be a hírt saját oldalán, de egyelőre május 31 óta semmi hír nincs róla ilyen szempontból. Mindenesetre ha pszichésen ennyire kivan, nem hinném, hogy most olyan jó ötlet lenne egy kisbaba. Még a végén szülés utáni depresszióba is beleesik, az pedig nem jó dolog. sad.gif Persze lehet, hogy pont a kicsi jövetele állítaná talpra, nem tudhatjuk.

Egyébként nagyon tetszik az új avatárod, nagyon cuki. biggrin.gif
2013. június 23. 17:12 #213
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1040
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Imádom ezt a sorozatot,most már nem dupla,hanem tripla epizódokat kérünk! biggrin.gif Meryem azóta is a kedvenc színésznőm,nagyon sajnálom,hogy már nem ő játssza Hürrem szerepét,Vahide valahogy sehogy sem akalmas erre a szerepre.
2013. június 23. 17:48 #214
Rasi97
Rasi97
visszatérő vendég
 
StátuszA barátok megosztják egymással a titkaikat. Ez tartja őket közel egymáshoz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 426
Csatolások: 83
Azonosító: 138488
Offline offline
Idézet (Annaaa1999 @ 2013.06.21. 21:34)
Azt olvastam Meryem terhes. Vajon igaz? biggrin.gif


Szerintem se igaz, hogy terhes, de lehet, hogy az jót tenne neki. Remélem minél hamarabb felépül.

Am tényleg cuki az avatarod thumbsup.gif
2013. június 23. 19:42 #215
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.06.21. 07:45)
Láttad is a részt, vagy csak abból szűrted ezt le, hogy láttál pár fotót, esetleg videó formájában apró részletet? Szerintem ennyiből, sőt, még a 103. részből sem lehet egyértelműen megállapítani, milyen (lesz) az új Hürrem. Egyébként meg ez a sorozat nagyon menő odakint, nyilván nem egy tehetségtelen pancsert válogatnak be, az eddigi színvonal fenntartása nekik is érdekük.
SPOILER Amikor Ibrahim hazatér, Szulejmán mérges lesz ugyan, de megbocsájt neki, sőt, felbontja az eljegyzést Mehmed Çelebivel és Ibrahimnak adja a húga kezét. Akit el is vesz majd és Hatice szül neki gyerekeket is. Közben Ibrahim összegabalyodik Nigarral, aki szintén szül neki. Hatice elrejti a gyereket és azt mondatja Nigarnak, hogy halva született. Később Hürrem kideríti az igazságot, előkerül a gyerek is, Hürrem mindenről beszámol Ibrahimnak.
Ibrahimot egyébként többször is megérinti a kivégzés szele, mígnem egyszer tényleg lebukik és Hürrem közbenjárásával Szulejmán kivégezteti. Hatice ekkor megtagadja a bátyját és elhagyja a palotát. Mahidevránnal szövetkeznek Hürrem ellen, de nem sikerül. Hatice szerelme elvesztésének fájdalmától öngyilkos lesz, mint ahogy ez látható is a 102. részben... SPOILER VÉGE
Hürrem nyilván korábbi rossz tettei miatt egy kis büntetést valóban megérdemelt már, ilyen szinten az én lelkiismeretem is kicsit elégtételt vett, pláne, hogy tudom, hogy 6 rész múlva lebukik Sadika és az igazság is kiderül. Viszont gyilkossággal vádolni őt azért mégis igazságtalan volt, eddig még ő sem ment volna el, pláne ennyire szánalmasan egyértelmű módon. Ez már túl egyértelmű volt, pont ezért is gyanús.
Nekem Szulejmán tetszett nagyon szerdán. Olyan fejeket tud vágni, hogy elképesztő. _nevet.gif Például amikor Hatice végre bekönyörögte magát és ott esdekelt... Hát... Meg is jegyeztem, hogy Szulejmán most pont úgy fest, mint egy kiskakas a szemétdobja csúcsán. rohog.gif Halit tényleg hajlamos úgy viselkedni, mint egy dölyfös kiskakas, de ez olyan aranyos... biggrin.gif


Köszönöm. Így már tiszta. Hát végigpörgettem a részt, nem tudok törökül sajnos így csak az utolsó jelenet alapján állapítottam meg, hogy egyenlőre nem nyerte el a tetszésemet. Lehet persze, hogy ez majd a jövőben változik... még nem tudom. Reméljük egyszer eljut a magyar adó is idáig. Vagy megtanulok törökül smileeee.gif jó motivációt ad.

Szóval SPOILER - ez akkora csalódás nekem. Mármint a nagy szerelem, aztán megcsalja... pfff. Szegény Hatichenek nem jön ez össze úgy látom. Mármint az igaz szerelem. De még azután is kitart Ibrahim mellett hogy az megcsalta és összefeküdt Nigarral? Azért lesz öngyilkos mert megölték Ibrahimot? Ez a szál amúgy tetszik.

Sadikát már várom hogy lebukjon. Idegesít ez a nő amúgy. Szulejmán arckifejezésével kapcsolaítban viszont teljesen egyetértek. Nagyon jó színész és nagyon jól alakít. Így dupla részekkel amúgy idehaza is jóval nézhetőbb a sorozat. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. június 24. 07:45 #216
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2013.06.23. 19:42)
Szóval SPOILER De még azután is kitart Ibrahim mellett hogy az megcsalta és összefeküdt Nigarral? Azért lesz öngyilkos mert megölték Ibrahimot? Ez a szál amúgy tetszik.

Bizony, ki. Kiborul rendesen, de olyan szerelmes, mint a vakablak. biggrin.gif
És igen, végső elkeseredésében azt teszi, amit. Úgy érezte, mindenki ellene van, elárulták, nincs már senkije, aki figyelembe venné őt is, mint érző, emberi lényt...

Egyébként Hatice is fog szemétkedni rendesen, eddig a jó kislányt játszotta, de van ám neki másik oldala is... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Riley13
2013. június 24. 18:19 #217
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Kérlek szépen segítsetek! smileeee.gif
Keresem azt a dalt, amit Hürrem is énekelt a kisfiának a 15-ös részben ( magyar részfelosztás szerint) és ha jól emlékszem akkor is ment ez a zene amikor Mehmedet szülte. biggrin.gif
2013. június 24. 19:53 #218
- törölt felhasználó -    
Idézet (Average Girl @ 2013.06.24. 18:19)
Kérlek szépen segítsetek! smileeee.gif 
Keresem azt a dalt, amit Hürrem is énekelt a kisfiának a 15-ös részben ( magyar részfelosztás szerint) és ha jól emlékszem akkor is ment ez a zene amikor Mehmedet szülte. biggrin.gif

Linkelt szöveg Erre gondolsz?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. június 25. 07:33 #219
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Average Girl @ 2013.06.24. 18:19)
Kérlek szépen segítsetek! smileeee.gif 
Keresem azt a dalt, amit Hürrem is énekelt a kisfiának a 15-ös részben ( magyar részfelosztás szerint) és ha jól emlékszem akkor is ment ez a zene amikor Mehmedet szülte. biggrin.gif

Ezt már többen kérdezték, több témában is, de Anna már belinkelte újra, úgyhogy én már nem teszem meg. smileeee.gif
2013. június 25. 11:48 #220
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (Annaaa1999 @ 2013.06.24. 19:53)
Linkelt szöveg Erre gondolsz?


Igen erre gondoltam, de tegnap egy kis idő múlva már meg is találtam..biggrin.gif De azért köszönöm szépen meghajolo.gif
70 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!