Starity

Zenészek közötti barátság: igazi vagy reklámfogás?

16 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 24. 19:42 #81
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Olyan összerakott banda még nem született, amelyik tíz évnél tovább bírta volna együtt. Egy banda olyan, mint egy házasság. Ha nem őszinte és igaz barátságra épül, akkor nem lesz tartós, és hamar féltékenykedésbe fog átváltani: ki énekeljen többet, ki álljon középen a fotózáson, stb. Főleg tinifiúcskáknál nem fog működni, ahol mindenki szeretne a középpontba kerülni és a legnagyobbat kaszálni, mielőtt leáldozik a csillaguk. Mert ezt ők is tudják, hogy múlandó a sikerük. Egyébként nem adnának ki a lemezek mellett a képüket viselő bugyit, ágyneműt, bögrét és egyéb vackokat.
2 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, ViviOsztCshőő
2013. március 24. 19:43 #82
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Érdekes cikk. smileeee.gif Nos igen a látszat néha csal...
Hajni98: Akkor menj el innen. Unalmas ez a gyerekes viselkedés már! -.-" Menj és nézd a V, mint Victoriát, vagy nőj fel. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. március 24. 19:44 #83
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Ez már csak így szokott lenni, nem minden barátság időtálló, főleg a sztárok világában. Nekem is hány "barátom" volt, akik már rég nincsenek mellettem, pedig régen elképzelhetetlen volt, hogy valaha nem fogjuk tartani a kapcsolatot. Ugyanez van náluk is, most jóban vannak, de nagy a valószínűsége, hogy tíz év múlva már sehol se lesznek. És felesleges olyan kijelentéseket tenni, hogy "örökké directioner", mert mindig lesz valami divatosabb, mindig lesz, ami helyettesíti őket, ha már nem lesznek. Csak nem értem mért kell ennyire elvetemültnek lenni, ha róluk van szó...
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. március 24. 19:44 #84
nincsmegoldas
nincsmegoldas
visszatérő vendég
 
Státusz"...but what happens when karma, turns right around and bites you?..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.20.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 158844
Offline offline
édes istenem, komolyan nevetséges, hogy az "1D" "fanok" miket írnak biggrin.gif és hogyha nincs akkora barátság köztük, akkor mi van? nektek rosszabb lesz netán tőle? semmit nem éreznétek belőle, mert úgyse mutatnák a külvilágnak! miért olyan fontos nektek, hogy "jajj de jajj köztük minden olyan jó", miért? jobb kedvvel fekszel le esténként, ha ezt tudod?biggrin.gif még a legjobb családban/barátok között, és bandákban is vannak feszültségek, nyilván nem fogják a kis tini rajongók elé tárni ezt, de attól még vannak! és ha majd feloszlanak pár év múlva (mert egyszer felfognak, persze most még tényleg nem, mert rohadtul megéri nekik ezt csinálni) akkor majd ti is látjátok, hogy mi volt a "kulisszák mögött", vagy lehet akkor már nem fog titeket se érdekelni, mert felnőttök, és belátjátok, hogy badarság volt ennyire rajongani értük!

ettől függetlenül nagyon jó cikk lett, csak szegény cikk írónak nem kellett volna betenni ezt az "együttest" a többi közé, mert sajnos azok meg a háttérbe szorulnak...pedig sokkal többet tettek le az asztalra, mint az utolsó banda...
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Gabor28, Charlotte Benning
2013. március 24. 19:44 #85
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
http://www.youtube.com/watch?v=jhC1pI76Rqo
"Just what we all need
More lies about a world that
Never was and never will be"
2013. március 24. 19:46 #86
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsuzsy93 @ 2013.03.24. 19:37)
s club 7 de régen volt biggrin.gif néztem a sorozatukat is,
én nem lepődök meg ezen, mert eleve össze vannak rakva és nem saját maguk döntenek arról kivel akarnak dolgozni, nem őszinte a kapcsolat


Azt a sorozatot én is néztem anno. Mellesleg a fiúbandák többsége 2-3, maximum 5 év múlva szétmegy. Egyrészt a nyomás miatt, másrészt mert sosem ismerik meg egymást igazán. Össze vannak kényszerítve.
2013. március 24. 19:47 #87
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Idézet (Fannycska999 @ 2013.03.24. 19:35)
Szerintem 30 - 40 éves korukra már a nevükre sem fognak emlékezni... olyanok, mint anno a HSM vagy a Jonas Brothers volt. Mindenki imádta, aki tizennyolc alatt volt (néha a fölött is), és hol vannak most ezek? Bennragadtak a disney sztár - imidzsben, és nem menekülhetnek onnan, a világ pedig megváltozott körülöttük. Hogyha kiérünk a tinik aktuális "minden színes, minden bolond, minden happy és minden kedves és ragyogó, és facebook és vintage, stb." trendjéből, a one direction is feledésbe merül...

