Starity

Az egész Somerhalder család hazánkba látogat

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 02. 10:13 #61
dettus7
dettus7
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1996
Csatolások: 18
Azonosító: 131164
Offline offline
nem fogok menni, de talán tudnám elkapni őket lurdy házban vagy az utcán...nagyon remélem h látni fogom őket! :
2013. április 02. 12:07 #62
- törölt felhasználó -    
Elképesztően drágán adják a jegyeket, nem hiszem, hogy belegondoltak, hogy nem Amerikában vagyunk. Oké, hogy a színészeket is meg kell fizetni, de ez akkor is túlzás szerintem. A twitteren követem az eseményt, és csak olyanokat olvasni, hogy Kanadából, Bécsből, Németországból és más külföldi országokból érkeznek rajongók. Bár ez várható volt.
Az pedig a legnagyobb kiszúrás, hogy mikor írtam nekik mail-t, hogy lehet-e tudni, melyik nap érkeznek a repülővel, kiderült, ez sem publikus információ. Nyilván mindenki ott lenne, és nem hagyná őket nyugton leszállni, de akkor is tudni akarom! biggrin.gif
Egyetlen esélyünk a Lurdy ház. Hátha kedvük támad shoppingolni. smileeee.gif
2013. április 02. 12:27 #63
Brittany0417
Brittany0417
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 194980
Offline offline
Meg amúgy nem értem hogy miért pont a comic con a példa arra hogy Amerikában mennyivel olcsóbb. Atlantában nem kell még külön szállodát meg repjegyet fizetni, hiszen a forgatás amúgy is ott van.
És igenis ott leszünk mi, magyar rajongók is, nem csak a külföldiek. Meg nem értem miért baj hogy jönnek ők is. Sok magyar megy külföldi conokra is.
És persze hogy nem mondják meg hogy mikor érkeznek. Egy con sem teszi közzé, csak max a színészek twitteren, de szerintem már ők is megtanulták hogy nem célravezető kiírni a dátumot. Persze hogy testőröket is fogadnak melléjük, idegen országban vannak, a szervezők felelnek értük. Szerintem ezekben a dolgokban semmi de semmi meglepő nincs.
2013. április 02. 12:33 #64
- törölt felhasználó -    
Túúúl drága...szívesebben utazok el és megyek egy 1D koncertre. smileeee.gif
2013. április 02. 12:49 #65
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
ÁÁÁÁ....most már tuti felmegyek Pestre, hogy elkapjam őket! biggrin.gif
2013. április 02. 12:55 #66
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Mondjuk, ha megnézzük, hogy a magyar minimálbér kb. a fele a 140-es jegyárnak, valóban nem értem, hogy hogyan is gondolják. Azt én is értem, hogy nekik is meg kell élni valamiből, mondjuk ez egy gyűjtés, de akkor is. Honnan gondolják, hogy valaki is ki tud erre ennyi pénzt adni. Azt meg kétlem, hogy egy gazdag gyerek nézi a TVD-t és el is megy egy ilyen rendezvényre. Melleleg oké, hogy lassan fél éve lehet tudni róla és még esetleg Pesten a tinik tudnak ennyit azóta összespórolni, de vidéken, hogy gondoljátok. Egy éve alatt nem jön össze 40 ezer forintom.
Annyi, hogy felmegyek majd Pestre és, ha ügyes vagyok, akkor találkozok velük, de ennyi. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Leighanne
2013. április 02. 13:08 #67
PoseidonXD
PoseidonXD
 
Státusz:) Bulii az all Time-ban :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.24.
Hozzászólás: 677
Csatolások: 186
Azonosító: 192186
Offline offline
Ahhww...de joo!!biggrin.gif
2013. április 02. 15:14 #68
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5541
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Kár hogy ilyen horribilis ára van... nea.gif
2013. április 02. 15:42 #69
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
Brittany0417:

A Comic Con-t csak azért hoztam fel mert azon a True Blood-tól a Vámpírnaplókon keresztül mindenki megjelenik az összes fontos szereplővel külön pavilonban, és a programok is sokkal színesebbek, ami miatt az egész egy valódi élmény. Az itteni legdrágább jegyből pedig kijön az egész utazással, szállással együtt cool.gif

És persze, hogy lesznek magyar rajongók, mert mindig vannak akik ki tudják fizetni és úgy gondolják meg is éri ennyiért a dolog. Elismerem, hogy ők is fanok, ők is a közönség részét képezik, annyit azonban be kell látni, hogy nem az érdeklődők nagy többségének helyzetével tehetik ezt meg. Nevezzük őket egyszerűen "szerencséseknek" - a legkevésbé bántó módon tongue.gif

A szervezés költségeinek tekintetében pedig ennyit fűznék hozzá:

A Rolling Stones 2 órás koncertjét 24ezerért élvezhettem a legjobb helyről pár éve (legolcsóbb 6ezer körül volt), pedig volt utazás, testőrök, szállás és sok egyéb fizetve nekik, ami természetes.

