Starity

Duncan James félt Isten haragjától

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 19. 13:27 #21
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (ninanesbitt @ 2013.05.19. 11:05)
Undorító ez az ember


Miért is? Mert begyepesedett tökfej vagy?
Bezzeg ha az édes kis Selenádat istenítené, hogy mekkora égadta tehetség, akkor nem csípné a szemedet a srác biszexualitása.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. május 19. 13:57 #22
Lexa2007
Lexa2007
új tag
 
StátuszEven when I fall down to my knees I never say a prayer I don't believe.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 194666
Offline offline
Nem mindegy, hogy meleg, biszex vagy hetero? Ember.
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, itsjustme
2013. május 19. 14:26 #23
- törölt felhasználó -    
Erre nem tudok mit mondaíni.
2013. május 19. 18:00 #24
- törölt felhasználó -    
Lexa2007 én is így gondolom.
1 felhasználónak tetszik: Lexa2007
2013. május 19. 18:11 #25
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (delfinke @ 2013.05.19. 13:18)
féljen csak a kis...


te meg ásd el magad, mert egy előítéletes, embernek nem nevezhető valami vagy. mi közöd van neked - sőt, bárki másnak - ahhoz, hogy ki kit szeret és kivel fekszik le? segítek, semmi. attól nem lesz másabb ember, egyáltalán nem változtat meg semmit. amíg egy biszex/homoszexuális ember nem rád mozdul rád, esetleg próbálja ráderőszakolni az akaratát, miért nem lehet egyszerűen átnézni ezen a dolgon? szánalmas a hozzáállásod, de egyszer majd biztos felnősz és képes leszel tisztán látni a dolgokat... vagy nem, az már a te bajod, te leszel emberileg kevesebb...

Duncan félelmét pedig képtelen vagyok megérteni, bár ebben nagy szerepet játszhat az, hogy ateista vagyok, egyszerűen undorodom az egyház "a homoszexualitás bűn" elméletétől. ijesztő belegondolni, hogy számtalan ember az alapján ítél, hogy milyen az ember bőrszíne, milyen istenben hisz/nem hisz, vagy épp melyik nemhez vonzódik. magam is a biszexuális emberek táborát erősítem, de nekem inkább az okozott gondot, mikor el kellett fogadtatnom az ismerősökkel, családdal, sőt, attól féltem, mindenki el fog dobni magától, a családom meg kitagadni... de mondjuk kinek milyen a szociális helyzete.
azt viszont nem hiszem, hogy ha létezne isten, akkor tényleg a szexuális hovatartozásuk alapján szeparálná az embereket, ez egy ostobaság, amit valaki el kezdett hajtogatni. hiszen a bűnösség rohadtul nem itt kezdődik... midnenesetre pozitív, hogy a félelme ellenére képes volt felvállalni, ráadásul nem csak az egyház, hanem az egész világ előtt, nem tőrödve azzal, hogy milyen szemmel is fognak utána nézni rá.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. május 19. 18:31 #26
Kikiih
Kikiih
primadonna girl
 
Státuszshe distanced herself to save herself
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.31.
Hozzászólás: 1370
Csatolások: 4
Azonosító: 166302
Offline offline
hogy lehetnek az emberek ilyen előítéletesek? Ha valaki a másik nemhez vonzódik attól még normális ember. Annyira nem értem ezt... csak belőlem hiányzik valami, hogy nem ítélem el a melegeket? Most komolyan. Mit ártottak nektek??
2013. május 19. 21:55 #27
- törölt felhasználó -    
Isten úgy szeret minket ahogy vagyunk.Isten akkor boldog ha mi is.Isten elfogad minket ha jó emberek vagyunk.Ha egy nő egy nőbe szerelmes,ettől még Isten elfogadja.A Bibliában van róla szó valóban de nem Isten írta.Én soha életemben nem ítéltem el az ilyensfajta embereket és ezután sem fogom.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. május 20. 02:38 #28
Irresistible
Irresistible
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 191728
Offline offline
Szerintem a világ egyik legnevetségesebb dolga, amikor azt mondják, hogy Isten megbüntet a homoszexuálitásodért... Még szerencse, hogy nem vagyok megkeresztelve, bár szerintem akkor sem érdekelnének, hogy mit mondanak mások. És Isten tényleg mindenkit elfogad.smileeee.gif
2013. május 20. 08:57 #29
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Katolikusok... Jájj, nem egyszerű egy nép. Náluk nagyon népszerű a szeretet nevében különböző dolgokat cselekdni, mint például ölni... Sajnos az egyház is egyeduralomra törekedett, és a katolikusoknál jött elő ez a legjobban, aki pedig full hívő, hát azt semmivel sem lehet meggyőzni, és sokan fanatikusok... Ezt a Duncan gyereket sem értem, nekem kicsit felfújtnak tűnik amit mondott, mi az hogy paranoiás lett a pasi mellett? Akkor miért nem hagyta ott...? De mindig elképedek amikor rájövök hogy mennyi ember fejében élnek hatalmas tévhitek, és meg sem próbálják kitárni a szívüket hogy esetleg másképp éljenek... sad.gif
2013. május 21. 19:08 #30
dettus7
dettus7
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1996
Csatolások: 18
Azonosító: 131164
Offline offline
kár, hogy meleg...pedig olyan helyes srác, összeillene egy nővel, és családot alapitanának smileeee.gif
am mi vagyis én! téged elfogadlak és úgy szeretlek, ahogy vagy....senki nem tehet róla, hogy meleg...vagy sem smileeee.gif
2013. május 21. 19:15 #31
- törölt felhasználó -    
Feszt Detty!
Sok nő van oda érte, és lehet, h most is van bnője... ki tudja? :$ Nála sosem lehet tudni wub.gif wub.gif Egyébként a volt bnőjétől, Clairetől van egy kislánya, és el is akarta venni a lányt, amikor terhes lett, de Claire visszaadta neki a gyűrűt, mondván, h olyan lányt vegyen el, akit tiszta szívéből szeret! smileeee.gif

Idézet (Feszt Detty @ 2013.05.21. 19:08)
kár, hogy meleg...pedig olyan helyes srác, összeillene egy nővel, és családot alapitanának smileeee.gif
am mi vagyis én! téged elfogadlak és úgy szeretlek, ahogy vagy..senki nem tehet róla, hogy meleg...vagy sem smileeee.gif


Cinzina!
Ez hülyeség! Miért ölnének a katolikusok szeretetből? Ekkora baromságot sem hallottam még. Aki ölni akar, az öl - függetlenül a nemi hovatartozástól, a nemzetiségtől, és a vallástól.

Idézet (Cinzina @ 2013.05.20. 08:57)
Katolikusok... Jájj, nem egyszerű egy nép. Náluk nagyon népszerű a szeretet nevében különböző dolgokat cselekdni, mint például ölni... Sajnos az egyház is egyeduralomra törekedett, és a katolikusoknál jött elő ez a legjobban, aki pedig full hívő, hát azt semmivel sem lehet meggyőzni, és sokan fanatikusok... Ezt a Duncan gyereket sem értem, nekem kicsit felfújtnak tűnik amit mondott, mi az hogy paranoiás lett a pasi mellett? Akkor miért nem hagyta ott...? De mindig elképedek amikor rájövök hogy mennyi ember fejében élnek hatalmas tévhitek, és meg sem próbálják kitárni a szívüket hogy esetleg másképp éljenek... sad.gif


Azoknak, akik meg nem tudják elfogadni más embertársukat homoszexualitásuk, vagy nemzetiségük miatt... sajnállak titeket, h ennyire szegények vagytok! beer.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Lee Ryan Lee Ryan 1951.