én egyetértek veled csak a példákkal amit felhozol azokkal nem
HSM- Zac Efron már mozisztár lett,felnőtt igazi férfi és tehetséges,kinőtt a tinisztár szerepből de koránt sem tűnt el.Vanessa is próbál kitörni és a Spring Breakessel sikerülni fog neki.Ashley Tisdale-t se felejtették még el azt hiszem. A többi mellékszereplőről tényleg ritkán hallani.
Jonas Brothers- Őket nem kellett összerakni mert testvérek,maguk döntötték el, hogy zenélni fognak már fiatal korukban. Egy időre "feloszlottak" Nick és Joe szólóban nyomta,Kevin meg megnősült és valóságshowja volt, de most visszatértek együtt és turnéznak.
2013. március 24. 19:47 #88
nincsmegoldas
nincsmegoldas
visszatérő vendég
 
Státusz"...but what happens when karma, turns right around and bites you?..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.20.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 158844
Offline offline
mármint az "utolsó bandát" azt tényleg a cikkben lévő helyére értettem, nem úgy mint az "utolsó szemétláda" kifejezésre biggrin.gif mielőtt valaki meglincselne emiatt biggrin.gif
2013. március 24. 19:48 #89
kovi2
kovi2
Cosima
 
StátuszEnchantée <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.06.
Hozzászólás: 1806
Csatolások: 852
Azonosító: 144885
Offline offline
Nem is tudtam hogy nincsen jóban Louis és Niall.
2013. március 24. 19:48 #90
- törölt felhasználó -    
Idézet (ciel @ 2013.03.24. 19:44)
Ez már csak így szokott lenni, nem minden barátság időtálló, főleg a sztárok világában. Nekem is hány "barátom" volt, akik már rég nincsenek mellettem, pedig régen elképzelhetetlen volt, hogy valaha nem fogjuk tartani a kapcsolatot. Ugyanez van náluk is, most jóban vannak, de nagy a valószínűsége, hogy tíz év múlva már sehol se lesznek. És felesleges olyan kijelentéseket tenni, hogy "örökké directioner", mert mindig lesz valami divatosabb, mindig lesz, ami helyettesíti őket, ha már nem lesznek. Csak nem értem mért kell ennyire elvetemültnek lenni, ha róluk van szó...


Nézd meg a bíbör-fanokat, ők sem jobbak.
2013. március 24. 19:48 #91
Headley
Headley
új tag
 
StátuszJust close your eyes and enjoy the roller coaster that is life - Zayn Malik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.24.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 198578
Offline offline
engem nem érdekel az egész sztori, csupán az utolsó banda. emberek, gondolkodjatok már! ezek a pletykák, amiket ti írtok, egyszerűen kukába valóak! Niall és Louis között semmi feszültség nincsen, sok videó bizonyítja is, hogy az nem úgy van, ahogyan ide le van írva. az talán igaz, hogy az elején nem kedvelték egymást, de az nem jelenti azt, hogy ez most is így van.
2013. március 24. 19:49 #92
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Há! Háhá! Kiderült a vándájreksön sötét titka!
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. március 24. 19:50 #93
Leah097
Leah097
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.19.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 0
Azonosító: 176042
Offline offline
én szeretem a One directiont,és könnyen elképzelhetőnek tartom az itt leírtakat. 5 különböző helyről jövő, különböző családi hátérrel, különböző személyiséggel rendelkező személyből áll a banda. Tőlük sem várhatjuk azt,hogy tökéletes összhangban legyenek egymással,hogy a legjobb barátok legyenek. Valahogy Louis sosem volt olyan szimpatikus számomra. Nem volt vele különösebben bajom, de van benne valami furcsa. Persze,nem ismerem,de Vagy ha alapból ilyen a személyisége, akkor számomra ez visszataszító és kicsit idegesítő. Különben pedig egyértelműen neki van a leggyengébb,legrosszabb hangja a srácok közül. Nyilván, nélküle nem lenne ugyanaz a One direction, nem is kívánom azt,hogy kilépjen, de számomra ő illik a bandába legkevésbé. Ha nagyobb vita lenne a bandán belül,és valakinek ki kéne lépnie, azt mondanám, legyen Lou az. Inkább ő,mint Zayn, Liam, Harry vagy Niall. Nem is értem, Niall-t hogy nem lehet szeretni. Elég csak ránézni,és látni lehet a jóságát. Komolyan smileeee.gif
2013. március 24. 19:50 #94
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Headley @ 2013.03.24. 19:48)
engem nem érdekel az egész sztori, csupán az utolsó banda. emberek, gondolkodjatok már! ezek a pletykák, amiket ti írtok, egyszerűen kukába valóak! Niall és Louis között semmi feszültség nincsen, sok videó bizonyítja is, hogy az nem úgy van, ahogyan ide le van írva. az talán igaz, hogy az elején nem kedvelték egymást, de az nem jelenti azt, hogy ez most is így van.


