Starity

Zenészek közötti barátság: igazi vagy reklámfogás?

16 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 24. 18:27 #21
- törölt felhasználó -    
Érdekes cikk lett, nekem tetszik. smileeee.gif
2013. március 24. 18:27 #22
- törölt felhasználó -    
Jajj, a 1D-vel ilyen tragédia nem történhet meg! Ők maguk a megtestesült harmónia. biggrin.gif Még mit nem... Amint öntudatra ébrendnek, hogy ők csak marionett bábok, és szólókarrierre fognak vágyni, végük lesz mint a botnak. Közös lónak túros a háta. Jó cikk lett.
2 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Beyla
2013. március 24. 18:27 #23
rek4
rek4
 
Státusz"Nem az a fontos, hogy a madár hányszor csap a szárnyával, hanem, hogy íveljen."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.17.
Hozzászólás: 891
Csatolások: 459
Azonosító: 160752
Offline offline
Hááát.. érdekelne, de ennyire nem.
2013. március 24. 18:29 #24
Humika
Humika
 
StátuszImádok egy kanadait egy ír-t és négy brit-et *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 603
Csatolások: 2
Azonosító: 179015
Offline offline
Én nem hallottam még az 1D-s videórol :/
2013. március 24. 18:29 #25
Lolyta
Lolyta
visszatérő vendég
 
StátuszNevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 198392
Offline offline
Jó cikk lett smileeee.gif
2013. március 24. 18:32 #26
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Csak a 1D ügyhöz tudok hozzászólni, mert abban jóval jártasabb vagyok, mint a többi együttesében. Azt hiszem ellentétek minden barátnál előfordulnak, én is gyakran veszekszem a legjobb barátnőmmel, sokszor mondok olyanokat neki, amiket később megbánok satöbbi. Fiúknál is ugyanúgy vannak apróbb viták, de nem hiszem, hogy különösebben nagy ellentét lenne Niall és Louis között. Az itt felemlegetett invázió esetes dolog nem most történt, valamint az X Factor időszak sem most volt. Eleinte természetes, hogy nem alakul ki köztük összhang, hiszen ha egyberaknak 5 tök ismeretlen embert, hogy ezentúl együtt kell versenyezniük, az azért nem kis súlyt helyez a vállukra. Ebben az esetben ugyanis már nem csak magadért vagy felelős, hanem a társaidért is. Ha te elszúrsz valamit, ők fogják először leharapni a fejedet. Mindezt megnehezíti, ha nem volt időtök összeszokni, persze, hogy nagyobb rajtuk a nyomás. Ha volt is kettejük között nézeteltérés, én úgy gondolom ennyi idő után ők is meg tudták oldani. Sőt elmondom, azóta rengetegszer mutatták a barátságuk jeleit, itt a turnéidőszak, ilyenkor mindig szórakoznak egymással, ökörködnek a színpadon és jelen pillanatban is kettejük közös pillanataival van tele a tumblr. Mikor fetrengenek egymáson és közben sírva röhögnek, az nekem nem tűnik megjátszottnak, de ki hogy gondolja. Még annyit tudok hozzáfűzni, hogy aki keresi a hibát másban, az úgyis talál. Mindenbe lehetséges belekötni, ha nagyon igyekszünk. És még mielőtt valaki a torkomnak ugrana, elmondanám, hogy nem vagyok elfogult rajongó. Tudom, hogy képesek belemenni a reklámfogásba is és sokszor nem vagyok benne biztos, hogy a menedzsment nyaggatására, példaként nem is kell messzire mennünk, a itt van a Harry Styles & Taylor Swift féle kapcsolat. Szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy hírverés volt az egész, de ebben a Louis & Niall ellentétben nem hiszek. Annyira azért nem jó színészek.
4 felhasználónak tetszik: BichGirl, Beckie, Sugarbabes, Blaze
2013. március 24. 18:33 #27
LittleAngel26
LittleAngel26
új tag
 
StátuszLove me or leave me at London <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.24.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 198597
Offline offline
Amit Louis a videóban mondott azt csak viccnek szánta. És szerintem arról az állítólagos interjúról ahol Niall beszél a Louisszal való kapcsolatáról biztos hogy a directionerek tudnának. Amúgy jó cikk lett! biggrin.gif
2013. március 24. 18:34 #28
Nancy_96
Nancy_96
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.03.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 193173
Offline offline
érdekes cikk smileeee.gif de egész jó biggrin.gif
2013. március 24. 18:36 #29
belieber
belieber
Tumblr girl*
 
Státuszmy tumblr: http://semmisembiztoscsakavaltozas.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 18
Azonosító: 175940
Offline offline
Joo cikk lett.! Érdekes.!
2013. március 24. 18:36 #30
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Sofy98 @ 2013.03.24. 18:17)
Gratulálok a cikk írójának, ekkora hülyeséget még sehol sem olvastam a One Direction-ról. Mond már meg légyszíves, hogy ezeket honnan szedted??!!

