Starity

Zenészek közötti barátság: igazi vagy reklámfogás?

16 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 24. 21:12 #161
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Idézet (szendreiviki @ 2013.03.24. 20:55)
Na én mentem nem süllyedek le a ti szintekre!És nem érdekel senki aki direkt piszkálni akar mert olyan a kedve vagy,hogy mindenkinek a dolgába beleszóljon!!!


Akár maradhatsz is, mélyebbre már nem süllyedhetsz...
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. március 24. 21:12 #162
Mercy06
Mercy06
visszatérő vendég
 
Státuszprimadonna girl <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 390
Csatolások: 0
Azonosító: 164106
Offline offline
Uu az S Club 7-et de szerettem. smileeee.gif)
Hiányolom a cikkből a The Wanted-et. wink.gif (ha már OneDirection van)
Amugy nagyon jó cikk lett.
2013. március 24. 21:18 #163
Bocii98
Bocii98
 
StátuszA rockerek meghalnak,de a rock örök!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 532
Csatolások: 0
Azonosító: 195695
Offline offline
szendreiviki,nem kell sehova sem menned,ennél mélyebre már amúgy sem sülyedhetsz.Inkább mi,többiek kell magunkra vessünk,amiért egy hajthatatlan,értetlennel áltunk le veszekedni.
4 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Charlotte Benning, Beyla, ViviOsztCshőő
2013. március 24. 21:18 #164
szabina2522
szabina2522
 
StátuszI love my life!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.06.
Hozzászólás: 1359
Csatolások: 0
Azonosító: 195503
Offline offline
Louis és Niall kapcsolatán meglepődtem
2013. március 24. 21:39 #165
- törölt felhasználó -    
Hát sajnos sosem tudjuk mit akarnak velünk elhitetni sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. március 24. 21:46 #166
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fannycska999 @ 2013.03.24. 21:12)
Akár maradhatsz is, mélyebbre már nem süllyedhetsz...


Sose mondd, hogy sosem. XD
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. március 24. 21:47 #167
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
A Pussycat Dolls hol marad? Ő köztük is sok volt a konfliktus a "barátság" ellenére...
2013. március 24. 22:07 #168
fanni01
fanni01
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.26.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 186690
Offline offline
Szerintem az 1D-ből Loui furcsa, hiszen a barátnőjét is simán elkussoltatja:)
2013. március 24. 22:17 #169
FeketeCseresznye
FeketeCseresznye
that's gay
 
StátuszSaving people, hunting things
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.13.
Hozzászólás: 1372
Csatolások: 17
Azonosító: 140689
Offline offline
Az 1D-ben Louis tényleg kicsit furcsa...
2013. március 24. 22:19 #170
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5541
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Sejtettem hogy a viták innen sem fognak hiányozni. Ne értsetek félre, nem célzok semmire. Itt mindenkinek meg van a saját véleménye, amit bármikor kinyilváníthat. (még akkor is ha ez rengeteg embernek nem tetszik) Szóval ezt az egészet nagyon fölöslegesnek tartom, hogy a rajongók veszekednek a többiekkel, és próbálják védeni a kedvencüket. Ez teljesen természetes.

Louis és Niall kapcsolatán nagyon meglepődtem, de vannak olyan pillanatok is, amikor kifejezetten segítik a másikat. Igazából nem tudom lekövetkeztetni hogy mi folyik a háttérben, de remélem hogy a kapcsolatuk nagyon is jó! wub3.gif
2013. március 24. 22:56 #171
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Ójaj. Na lássuk csak: igen, persze hogy adódhat ellentét egy bandában, pláne a dolgok legelején, műfaj, ki szólozzon, ki mit szeretne satöbbi, No de hogy Louis és Niall ne lennének barátok? Okké, talán nem ők lesznek a legjobb bratyók az 1D-ben, de könyörgöm, volt az az eset, amikor Niall-t a menedzsment ki akarta iktatni, akkor Lou állt ki mellette, ő tartotta neki a mikrofont, mikor csak a sarokban gitározott meg monda, h ha a szöszi nem énekel, ő sem. Tuti nem áldozná őt fel semmikor, ugyanmár. És igen, megeshet, hoigy nem egyforma a humorérzékük. És?
2013. március 24. 23:33 #172
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Szerintem mint az életben, egy bandában is lehetnek nagyon jó barátok, és olyanok is, akik nem annyira vannak egy hullámhosszon. Persze sokszor az egész csak a közönségnek szól, de szerintem azért idővel fel lehet ismerni, hogy akik azok, akik tényleg közel állnak egymáshoz. És veszekedni pedig a legjobb barátok is szoktak. smileeee.gif
2013. március 24. 23:39 #173
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Vááááá, gyerekek, ez a topik kész komédia.XD Olyan sz*r volt egész nap a kedvem, és elég ide feljönni, hogy az ember ne legyen depis.XD Jókat röhögtem ezeken a kis direksönereken, akik azt hiszik, hogy még azt is tudják ezekről a nyálgépekről, hogy mikor hányat finganak. És miért? Mert olvasnak bulvárt, nézegetik a fanszájtokat, nézegetik a fotókat és a videóikat. Csesszétek meg, akkor én nekem most Jennifer Garner az "öri barim", mert olyan nyolc éve teszem ugyanezt?XD Egyeseknek nem ártana a pszichiátriai kezelés, amelynek nyomán erős gyógyszeres kezeléseken vesznek részt, mert amit csináltok, az nem normális. Átharapjátok a másik torkát, amiért rosszat mert írni erről az öt nyomorékról, akik lehet akkora p*csfejek, hogy valószínűleg felrúgnátok. Fel nem foghatom, hogy hogyan lehet ilyen óvodás ostoba szintre lesüllyedni, hogy elkezdjetek pocskondiázni olyan embereket, akiket újabban csak nem ismertek. unsure.gif Megéri ez az öt nyálgép, hogy magatokról állítsatok ki szegénységi bizonyítványt? Nekem az jött le a topikot végig olvasva, hogy egyes direksönerek olyan messze állnak a realitástól, mint Rebecca Black az énekléstől. Jolie_77 és pár tag aktívan próbáltak meggyőzni titeket, hogy amit a médiában láttok a fiúkról, az nem más, mint maga a színjáték, de egyébként a cikk is erre akart rámutatni - arra, hogy a sztárok nem azok, akiknek mutatják magukat, úgy, ahogy pl. Gordon Ramsay is azért kapja a pénzét a Pokol Konyhája műsorában, hogy eljátssza a világ legp*rasztabb emberét, vagy ott van Kelemen Anna. Az meg azért kapta a pénzét, hogy hülye legyen. Sajnos látszik még, hogy gyerekek vagytok, és nem tudtok a sorok között olvasni. Ez az öt nyikhaj külön indult az angol X-factorban, azt sem tudták egymásról, hogy a világon vannak, amíg Simon Cowell úgy nem döntött, hogy pénzeszsáknak nézi őket. Összerakta ezt az öt tehetségtelen nyomit és befutottak - attól, mert folyton hülyéskednek meg bolondoznak ( blink.gif ), az még nem jelenti azt, hogy fú, de csípik egymás búráját, csak sokkal inkább megjátsszák magukat, mert ezért kapják a pénzt. A pénz pedig nagy úr, legyen szó bárkiről a mai világban.

Egyszerűen az lenne a legjobb, ha ezek a direksönerek, akik itt osztják 10-13 évesen a nem létező eszüket, dugót nyelnének, és nem akarnák megmondani - egyébként felnőtt - fórumtársainak, hogy mit írjanak le. Jó hogy azt nem szabjátok meg, hogy mikor mehetünk el pisilni! Mindenesetre jót mosolyogtam, mert itt néhány fangörl csinált a szájából s*gget úgymond, anélkül, hogy észrevette volna, és talán ez a leggázabb.

Idézet (Headley @ 2013.03.24. 20:38)
ebben holtig igazad van, s én el is hiszem amit mondasz,mert tudom,hogy így van. de attól még én optimistán kezelem a témát. realistán nézném a világot és mit látnék? semmi jót...

Ajajj, te sem van tisztában a fogalmak jelentésével, de a szád köbö akkora, mint a bécsi kapu. unsure.gif Mások piszkálása és oltása helyett talán egy kis lexikonban, vagy egy pszichológiai szakkönyvben kéne utána nézni az optimista, pesszimista és a realista fogalomnak! blink.gif Amit te az imént definiáltál, az sokkal inkább a pesszimizmus. Annyira azért mégsem lehet über sz*r, ha jössz oltani itt a normális IQ-val rendelkező tagokat. 110.gif Tipikus ostoba csitri hozzáállás... igaz, az igazság fáj, ha realista vagy, de, ha optimista, akkor nyugodtan élhettek abban a szánalmas tévhitben, hogy zéjn, luísz meg a többiek el fognak titeket venni feleségül, sőt nyugodtan csövelhetsz az aluljáróban, mert lehet reménykedni abban és pozitívan nézni, hogy valaki ad neked milliókat, hogy ne az utcán élj. Megjegyzem, senkit nem érdekelne a nyomorod, valamint az se', hogy éhen halsz, annyira nincs pénzed. Remélem egyszer felébredsz a kis álom világodból. Látszik, hogy nem éltél meg semmit sem, ami miatt tudhatnád, hogy az élet kegyetlen és kemény. Muszáj megőrizni a realista aspektust, különben átvernek, becsapnak és kihasználnak mind testileg, mind lelkileg. Ez a felfogás csupán egy ostoba, nó IQ emberkére vall, aki elhiszi azt, hogy az ég piros, ha valaki azt mondja neki. Bocsesz, és nem bántásból mondom, de ez kegyetlen gáz. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. március 25. 05:45 #174
belieber4ever
belieber4ever
 
StátuszI wish we had another time I wish we had another place
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 657
Csatolások: 0
Azonosító: 193770
Offline offline
Lou tenleg fura, de attol meg igenis jo baratok
2013. március 25. 06:12 #175
Pepa1DHarry
Pepa1DHarry
visszatérő vendég
 
StátuszForever Directioner.1D is my life.<3;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.28.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 181738
Offline offline
1D<3Take That <3
2013. március 25. 06:42 #176
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 689
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
Most basszus egy szót rontottam el. egyet!és már mindenki avval jön,hogy tanuljál meg írni!
2013. március 25. 07:10 #177
AryaXD
AryaXD
 
Státuszどの ひと でも ゆめ が あります。わたし の ゆめ を あなた に あげます。♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.02.
Hozzászólás: 709
Csatolások: 9
Azonosító: 146499
Offline offline
Szerintem jó cikk lett smileeee.gif
2013. március 25. 07:15 #178
Dinci
Dinci
 
StátuszBYTHEWAY *-* <3 ONE DIRECTION *-* <3 sokkos állapot :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.01.
Hozzászólás: 530
Csatolások: 0
Azonosító: 188787
Offline offline
Jó hogy így szeretik egymást a sztárok is!!smileeee.gif
Lou-Niall <3
2013. március 25. 10:53 #179
rozacica
rozacica
visszatérő vendég
 
Státusz#ForeverPayzer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 157
Csatolások: 0
Azonosító: 152758
Offline offline
azt amikor Louis "be szól" Niall-nek azt láttam meg hallottam is róla de amikor Niall szólt be Louis-nak arról nem is hallottam. hát azért van benne igazság hogy Niall illeszkedett legnehezebben a bandába, és az is igaz hogy Louis csak Harry-t engedte magához. de ami most van velük az legyen az ő titkuk...
2013. március 25. 11:10 #180
Esther17
Esther17
új tag
 
StátuszOne Way Or Another !! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.08.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 197411
Offline offline
Igaz Louis és Niall először nem nagyon jöttek ki ahogy Harry és Zayn se.Volt köztük egy kis feszültség, de ez ennyi idő után eltűnt.Most mindegyikőjük ugyan úgy szereti a másikat.Igen mindenki még Louis-ék is.Csak talán nem kellett volna róluk összeszerkeszteni csomó hülyeséget, és nem kellet volna mindig mindent azzal elárasztani hogy "Larry is true" mert igen ezért gondolják meg hogy mit csinálnak.Meg is mondták hogy ők nem Larry hanem Louis és Harry nem egy szerelmes pár, de voltak akik ezt figyelmen kívül hagyták és folytatták.Ezért most már ne vágyatok arra hogy megölelik egymást.Vagy stb.Ha meg is teszik nem olyan gyakran.(Nem kell magatokra venni ez az én véleményem, és nem akarom azt hogy egyetértsetek vele.Csak azt hogy gondoljátok át.)
Amúgy One Direction, Take That !!! ♥
16 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!