Starity

Eurovízió: Magyarország döntős!

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 17. 15:10 #61
- törölt felhasználó -    
Érdekes, én ezt a We are one dolgot nem feltétlenül ültetném át ebbe a helyzetbe. Mert az egy dolog, hogy jaj hát illene Magyarországnak szurkolni, ha már magyar vagyok - na ezt én egyáltalán nem így gondolom. Ez egy dalverseny és engem nem érdekel de én akkor is a szerintem legjobb DALnak fogok szurkolni és nem országnak. Majd ha a magyarok a legjobb dalt küldik akkor majd nekik szurkolok, egyébként meg nem.
2013. május 17. 15:11 #62
cserike99
cserike99
 
StátuszWayer szív,Wayer lélek.Wayer leszek amíg élek!!! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.21.
Hozzászólás: 535
Csatolások: 0
Azonosító: 186353
Offline offline
Én büszke vagyok Alexra!! Nagyon ügyes!
2013. május 17. 15:14 #63
- törölt felhasználó -    
Ha nem is a legnagyobb dal, amit életemben hallottam, szerintem hallgatható , és ha megszokja az ember füle, szerethető is. Már az elején sem értettem mire ez a nagy fikázás a magyarok (!?) részéről, és miért képtelenek egyesek szurkolni ennek az Alexnek. Oké, nem a legtehetségesebb ember akit életünkben hallottunk , ő más, mint a többiek, ennyi - ő egy különc. Ennyire nehéz ezt elfogadni? Magyarország empátia hiányban szenved...
Én szurkolok csak azért is neki. Amúgy pedig merem kijelenteni , hogy a többi minden színvonalas előadástól mentes országhoz képest, még Alex énekelt a legtisztábban ... A legtöbb egy erőltetett szörnyűség volt, tisztelet a kivételnek (Romániának).

Hajrá Alex!!! smileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gif
2013. május 17. 15:16 #64
Naomi01
Naomi01
visszatérő vendég
 
StátuszHaaahhhaaahhahhahahhahaa
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.24.
Hozzászólás: 368
Csatolások: 0
Azonosító: 184462
Offline offline
Teljesen egyetértek a cikk írójával.
Elég szomorú, hogy külföldön szeretik, itthon meg csak rosszat mondanak rá. És ha pl. kiköltözne külföldre, akkor meg jönnnének a kommentek, hogy cserbenhagyja az országát. Akkor most hogy van ez?
Én nekem sem feltétlen a kedvencem ez a dal, de attól még szurkolok neki, illetve másoknak is, akiknek a dala tetszik...
2013. május 17. 15:16 #65
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Azért szerintem elég nagy gerinctelenség Magyarországtól,hogy nem elég,hogy eddig is fikázták,de még nekik áll feljebb,hogy bejutottunk a döntőbe (elsőként,még ha nem is a szavazatok sorrendjében mondták ki) Inkább örülni kéne...A dalt a közönség konkrétan végig tapsolta,és ez nem mindenkinél volt így...A végén odáig jutunk,hogy a fagyi visszanyal a sok fikázónak...biggrin.gif Én se örültem,hogy őt küldik,de most már csak azért is Hajrá Alex! biggrin.gif
2013. május 17. 15:18 #66
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Azért most félretéve, hogy milyen dallal indultunk nagyon örültem, hogy tovább jutottunk, mert azért Alex csak M.o. képviseli és mint mutatták nagyon szerették a dalát. Mindenesetre drukkolok neki smileeee.gif
2013. május 17. 15:19 #67
acsgeorgina98
acsgeorgina98
•_•
 
StátuszByTheWay...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 5018
Csatolások: 3868
Azonosító: 181335
Offline offline
nagyon nagy hajrá Alex smileeee.gif én szurkolok neked smileeee.gif
2013. május 17. 15:22 #68
- törölt felhasználó -    
Azért szerintem elég nagy gerinctelenség Magyarországtól,hogy nem elég,hogy eddig is fikázták,de még nekik áll feljebb,hogy bejutottunk a döntőbe (elsőként,még ha nem is a szavazatok sorrendjében mondták ki) Inkább örülni kéne...A dalt a közönség konkrétan végig tapsolta,és ez nem mindenkinél volt így...A végén odáig jutunk,hogy a fagyi visszanyal a sok fikázónak...biggrin.gif Én se örültem,hogy őt küldik,de most már csak azért is Hajrá Alex! biggrin.gif

Forrás: http://starity.hu/magazin/38123-eurovizio-magyarorszag-dontos/#ixzz2TYXgVPKs



teljesén egyetértek! smileeee.gif
2013. május 17. 15:28 #69
delfinke
delfinke
visszatérő vendég
 
StátuszDivergent ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.21.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 184148
Offline offline
Huhh, hát ez... xD
2013. május 17. 15:32 #70
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Szerintem ByeAlex nagyon ügyes volt, mert A Dalhoz képest tisztábban is énekelt, meg már mozgott és mosolygott is. smileeee.gif És csak az ő előadásába tapsoltak bele, ami jó jel smileeee.gif Rengeteg rossz és jó kommentet olvastam Kedvesemmel kapcsolatban. Van aki a legjobban utálja, és egész álló nap nincs más dolga és szidja, hogy milyen sz*r ez a dal, másnak meg a kedvencei közt van. És valahol ki kell engednem a gőzt (és elnézést, ha valakit megbántok vele), de nem bírom elviselni a reménytelen ócsárolókat, akik meg se hallgatják más véleményét, mert itt természetesen csak ez az egy dolog érvényes a szűklátókörűeknek...Én nagyon fogok szurkolni Alexnek attól függetlenül, hogy nekem is meg van a saját kedvencem. A kritizálókkal meg úgyse lehet mit kezdeni, mert nem fogják visszafogni magukat. Meg mindenkinek meg van a saját véleménye, de azért finomabban is lehetne egyeseknek fogalmazni, mert senkinek sem esik jól, ha lebecsülik.
2013. május 17. 15:32 #71
- törölt felhasználó -    
Nagyon büszke vagyok Alexre. Lehet leszólni, de én már a kezdetektől fogva szerettem. Valóban nincs kiemelkedő hangja, sőt, kis túlzással szerintem még én is képes vagyok így énekelni, de engem megfogott az egyszerűsége, a lazasága, a stílusa, ahogy kezeli a helyzetet, egyszerűen egyéniség és igazi különc, és ez nagyon tetszik. Nyerni nem hiszem, hogy fogunk. Bár még az is lehetséges. De szerintem az embereknek szüksége van nem mindennapi, nem megszokott dolgokra, és Alex ilyen.
2013. május 17. 15:32 #72
nemááár
nemááár
 
Státuszlopakodó bársonymamusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.03.
Hozzászólás: 832
Csatolások: 18
Azonosító: 140026
Offline offline
Nekem is sokáig vegyes érzelmeim voltak a dallal kapcsolatban. Úgy gondoltam vagy nagy sikere lesz, vagy hatalmasat bukunk vele. Viszont onnantól kezdve, hogy láttam hogyan is kezdődik a show, hogy lényegében hasonló, hipster stílusú tánc és zenei bemutatóval indult, már biztos voltam abban, hogy igen is jó esélyeink vannak.
És nem is kellett csalódnom.
Örülök, hogy bejutottunk!
2013. május 17. 15:33 #73
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.05.17. 14:40)
Szerintem várjuk ki a végét, mert még korántsem biztos, h nem fogunk pofára esni. Vagy meglepődni. Wolf Katinál mindenki holt biztos volt a győzelemben, aztán mi lett? Nem igazán bízom még mindig abban, h Alex megnyerheti a versenyt, mert könnyű zenei fesztivál ide vagy oda, a dala nem valami értelmes. Mondjuk, a mai világban alig van már olyan dal, aminek a szövegének van is értelme, mondanivalója. 
Alexnek azért sok sikert kívánok, elvégre mégis Magyarországot képviseli.

Igen, szerintem se essünk át a ló másik oldalára.
lehet ünnepelni, de ne feledjük ,hogy még nincs vége a háborúnak. Ne feledjük ,hogy e miatt vérzett el Wof Kati és a compact disco is.
Szóval lehet szurkolni ,de nem szabad elbízni se magunkat. De, ha utolsók is lennék, akkor is nagy dolog ,hogy döntőbe kerültünk.
2013. május 17. 15:38 #74
Kini
Kini
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.22.
Hozzászólás: 554
Csatolások: 0
Azonosító: 165653
Offline offline
Ez az!!! Annyira örültem,. Kár, hogy Albánia nem jutott be a döntőbe sad.gif Nekik is szurkoltam. Hajrá Alex!!!! smileeee.gif
2013. május 17. 15:39 #75
- törölt felhasználó -    
megérdemli, hogy eljutott oda.
2013. május 17. 15:43 #76
- törölt felhasználó -    
Örülök, hogy továbbjutott, bár először nem voltam odáig érte, de a dalt már egészen megszoktam, sőt, tetszett is tegnap. Szerintem sokat fejlődött ahhoz képest, ahogyan a Dalban bemutatta a számot, és én drukkolok neki, külföldről is vannak biztató visszajelzések. Azért az tiszta szégyen hogy itthon ennyire fikázzák, nagyon bírnám, ha sokkal jobb helyezést érne el, mint pl. Wolf Kati, vagy a Compact Disco, akiket annyira éljeneztek annak idején.
2013. május 17. 15:44 #77
vágtázó halottkém
vágtázó halottkém
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 0
Azonosító: 194922
Offline offline
Nem fog nyerni, nem kell izgulni.
Különben is már most a 26. helyet elérte, ennél csak előrébb mehet.

Az tény, hogy a dala minden eddigi EVDF-os daltól merően különbözik. Végighallgatva a többi döntöst, nálam az abszolút két befutó 1.Norvégia és 2.Észtország. A többi hallgathatatlan.
Alex már most többet elért, mint Csézy (aki pedig tanult énekesnő) vagy mint Ádok Zoli--> ők be se kerültek a döntőbe anno.

Amúgy fotókon nagyon jól mutatnak, Alex, Helga és a gitáros srác is. Fiatalok, nemzetközi stílusúak, teljesen más a megjelenésük üzenete mint az eddig delegáltaknak.

Rúzsa Magdit a halálba szekálták azzal, hogy az Aprócska blues nem fesztivál dal. Erre kiment mezitláb, farmerban és ujjatlan pólóban és elénekelte a nem fesztiválra való számát. 9. lett.
Ennyit. Wolf Katiról, Compact Disco-ról meg az óriási felhajtásról körülöttük. Nesze semmi fogd meg jól.
1 felhasználónak tetszik: mse90
2013. május 17. 15:57 #78
AngieLively
AngieLively
 
Státusz"Ha látni akarod a szivárványt, akkor meg kell tanulnod szeretni az esőt!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 905
Csatolások: 22
Azonosító: 166586
Offline offline
Ez érdekes... biggrin.gif Mindegy, nyerni úgyse fog.
2013. május 17. 15:57 #79
TomHiddlestonFan
TomHiddlestonFan
új tag
 
StátuszSleepy Hollow <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.06.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 187251
Offline offline
Bejutott?? Helyes!!! Szurkoltam neki a kezdetektől fogva. Még ha nem is nyer, szerintem elöl fog végezni. Hajrá Alex!!! biggrin.gif
2013. május 17. 16:05 #80
Frankie9
Frankie9
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 200727
Offline offline
Szégyelje magát az, aki a saját hazája ellen van, és Alex kiesését kívánja. HAJRÁ ALEX! ÉN HISZEK BENNED!
2 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889, nicol bellox
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!