Starity

Tobias Moretti kiszőkült, és részt vett a Dakaron

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 25. 18:11 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Egy filmes stáb kísérte végig kalandos útján Tobias Morettit és testvérét, Gregor Bloébet, akik ezen a télen részt vettek a Párizs–Dakar-ralin. A ServusTV-n február 25-én este, 20.15 perctől láthatják a nézők a túrából készült dokumentumsorozat első epizódját, melyet további négy követ majd.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. február 25. 18:29 #2
Tilla
Tilla
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 134833
Offline offline
Nagyon jó, hogy feltetted ezt a cikket! Néhány oldalon én is láttam ezt a kalandját a testvérpárnak, de sok mindent nem értettem. A műsort sajna nem tudom megnézni, ezért valaki leírhatná, mi volt a különleges cél, és miért változtatta meg az életüket ez kaland.
És miafenének szőkült ki Moretti?! Szerintem hülyén néz ki, ennél még az őszes haj is jobban áll neki.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. február 25. 18:42 #3
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Tilla @ 2013.02.25. 18:29)
A műsort sajna nem tudom megnézni, ezért valaki leírhatná, mi volt a különleges cél, és miért változtatta meg az életüket ez kaland.
És miafenének szőkült ki Moretti?! Szerintem hülyén néz ki, ennél még az őszes haj is jobban áll neki.

A cél nyilván maga a rali célja volt az afrikai Dakarban. biggrin.gif És azért volt ennyire különleges, mert Párizstól Dakarig motorozni kellett veszélyes terepen is. Egy szóval nagy kaland. smileeee.gif És mivel Tobias (és gondolom a testvére is) szereti a motorsportot, egy ilyen nagy volumenű versenyben részt venni nem piskóta. Nem csak maga az élmény, a látvány, a "világot látás", hanem nyilván belül is egyfajta változást okoz: tulajdonképpen az egészségükkel, életükkel játszottak és mivel egymásra voltak utalva, jobban tudnak értékelni dolgokat és egymást is. Legalábbis én, mint kívülálló, így gondolom... smileeee.gif
A szőkeséget pedig én sem értem. Szerintem is borzalmas. Utánakeresgéltem, de nem találtam semmi erre utaló hírt. Remélem csak egy filmes/színházi szerep kedvéért és nem azért, mert ezt komolyan is gondolta. 110.gif
2013. február 25. 19:02 #4
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Jó lett a cikk!!!!
2013. február 25. 19:06 #5
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Bérces Dániel @ 2013.02.25. 19:02)
Jó lett a cikk!!

Akkor elég, ha tetszikeled, nem kell ide is leírni feleslegesen, abból érteni fogom... (amúgy köszi)
2013. február 25. 19:08 #6
Kelly
Kelly
musical&series™
 
Státusz"Ha hiszünk valamiben, bármi lehetséges."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 2095
Csatolások: 151
Azonosító: 130294
Offline offline
Olyan jó Tobiasról is néhanapján híreket olvasni heart.gif A dokumentumsorozatot pedig valahogy mindenképp megnézem biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. február 25. 19:39 #7
Tilla
Tilla
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 134833
Offline offline
:-) Lehet, hogy csak én találtam furcsának a "különleges cél" kifejezést, mivel az ugrott be, hogy minden verseny végén ott van egy cél, általábancélszalag, vagy célvonal, de akkor itt valami különleges dolog(faragott kapu, hímzett szalag, stb...) lehet. :-D
Az pedig talán átlagemberekre igaz inkább, hogy egy ilyen kaland megváltoztatja az életüket. Két ismert színész - az egyik világsztár - életétben ez lehet nagy kaland, de nem tudom elképzelni, mitől lesz más az életük alapjában.? Többet nem filmeznek? Ott hagyják a színészi pályát?
2013. február 25. 19:53 #8
- törölt felhasználó -    
Végre egy cikk Tobias-ról is! Elég furcsa így szőke hajjal, szerintem nem áll neki jól! Kíváncsi vagyok, milyen lett ez a dokumentumsorozat, jó lenne ha nálunk is leadnák valamelyik csatornán!
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. február 26. 06:29 #9
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Tilla @ 2013.02.25. 19:39)
Az pedig talán átlagemberekre igaz inkább, hogy egy ilyen kaland megváltoztatja az életüket. Két ismert színész - az egyik világsztár - életétben ez lehet nagy kaland, de nem tudom elképzelni, mitől lesz más az életük alapjában.? Többet nem filmeznek? Ott hagyják a színészi pályát?

Azért egy ilyen sivatagi megmérettetésben még Tobias is átlagembernek számít... Nyilván részt venni egy ilyen versenyen nem olcsó mulatság, ilyen szempontból persze, kivételezettebb helyzetben van, hiszen anyagilag megengedheti magának, de ezt leszámítva azért - véleményem szerint - megcsinálni egy ilyen túrát nagy bátorságra vall. Én például semmi pénzért nem vágnék neki. pardon.gif
Az élmény változtathatta meg az életüket. Még felelősségteljesebben gondolkoznak, jobban értékelnek kis dolgokat, stb. rolleyes.gif (az én értelmezésemben legalábbis)

Idézet (Carmita @ 2013.02.25. 19:53)
Kíváncsi vagyok, milyen lett ez a dokumentumsorozat, jó lenne ha nálunk is leadnák valamelyik csatornán!

Youtube-ra vagy valamilyen német torrentre talán felkerül...
Nálunk biztosan nem adják le, mert itt Tobias nem akkora sztár, mint a sok magyar celeb, aki kimegy bohóckodni... dry.gif
2013. február 26. 18:45 #10
Tilla
Tilla
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 134833
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.02.26. 06:29)
Azért egy ilyen sivatagi megmérettetésben még Tobias is átlagembernek számít... Nyilván részt venni egy ilyen versenyen nem olcsó mulatság, ilyen szempontból persze, kivételezettebb helyzetben van, hiszen anyagilag megengedheti magának, de ezt leszámítva azért - véleményem szerint - megcsinálni egy ilyen túrát nagy bátorságra vall. Én például semmi pénzért nem vágnék neki. pardon.gif
Az élmény változtathatta meg az életüket. Még felelősségteljesebben gondolkoznak, jobban értékelnek kis dolgokat, stb. rolleyes.gif (az én értelmezésemben legalábbis)
Youtube-ra vagy valamilyen német torrentre talán felkerül...
Nálunk biztosan nem adják le, mert itt Tobias nem akkora sztár, mint a sok magyar celeb, aki kimegy bohóckodni... dry.gif

meghajolo.gif Aha, ebben az értelmezésben már közelítünk. smileeee.gif Ahogy a cikkből olvasom, Gregorra rá is fér egy kis felelősegteljesebb gondolkodás, de Moretti, ha ennél is meggondoltabb lesz, akkor lassan bicajra sem ül. smileeee.gif Az interjú alapján így gondolom.
Légyszi, jelezd, ha meglátod valahol a dokufilmet, szivesen megnézném én is.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. február 26. 18:50 #11
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Tilla @ 2013.02.26. 18:45)
[...]de Moretti, ha ennél is meggondoltabb lesz, akkor lassan bicajra sem ül. smileeee.gif

rohog.gif

Idézet (Tilla @ 2013.02.26. 18:45)
Légyszi, jelezd, ha meglátod valahol a dokufilmet, szivesen megnézném én is.

good.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok