Starity

A legsikeresebb videoklipek: Guns N' Roses

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 28. 10:44 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (MadHatter @ 2013.03.28. 10:31)
El sem hiszem, hogy róluk is olvashatok itt. laugh.gif  Különösebben nekem sem a legnagyobb kedvenceim ezek a dalok vagy klippek, valószínűleg a népszerűségük miatt, meg hogy minden divatfan csak ezeket tudja felsorolni és még ezt is összekeveri. Én inkább az olyan számaikat szeretem, mint például a Perfect Crime, Move to the City, Shotgun Blues vagy a Breakdown, persze ha akarnék sem tudnék kedvencet választani. Olyan ez, mintha a gyerekeid közül kéne mondanod egyet, amelyiket a legjobban szereted. Plusz a zenéjük szövege szól is valamiről és nem csak a semmiről énekelnek, ahogyan az menő lett mostanában. A Guns dalainak legalább van értelme és örülök, hogy ismerhetem ezt a nagyszerű együttest. Zita, köszönöm a cikket, nagyon jó lett.  meghajolo.gif

Egyébként én még furcsállom, hogy az Estranged-et nem nézték meg olyan sokan. Pedig az aztán dal/videoklip.
És mégegyszer köszönöm. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Pöttömke
2013. március 28. 10:49 #22
- törölt felhasználó -    
Jé, egy GNR-cikk ohmy.gif ohmy.gif Örülök, hogy még van helye a valódi tehetségeknek itt! biggrin.gif
Ezek közül csak a Don't Cryt nem szoktam hallgatni, de a többi nagy kedvencem, mindegyik videó nagyon, nagyon jó! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. március 28. 11:09 #23
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Jó végre egy ilyen cikket is olvasni smileeee.gif Nekem személy szerint a Paradise City a kedvencem, azt hallgatom a leggyakrabban. A többit is szeretem, bár a November Rain-el annyira nem vagyok kibékülve smileeee.gif A cikk pedig nagyon jó lett, gratula hozzá! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. március 28. 11:14 #24
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Mostanában egyre több az olyan cikk, ami olyan emberekről szól, akik tényleg letettek valamit az asztalra. Ennek nagyon örülök.
De egyébként tényleg nem az dönti el, hogy jó-e a szám, hogy mennyien nézték meg vagy lájkolták. Ők egy régi banda, még nem is volt internet, nemhogy Youtube, mikor ők már koncerttermeket telítettek meg. És azt meg gondolom senki se akarja vitatni, hogy hiába a kevesebb nézettség más "zenészek" videójánál (elég megnézni az első ötöt a legnézettebb videóknál), azért a tehetségben nem a nézettség a mérvadó.
Tényleg köszi a cikket, öröm volt olvasni(:
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Im a SlaveForBritney, Pöttömke, Beyla, Törpemókus
2013. március 28. 11:23 #25
kis_zsú
kis_zsú
 
Státusz"Minél jobban nézel ki, annál többet látsz be." Victor Ward
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 845
Csatolások: 0
Azonosító: 131186
Offline offline
Nekem a Don't dry a kedvencem tőlük. Egyébként jó lett a cikk. biggrin.gif
2013. március 28. 11:24 #26
kis_zsú
kis_zsú
 
Státusz"Minél jobban nézel ki, annál többet látsz be." Victor Ward
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 845
Csatolások: 0
Azonosító: 131186
Offline offline
Ja, és a You Could Be Mine.
2013. március 28. 11:25 #27
Blackbird03
Blackbird03
 
StátuszIf you read, you will know that I have not written anything here.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 752
Csatolások: 284
Azonosító: 161100
Offline offline
Guns And Roses itt? Nagy meglepetés! smileeee.gif
Bár sosem voltam rock-fan, de a November Rain nagyon elnyerte a tetszésemet, talán azért, mert nem az a tipikus hard rock, hanem egy kis klasszikus zenével meg van spékelve. A gitárszólót órákig elhallgattam, emlékszem, hogy többször visszatekergettem arra a részre, amikor Slash nyomta a szólót cigivel a szájában..xD
2013. március 28. 11:35 #28
Rihanna200
Rihanna200
 
StátuszMost persze semmi közhely nem jut eszembe.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.07.
Hozzászólás: 651
Csatolások: 0
Azonosító: 161752
Offline offline
te jó ég, komolyan egy Guns'n Roses cikket látnak szemeim???? Zita Twilight köszi,isten vagy!!! happy.gif
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, MadHatter
2013. március 28. 11:38 #29
FeketeCseresznye
FeketeCseresznye
that's gay
 
StátuszSaving people, hunting things
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.13.
Hozzászólás: 1372
Csatolások: 17
Azonosító: 140689
Offline offline
Nem szeretem azt a fajta rockot amit Ők játszanak, de a November Rain-nek sikerült elnyernie a tetszésemet. Szerintem klipje is nagyon jó lett, nem csoda, hogy ezt nézték meg tőlük legtöbben (bár egyáltalán nem csak a megtekintések száma számít) smileeee.gif
2013. március 28. 11:44 #30
- törölt felhasználó -    
El sem akartam hinni,hogy GNR cikket látnak szemeim biggrin.gif
Mind az 5 dalt rettentoen imádom biggrin.gif Személyes kedvencem pont nincs a cikkben megemlítve. Koszonet a cikk megírásáért smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. március 28. 11:45 #31
- törölt felhasználó -    
Végre normális bandákról írtak, nem tehetségtelen Vándíí-félékről. A felsoroltak közül mindet imádom, a legnagyobb kedvencem ezek közül a Sweet Child O'Mine. Imádom!
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. március 28. 11:53 #32
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Imádom Őket egyszerűen IMÁDOM! rock.gif A GNR nagyot alkotott a rock világában, a mai nagy rock sztároktól a legendákig mind ódákat zengenek róluk. Bár már a Guns N' Roses is a legendák táborát erősíti. Külön tisztelem bennük hogy nem a mennyiségre mennek, hanem a minőségre. Míg más banda, előadó (nem óhajtok ujjal mutogatni) okádja magából a sok shitet, addig Ők akkor adnak ki valami újat, ha mondanivalójuk van. Szóval le a kalappal előttük. Ők mindenért megküzdöttek amit elértek, és végig hűek maradtak önmagukhoz. Csak azt sajnálom hogy Slash már nincs velük. Az Ő utánozhatatlan, kiforrott, profi gitárjátéka sok pluszt adott a bandához.
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Törpemókus, Jolie_77, Im a SlaveForBritney, MadHatter
2013. március 28. 13:14 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pöttömke @ 2013.03.28. 11:53)
Imádom Őket egyszerűen IMÁDOM! rock.gif A GNR nagyot alkotott a rock világában, a mai nagy rock sztároktól a legendákig mind ódákat zengenek róluk. Bár már a Guns N' Roses is a legendák táborát erősíti. Külön tisztelem bennük hogy nem a mennyiségre mennek, hanem a minőségre. Míg más banda, előadó (nem óhajtok ujjal mutogatni) okádja magából a sok shitet, addig Ők akkor adnak ki valami újat, ha mondanivalójuk van. Szóval le a kalappal előttük. Ők mindenért megküzdöttek amit elértek, és végig hűek maradtak önmagukhoz. Csak azt sajnálom hogy Slash már nincs velük. Az Ő utánozhatatlan, kiforrott, profi gitárjátéka sok pluszt adott a bandához.

meghajolo.gif
Az egész Izzy kilépésével kezdődött... Persze Steven is pótolhatatlan volt, de a csapat akkor kezdett szétesni. Az Illusion-albumokhoz Gilby, Dizzy és Matt is sokat tett, viszont ők ketten alapító tagok voltak, és az Appetite/G N' R Lies velük volt igazán teljes.
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, MadHatter
2013. március 28. 13:15 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet (Blackbird03 @ 2013.03.28. 11:25)
Guns And Roses itt? Nagy meglepetés! smileeee.gif
Bár sosem voltam rock-fan, de a November Rain nagyon elnyerte a tetszésemet, talán azért, mert nem az a tipikus hard rock, hanem egy kis klasszikus zenével meg van spékelve. A gitárszólót órákig elhallgattam, emlékszem, hogy többször visszatekergettem arra a részre, amikor Slash nyomta a szólót cigivel a szájában..xD

A dupla Use Your Illusion albumok már nem követték szorosan a hard-rock vonalat, ez meglátszik a November Rain-en is.
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, MadHatter
2013. március 28. 13:39 #35
szabina2522
szabina2522
 
StátuszI love my life!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.06.
Hozzászólás: 1359
Csatolások: 0
Azonosító: 195503
Offline offline
A Don't Cry a legjobb
2013. március 28. 14:59 #36
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Kellemes csalódás őket itt látni smileeee.gif
Köszönjük meghajolo.gif
5 felhasználónak tetszik: Törpemókus, Jolie_77, Im a SlaveForBritney, MadHatter, Pöttömke
2013. március 28. 15:05 #37
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Iszonyat jó cikk lett, és az tényleg igaz, hogy a Guns beírta magát a rocktörténelembe, sőt, az egyik legnagyobbjai a műfajnak. Nekem mondjuk a Knocking On Heaven's Door tetszik a legjobban, de a felsoroltak is tökéletesek. heart.gif Viszont én is azt sajnálom a legjobban, hogy sok a divatrajongó. sad.gif
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter, Pöttömke
2013. március 28. 16:37 #38
lolike99
lolike99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.12.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 189581
Offline offline
na!végre valaki értékeli a gnr-t!az osztálytársaim lefujjoznak mert azt hallgatom szünetbe.xD
2013. március 28. 16:43 #39
lolike99
lolike99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.12.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 189581
Offline offline
mondjuk a divatrajongókat én se birom.meghallgatnak 1 számot oszt szia.
2013. március 28. 16:58 #40
- törölt felhasználó -    
Nem vagyok oda a rock zenéért de ezek kivételesen nagyon jó számok és tetszenek tényleg. smileeee.gif Nagyon jó cikk lett.smileeee.gif meghajolo.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Axl Rose Axl Rose 620.
Slash Slash 681.