Starity

Film készül a Veronica Marsból

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 14. 11:39 #1
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Rob Thomas sorozatát mintegy hat esztendeje törölték, most viszont úgy tűnik, esély van a folytatáshoz, illetve a lezáráshoz. Ehhez a készítők és az egykori szereplők a rajongók segítségét kérték – és ezt meg is kapták.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: janet7
2013. március 14. 11:40 #2
- törölt felhasználó -    
De jó, hogy megírtad! Szerintem a fórumozók nagy része nem is ismeri a sorozatot, mert más korba született. Hogy ez mekkora szenzáció volt pelenkáskoromban.. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: mse90, N.k
2013. március 14. 11:48 #3
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2013.03.14. 11:40)
De jó, hogy megírtad! Szerintem a fórumozók nagy része nem is ismeri a sorozatot, mert más korba született. Hogy ez mekkora szenzáció volt pelenkáskoromban.. laugh.gif

Még mindig morcos vagyok a CW-re, amiért egy év alatt kinyírták. furesz.gif Nem igaz, hogy nincs igény az intelligens ifjúsági sorozatokra, itt az élő példa. thumbsup.gif
Először nem is akartam hinni a szemeimnek, amikor láttam az első híreket ezzel kapcsolatban tegnap, de az nagyon durva, hogy 8 óra alatt összeszedtek 2 millát. És még csak most próbálják megoldani, hogy nemzetközi szinten is fogadhassanak támogatásokat. ohmy.gif

Iszonyat várom, mi sül ki ebből. yahoo.gif rock.gif clapping.gif monkey.gif pompom.gif chicken.gif banana_moonwalk.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, N.k
2013. március 14. 11:49 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (mse90 @ 2013.03.14. 11:48)

Először nem is akartam hinni a szemeimnek, amikor láttam az első híreket ezzel kapcsolatban tegnap, de az nagyon durva, hogy 8 óra alatt összeszedtek 2 millát

Ugye? Lefekvés előtt láttam, hogy pénzt gyűjtenek, reggel kilenckor már olvasom: készül a film. ohmy.gif
2 felhasználónak tetszik: mse90, N.k
2013. március 14. 12:57 #5
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Nagyon imádtam a sorozatot, és ez egy remek hír a számomra! : )♥
2013. március 14. 12:57 #6
- törölt felhasználó -    
WoW.Ez azért hatalmas teljesítmény...
2013. március 14. 13:17 #7
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Sosem értettem miért kellett levenni a műsorrol egy ilyen intelinges, szonvonalas és humoros sorozatot, míg a mindenféle vámpíros baromságokat addig csűrik-csavarják, hogy már senkit nem fog érdekelni.
2 felhasználónak tetszik: mse90, janet7
2013. március 14. 14:54 #8
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Hát engem annyira nem érdekel!
2013. március 14. 14:59 #9
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Ez azért nem kis teljesítmény. Ilyenkor látszik, hogy mi mindenre képesek a rajongók. biggrin.gif Örülök, hogy sikerül megvalósítani a filmet. Alig várom és remélem, hogy olyan jó lesz mint a sorozat volt.
2013. március 14. 15:48 #10
naoni
naoni
új tag
 
Státuszjo velem minden :d
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.03.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 0
Azonosító: 193162
Offline offline
biggrin.gif fuu de jo lessz biggrin.gif
2013. március 14. 19:23 #11
VictoryS.
VictoryS.
visszatérő vendég
 
StátuszTHE RUMORS ARE TERRIBLE AND CRUEL / BUT, HONEY, MOST OF THEM ARE TRUE...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.12.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 68
Azonosító: 169107
Offline offline
Erre nagyon nagyon kíváncsi leszek! A sorozatot szerettem.
2013. március 14. 19:23 #12
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Az a gond, hogy nekem ez a dolog nem szimpatikus, ugyanis ha elkészül a film és tegyük fel, hogy siker lesz (ami a lelkesedést látva szinte biztos) akkor az adakozók nem kapnak jutalékot és arról én (még) nem olvastam, hogy mondjuk Kristen Bell ingyen vállalná a szerepet vagy fizetésért...
2013. március 14. 20:01 #13
Selena_Katy_Demi
Selena_Katy_Demi
visszatérő vendég
 
StátuszÉn álmodozó vagyok, és Ő mindig is az álmom lesz!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.21.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 6
Azonosító: 149724
Offline offline
De jóóó smileeee.gif Imádtam azt a sorozatot smileeee.gif Biztos, hogy meg fogom nézni a filmet is:)
2013. március 14. 20:20 #14
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (SpecialError @ 2013.03.14. 19:23)
Az a gond, hogy nekem ez a dolog nem szimpatikus, ugyanis ha elkészül a film és tegyük fel, hogy siker lesz (ami a lelkesedést látva szinte biztos) akkor az adakozók nem kapnak jutalékot és arról én (még) nem olvastam, hogy mondjuk Kristen Bell ingyen vállalná a szerepet vagy fizetésért...

