Starity

Dánia nyerte az Eurovíziót

17 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 19. 12:00 #181
Hushpush
Hushpush
visszatérő vendég
 
StátuszÉéééééééééééés! Nem.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 295
Csatolások: 0
Azonosító: 853
Offline offline
Én idegbajt kaptam egy kicsit, mert talán Dánia száma elég jó volt, hogy első legyen, de a mögötte lévő kettő top 3-as az minősíthetetlenül rossz volt, vááá. Azerbajdzsán te jó ég, arra, hogy szavazhattak ennyien, nem? A 10. helyet meg ByeAlex megérdemelte, a többihez viszonyítva még egy pár helyezéssel jobbat is talán!
2013. május 19. 12:00 #182
- törölt felhasználó -    
Elnézést, de szerintem nem valami "hűdehúha" volt a kiscsaj... Mindenesetre gratula Alexnek, bár szerintem jobb helyezést kellett volna elérnie (:
1 felhasználónak tetszik: Elody
2013. május 19. 12:06 #183
haverlaand
haverlaand
 
StátuszWe're still Rock N Roll bitches! ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.23.
Hozzászólás: 560
Csatolások: 3
Azonosító: 198458
Offline offline
Még szép, hogy ő nyerte hisz' ott csak neki volt tehetsége.. ByeAlex meg.. -.-
2013. május 19. 12:10 #184
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (BESTfans @ 2013.05.19. 11:52)
Hát az vén szatyor most láthatja mire ment ha az 1D küldték volna biztos magasabb helyezést érnek el

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Az a "vén szatyor" már akkor sikereket ért el, amikor a One Direction tagjai még csak meg sem születtek. Valamint biztos büszke lenne rád az együttes, hogy ilyen szavakkal illetsz egy elismert énekesnőt; főleg, hogy az X-Factorban el is énekelték ennek a "vén szatyornak" az egyik számát. Gondolom nem véletlenül.
És nyugi, ahogy a Cascada, úgy a One Direction sem ért volna el jobb helyezést, itt általában nem a népszerű előadók végeznek elöl.
3 felhasználónak tetszik: Pöttömke, nicol bellox, Fan-ily6889
2013. május 19. 12:19 #185
Dorykaaa
Dorykaaa
Crystal Sky
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.29.
Hozzászólás: 1145
Csatolások: 53
Azonosító: 161375
Offline offline
Nagyon megérdemelte ! Szerintem nála jobb senki sem volt . Oh BESTfans mi is Bonie Tyler ? Nem vén szatyor mikor fogod te elérni azt amit ő ? Soha . Ám akkor már a többi versenyzőt is értékeljem : Azeriek . Pont ott vannak ahol lenniük kell ; Ukránok Nagyon szépen dolgozotak gratulálok . Norvégok dala nekem nem tetszett . Oroszok megérdemelt helyezést kaptak . Görögök csak anyit hogy alcohol is free . Olaszokat kicsit elöbre vártam . Málta nagy meglepetés volt számomra de megérdemelték . Hollandok elöbb kellet volna legyenek . Magyarország hát szerintem megérdemelt . Moldva szerintem túl van értékelve de jó szám volt smileeee.gif Belgák dalát még most is dudolom . Románia szerintem jó hely . Svédország nagy csalodás . Grúzok dalát téleg az írta aki Loreen ét ? F.oroszok szerintem jobbak voltak . Izland az top 10 . Örmények megfelelő helyezás . Egyesült.k szerintem nem értékelték Bonnit sad.gif Észtek nem voltak a legjobbak szerintem . Németek óriási csalodás volt . Szerintem a dal is koppintott egy minimálisan . Litvánia jó hely. Franciák hááát nem gyöztek meg . Finneknél a dal ritmikája tetszik de a szövege nem . Spanyoloké kicsitt elöbre vártam . Íreknél legalább első tizbe benne kellet volna legyenek .
2013. május 19. 12:20 #186
ChrisEdwardFan
ChrisEdwardFan
visszatérő vendég
 
Státusz"Az élet néha szar,ha ad egy pofont add neki vissza. "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.11.
Hozzászólás: 477
Csatolások: 3
Azonosító: 163673
Offline offline
Örülök,hogy a dánok nyertek,megérdemelték. smileeee.gif Nagyon jó dalt hoztak össze. Magyarországról nem beszélnék...nem értettem azt a 12 pontot. Várom már a 2014-es Eurovíziót biggrin.gif
2013. május 19. 12:28 #187
Directioner97
Directioner97
visszatérő vendég
 
StátuszOne Direction Forever
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.05.12.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 201851
Offline offline
Gratula Alexnek,nem gondoltam volna hogy 10. helyezést ér el. biggrin.gif
2013. május 19. 12:28 #188
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Gratula a Dánoknak, jó számuk volt. Meglepődtem, hogy 10-ek lettünk, de így Alexnek is jár a gratuláció.
2013. május 19. 12:28 #189
Rekka2
Rekka2
Mrs.Styles♥xx
 
StátuszI'm addicted to you...♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.07.
Hozzászólás: 1492
Csatolások: 43
Azonosító: 179702
Offline offline
Gratulálok ByeAlex-nek! smileeee.gif
2013. május 19. 12:32 #190
- törölt felhasználó -    
Gratulálok de Alex szerintem egyáltalán nem érdemelte meg , remélem nem fordul elő újra hogy őt küldik!
2013. május 19. 12:35 #191
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Én egy kicsit szomorú vagyok, nem volt rossz produkció Emmelie előadása, színvonalas volt és a csajszi is aranyos, szép kedves stb., de voltak nála jobbak is. Bár a reakcióját nagyon bírtam, mikor kiderült, hogy megnyerte biggrin.gif. Én nagyon drukkoltam Azerbajdzsánnak (magunkon kívül), általában nem a szívem csücskei, de most szerintem kitettek magukért, érdekes előadást láthattunk. Maga a dal is elnyerte a tetszésemet, valamint az énekesnek is kiváló hangja volt, és a srác az üvegben is aranyosan forgolódott biggrin.gif. Ukrajna meg sok más ország lassú számai nem jöttek be különösebben, akár bárki el tud énekelni egy-egy ilyen dalt, kicsikét jobb hanggal, semmi érdekes nem volt bennük, maximum néha a látványvilág. Málta meg Görögország is aranyosak voltak, vidámak, meg lazák, de azért ennél többre is képesek lehettek volna. Alexet külön kiemelném, mert mikor kiderült, hogy ő megy, csak pislogtam, de nem sokára meg is kedveltem, már kívülről fújom a dalt, nagyon aranyos, pedig nem is szoktam figyelni a dalszövegére. Az előadásunk is tetszett, meg ezek szerint másoknak is. Elég meglepő, hogy Ausztriától egyetlenegy pontot sem kaptunk, még mondjuk a németek megtiszteltek minket max. összeggel smileeee.gif. De mint tudjuk, ez végül is nem csak a tehetségről szól (sokak esetében egyáltalán nem), hanem inkább az országok közötti barátságról, meg a gazdasági helyzetről, politika, ami sajnos mindenhol ott van már. A belga fiú is aranyos volt, ahhoz képest, hogy fiatal, elég jó hangja van smileeee.gif Na de hát Románia xD Eléggé meglepődtem csütörtökön. A svéd csávó sem volt éppen rossz, de szerintem a dal is túl egyszerű volt, meg a fiú sem volt még úgy hangilag érett, a fiatalsága miatt, Ericet eddig még senki nem tudta (számomra) fölülmúlni a svédek közül. Apropó, ő most is igazán aranyos volt és barátságos biggrin.gif. Akik hátul végeztek, azok tényleg nem voltak egy nagy durranás, kiemelném Bonnie Tyler nénit (amúgy idősebb, mint a nagymamám xd), aki ugyebár, mint tudjuk elég rendesen túlértékelte magát ezek szerint, a népszerűségét illetően. Van egy olyan érzésem, hogy jövőre nem ő megy, nem is tudom, mit gondoltak. Írország nem volt vészes, inkább jó, mint rossz, de a szám végére eluntam magam. A cascadán viszont nagyon meglepődtek, imádom Natalie-t, már nagyon régóta hallgatom a formáció dalait, bár van ennél jobb számuk is, amit előadott a szőkeség, de szerintem megérdemelték volna, hogy úgy az első 12-be ott legyenek. A műsorvezető ruhái nem éppen tetszettek, olyan furcsa volt az a sok hatalmas szoknya meg minden, de amúgy Petrával nem volt baj. smileeee.gif Nagy lelkesedéssel várom a 2014-es Eurovíziót biggrin.gif
2013. május 19. 12:40 #192
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4622
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
Nagyon jó volt ByAlex ki tett magáért. biggrin.gif
2013. május 19. 12:54 #193
csakpp
csakpp
Little Monster & Carrie Bear
 
StátuszNyár! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.18.
Hozzászólás: 1365
Csatolások: 0
Azonosító: 123111
Offline offline
Gratulálok Alex-nak!! Megérdemelte. Szerintem volt jobb produkció/dal is mint dániáé.
2013. május 19. 12:56 #194
Lydia
Lydia
we are believers
 
Státuszfind someone who knows how to calm your storms.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 1224
Csatolások: 54
Azonosító: 178865
Offline offline
Gratulálok az első helyezetnek, és persze Alexnak. Szép volt, büszke rá az egész ország! wink.gif smileeee.gif
2013. május 19. 13:02 #195
jagpetra
jagpetra
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 151267
Offline offline
Csak gratulálni lehet ByeAlex-nek! Nem gondoltam volna, hogy ilyen szép helyezést ér el! De örülök, hogy most az egyéniség is számított (a politikán kívül, persze)! A dala pedig tényleg fülbemászó!smileeee.gif
A dán lánynak pedig szintén gratulálok! Bírtam a reakcióit! biggrin.gif
2013. május 19. 13:03 #196
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Gratulálok Alexnek. Emmelie nagyon jó volt.
2013. május 19. 13:04 #197
kis_zsú
kis_zsú
 
Státusz"Minél jobban nézel ki, annál többet látsz be." Victor Ward
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 845
Csatolások: 0
Azonosító: 131186
Offline offline
Én nem igazán örülök neki, hogy Dánia nyert, mert hiába mutatták a csajt többször is, és a számát is hallottam többször is, egyszerűen még mindig nem emlékszem rá, mert olyan semleges volt nekem. Ha már olyan közel volt a győzelemhez, inkább nyert volna Azerbajdzsán, mert a jó a dal, a pasi hangja, maga a pasi, és a színpadi show is nagyon ötletes és látványos volt. Ukrajnára sem emlékszem. Sajnálom, hogy Írország, és Litvánia olyan hátul végzett, mert nekem ők is tetszettek. Grúziáról meg voltam győződve, hogy benne lesz a Top5-ben, mert jók voltak. Az olasz, a máltai, a svéd, és az örmény is produkció is tetszett. Nekik is örültem volna, ha benne lesznek az első 10-ben. Norvégiának gratulálok, ByeAlexnek is, hogy megmutatta a kételkedőnek, hogy még is volt helye az Eurovízión! Sajnálom viszont, hogy Belgium nem ért el jobb helyezést, mert ő az egyetlen aki igazán megragadt bennem. Amúgy Románia amilyen furcsa volt nekem, attól még tetszett. biggrin.gif Idég sokkal jobb volt a felhozatal a daloknél, sokkal többen tetszettek, mint tavaly. Ez tényleg egy jó show volt. Az az érdekes, hogy amikor Németországnak (köszi a 12 pontot Mo-nak!), Spanyolo.-nak, és a többi olyan országnak, akik csak tegnap versenyeztek, mutatták a dalrészletüket, akkor nekem nem tetszettek, viszont amikor élőben adták elő, azok is jók voltak. Ja, és a pasifelhozatal is jó volt: Farid Mammadov, Marco Mengoni, Roberto Bellarosa (ő inkább aranyos), Cezar, Nodi Tatishvili, a Doriansos pasi, Andrius Pojavis, Ryan Dolan, Gianluca (ő is inkább aranyos), és néhány táncos, illetve vokalista is helyes volt. biggrin.gif
2013. május 19. 13:07 #198
Timisi
Timisi
visszatérő vendég
 
StátuszÁlmodni csak nagyban érdemes. ☺
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 280
Csatolások: 45
Azonosító: 151271
Offline offline
Én örülök neki. Megérdemelte,ez kétségtelen. smileeee.gif
2013. május 19. 13:11 #199
Directionergiirl
Directionergiirl
visszatérő vendég
 
StátuszA rajongók nem csak rajongók..Ők részei a családomnak-Zayn Malik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.07.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 0
Azonosító: 197379
Offline offline
hát igen most szerintem midnenki elszégyelheti magát aki itt szidta alex-et mert attól még hogy más az nem azt jelenti rossz hanem csak más jó értelembe amugy én gratulálok neki wink.gif amugy a dánok télleg megérdemelték azt asz első helyet wink.gif én a finneket meg a svédeket sajnálom mert őnekik szerintem top 10-be kellett volna lenni ...:/
2013. május 19. 13:11 #200
CsiCsen
CsiCsen
 
StátuszLet your smile change the world, but don't let the world change your smile. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.27.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 1
Azonosító: 132090
Offline offline
Dánia megérdemelte, ByeAlexnek pedig gratulálok, erre a helyezésre aztán nem sok ember számított. smileeee.gif
17 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!