Sok sikert a szemfüleseknek, remélem lesz, akit el tudtok csípni autogramra, fotózásra (ne adj Isten grátisz friends.gif )
1 felhasználónak tetszik: Leighanne
2013. április 02. 15:55 #70
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Brittany0417 @ 2013.04.02. 10:01)
Mindenki a 140ezer forinttal dobálózik, de azt senki nem mondja, hogy 40ezerért is van jegy. És november óta lehet tudni a conról, majdnem fél éve, szerintem ezalatt össze lehetett spórolni legalább a Violence jegyre.

Hát ne haragudj, de nekem speciel feles 40 000-em sincs, hogy csak úgy randomba kidobjam az ablakon. Valószínűleg a szüleidnek van pénze, örülök neked, áldásomat adom rád, hogy nem kell dönteni a Tescoban a legolcsóbb tej és kenyér között, mert mindkettőre van pénz. Nem vagy tisztában azzal, hogy mennyi egy havi rezsi és a kaja, ha az ember nem akar Ghandi lenni és enni is valami értelmes, de egészségesebb kaját. Én a családommal nem éhezünk, de szorult helyzetben vagyunk, és épphogy elég a pénz a kajára, meg a rezsire, meg esetleg hetente kapok egy-két ezer forintot, amiből vehetek kaját, ha elfogy, vagy kávét, ha zombi vagyok. Nem mindenkinek van olyan jó sora, mint neked. Van, akinek azaz összespórolt összeg jelenti azt, hogy nem kapcsolják ki a gázt, mert annyira elmaradt a számlákkal. Azért 18-19 évesen már érezned kéne azt, hogy a pénznek értéke van, főleg most, hogy a lakosságnak több mint az 50%-a munkanélküli, de mellette drága az üzemanyag, a villany, víz, gáz és az élelmiszerhez sem lehet alacsony áron hozzájutni. Inkább költöm azt a 40 000 Ft-ot a családomra, minthogy elmenjek ekkora összegért egy ilyen találkozóra. A szeretteim fontosak, mint olyan emberek, akiket nem ismerek, hiába szerepelnek egy sorozatban, a ranglistámon sosem lesznek előrébb.
1 felhasználónak tetszik: Misao
2013. április 02. 15:59 #71
Analy
Analy
új tag
 
StátuszKépzeljétek Nina és Ian együtt vannak!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.15.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 197903
Offline offline
Kár.Nagyon drágák a jegyek anyáéknak majdnem egyhavi fizetésük.Remélem egyszer találkozhatok Iannal és a példaképemmel Ninával bár ez szinte esélytelen.
2013. április 02. 16:20 #72
- törölt felhasználó -    
Igaz, igaz a jegy sajnos tényleg drága. + egyedül úgy sem mehetnék, ha jönne velem valaki akkor meg dupla ár lenne. Tényleg szivesen elmennék, de ennyiért tényleg nem éri meg, még akkor sem ha imádom őket.
Kíváncsi vagyok hogy mennyien lesznek ott. pardon.gif
2013. április 02. 16:50 #73
Brittany0417
Brittany0417
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 194980
Offline offline
Szóval azért mert nekem véletlenül van félretett pénzem és ki tudom fizetni a cont, empátiából nem kéne elmennem, mert másnak nem telik rá? Hát te ne haragudj, de ez kissé vicces.
Nem azt mondom hogy akkor most mindenki pengesse ki azt a 40 vagy 100 ezret, de aki igenis elszánt és képes ennyit áldozni arra, hogy láthassa a kedvenceit szemtől-szembe, nem kéne meghurcolni azért, mert ő találkozhat velük.
Igenis nagyon sajnálom azokat akik nem tudnak részt venni az eseményen, de nem csak az érem egyik oldalát kéne figyelni. A szervezők oldalát senki nem gondolta át. Elképzelni sem tudjátok mekkora összegeket emészt fel egy con.
Nem tudják egyszerűen lecsökkenteni az árakat mert Magyarországon alacsony a fizetés. Muszáj a nemzetközi piachoz alkalmazkodniuk. Plusz ugye a gyenge forint sem segít sokat a dolgon. Örüljünk egyáltalán hogy létrejöhetett ez az egész itthon.
Szóval mielőtt mocskolni kezdjük a másikat, gondoljuk végig a dolgokat.
2013. április 02. 17:50 #74
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Brittany0417 @ 2013.04.02. 16:50)
Szóval azért mert nekem véletlenül van félretett pénzem és ki tudom fizetni a cont, empátiából nem kéne elmennem, mert másnak nem telik rá? Hát te ne haragudj, de ez kissé vicces.
Nem azt mondom hogy akkor most mindenki pengesse ki azt a 40 vagy 100 ezret, de aki igenis elszánt és képes ennyit áldozni arra, hogy láthassa a kedvenceit szemtől-szembe, nem kéne meghurcolni azért, mert ő találkozhat velük.
Igenis nagyon sajnálom azokat akik nem tudnak részt venni az eseményen, de nem csak az érem egyik oldalát kéne figyelni. A szervezők oldalát senki nem gondolta át. Elképzelni sem tudjátok mekkora összegeket emészt fel egy con.
Nem tudják egyszerűen lecsökkenteni az árakat mert Magyarországon alacsony a fizetés. Muszáj a nemzetközi piachoz alkalmazkodniuk. Plusz ugye a gyenge forint sem segít sokat a dolgon. Örüljünk egyáltalán hogy létrejöhetett ez az egész itthon.
Szóval mielőtt mocskolni kezdjük a másikat, gondoljuk végig a dolgokat.

Senki sem mondta azt, hogy nem kell elmenned. Menj el, örülünk neked, és térj haza egy élménybeszámolóval, mert azt mindenki szerintem szívesen elolvassa, de egyenesen gyerekes és nevetséges az, amit művelsz. Nálam már ott a böki, hogy reklámozod ezt magadról és mindenhova odafirkálod, szóval engem már egy részről ez zavart, hogy őszinte legyek. Aztán elkezdtél értetlenkedni és hisztizni, hogy miért nem tud más összespórolni. Na, itt gondoltam, hogy leírom, hogy gondolkozz egy kicsit, mert az élet nem habos sütemény és vannak sokkal fontosabb dolgok is, amire elkellhet a pénz. Ha nincs meg az a bizonyos havi jövedelem, amiből félre lehet rakni, akkor nem tud az illető pénzt gyűjteni. Én sem tudok, mert, ha anyától kérnék heti öt ezret, akkor lehet, hogy valamilyen élelmiszerből hiányt szenvednénk, vagy kicsúsznánk a számla befizetésének határidejéből. Ha tudnék pénzt félrerakni, akkor én egy laptopra vagy egy netbookra gyűjtenék, vagy esetleg egy új telefonra, mert az még kéne is, mert amim most van, az nagyon tré. Nem kell sajnálni senkit sem, de nem kéne így viselkedni, és mondjuk felfogni és megérteni, hogy tíz emberből kilenc nem tudja ezt kifizetni, akármennyire is fújod azt a követ, hogy ez milyen sok pénzt felemészt. Magyarországra nem hiába nem szerveznek ilyen találkozókat, eddig sem szerveztek és eddig is nagyon jól elvoltunk ezek nélkül. Tény, ha mondjuk jönne pl. az NCIS:LA vagy a Nikita castja, persze, én is nagyon elmennék rá, de elfogadnám és felfognám, hogyha nincs pénz, akkor nincs. Ezt nem a magyar pénztárcának találták ki, emiatt nincs is szükségünk ilyen blődségekre. Én egyáltalán nem mocskoltalak, csak légyszi, gondold már át, mielőtt leírsz egy fatális nagy hülyeséget.

Örülünk neked, hogy mész és térj haza egy részletes beszámolóval, mert arra én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz!
2 felhasználónak tetszik: nothanx, Misao
2013. április 02. 18:14 #75
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7764
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
de jó már annyira várom smileeee.gif heart.gif
2013. április 02. 18:19 #76
Brittany0417
Brittany0417
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 194980
Offline offline
Odafirkálom mindenhova? Hova úgy mégis? Ide? Ez zavar? És egyáltalán nem hisztizek, mert valaki nem fizet érte ennyit. Csak annyit mondtam, hogy fél év alatt nem lehetetlenség azt a pénzt előteremteni, ha valaki nagyon el akar menni. Elsősorban nem azokra értettem, akiknél annak a pénznek sokkal jobb helye is van. Nem azokra, akiknek gyerekeik vannak. Ha nekem lennének, nyilván én sem így gondolkoznék. Amúgy nem kell azt hinni, hogy az összes többi országban ahol con van, simán kirántják a nadrágzsebükből az emberek, csak arról senki nem hall hogy x országban nincs erre pénz.
Sajnálom ha megbántottalak azzal amit írtam, nem volt szándékos. Nem vagyok egy elkényeztetett picsa aki nem érti a problémát, csak zavart, hogy a jegyáraknál tovább senki nem néz. Ezzel a con témával többet nem szeretnék foglalkozni. Mégegyszer sajnálom.
2013. április 02. 18:50 #77
nothanx
nothanx
új tag
 
Státuszmegy a Music Fm :D holnap meg suli..de mondjuk jo,mert unatkozom..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.09.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 1
Azonosító: 68551
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2013.04.01. 18:13)
Na igen, de valahogy a cikk írója elfelejtette megemlíteni a jegyárakat. Amúgy már jó ideje tudtam, hogy lesz ez a találkozó, de a családomnak nincs felesleges százezre, hogy elmehessek rá... omg.gif
hát énn is így vagyok vele..rohadt drága a jegy..de jo lenne,ha a hotel nevét tudnánk biggrin.gif hátha elkapnánk biggrin.gif
2013. április 02. 18:51 #78
nothanx
nothanx
új tag
 
Státuszmegy a Music Fm :D holnap meg suli..de mondjuk jo,mert unatkozom..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.09.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 1
Azonosító: 68551
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.04.02. 17:50)
Senki sem mondta azt, hogy nem kell elmenned. Menj el, örülünk neked, és térj haza egy élménybeszámolóval, mert azt mindenki szerintem szívesen elolvassa, de egyenesen gyerekes és nevetséges az, amit művelsz. Nálam már ott a böki, hogy reklámozod ezt magadról és mindenhova odafirkálod, szóval engem már egy részről ez zavart, hogy őszinte legyek. Aztán elkezdtél értetlenkedni és hisztizni, hogy miért nem tud más összespórolni. Na, itt gondoltam, hogy leírom, hogy gondolkozz egy kicsit, mert az élet nem habos sütemény és vannak sokkal fontosabb dolgok is, amire elkellhet a pénz. Ha nincs meg az a bizonyos havi jövedelem, amiből félre lehet rakni, akkor nem tud az illető pénzt gyűjteni. Én sem tudok, mert, ha anyától kérnék heti öt ezret, akkor lehet, hogy valamilyen élelmiszerből hiányt szenvednénk, vagy kicsúsznánk a számla befizetésének határidejéből. Ha tudnék pénzt félrerakni, akkor én egy laptopra vagy egy netbookra gyűjtenék, vagy esetleg egy új telefonra, mert az még kéne is, mert amim most van, az nagyon tré. Nem kell sajnálni senkit sem, de nem kéne így viselkedni, és mondjuk felfogni és megérteni, hogy tíz emberből kilenc nem tudja ezt kifizetni, akármennyire is fújod azt a követ, hogy ez milyen sok pénzt felemészt. Magyarországra nem hiába nem szerveznek ilyen találkozókat, eddig sem szerveztek és eddig is nagyon jól elvoltunk ezek nélkül. Tény, ha mondjuk jönne pl. az NCIS:LA vagy a Nikita castja, persze, én is nagyon elmennék rá, de elfogadnám és felfognám, hogyha nincs pénz, akkor nincs. Ezt nem a magyar pénztárcának találták ki, emiatt nincs is szükségünk ilyen blődségekre. Én egyáltalán nem mocskoltalak, csak légyszi, gondold már át, mielőtt leírsz egy fatális nagy hülyeséget.
Örülünk neked, hogy mész és térj haza egy részletes beszámolóval, mert arra én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz!
Juuuj de jó neked!! Kérlek hozz nekünk élménybeszámolót és sok képet! <3 <3
2013. április 02. 19:08 #79
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Brittany0417 @ 2013.04.02. 18:19)
Odafirkálom mindenhova? Hova úgy mégis? Ide? Ez zavar? És egyáltalán nem hisztizek, mert valaki nem fizet érte ennyit. Csak annyit mondtam, hogy fél év alatt nem lehetetlenség azt a pénzt előteremteni, ha valaki nagyon el akar menni. Elsősorban nem azokra értettem, akiknél annak a pénznek sokkal jobb helye is van. Nem azokra, akiknek gyerekeik vannak. Ha nekem lennének, nyilván én sem így gondolkoznék. Amúgy nem kell azt hinni, hogy az összes többi országban ahol con van, simán kirántják a nadrágzsebükből az emberek, csak arról senki nem hall hogy x országban nincs erre pénz.
Sajnálom ha megbántottalak azzal amit írtam, nem volt szándékos. Nem vagyok egy elkényeztetett picsa aki nem érti a problémát, csak zavart, hogy a jegyáraknál tovább senki nem néz. Ezzel a con témával többet nem szeretnék foglalkozni. Mégegyszer sajnálom.

Félreértés ne essék, engem egyáltalán nem bántottál meg, nem az a típus vagyok. happy.gif Én sajnálom, ha esetleg túl nyers voltam, mert lehet tényleg olyanra sikerült a hozzászólásom, pedig nem ez volt a célom. Egyáltalán nem tartalak hülye elkényeztetett p*csának, csak találkoztam már gazdag lányokkal, és amikor mondtam, hogy most nincs pénzem erre meg arra, akkor nem értette, hogy miért nincs. A hozzászólásaid alapján úgy éreztem, hogy lenézed azokat, akik nem tudnak elmenni, vagy egyszerűen nincsen megfelelő anyagi háttér, ami miatt megtehetné ezt. Én még idősebb is vagyok egy pár évvel, nincsen családom, nincsen gyermekem, de az iskola miatt nem tudok dolgozni, így nincs saját pénzem sem. Hát bőven elég Ausztriába menni, már ott teljesen mások a fizetési arányok, ismerőstől tudom, szóval nem kell a tengeren túlra menni, ahhoz, hogy valaki sokat keressen. Az egyik ismerősöm vendégmunkás Németországban, fizikai munkát végez, három hét kint, egy hét itthon és több mint kétszáz ezret keres nettósan. Szóval abból a havi kétszázból nekem is telne száznegyven, hogy szórakozásból elmehessek egy ilyen conra. A jegyáraknál azért akad le mindenki, többek között én is (bár nem vagyok nagy TVD fangörl, mert max Paul és Matt miatt mentem volna ki, ha lett volna zsozsim), mert, ha nincs meg a jegy, akkor nem tudsz bejutni. És, két havi fizetést elkérni ezért szerintem pofátlanság. Ezek a színészek is olyan hús és vér emberek, mint mindenki más. Nem istenek vagy természetfeletti lények, amelynek okából lenne miért elkérni ezt a nagy összeget. Még, ha maga a Dalai Láma jönne, akkor is sokallanám ezt az összeget, mert sok. Fél óra dumcsi, ha az illető tud angolul, egy fotó és egy autogramm. Abból a száznegyvenből elmegyek külföldre nyaralni egy öt csillagos luxus hotelbe, mert eskü, hogy az árakból kijön egy külföldi all inclusive öt csillagos hotelben való nyaralás egy tengerpart közelében. Ha belenézel az utazási irodák újságába, már ezeken a nevetséges jegyárakon tudsz nyaralni külföldön egy jót. Na, én ehhez mértem a jegy árát.
2 felhasználónak tetszik: Misao, Leighanne
2013. április 03. 19:42 #80
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Brittany0417: Én teljes mértékben egyetértek, aki mondjuk nagyon szereti a Vámpírnaplókat,biztos találhat rá megoldást, hogy eljusson, 40.000 forint nem egy hú de megfizethetetlen összes. Hát én személy szerint teremthetnék módot, hogy eljussak, de én nem ragaszkodom hozzá. Főleg, hogy nem tudok anolul, na úgy viszont tényleg pénzkidobás lenne xd. De sokan mondjuk most ballagnak, ez megteszi ballagási ajándéknak, vagy akár szülinapinak.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!