Az idő úgyis a cikk íróját fogja igazolni, és azokat, akik egyet értenek a fent leírtakkal. Itt nem arról van szó, hogy valaki csak azért ír rosszat az 1D-ről, mert utálja őket, hanem azért, mert tudja, hogy milyen sorsa jutott az összes többi válogatón összekerült együttes, akár a 90-es évek végén, akár a 2000-res évek elején. Egyszerűen ez a sorsuk. Összevesznek azon, hogy ki énekelje a legtöbb szólót, vagy ki legyen a "bandavezér". Most még lehet, hogy tudják tartani ezt a tesók vagyunk látszatot, de 2-3 év múlva ők is belefásulnak, beleunnak, és talán már akaratlanul is elszólják majd magukat, hogy amúgy én már nem tudom elviselni a többi tagot. Ekkor jön az, hogy a szívszerelmeitek feloszlanak, megpróbálkoznak a szólókarrierrel, ami csúfos bukás lesz (szintén a korábbi együttesek mintájára), majd rá öt év múlva megpróbálkoznak újra összeállni a pénz és a régi csillogás emlékére, de akkor meg már a kutya sem lesz rájuk kíváncsi. Így múlik el a világ dicsősége. Most hiába jönnétek azzal, hogy ti örökkön-örökké directionerek vagytok, mindenki tudja, hogy ez sem igaz, mert egy év múlva jön majd egy menőbb. Nem utálatból, de ez a pár mondat, amit itt leírtam, szinte minden együttes biójában benne van, és amíg lesznek összerakott bandák, addig ez mindig így lesz.
4 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, ViviOsztCshőő, Gabor28, Grace Benning
2013. március 24. 18:37 #31
NewYorkGirl3
NewYorkGirl3
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.20.
Hozzászólás: 63
Csatolások: 0
Azonosító: 187964
Offline offline
Nem tudhatjuk, de nyilván a szépet és a jót fogják mutatni, az jobban eladható. Szerintem nem az a lényeg, hogy soha ne legyenek konfliktusok - ez amúgy is lehetetlen, mert rengeteg időt töltenek együtt a munka miatt-,hanem az, hogy megfelelően tudják kezelni a problémákat.
2013. március 24. 18:41 #32
- törölt felhasználó -    
Ekkora Baromságot Már régen olvastam A One Direction-ről... fool.gif
2013. március 24. 18:41 #33
NewYorkGirl3
NewYorkGirl3
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.20.
Hozzászólás: 63
Csatolások: 0
Azonosító: 187964
Offline offline
szavy teljesen egyetértek veled!
2013. március 24. 18:43 #34
mrs.styles93
mrs.styles93
visszatérő vendég
 
StátuszLive while we're young ;))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 351
Csatolások: 0
Azonosító: 184849
Offline offline
Lady Suzy: a hozzászólásod nagy részével egyetértek. biggrin.gif

Furcsa, én az x faktor óta figyelem a srácokat, és soha nem tűnt fel a Louis - Niall féle dolog. Ha lett is volna ilyen, mára már biztos megoldódott. A srácok szeretik egymást. smileeee.gif

(negatív, féltékeny és irritáló utálkozók kíméljék meg billentyűzetüket a felesleges koptatásról és ne kommenteljék az utolsó mondatot. biggrin.gif)
2013. március 24. 18:43 #35
DiaDirectioner
DiaDirectioner
új tag
 
StátuszI'm Directioner Forever!!!! :D <3 :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.30.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 195017
Offline offline
az One Direction-os xD csak röhögni tudok ekkora marhaságot!!! biggrin.gif xD
2013. március 24. 18:46 #36
Mogyorócska
Mogyorócska
visszatérő vendég
 
Státusz"Etiam ille est fur,qui fidutiam hominum rapit."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.13.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 187662
Offline offline
Egyszóval: baromság amit a One Directionról lehet olvasni a fent írtakban! smileeee.gif Szerintem..
2013. március 24. 18:47 #37
- törölt felhasználó -    
Hát igen, az összes ilyen ötös-hatos-hetes akárhányas csapatra ez sajnos igaz. Az 1D is így fog járni, csak idő kérdése.
2013. március 24. 18:49 #38
LadyAlba88
LadyAlba88
 
Státusz"A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 1140
Csatolások: 200
Azonosító: 142600
Offline offline
S Club 7, de szerettem őket régen! smileeee.gif
Érdekes cikk lett!

Ne beszéljetek már úgy a 1D-ről, mintha személyesen ismernétek a őket!
2013. március 24. 18:49 #39
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Itt most nem azon van a hangsúly, hogy most épp a 1D-t rakták bele a cikkbe. Hanem azon (ahogy már leírták előttem), hogy milyen sorsra jut szinte az összes létező híres banda. Tök mindegy, hogy fiú- vagy lánycsapatról beszélünk, mindig valahogyan szétválnak. Ez általában (sőt mindig) az összerakott bandákra igaz. Akiket a menedzserek meg a nem tudom kik összeraknak, azok egyszer úgyis különfognak válni, mert vagy nem bírják egymást, vagy vezető szerepbe akar jutni valamelyik, stb. Majd ezekből a bandákból egyszer valaki belekezd a szólókarrierbe, és áttörő sikert arat, a többi tag meg mehet közmunkát végezni. És nincs miért hisztiznie a sok 1D fannak, mert ez a banda is majd erre a sorsra fog jutni. Annyi kivétellel, hogy szerintem egyikőjük se fog tudni szólóban érvényesülni, ha netán belekezdenének az önálló karrierépítésbe.
1 felhasználónak tetszik: ViviOsztCshőő
2013. március 24. 18:50 #40
- törölt felhasználó -    
szavy: A Backstreet Boys is most állt újra össze. De nem hiszem, hogy sikeresek lesznek. A régi rajongóik felnőttek, a mostani kislányok meg nem rájuk kíváncsiak. A régi dicsőségből meg nem lehet megélni.
16 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!