Még szerencse, hogy te ilyen jólértesült vagy és mindenről tudsz, ami a színfalak mögött zajlik. Talán te vagy Louis vagy Niall?
2 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, ViviOsztCshőő
2013. március 24. 19:50 #95
- törölt felhasználó -    
Idézet (Headley @ 2013.03.24. 19:48)
engem nem érdekel az egész sztori, csupán az utolsó banda. emberek, gondolkodjatok már! ezek a pletykák, amiket ti írtok, egyszerűen kukába valóak! Niall és Louis között semmi feszültség nincsen, sok videó bizonyítja is, hogy az nem úgy van, ahogyan ide le van írva. az talán igaz, hogy az elején nem kedvelték egymást, de az nem jelenti azt, hogy ez most is így van.


Talán a legjobb barátjuk vagy, hogy ilyen "bennfentes" infóid vannak? _nevet.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: ViviOsztCshőő
2013. március 24. 19:51 #96
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Idézet (Zsuzsy93 @ 2013.03.24. 19:47)
én egyetértek veled csak a példákkal amit felhozol azokkal nem
HSM- Zac Efron már mozisztár lett,felnőtt igazi férfi és tehetséges,kinőtt a tinisztár szerepből de koránt sem tűnt el.Vanessa is próbál kitörni és a Spring Breakessel sikerülni fog neki.Ashley Tisdale-t se felejtették még el azt hiszem. A többi mellékszereplőről tényleg ritkán hallani.
Jonas Brothers- Őket nem kellett összerakni mert testvérek,maguk döntötték el, hogy zenélni fognak már fiatal korukban. Egy időre "feloszlottak" Nick és Joe szólóban nyomta,Kevin meg megnősült és valóságshowja volt, de most visszatértek együtt és turnéznak.


Ok, a HSM talán rossz példa volt. De a Jonas Brothers - t inkább azért hoztam fel, mert ők is csak az akutális trend szerint voltak híresek, ma már közel sincs annyi rajongójuk, mint régen, és nem is lesz, mert már nem abban a világban élünk, mint amilyenben ők híresek lettek...
2013. március 24. 19:52 #97
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 689
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
Tuti,hogy barátok!
2013. március 24. 19:52 #98
Leah097
Leah097
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.19.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 0
Azonosító: 176042
Offline offline
* Persze,nem ismerem, de szerintem Lou az,aki a legjobban megjátssza a fejét.
2013. március 24. 19:53 #99
Headley
Headley
új tag
 
StátuszJust close your eyes and enjoy the roller coaster that is life - Zayn Malik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.24.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 198578
Offline offline
nem is tudom, ki volt az aki odarakta Niall elé a mikrofont azért mert a menedzsment nem szerette volna, ha Niall énekelne... hát emberek, Louis volt! magától tette, nem pedig más miatt.
2013. március 24. 19:54 #100
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Headley @ 2013.03.24. 19:53)
nem is tudom, ki volt az aki odarakta Niall elé a mikrofont azért mert a menedzsment nem szerette volna, ha Niall énekelne... hát emberek, Louis volt! magától tette, nem pedig más miatt.


Téged látott már orvos?
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
16 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!