Starity

Dánia nyerte az Eurovíziót

17 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 19. 10:11 #121
- törölt felhasználó -    
Hát ezt nem gondoltam volna, hogy Alex 10ik lesz, és gratula a nyertesnek nagyon jó szám smileeee.gif
2013. május 19. 10:11 #122
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
Hát most mit vártatok...?!
2013. május 19. 10:12 #123
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
De gratula,nagyon szép eredmény! heart.gif
2013. május 19. 10:12 #124
Leah097
Leah097
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.19.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 0
Azonosító: 176042
Offline offline
én kimondhatatlanul büszke vagyok Byealexre, és most kifejezetten jó érzés magyarnak lenni♥ arra számítottam, hogy a 20. hely körül végzünk, hiszen előző évben is mekkora esélyt gondoltunk magunknak, aztán meg utolsó előttiek lettünk... 2 éve pedig, mikor Wolf Kati tényleg bámulatosan előadta a 'What about my dremas?'-t, 22.-ek lettünk... be kell hogy valljam, nekem először nem tetszett Byealex dala, fikáztam is rendesen, és én nem őt küldtem volna ki, viszont nem sokkal A Dal után megkedveltem, vagy legalábbis elfogadtam a Kedvesemet, és utána minden erőmmel azon voltam, hogy pozitív energiát sugározzak neki, hogy Malmöben lesöpörjön mindenkit a színpadról! :'D
és mikor megtudtam, hogy 10.-ek lettünk, sikítva ugrándozni kezdtem! Szerintem ez egy rohadt jó helyezés, nem kéne elégedetlenkednünk, inkább ugrálnunk a boldogságtól! Ha ugyanis a politikai helyzetünket nézzük, elég siralmas a helyzet: az elmúlt időszakban mennyi vitánk volt az Európai Unióval? +A népek többsége alapból nem szívleli a magyarokat. De tegnap este úgy tűnt, hogy a fentebb leírt okok nem voltak elegek ahhoz, hogy hátrataszítsanak minket a listán. A külföldieknek tetszett a dal, hiszen nem egy átlag, tucat darab volt. Magyarul volt, ami egy plusz varázst adott a kedves kis dalnak, és lelkesen dúdolgatták a külföldiek. Byealex egyszerű volt, de nagyszerű, nagyon gratulálok neki! ((:
és természetesen nagyon-nagyon köszönjük Albániának, Finnországnak, Svájcnak és Németországnak a sok-sok pontot! ♥♥♥♥ meg persze a többi országnak is, akik akár 1-2 ponttal hozzájárultak a 10. helyünkhöz!
azon viszont ledöbbentem, hogy Romániától egy vacak pontot nem kaptunk. Mármint, a románoktól nem is várom el, ők gyűlölnek minket, mint az állat, de mi volt tegnap este az erdélyiekkel? Ők mindig lelkesen szavaznak ránk, de tegnap este hiányzott a segítségük! :'(
azt sajnálom, hogy mi a finneknek nem adtunk egy darab pontot sem. Oké, a dal végére a csók nem annyira hiányzott, de legalább haverságból segíthettünk volna rajtuk. A finnek mindig olyan jó fejek velünk, komolyan, meg sem érdemeljük, mert mi sosem viszonozzuk...
Dánia dala tényleg jó volt, bár nálam csak a 4. helyre kerültek, de ettől függetlenül gratulálok nekik!
Nekem az izlandok dala nagyon tetszett, szerintem nagyon szívből jött, és a különleges nyelv még jobban feldobta az előadást! Sajnálom, hogy csak a 17.-ek lettek :'(
Azt nem nagyon értem, hogy Azerbajdzsán és Ukrajna mi a retket keres olyan elől??!, mert szerintem egyáltalán nem volt nagy szám a daluk. Egyiknek sem. Nem volt rossz, de azért a 2. meg 3. hely "kicsit" túlzás.
Anglia képviselőjén megint csodálkoztam: azt hittem, az angolok tanulni fognak az előző évből, mikor egy idős bácsival az uccsú helyezést érték el. Erre kiküldik Bonnie Tylert, aki szintén nem a fiatalos energiáról tanúsított... kicsit olyan érzésem van, hogy Anglia magasról tojik az egész Euróvizióra. De hát ők tudják.
Szerintem Írország dala jobb volt annál, minthogy utolsó helyen végezzenek... oda én a görögöket pakoltam volna biggrin.gif
és bár a finn csaj hiába leszbi, a dal akkor is nagyon fülbemászó volt, de úgy tűnik, Európa még túl konzervatív a másság elfogadásához.
azon meg nagyon csodálkozok, hogy több befolyásos ország is hátul végzett, lásd Spanyolország, Franciaország(akiknek a dala nekem nagyon tetszett!), Németország, Egyesült Királyság. Oké, igaz, hogy a német dal igen koppincs volt, de azt hittem, hogy ezt más nem fogja észrevenni, és ezerrel szavazni fognak a dalra.
szóval, szerintem nagyon büszkék lehetünk Byealexre, a 10. hely igazán előkelő smileeee.gif És igen, lehettünk volna 1. vagy 2.-ak is, de ahelyett, hogy elégedetlenkednénk, inkább abba kellene belegondolnunk, hogy 29 országot magunk mögé utasítottunk! ((: jövőre pedig, ha Lengyelország és Szlovákia is részt fog venni az Euróvizióban, még több esélyünk van a nyeresré! biggrin.gif (persze ez a jövő évi daltól is függ) szép volt Byealex, szép volt Magyarország! ♥ (:
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. május 19. 10:14 #125
Eperfa
Eperfa
 
StátuszPink is the new black <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.16.
Hozzászólás: 571
Csatolások: 4
Azonosító: 158518
Offline offline
Idézet (twilightgirl0910 @ 2013.05.19. 10:09)
Na ilyenkor nézném meg azokat akik az örökös magyar pesszimizmust bevetve, primitív ember módjára lenézték és fikázták őt. Mert ugye nekünk, ami más mint a többi, az már rögtön szar... Kézen fogva szidták és hajtogatták, hogy nem neki kellett volna mennie, valamint, hogy ez a szám egy nulla... Nemhogy ehelyett inkább kézen fogva szurkoltunk volna egy magyarként, ahogy megérdemelte volna. Én büszke vagyok Alexre, jogosan lett 10. Továbbra sem mondom, hogy szeretem a számot, ezt a stílust, de beismerem, hogy megérdemelte, minek után ő írta és szerezte a dalt. Aki még ezek után is bántja őt, annak csak azt tanácsolom, hogy jövőre ő is írjon egy dalt az Eurovízióra, megnézem mit ér el vele...



nagyon osztom biggrin.gifD
2013. május 19. 10:17 #126
- törölt felhasználó -    
Nem néztem, de Emmelie dala nagyon szép. Alexnek meg gratulálok.
2013. május 19. 10:21 #127
- törölt felhasználó -    
"Le fogja égetni Magyarországot", "Ez még énekelni se tud", "Borzalmas ez a szám", "Úristen!, hogy néz ez ki?!". Na, most akkor mi van, Kedves Fikamikázók? smileeee.gif Bírom, hogy itt vagyunk 10.-ek, pontosabban Alex és nemhogy büszkénk lennénk Rá, nem, még most is leszóljuk, úgy, hogy egy, szerintem iszonyatosan jó helyen végzett az Euróvízión. De mindegy, mert Alex nagyon-nagyon-nagyon megérdemelte a helyezést, nagyon-nagyon büszke vagyok Rá, és remélem még ennél is több sikert ér el, mert nagyon megérdemli! heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Elody
2013. május 19. 10:26 #128
musicmurder95
musicmurder95
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.18.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 0
Azonosító: 169543
Offline offline
Szerintem is nagyon ügyes volt Alex!!!!!!!Először én is egy gagyi dalnak tartottam de aztán minél többször hallgattam annál jobban tetszett.Annak pedig külön örültem hogy egy egyedi MAGYAR nyelvű dallal indultunk!!!!!!!A győztes dalról annyit,hogy tetszett de szerintem jobbak is voltak!!!
2013. május 19. 10:27 #129
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Én a pontokra is kiváncsi lettem volna...
2013. május 19. 10:29 #130
mercury
mercury
új tag
 
Státusz“you’re so hot,” i whispered as i took my plate of food out of the microwave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.12.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 201880
Offline offline
Az első 10-ben benn lenni az nem semmi ohmy.gif Gratula Alexnek smileeee.gif
2013. május 19. 10:29 #131
- törölt felhasználó -    
Gratulálok Emmelie-nek, megérdemelte a győzelmet. smileeee.gif Alexről pedig inkább semmit sem mondok...
2013. május 19. 10:31 #132
- törölt felhasználó -    
Gratulálok neki, nagyon szép helyezést ért el. Nem szeretem őt, de akkor is nagyon jó ez a 10. hely.
2013. május 19. 10:32 #133
Baybee
Baybee
Fly, fly dragonfly.
 
StátuszI chose to love you in silence, for in silence I found no rejection
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.01.
Hozzászólás: 1081
Csatolások: 0
Azonosító: 144550
Offline offline
Gratulálok Alex! Nagyon szép eredményünk lett! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Elody
2013. május 19. 10:32 #134
L.Kicsilányka
L.Kicsilányka
visszatérő vendég
 
StátuszI love singing and dancing !! :) ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 176720
Offline offline
Én neki szurkoltam smileeee.gif Nagyon örülök a győzelmének heart.gif
2013. május 19. 10:34 #135
cserike99
cserike99
 
StátuszWayer szív,Wayer lélek.Wayer leszek amíg élek!!! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.21.
Hozzászólás: 535
Csatolások: 0
Azonosító: 186353
Offline offline
Én nagyon büszke vagyok Alexre smileeee.gif Csodálatos volt!! smileeee.gif
2013. május 19. 10:34 #136
selena arwa
selena arwa
 
Státuszdon't let them see
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.10.
Hozzászólás: 777
Csatolások: 37
Azonosító: 134550
Offline offline
Ugyan még mindig nem a kedcencem a 'Kedvesem',de büszke vagyok Alex-ra. smileeee.gif
2013. május 19. 10:35 #137
- törölt felhasználó -    
Ugyan már az agyamra megy a "Kedvesem", de büszkék lehetünk Alexre, nem semmi teljesítmény. smileeee.gif
2013. május 19. 10:35 #138
- törölt felhasználó -    
Alexen meglepődtem kissé ohmy.gif de azért gratula neki, gyönyörű hely, ezt meg kell hagyni!
2013. május 19. 10:35 #139
- törölt felhasználó -    
Engem irritál kissé ez a lány bocsi, de tényleg!
2013. május 19. 10:35 #140
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5541
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Most se tudtok úgy látszik egy kicsi tiszteletet sem mutatni. Rengeteg külföldi el volt ájulva a daltól, még úgy is, hogy teljesen kínai volt neki az egész dalszöveg. A 10. helyezés szerintem nagyon is jó eredmény, én mindvégig bíztam Alexben, és tudtam hogy benne lesz a Top 10-ben. heart.gif
17 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!