Starity

A legsikeresebb videoklipek: Guns N' Roses

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 28. 17:25 #41
- törölt felhasználó -    
végre! megéltem, hogy valaki egy normális bandáról ír cikket! pompom.gif meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Darkness
2013. március 28. 17:28 #42
- törölt felhasználó -    
Idézet (noncsii @ 2013.03.28. 17:25)
végre! megéltem, hogy valaki egy normális bandáról ír cikket!  pompom.gif  meghajolo.gif

Annak a valakinek az élete egyik legfontosabb része ez a normális banda, úgyhogy köszöni szépen. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Pöttömke, Darkness
2013. március 28. 20:21 #43
Dezso20
Dezso20
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 146851
Offline offline
Nagyon jó cikk kedves Zita smileeee.gif
Mint láthatod magam is nagy rajongó vagyok smileeee.gif
Annyival egészíteném ki, hogy én még belevettem volna az Estranged klipjét is, hisz az is siker volt és szerintem az egyik legjobb klipjük és része a Don't Cry, November Rain hármasnak, igy együtt alkotnak trilógiát smileeee.gif
Mindamellett a banda legköltésgesebb videója smileeee.gif
Sokan giccsesnek tartják, de szerintem klassz bár ott már nagyon kicsusodott Axl egója.Az MTV annak idején valamiért kevesebbet játszotta, mint a másik kettőt.
A November Rain klipje pedig díjat is nyert az MTV Music Awardson 1992-ben, ahol a GN'R közösen adta elő Elton John-al a dalt
3 felhasználónak tetszik: Pöttömke, MadHatter, Darkness
2013. március 28. 21:01 #44
- törölt felhasználó -    
Először is, minden tiszteletem a szerzőé, remek cikket hozott össze meghajolo.gif

Sokan írják, hogy azért nem szeretik a November Raint, mert – csúnyán fogalmazva – „eltucasodott”, úgy értve, hogy szinte mindenki ezt a dalt emlegeti Axl Rose-éktól. Nem tagadom, néha nekem is csömöröm van tőle, de megfizethetetlen az az érzés, amikor úgy hallgatod a dalt, hogy síri csend van, senki sincs otthon, te meg csutkára nyomod a hangerőt, és tombolsz, főleg a végén felhangzó frenetikus gitárszólónál biggrin.gif A másik „bajom” ezzel a dallal, hogy emiatt lett az Estranged a Guns legalábecsültebb szerzeménye, mivel a közönség nem volt vevő egy hasonlóan építkező megint majd 10 perces számra. Legalábbis nekem ez a meglátásom. Ha már balladáknál tartunk, a személyes kedvencem a This I Love. Jó, nem olyan epic, mint a November Rain, de a szőrös szívemet meg tudja hatni blush.gif

Idézet
Sokan giccsesnek tartják, de szerintem klassz bár ott már nagyon kicsusodott Axl egója.Az MTV annak idején valamiért kevesebbet játszotta, mint a másik kettőt.


Nekem csak olyan emlékeim vannak a klipről, hogy a VH1-on mindig egy vágott verziót nyomtak, aminek a végéről lenyisszantották Slash szólóját - a barbárok... tucherch.gif
3 felhasználónak tetszik: Pöttömke, MadHatter, Darkness
2013. március 28. 21:06 #45
- törölt felhasználó -    
Idézet (Barefoot Becky @ 2013.03.28. 21:01)
Először is, minden tiszteletem a szerzőé, remek cikket hozott össze  meghajolo.gif 
Sokan írják, hogy azért nem szeretik a November Raint, mert – csúnyán fogalmazva – „eltucasodott”, úgy értve, hogy szinte mindenki ezt a dalt emlegeti Axl Rose-éktól. Nem tagadom, néha nekem is csömöröm van tőle, de megfizethetetlen az az érzés, amikor úgy hallgatod a dalt, hogy síri csend van, senki sincs otthon, te meg csutkára nyomod a hangerőt, és tombolsz, főleg a végén felhangzó frenetikus gitárszólónál biggrin.gif A másik „bajom” ezzel a dallal, hogy emiatt lett az Estranged a Guns legalábecsültebb szerzeménye, mivel a közönség nem volt vevő egy hasonlóan építkező megint majd 10 perces számra. Legalábbis nekem ez a meglátásom. Ha már balladáknál tartunk, a személyes kedvencem a This I Love. Jó, nem olyan epic, mint a November Rain, de a szőrös szívemet meg tudja hatni blush.gif
Nekem csak olyan emlékeim vannak a klipről, hogy a VH1-on mindig egy vágott verziót nyomtak, aminek a végéről lenyisszantották Slash szólóját - a barbárok... tucherch.gif

Csak sajnos a This I Love-ban már nincs Slash, Izzy Stradlin, Duff McKagan és Steve Adler. Helyette... sad.gif Egyébként én sokszor éreztem úgy, hogy elegem van a November Rain-ből, aztán újra és újra beleszerettem.
Köszönöm szépen neked is, és Dezso20-nak is, egyébként az Estranged-nek sajnos közel sincs annyi megtekintése, mint ennek az ötnek. Pedig csodálatos (az is).
4 felhasználónak tetszik: Pöttömke, MadHatter, Barefoot Becky, Darkness
2013. március 29. 12:23 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.03.28. 21:06)
Csak sajnos a This I Love-ban már nincs Slash, Izzy Stradlin, Duff McKagan és Steve Adler. Helyette... sad.gif


Tudom, tudom, helyettük (szépen fogalmazva biggrin.gif) van egy rakás lelkes amatőr. Személy szerint én is a „klasszikus” felállást preferálom, de szerintem előbb kap Uhrin Benedek Grammy-díjat, minthogy újra összeálljanak.

Lenne viszont egy kérdésem: reménykedhetek abban, hogy lesz ennek a cikknek folytatása? Mármint úgy értem, hogy más együttesekről is összeállítasz egy ilyen listát? blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Darkness, Pöttömke
2013. március 29. 16:22 #47
Petrawook
Petrawook
little dhampir
 
StátuszBazinga!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.26.
Hozzászólás: 1030
Csatolások: 46
Azonosító: 188362
Offline offline
nagyon jó lett a cikk, végre valaki róluk is ír! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. március 29. 17:19 #48
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
Nagyon szeretem a Guns N' Roses-t. Nekem a kedvenc számok tőlük a November Rain és a Don't cry. Amikor ezt a két gyönyörű számot hallom, mindig oda figyelek a dalra, és némelyik résznél szinte ki ráz a hideg. Jó már róluk is hallani. smileeee.gif Mellesleg nagyon jó cikk lett, gratulálok a szerzőnek!
2 felhasználónak tetszik: Darkness, Pöttömke
2013. március 29. 18:32 #49
Lili Hiddleston
Lili Hiddleston
új tag
 
Státusz...and honey you should see me in a crown...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.25.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 181450
Offline offline
Imádom imádom imádom <3 <3
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. március 29. 20:42 #50
Brix3
Brix3
visszatérő vendég
 
StátuszÜdv, 2014!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.28.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 0
Azonosító: 198914
Offline offline
Nos igen. Ők felűlmúlhatatlanok <3
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. március 29. 21:13 #51
Livcsu
Livcsu
új tag
 
StátuszTürelem,rózsát terem :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.21.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 190155
Offline offline
Hát igen,nincs náluk jobb banda,ők voltak és lesznek is a legjobbak,kár hogy már új tagok kerültek be a bandába és régi tagok kerültek ki,mert Slash number one gitáros,a gitár bajnok smileeee.gif nagyon szeretem őket,
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. március 30. 11:50 #52
- törölt felhasználó -    
Barefoot Becky: Terveztem egy Aerosmith-eset is, de ki tudja, mi lesz belőle... biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Barefoot Becky, Darkness, Pöttömke
2013. április 02. 15:30 #53
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Idézet (lollolololoolo @ 2013.04.02. 15:28)
Nem ismerem öket!! egy zenét meghalgatam, és ojjan gagyi _nevet.gif  shout.gif  tease.gif

Látom büszke is vagy erre. És tanulj meg írni Te kis javíthatatlan belieber. acute.gif
6 felhasználónak tetszik: Darkness, MadHatter, Luckie, Mixioner14, Pöttömke, Szandiiii
2013. április 02. 15:33 #54
- törölt felhasználó -    
Idézet (lollolololoolo @ 2013.04.02. 15:28)
Nem ismerem öket!! egy zenét meghalgatam, és ojjan gagyi _nevet.gif  shout.gif  tease.gif


ehhez csak gratulálni tudok. crazy.gif
6 felhasználónak tetszik: Darkness, MadHatter, Im a SlaveForBritney, Luckie, Pöttömke, Szandiiii
2013. április 02. 15:33 #55
- törölt felhasználó -    
Idézet (lollolololoolo @ 2013.04.02. 15:28)
Nem ismerem öket!! egy zenét meghalgatam, és ojjan gagyi _nevet.gif  shout.gif  tease.gif

*Meghallgattam
*Őket
*Olyan
Tudod, a gyagyi meg a sz*r éppen az, amit a te bíbőrkéd kidobál a kezei közül. Ők (is) taposták ki az ösvényt annak a kis senkiházinak. 15 éves vagy? Ugyan már csillagom, maximum a tízet töltöd. Az ő dalszövegeik az első szótól kezdve egészen az utolsó hangig érzelemmel telítettek, gyönyörű balladáik és pörgős dalaik vannak, amik nem arról szólnak, hogy 'nyald meg a nyalókám'. Legyél rá büszke, hogy ilyen tudatlan és primitív vagy! Küldeném neked ezt a dalt (rólad szól), ami még mindig többet ér, mint Bieber összes szánalmas próbálkozása.
7 felhasználónak tetszik: Darkness, MadHatter, Im a SlaveForBritney, Luckie, Zsife, Pöttömke, Szandiiii
2013. április 02. 15:34 #56
- törölt felhasználó -    
Idézet (Im a SlaveForBritney @ 2013.04.02. 15:30)
Látom büszke is vagy erre. És tanulj meg írni Te kis javíthatatlan belieber. acute.gif

Hagyd szegényt, még a végén megátkoz. fear.gif
6 felhasználónak tetszik: Darkness, MadHatter, Im a SlaveForBritney, Luckie, Pöttömke, Szandiiii
2013. április 02. 15:52 #57
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (lollolololoolo @ 2013.04.02. 15:28)
Nem ismerem öket!! egy zenét meghalgatam, és ojjan gagyi _nevet.gif  shout.gif  tease.gif

A helyesírásodat már előttem kijavították smileeee.gif
Csak gratulálni tudok neked, amiért nem ismered a világ egyik legjobb és legsikeresebb zenekarát taps.gif Igen, szerintem is nagyon vicces rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Im a SlaveForBritney, Luckie, Pöttömke, Szandiiii
2013. április 02. 16:31 #58
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.04.02. 15:34)
Hagyd szegényt, még a végén megátkoz.  fear.gif

Már akkor megtette, mikor regisztrált. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Darkness, Pöttömke, Luckie, Szandiiii
2013. április 02. 16:52 #59
Baybee
Baybee
Fly, fly dragonfly.
 
StátuszI chose to love you in silence, for in silence I found no rejection
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.01.
Hozzászólás: 1081
Csatolások: 0
Azonosító: 144550
Offline offline
Idézet (lollolololoolo @ 2013.04.02. 15:28)
Nem ismerem öket!! egy zenét meghalgatam, és ojjan gagyi _nevet.gif  shout.gif  tease.gif


És kit érdekelt már nem azért?! Menj már innen, komolyan mondom, hogy irritáló vagy... Ha nem szereted őket figyelmen kívül hagyod a cikket és nyáladzol tovább Justin Bieber fejére. De mondom én inkább a nyelvtantanár fejére nyáladzanék a helyedben.
Istenem de szeretem az ilyen okos embereket. Komolyan... még büszke is vagyok rájuk :') 110.gif
6 felhasználónak tetszik: Darkness, Im a SlaveForBritney, MadHatter, Pöttömke, Luckie, Szandiiii
2013. április 03. 02:04 #60
- törölt felhasználó -    
Idézet (lollolololoolo @ 2013.04.02. 15:28)
Nem ismerem öket!! egy zenét meghalgatam, és ojjan gagyi _nevet.gif  shout.gif  tease.gif


Kicsit ellentmondásos a kommented. Ha már hallgattál tőlük egy dalt, akkor már - ha csak egy kicsit is -, ismered őket. Vagy fordítva: ha nem ismered őket, hogyan alkotsz róluk véleményt? Vagy csak én nem értem? Áh, késő van, megyek aludni laugh.gif

Ui: üdvözlöm a magyartanárod rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Darkness, MadHatter, nicol bellox, Pöttömke, Luckie, Szandiiii
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Axl Rose Axl Rose 619.
Slash Slash 682.