A rajongók nem azért adakoznak, hogy jutalékot kapjanak. Ezt ők is tudják, és átlagban nem is akkora összegeket adnak be. Aki meg többet ad, az pedig valamelyik extra kiváltságra pályázik. Különben az efféle pénzgyűjtés, ha kisebb mértékben is, de alapvetően jellemző az összes független film projektre, másik kérdés, hogy a VM-nek van stúdiója, csak az le se bagózza, és nem volt hajlandó rá költeni.
Hogy a színészek kapnak-e juttatásokat - nézd, egy alap 2 milliós büdzséből nem lehet túl nagy fizetéseket osztogatni, szerintem itt mindenki max. az uzsonnapénzért dolgozik. Ha pedig már KBellnél tartunk, ő konkrétan korábban egy csomószor felajánlotta, hogy ő maga finanszírozná a filmet, ha a WB rábólintana. Csak azok ugye soha nem tették.

Nem kell ezen a kákán csomót keresni. pardon.gif Itt olyan emberekről van szó, akik évek óta csak arról áradoznak, hogy mennyire szeretnék megcsinálni ezt a filmet, és most végre teljesül a vágyuk. Erősen kétlem, hogy ennek örömére csak úgy fogják magukat, és lenyúlják a rajongók pénzét saját zsebre.
1 felhasználónak tetszik: otyg
2013. március 15. 09:03 #15
- törölt felhasználó -    
Biztos hogy meg fogom nézni a filmet, a sorozat is nagyon jó volt biggrin.gif
2013. március 15. 10:05 #16
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2013.03.14. 20:20)

Erősen kétlem, hogy ennek örömére csak úgy fogják magukat, és lenyúlják a rajongók pénzét saját zsebre.


Ez majd kiderül akkor mikor, amikor elkezdik a filmet, hogy mondjuk WB mennyit fog beleadni. Viszont ezt akkor sem tartom elfogadhatónak, hogy ők finanszírozzák a filmet. Nem csak Kristen Bell fizetésére gondoltam, hanem mindenki máséra. Tudom, hogy már kb a sorozat vége óta kampányolnak a folytatásért vagy egy filmért és nem is feltételeztem hogy az a két személy fogja lenyúlni aki a kampányt indította, de az lett volna a tisztességes ha ennek a kampánynak az elindításával egyidejűleg mondjuk a készítők bejelentették volna, hogy akkor ők nem kérnek juttatást érte. Nem gondolod? A művészfilm pedig más kategória maradjunk ennyiben.
2013. március 18. 23:59 #17
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (SpecialError @ 2013.03.15. 10:05)
Ez majd kiderül akkor mikor, amikor elkezdik a filmet, hogy mondjuk WB mennyit fog beleadni. Viszont ezt akkor sem tartom elfogadhatónak, hogy ők finanszírozzák a filmet. Nem csak Kristen Bell fizetésére gondoltam, hanem mindenki máséra. Tudom, hogy már kb a sorozat vége óta kampányolnak a folytatásért vagy egy filmért és nem is feltételeztem hogy az a két személy fogja lenyúlni aki a kampányt indította, de az lett volna a tisztességes ha ennek a kampánynak az elindításával egyidejűleg mondjuk a készítők bejelentették volna, hogy akkor ők nem kérnek juttatást érte. Nem gondolod? A művészfilm pedig más kategória maradjunk ennyiben.

"Indie" filmet mondtam, nem pedig "művész"-filmet. Attól még, hogy egy film független erőforrásokra hagyatkozik, még nyilvánvalóan nem lesz művészfilm. wink.gif
Különben ezzel kapcsolatban találtam egy nagyon jó kis idézetet, amiben egy újságíró a hozzád hasonló aggodalmakra reagál:
Idézet
No, the 'Veronica Mars' Kickstarters will never see even a fraction of a back-end point if the movie happens to turn a profit. But they will smile knowing that they were a part of something rather historical. A gone-too-soon series was plucked from the ashes not by a struggling network anxious to plug a scheduling hole, but by the very people who loved and were left to mourn it. Stand on a soap box and question the dissemination of discretionary income all you want, but do not dare rob other people of their self-defined joy.

beer.gif
2013. május 01. 20:24 #18
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Jippijájé!Anno néztem és imádtam a sorozatot,manapság is gyakorta megnézek pár epizódot,ha nagyon belemelegszem akkor fél évad lemegy egy nap alatt laugh.gif
A filmnek voszont kegyetlenül örülök!!!
csatlakozom azokhoz akik szeretik a sorozatot és várják a film elkészültét.
Én azt olvastam,hogy most már 5millához van közel. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: mse90
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok