Starity

Tarja Turunen - Colours In The Dark promo shoot

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 20. 13:25 #1
- törölt felhasználó -    
7 felhasználónak tetszik: saii, Queen666, otyg, Boscorelli, dreamon, Kazuo, Szandi0820
2013. május 30. 19:11 #2
- törölt felhasználó -    
+ albumborító
2 felhasználónak tetszik: Queen666, dreamon
2013. június 23. 21:13 #3
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Victim Of Ritual borítója(első kislemeze a CITD-nak),a Colours In The Dark Speciális Kiadása,és néhány promókép smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Queen666, Kazuo
2013. június 28. 14:40 #4
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
köszi a képeket, még sehol nem láttam így összegyűjtve!! smileeee.gif város az album thumbsup.gif
2013. július 09. 23:56 #5
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
CITD promo képek biggrin.gif

most valaki mondja azt hogy nem gyönyörű...
2 felhasználónak tetszik: nothingcanstopme, Queen666
2013. július 10. 00:00 #6
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
a piros festékes képek csak szerintem néznek ki kicsit morbidul? biggrin.gif biggrin.gif
amúgy egyre szebb lesz *.*
2013. július 10. 00:05 #7
- törölt felhasználó -    
Azmiaz a repülés ott az utolsó képen? rohog.gif Amúgy úgy emlékszem, hogy én is töltöttem fel három képet, amik eltűntek blink.gif
2013. július 10. 00:05 #8
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Idézet (nothingcanstopme @ 2013.07.10. 00:00)
a piros festékes képek csak szerintem néznek ki kicsit morbidul? biggrin.gif biggrin.gif
amúgy egyre szebb lesz *.*


nekem azok a kedvenceim.. egyébként nagyon becsülöm benne hogy szineket visz az albumra..kevés énekesnő teszi meg amiért csak jobban imádom..de tény hogy a szüléstől szebbek lesznek a nők..bombasztikus formába van biggrin.gifD
2013. július 10. 00:07 #9
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.07.10. 00:05)
Azmiaz a repülés ott az utolsó képen? rohog.gif Amúgy úgy emlékszem, hogy én is töltöttem fel három képet, amik eltűntek blink.gif



nem tudom..de remélem egy klippből:DDD ugyan én már láttam a Victim Of Ritual klippjét,és mondhatom hogy a legjobb,szóval..én nem találtam rá szavakat,amiből az következik hogy az egész album óriási robbanás lesz...biggrin.gifD
2013. július 10. 00:09 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (kicsikoki @ 2013.07.10. 00:07)
nem tudom..de remélem egy klippből:DDD ugyan én már láttam a Victim Of Ritual klippjét,és mondhatom hogy a legjobb,szóval..én nem találtam rá szavakat,amiből az következik hogy az egész album óriási robbanás lesz...biggrin.gifD

Egy csomó bejegyzést láttam tumblin arról, hogy szerintük Tarja kezdi elveszteni a hangját. Mi van? Hallgassák már meg a VOR-t, könyörgöm. Jó, nem olyan lesz az album, mint a My Winter Storm, de hogy nincs hangja? Ne máá' biggrin.gif
2013. július 10. 01:01 #11
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.07.10. 00:09)
Egy csomó bejegyzést láttam tumblin arról, hogy szerintük Tarja kezdi elveszteni a hangját. Mi van? Hallgassák már meg a VOR-t, könyörgöm. Jó, nem olyan lesz az album, mint a My Winter Storm, de hogy nincs hangja? Ne máá' biggrin.gif


szerintem sokkal jobb lesz..sokat fejlődött a WLB óta..bár hova a tökömbe tud még fejlődni?:DDD fantasztikus lesz...én mondom :DDD
2013. július 10. 01:06 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (kicsikoki @ 2013.07.10. 01:01)
szerintem sokkal jobb lesz..sokat fejlődött a WLB óta..bár hova a tökömbe tud még fejlődni?:DDD fantasztikus lesz...én mondom :DDD

Azt kihagytam, hogy például mint a MWS, mert hozhattam volna a What Lies Beneath-ot is példának, csak sokan a My Winter Stormot hozták fel. Hát, igazából engem a Victim Of Ritual meggyőzött, hogy jó lesz ez az album. Sokan azért is pattognak, hogy eltért a Wish-hangzástól. Van Tarja, és van a Nightwish, már nem kell őket hasonlítgatni, mindkét fél csináljon olyan zenét, amilyet akar. Én a Never Enough-ot is sokat hallgattam, bár tény, hogy azért kicsit poposabb lett, mint Tarja egyéb dalai, de na, remélem, hogy az egyetlen ilyen az albumon, Tarjus meg előveszi a nagyonmötálos-énjét beer.gif
2013. július 10. 17:55 #13
- törölt felhasználó -    
Találtam még párat :)
2 felhasználónak tetszik: Queen666, nothingcanstopme
2013. július 11. 15:42 #14
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.07.10. 01:06)
Azt kihagytam, hogy például mint a MWS, mert hozhattam volna a What Lies Beneath-ot is példának, csak sokan a My Winter Stormot hozták fel. Hát, igazából engem a Victim Of Ritual meggyőzött, hogy jó lesz ez az album. Sokan azért is pattognak, hogy eltért a Wish-hangzástól. Van Tarja, és van a Nightwish, már nem kell őket hasonlítgatni, mindkét fél csináljon olyan zenét, amilyet akar. Én a Never Enough-ot is sokat hallgattam, bár tény, hogy azért kicsit poposabb lett, mint Tarja egyéb dalai, de na, remélem, hogy az egyetlen ilyen az albumon, Tarjus meg előveszi a nagyonmötálos-énjét beer.gif


én is a nagyonmetálosban reménykedek, hogy őszinte legyek biggrin.gif a Never Enoughnál nagyon fanyalogtam, de a VOR megvett kilóra biggrin.gif heart.gif amúgy meg szerintem is jó, hogy ilyen színes valamit csinál, az albumborítónál sem értettem, hogy mit nyávog a rajongótábor, az nagyon szép és egyedi lett biggrin.gif
amúgy én nem bánom, hogy hagyta azt a hangzást, amivel a MWSen kezdett, nekem az nagyon nem jött be, a WLB messze jobb, és szerintem ennél csak jobb lesz thumbsup.gif
2013. július 11. 17:55 #15
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Nos,ha nem tetszik a színpadi Never Enough-nekem az is tetszik-,akkor itt a keményebb,album verzió..brutális :DDD



egyébként Tarja be fog robbani..a VOR az élőpélda...fantasztikus,és ak lipp is ámulatba ejtő.. a Nightwish pedig ha nem talál magának egy új akár ismeretlen énekesnőt,mint annak idején Anette,akkor elégszépen meg fog csappanni a rajongói szám..legalább is a koncerteken biggrin.gifD
de MWS,WLB,CITD tök mindegy melyik albumot említjük,Tarjus minden amit kiad az tökéletes.metálkirálynő,egyértelműen biggrin.gif

ja és itt pár kép még a Colours In The Dark feltehetőleg promóképeiből :DDD
2013. július 11. 21:25 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (nothingcanstopme @ 2013.07.11. 15:42)
én is a nagyonmetálosban reménykedek, hogy őszinte legyek biggrin.gif a Never Enoughnál nagyon fanyalogtam, de a VOR megvett kilóra biggrin.gif heart.gif amúgy meg szerintem is jó, hogy ilyen színes valamit csinál, az albumborítónál sem értettem, hogy mit nyávog a rajongótábor, az nagyon szép és egyedi lett biggrin.gif
amúgy én nem bánom, hogy hagyta azt a hangzást, amivel a MWSen kezdett, nekem az nagyon nem jött be, a WLB messze jobb, és szerintem ennél csak jobb lesz thumbsup.gif

Én a Never Enough-ra is ráfüggtem amikor megjelent biggrin.gif Számomra Tarja nem tud rosszat csinálni. Még ha a CITD bukás is lenne, én akkor is imádnám biggrin.gif Mondjuk Tarjusnak szerintem nagyon sok olyan rajongója van, aki egy esetleges rossz lemez után is ugyan úgy támogatnák. Nagyon sok virágot kap a koncertek után, még mindig iszonyat népszerű, sokan járnak a koncertjeire, szóval szerintem nincs baj. (Mondjuk egy időben nagyon sokan azért látogattak a fellépéseire, mert Nightwish-t reméltek...) Tarja számomra bebizonyította, hogy a fiúk nélkül is képes szép karriert befutni, na, csak róla beszélünk. Persze, úgy lenne a legjobb, hogy eredeti NW, meg minden, de ők is tovább léptek, Tarja is, és én így ezzel tökéletesen meg vagyok elégedve.
Én szerettem a My Winter Stormot is, kicsivel jobban, mint a WLB-t. Egyébként nekem barátkoznom kellett a borítóval, de aztán megszoktam, és elég ötletesnek tartom smileeee.gif Tapee pedig tényleg egyre szebb lesz.
2013. július 11. 21:25 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (kicsikoki @ 2013.07.11. 17:55)
ja és itt pár kép még a Colours In The Dark feltehetőleg promóképeiből :DDD

Az az utolsó elég... érdekes rohog.gif
2013. július 11. 21:28 #18
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.07.11. 21:25)
Az az utolsó elég... érdekes rohog.gif

én már egyiket sem próbálom megérteni, úgy vagyok vele, hogy "óóóó, ezdejólnéézkiii" rohog.gif és persze az album koncepciója miatt vagyok így biggrin.gif
amúgy a Never Enoughból hallottam a stúdióverziót is, én abban is egy kicsit csalódtam, de nem annyira, hogy ne várjam a CITDt, aztán meg a VOR meg csak még jobban felcsigázott (és fangirl érzelmekben fuldoklok azóta wub.gif )
2013. július 11. 21:31 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (nothingcanstopme @ 2013.07.11. 21:28)
én már egyiket sem próbálom megérteni, úgy vagyok vele, hogy "óóóó, ezdejólnéézkiii" rohog.gif és persze az album koncepciója miatt vagyok így biggrin.gif
amúgy a Never Enoughból hallottam a stúdióverziót is, én abban is egy kicsit csalódtam, de nem annyira, hogy ne várjam a CITDt, aztán meg a VOR meg csak még jobban felcsigázott (és fangirl érzelmekben fuldoklok azóta wub.gif )

Nálam meg szó szerint beragadt a replay gomb, úgyhogy igen, fangörling so hard biggrin.gif Én száz meg száz bukás után is kíváncsi lennék arra, hogy mit alkot. Ha a VOR vagy a Never Enough nem tetszett volna, még akkor is meghallgattam volna az albumot. Egyébként én a címek alapján is nagyon kíváncsi vagyok, pl. ,,Darkness" vagy ,,500 Letters". És már nincs is annyira messze az az augusztus harminc w00t.gif
2013. július 11. 21:43 #20
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.07.11. 21:31)
Nálam meg szó szerint beragadt a replay gomb, úgyhogy igen, fangörling so hard biggrin.gif Én száz meg száz bukás után is kíváncsi lennék arra, hogy mit alkot. Ha a VOR vagy a Never Enough nem tetszett volna, még akkor is meghallgattam volna az albumot. Egyébként én a címek alapján is nagyon kíváncsi vagyok, pl. ,,Darkness" vagy ,,500 Letters". És már nincs is annyira messze az az augusztus harminc w00t.gif

amúgy én is meghallgattam volna az egész albumot, még ha a VOR is szarul jön ki, nemegy példát tudok arra, hogy a legrosszabb számok lettek kislemezek... és az augusztus 30 igenis túl messze van... (csak ne akkoriban kezdődne az iskola, így most várnom kell az iskolakezdést rohog.gif )
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok