Starity

Kérdéses a Mötley Crüe jövője

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 07. 09:55 #1
- törölt felhasználó -    
Vince Neil rég hallatott magáról, de most pár mondatos interjút adott a Music News Nashville-nek.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. február 07. 10:14 #2
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Az albumnak sokkal jobban örülnék, mint a turnénak...
2013. február 07. 10:28 #3
- törölt felhasználó -    
Arról nem is beszélve hogy Mick Mars egy ritka betegségben szenved ami sajnos halálos.Így az is kérdéses hogy helyette ki lesz ha ő már nem lesz...
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. február 07. 15:18 #4
Benita
Benita
 
StátuszBe Happy :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.21.
Hozzászólás: 545
Csatolások: 0
Azonosító: 186373
Offline offline
Azt se tom kiez ..... na mind 1 :'D
2013. február 07. 16:48 #5
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Nem hallottam még róluk!
2013. február 07. 16:52 #6
- törölt felhasználó -    
Benita, gratulálok, Szelena Gomezen kívül más is létezik a világon. Ahelyett, hogy gagyit és tucatot hallgatnál, inkább ismernéd meg az igazi zenét. Egyébként nem ki, hanem kiK, mivel a Mötley Crüe-ről van szó, ami egy BANDA, és nem egy noname emokból álló két hónapos együttes.
Először azt hittem, fel akarnak oszlani, vagy hogy is mondjam... ohmy.gif Nagyon nem akarnám, imádom őket. Egyébként pedig én is százszor jobban örülnék egy albumnak, de hát ők tudják...
2 felhasználónak tetszik: Darkness, MadHatter
2013. február 07. 17:30 #7
ercsi2000
ercsi2000
|Undead Army|
 
Státusz"Rain rain won't go away. Cloud on my head every single day"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.29.
Hozzászólás: 1741
Csatolások: 50
Azonosító: 135409
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.02.07. 16:52)
Benita, gratulálok, Szelena Gomezen kívül más is létezik a világon. Ahelyett, hogy gagyit és tucatot hallgatnál, inkább ismernéd meg az igazi zenét. Egyébként nem ki, hanem kiK, mivel a Mötley Crüe-ről van szó, ami egy BANDA, és nem egy noname emokból álló két hónapos együttes.
Először azt hittem, fel akarnak oszlani, vagy hogy is mondjam... ohmy.gif Nagyon nem akarnám, imádom őket. Egyébként pedig én is százszor jobban örülnék egy albumnak, de hát ők tudják...

abban egyetértek, hogy nem a 'tucatot' kéne hallgatnia... de az "ismernéd meg az igazi zenét", meg "nem tudod, mi a jó (zene)" mondatoktól már a falra mászok.. ki vagy te, vagy akár az egyik barátnőd, vagy az enyém, vagy bárki másé, hogy megmond, mi a legjobb zene..? csak nekem tűnt fel, hogy mindenkinek más ízlése van? annyira unalmas, hogy az emberek lehordanak másokat csak azért,mert nem azt szeretik, amit ők... mad.gif
2013. február 07. 18:18 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (ercsi2000 @ 2013.02.07. 17:30)
abban egyetértek, hogy nem a 'tucatot' kéne hallgatnia... de az "ismernéd meg az igazi zenét", meg "nem tudod, mi a jó (zene)" mondatoktól már a falra mászok.. ki vagy te, vagy akár az egyik barátnőd, vagy az enyém, vagy bárki másé, hogy megmond, mi a legjobb zene..? csak nekem tűnt fel, hogy mindenkinek más ízlése van? annyira unalmas, hogy az emberek lehordanak másokat csak azért,mert nem azt szeretik, amit ők...  mad.gif

Én, lehordtam őt. Hol láttál te ilyet?
Én meg attól tudok falra mászni, hogy amikor kijelentem, hogy én ilyen-meg olyan zenét hallgatok, egyből rávágják, hogy a rock LEJÁRT LEMEZ és az üvöltős rock sz*r (megjegyzem, olyan nem létezik, az metal.) Nem is tudod elképzelni, hányan vetnek meg nap mint nap a zenei ízlésem miatt és néznek le, mert nem vagyok vevő a gagyira és minden olyanra, amit már-már erőszakkal akarnak rám kényszeríteni. És az is dühít, amikor odaírja valaki, hogy nem tudom ez ki, stb, és könnyűszerrel elítélik az ilyen embereket valami üvöltős sz*rság idióta énekesének.
Nem nézek le senkit a zenei ízlése miatt, mert nem akarok olyan lenni, mint amilyenek az egy pillantásból ítélő emberek. Csak az zavar, hogy egy igazi tehetséget lenéznek mert nem Selena Gomez vagy éppen valamelyik felkapott celeb.
2 felhasználónak tetszik: Darkness, MadHatter
2013. február 07. 18:53 #9
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
meghajolo.gif
Erről én is tudnék mesélni...nagy baj van a 'mi társadalmunkkal'.
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.02.07. 18:18)
Én, lehordtam őt. Hol láttál te ilyet?
Én meg attól tudok falra mászni, hogy amikor kijelentem, hogy én ilyen-meg olyan zenét hallgatok, egyből rávágják, hogy a rock LEJÁRT LEMEZ és az üvöltős rock sz*r (megjegyzem, olyan nem létezik, az metal.) Nem is tudod elképzelni, hányan vetnek meg nap mint nap a zenei ízlésem miatt és néznek le, mert nem vagyok vevő a gagyira és minden olyanra, amit már-már erőszakkal akarnak rám kényszeríteni. És az is dühít, amikor odaírja valaki, hogy nem tudom ez ki, stb, és könnyűszerrel elítélik az ilyen embereket valami üvöltős sz*rság idióta énekesének. 
Nem nézek le senkit a zenei ízlése miatt, mert nem akarok olyan lenni, mint amilyenek az egy pillantásból ítélő emberek. Csak az zavar, hogy egy igazi tehetséget lenéznek mert nem Selena Gomez vagy éppen valamelyik felkapott celeb.
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. február 07. 22:14 #10
Feilla
Feilla
KoЯniac.
 
Státusz'The places i have ran to all my life have disappeared and i owe this to you.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 1942
Csatolások: 0
Azonosító: 176625
Offline offline
Pedig menyire örülnék egy albumnak... : /
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. február 08. 00:32 #11
- törölt felhasználó -    
engem ez a "nem is tudom ki ez" megjegyzés csak azért zavar, mert ha én nem tudom, hogy kiről van szó, nemhogy nem kommentelek, de még a cikket sem olvasom el...... na mindegy...
ami a lényeg, hogy személy szerint azért örülnék jobban egy albumnak, mert a turnéra nekünk nem sok esélyünk van. ide biztos nem jönnek, utánuk utazni egy vagyon... a lemezt legalább meg tudnánk venni. bár amilyen régen volt bármi friss tőlük, ez a 3-4 dal is nagyon várós smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. február 08. 12:01 #12
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (B.Sziszkó @ 2013.02.08. 00:32)
engem ez a "nem is tudom ki ez" megjegyzés csak azért zavar, mert ha én nem tudom, hogy kiről van szó, nemhogy nem kommentelek, de még a cikket sem olvasom el.. na mindegy...
ami a lényeg, hogy személy szerint azért örülnék jobban egy albumnak, mert a turnéra nekünk nem sok esélyünk van. ide biztos nem jönnek, utánuk utazni egy vagyon... a lemezt legalább meg tudnánk venni. bár amilyen régen volt bármi friss tőlük, ez a 3-4 dal is nagyon várós smileeee.gif


Nyugi, a Mötley Crüe még újabb 30 év múlva is ismert lesz, míg az ilyen szelenaféle műzenét játszó diznihullócsillagokra már senki nem fog emlékezni pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. február 08. 12:48 #13
- törölt felhasználó -    
Nos.Maradjunk annyiba,n hogy több zenei ízlés létezik.Több zenei stílus és irányzat. Az hogy kinek mi a jó azt mindenki maga döntse el.De ha én nem fikázom Selenát illetve nem kommentelek oda ahol semmi keresni valóm nincs mert nem érdekel vagy mert mivel nem követem nyomon a napi hírfolyamot foggalmam sincs ki kicsoda, nem pofázok, és kommentelek olyanokat amik esetleg bántóak lehetnek azok számára akik viszont nagyon is tudják ki az vagy mi az. Mert én is tudmám mondanni azt hogy ezek a "zenészeknek" kikáltott csitrik a saját lábukon képtelenek lennének megállni,ha nem lenne mögöttük egy több száz fős "alakulat" akik minden óhaját lesik..csak azért mert XYZ új tinicsillag éppen jól mutat a képernyőkön, és el lehet velük adni több millió példányszámú lezet.Ezek a kis csitri ostoba tinik azt hiszik mekkora sztárok...pedig nem ők áldozatok.Kiemelik őket a sűrüből, kicsit kipofozzák őket,lenyúznak róluk annyi bőrt amennyit csak tudnak, kifacsarják őket, aztán ha már csökken a figyelem az érdeklődés és a bevétel,eldobják mint egy használt zoknit.Csak ők ezt még nem tudják.Vagy lehet tudják, hogy van ilyen de az egójuk nem engedi, hogy elhiggyék.Ezzel szemben egy olyan igen csak jelentős zenei múlttal rendelkező"Glam Rock" banda mint a Motley Crue szabad fordításban: (szedett vetett banda) aki eggyenkét a nulláról indultak,saját hangszerrel...bérelt garázsban gyakoroltak,majd bérelt stúdiókban vették fel az első reklám zenéjüket, amivel el tudták adni magukat.Klubról klubra járva népszerüsítették magukat míg valaki felfigyelt a bennük rejlő lehetőségekre és menedzselni nem kezdte őket.És a Motley 1981 beni megalakulása óta rengeteg koncert turnén van túl akik több mint 80 millió albumot adtak el világszerte,25 ebból usa.Az első albumukat is önerőböl sponzorálták stúdió bérlés ,felvétel, stb...Az első albumuk a To Fast For Love 20.000példányban adták el..Kíváncsi leszek arra, hogy Selena,Lady G,vagy a többi tucatember a zenei iparban hol lesz vagy több mint 30 év után...hogy nem a zenei iparban az biztos.Úgy, hogy kedves hozzászólók. Tudjuk már értékelni a zenei élet nagyjait és itt a "NAGYJAIN" van a hangsúly nem pedig a pár lemezes tiniken,és óvatosan kommenteljünk olyan helyekre ahol egyébként nem sok keresni valótok van mivel nem tudok semmit az adott témáról.Vagy ha már mindenféleképpen kommentelni akartok az arányaitok miatt,akkor legalább vegyétek a fáradságot és nézzetek utána az adott témának. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. február 08. 13:04 #14
- törölt felhasználó -    
szerintem felesleges az ilyesmiről vitázni. nem szereti, nem ismeri stb. akkor úgysem fog utána nézni / hallgatni.
az meg, hogy egyeseknek az a hobbija, hogy beírja különböző cikkekhez, hogy "nem ismeri", "nem érdekli", "sz**ik rá" az meg nem minket minősít, hanem őt.

Nikki ma írta facebook-on, hogy jól haladnak a Mötley-s dolgok, most áttér a Sixx: A.M.-re biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
egyébként meg BOLDOG SZÜLINAPOT VINCE!!! blush.gif beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. február 08. 13:11 #15
- törölt felhasználó -    
Ja H.Bd. Vince! ;-)
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. február 08. 13:21 #16
- törölt felhasználó -    
http://www.myspace.com/nikkisixx/radio
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. február 08. 15:22 #17
- törölt felhasználó -    
Szerintem jöjjön egy album, aztán egy turné! biggrin.gif Tudom, sokat akarok... Bár nem tudom, Mick mennyire bírná még a turnézást. De ha a Mötley-vel most nem is lesz semmi, a Sixx:A.M. azért csinálhatna egy turnét. Én ott lennék, az tuti smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. február 08. 16:23 #18
- törölt felhasználó -    
Pedig szívesen meghallgatnám az albumot.
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. február 08. 21:03 #19
ercsi2000
ercsi2000
|Undead Army|
 
Státusz"Rain rain won't go away. Cloud on my head every single day"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.29.
Hozzászólás: 1741
Csatolások: 50
Azonosító: 135409
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.02.07. 18:18)
Én, lehordtam őt. Hol láttál te ilyet?
Én meg attól tudok falra mászni, hogy amikor kijelentem, hogy én ilyen-meg olyan zenét hallgatok, egyből rávágják, hogy a rock LEJÁRT LEMEZ és az üvöltős rock sz*r (megjegyzem, olyan nem létezik, az metal.) Nem is tudod elképzelni, hányan vetnek meg nap mint nap a zenei ízlésem miatt és néznek le, mert nem vagyok vevő a gagyira és minden olyanra, amit már-már erőszakkal akarnak rám kényszeríteni. És az is dühít, amikor odaírja valaki, hogy nem tudom ez ki, stb, és könnyűszerrel elítélik az ilyen embereket valami üvöltős sz*rság idióta énekesének. 
Nem nézek le senkit a zenei ízlése miatt, mert nem akarok olyan lenni, mint amilyenek az egy pillantásból ítélő emberek. Csak az zavar, hogy egy igazi tehetséget lenéznek mert nem Selena Gomez vagy éppen valamelyik felkapott celeb.

én is ebben a helyzetben vagyok, csak nem a rockal..
üvöltős rock? rohog.gif ezen most röhögtem egy jót.. ki használ ilyen szót? az ilyen embereket én is unom.. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. február 08. 21:06 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (ercsi2000 @ 2013.02.08. 21:03)
én is ebben a helyzetben vagyok, csak nem a rockal..
üvöltős rock?  rohog.gif ezen most röhögtem egy jót.. ki használ ilyen szót? az ilyen embereket én is unom..  laugh.gif

Sajnos elég sokan használják ezt a kifejezést. A metalt pl. a hard rock-al elég szégyenletes összetéveszteni, mert a kettőnek nem sok köze van egymáshoz. Persze, aki nem ért hozzá és nem azt hallgatja, nem értheti, de akkor meg ne szólaljon meg.
Én nap mint nap megkapom hogy utálom az üvöltős rockot... hidd el, elég gáz.
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok