Starity

Zenészek közötti barátság: igazi vagy reklámfogás?

16 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 24. 20:31 #141
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 689
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
De kérlek akkor ne pofáz már bele mindenbe aki ír!KÉRLEK!


Jolie_77
evaa99 írta:
Hát nem is tudom. :/ Én szeretnék abban a hitben megmaradni, hogy a 1D tagjai összetartóak, de... nem is tudom. Szomorú sad.gif

Attól még lehetnek összetartóak és lehetnek jó barátok wink.gif
2013. március 24. 20:35 #142
LadyAlba88
LadyAlba88
 
Státusz"A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 1140
Csatolások: 200
Azonosító: 142600
Offline offline
Idézet (Headley @ 2013.03.24. 20:18)
nem lehet olyan könnyű, ha valaki olyan mint egy éhes oroszlán. optimistán nézd a világot, ne pesszimistán! rombolod mások önbizalmát, ez az ami egyetlen egy emberbe sem kellene, mégis majdnem minden második emberben meg van.


Ne okoskodj nekem, kérlek! biggrin.gif Én abszolút pozitív beállítottságú ember vagyok! Engem hidegen hagy a 1D, úgyhogy nem bántásból írtam, ezt, hanem azért, mert fanatikusak vagytok, és nem látjátok reálisan a helyzetet, elmondtam a véleményem ami nem egyezik a tiedével, ezért máris támadásnak vetted! A pop ipar tele van hazugsággal, komoly pénzekről van szó! Nem hagyhatják, hogy efféle kisebb viták miatt bebukjon a banda! Ez nem negatív vagy pesszimista vélemény, ez az igazság! A hozzád hasonló tiniken gazdagodnak meg ezek a csapatok és a producereik. Megint csak azt tudom mondani, hogy helyén kell kezelni a dolgokat! Nyugodtan szeresd őket, de ez elsősorban a bizniszről és csak másodsorban szól a zenéről!
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. március 24. 20:35 #143
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Idézet (szendreiviki @ 2013.03.24. 20:15)
szendreiviki írta:
Ha te nem szereted az 1D-t akkor meg ne kritizáld őket mert nem is tudc semmit róluk!
Jolie_77 -ke
Te meg írni nem tudsz... tudc? Most komolyan? -.-"
FÁJ VAGY ESETLEG BAJOD?HÍVJAK MENTŐT VAGY VALAMIT?


Neked meg az fáj, hogy az 1d esetleg nem olyan, mint amilyennek látod őket... amúgy látom, bejön neked ez a "hívjak mentőt?" duma, mert szinte csak ezt tudod nyomatni minden neked nem tetsző válaszra...
2013. március 24. 20:35 #144
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 689
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
Zsuzsy93 Zsuzsy93
Fannycska999 írta:
Ok, a HSM talán rossz példa volt. De a Jonas Brothers - t inkább azért hoztam fel, mert ők is csak az akutális trend szerint voltak híresek, ma már közel sincs annyi rajongójuk, mint régen, és nem is lesz, mert már nem abban a világban élünk, mint amilyenben ők híresek lettek...
igen értelek változik a világ ők is felnőttek meg az ő célközönségük is smileeee.gif majd meglátjuk, hogy sikerül a visszatérés,nekem nagy kedvenceim azért is védem őket de neked is igazat adok

néhány hozzászóló olyan gyerekes (nyilván mert gyerekek is ,de attól még...)

De ő szól bele mindenbe!
2013. március 24. 20:37 #145
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (LadyAlba88 @ 2013.03.24. 20:35)
Ne okoskodj nekem, kérlek! biggrin.gif Én abszolút pozitív beállítottságú ember vagyok! Engem hidegen hagy a 1D, úgyhogy nem bántásból írtam, ezt, hanem azért, mert fanatikusak vagytok, és nem látjátok reálisan a helyzetet, elmondtam a véleményem ami nem egyezik a tiedével, ezért máris támadásnak vetted! A pop ipar tele van hazugsággal, komoly pénzekről van szó! Nem hagyhatják, hogy efféle kisebb viták miatt bebukjon a banda! Ez nem negatív vagy pesszimista vélemény, ez az igazság! A hozzád hasonló tiniken gazdagodnak meg ezek a csapatok és a producereik. Megint csak azt tudom mondani, hogy helyén kell kezelni a dolgokat! Nyugodtan szeresd őket, de ez elsősorban a bizniszről és csak másodsorban szól a zenéről!


meghajolo.gif
2013. március 24. 20:38 #146
Headley
Headley
új tag
 
StátuszJust close your eyes and enjoy the roller coaster that is life - Zayn Malik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.24.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 198578
Offline offline
Idézet (LadyAlba88 @ 2013.03.24. 20:35)
Ne okoskodj nekem, kérlek! biggrin.gif Én abszolút pozitív beállítottságú ember vagyok! Engem hidegen hagy a 1D, úgyhogy nem bántásból írtam, ezt, hanem azért, mert fanatikusak vagytok, és nem látjátok reálisan a helyzetet, elmondtam a véleményem ami nem egyezik a tiedével, ezért máris támadásnak vetted! A pop ipar tele van hazugsággal, komoly pénzekről van szó! Nem hagyhatják, hogy efféle kisebb viták miatt bebukjon a banda! Ez nem negatív vagy pesszimista vélemény, ez az igazság! A hozzád hasonló tiniken gazdagodnak meg ezek a csapatok és a producereik. Megint csak azt tudom mondani, hogy helyén kell kezelni a dolgokat! Nyugodtan szeresd őket, de ez elsősorban a bizniszről és csak másodsorban szól a zenéről!

ebben holtig igazad van, s én el is hiszem amit mondasz,mert tudom,hogy így van. de attól még én optimistán kezelem a témát. realistán nézném a világot és mit látnék? semmi jót...
2013. március 24. 20:38 #147
Bocii98
Bocii98
 
StátuszA rockerek meghalnak,de a rock örök!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 532
Csatolások: 0
Azonosító: 195695
Offline offline
Na igen,egy ujabb olyan tema,amilyert megeri oltani egymast.Nem szeretnek beleszolni a Jolie_77 - szendreiviki -Headley szoparbajba,de azert gondolatok bele,megeri az 1D-ert vitatkozni.Nem ernek annyit,hogy cikket irjanak roluk.
Amugy en egyet tudok erteni ezzel a cikkel,mert ezek az ugynevezett "baratsagok" akkora szinjatekok.Szerintem az itt emlitett bandak tagjai nem,hogy baratok lennenek,hanem meggtudnak folytani egymast egy kanal vizbe.Egy banda csak akkor mukodhet teljes harmoniaban,ha a tagok egyetertenek,es nem eheznek mindennel jobban a sikerre,valamint nem szerepel celjaik kozott a bandatarsuk felulmulasa...Ennyit errol.Amugy szepen kidolgozott cikk,gratula!smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. március 24. 20:39 #148
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 689
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
LadyAlba88 írta:
Ne okoskodj nekem, kérlek! biggrin.gif Én abszolút pozitív beállítottságú ember vagyok! Engem hidegen hagy a 1D, úgyhogy nem bántásból írtam, ezt, hanem azért, mert fanatikusak vagytok, és nem látjátok reálisan a helyzetet, elmondtam a véleményem ami nem egyezik a tiedével, ezért máris támadásnak vetted! A pop ipar tele van hazugsággal, komoly pénzekről van szó! Nem hagyhatják, hogy efféle kisebb viták miatt bebukjon a banda! Ez nem negatív vagy pesszimista vélemény, ez az igazság! A hozzád hasonló tiniken gazdagodnak meg ezek a csapatok és a producereik. Megint csak azt tudom mondani, hogy helyén kell kezelni a dolgokat! Nyugodtan szeresd őket, de ez elsősorban a bizniszről és csak másodsorban szól a zenéről!

Legalább nem bántóból írta és nem szól bele semmibe!
2013. március 24. 20:42 #149
- törölt felhasználó -    
Idézet (Headley @ 2013.03.24. 19:53)
nem is tudom, ki volt az aki odarakta Niall elé a mikrofont azért mert a menedzsment nem szerette volna, ha Niall énekelne... hát emberek, Louis volt! magától tette, nem pedig más miatt.


Szerintem sürgősen keress fel egy pszichiátert! blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. március 24. 20:42 #150
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 689
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
Bocii98 Bocii98
Na igen,egy ujabb olyan tema,amilyert megeri oltani egymast.Nem szeretnek beleszolni a Jolie_77 - szendreiviki -Headley szoparbajba,de azert gondolatok bele,megeri az 1D-ert vitatkozni.Nem ernek annyit,hogy cikket irjanak roluk.
Amugy en egyet tudok erteni ezzel a cikkel,mert ezek az ugynevezett "baratsagok" akkora szinjatekok.Szerintem az itt emlitett bandak tagjai nem,hogy baratok lennenek,hanem meggtudnak folytani egymast egy kanal vizbe.Egy banda csak akkor mukodhet teljes harmoniaban,ha a tagok egyetertenek,es nem eheznek mindennel jobban a sikerre,valamint nem szerepel celjaik kozott a bandatarsuk felulmulasa...Ennyit errol.Amugy szepen kidolgozott cikk,gratula!smileeee.gif


Na erre nem akartok kritizálni mert nem jól írta a szavakat? Jolie_77,Fannycska999,sMokEe.cLouD
2013. március 24. 20:43 #151
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 689
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
Charlotte Benning
Headley írta:
nem is tudom, ki volt az aki odarakta Niall elé a mikrofont azért mert a menedzsment nem szerette volna, ha Niall énekelne... hát emberek, Louis volt! magától tette, nem pedig más miatt.

Szerintem sürgősen keress fel egy pszichiátert! blink.gif

Emberek most fáj az igazság,hogy igazat írt?
2013. március 24. 20:48 #152
- törölt felhasználó -    
Idézet (Headley @ 2013.03.24. 19:54)
annyi itt a hülye cikk, hogy az már hihetetlen.


Akkor ne olvasd! Senki se mondta, hogy olvasd el.
2013. március 24. 20:50 #153
- törölt felhasználó -    
Idézet (szendreiviki @ 2013.03.24. 20:43)
Charlotte Benning
Headley írta:
nem is tudom, ki volt az aki odarakta Niall elé a mikrofont azért mert a menedzsment nem szerette volna, ha Niall énekelne... hát emberek, Louis volt! magától tette, nem pedig más miatt.
Szerintem sürgősen keress fel egy pszichiátert! blink.gif
Emberek most fáj az igazság,hogy igazat írt?


Igazából szánalmas, ahogy a kis 12-13 éves kislányok - mint te is - foggal-körömmel védik a vélt igazukat, és nem látnak tovább a rózsaszín ködnél. Én is voltam tini, de sosem voltam így elszállva magamtól, sem egy hírességtől. De te, meg a "barátnőd" semmi mást nem tudtok, mint ugyanazt írni újra, és újra, de indokot, ésszerű érvelést nem látok. Vagy talán nem is tudtok érvelni, mert az már meghaladja az értelmi képességeiteket. Csak támadni tudtok, vagdalkozni, és ahogy látom, a fogalmazás, meg a helyesírás sem megy. Nálatok az alapvető gond ott kezdődik, hogy ha valakinek más a véleménye, mint nektek, akkor azt egyből támadásnak vélitek, mert "megsértette a szent bandátokat és a cukifiúkat, akik olyan édesek, hogy meg kell őket zabálni, és imádják egymást." Nem láttok reálisan, és sajnos nemcsak a directionizék nem, de a bibőrkefanok, meg a többi ilyen fanocska sem. De majd kinövitek ám pár év múlva.

Nem kell válaszolni, nem vagyok rá kíváncsi, bár tudom, hogy erre írni fogsz. A magadfajták azt nem bírják ki. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, ViviOsztCshőő, Beyla
2013. március 24. 20:53 #154
NdaCicushkaO_o
NdaCicushkaO_o
visszatérő vendég
 
Státuszi don't believe in fairytales......not yet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.19.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 198144
Offline offline
Szerintem a legjöbb esetben túl van jácva a dolog, oké biztosan barátok, de nem annyira, mind a cimlapokon ....
2 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Jolie_77
2013. március 24. 20:55 #155
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 689
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
Na én mentem nem süllyedek le a ti szintekre!És nem érdekel senki aki direkt piszkálni akar mert olyan a kedve vagy,hogy mindenkinek a dolgába beleszóljon!!!
2013. március 24. 20:59 #156
- törölt felhasználó -    
Idézet (szendreiviki @ 2013.03.24. 20:55)
Na én mentem nem süllyedek le a ti szintekre!És nem érdekel senki aki direkt piszkálni akar mert olyan a kedve vagy,hogy mindenkinek a dolgába beleszóljon!!!

Kedvesem, te már semmilyen szintre nem tudsz lesüllyedni.
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Charlotte Benning, ViviOsztCshőő
2013. március 24. 21:01 #157
Pofikaa
Pofikaa
 
StátuszLiam Dunbar <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.19.
Hozzászólás: 710
Csatolások: 0
Azonosító: 196356
Offline offline
most ez megint arról szól h a hater-ek meg a fanok veszekednek, holott egyikőjüknek sincs fogalma az igazságról. Érdekes biggrin.gif
2013. március 24. 21:02 #158
Bocii98
Bocii98
 
StátuszA rockerek meghalnak,de a rock örök!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 532
Csatolások: 0
Azonosító: 195695
Offline offline
Ugyanmár szendreiviki,javasolnám,hogy ne az én helyesírásommal törödj,hanem inkább vess magadra,tanuld meg leírni a "tudsz" szót,fejleszd a szókincsedet a "Hívjak egy mentõt" dumán túl,azután majd vedd a bátorságot,hogy kioktass olyanokat,akik csak véleményt írtak.
Én nem támadtalak téged,te vetted annak,csak azért mert nem egyezik a véleményünk.Ha bántónak tartod amit írtam,akkor azt mond,ne pedig a helyesírásomba köss bele,ami,zárójelben megjegyzem,tökéletesnek mondható a tiédhez képest.
4 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Jolie_77, Beyla, ViviOsztCshőő
2013. március 24. 21:03 #159
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pofikaa @ 2013.03.24. 21:01)
most ez megint arról szól h a hater-ek meg a fanok veszekednek, holott egyikőjüknek sincs fogalma az igazságról. Érdekes biggrin.gif


Én egyik sem vagyok hála égnek. Amúgy vannak, akik csak simán egy véleményt írtak, de le lettek hurrogva, mert kritizálni merték a "szent 1D-t". _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. március 24. 21:06 #160
- törölt felhasználó -    
Nekem Louis most már túlságosan is furcsa.
16 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!