Starity

Tarja Turunen - Colours In The Dark promo shoot

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 11. 21:47 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (nothingcanstopme @ 2013.07.11. 21:43)
amúgy én is meghallgattam volna az egész albumot, még ha a VOR is szarul jön ki, nemegy példát tudok arra, hogy a legrosszabb számok lettek kislemezek... és az augusztus 30 igenis túl messze van... (csak ne akkoriban kezdődne az iskola, így most várnom kell az iskolakezdést rohog.gif )

De ahhoz képest nincs messze, hogy volt, amikor tiszta csalódottan láttam, hogy még 104 nap... biggrin.gif Sajnos sokszor a legtöltelékebb dalokat adják ki kislemezként, de a VOR szerencsére nem ebbe a kategóriába esik. Amúgy ilyen noname oldalakról kellett hallgatnom, amíg nem jelent meg a klip, mivel minden lényeges helyről letörölték két mp alatt biggrin.gif
2013. július 11. 23:35 #22
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.07.11. 21:47)
De ahhoz képest nincs messze, hogy volt, amikor tiszta csalódottan láttam, hogy még 104 nap... biggrin.gif Sajnos sokszor a legtöltelékebb dalokat adják ki kislemezként, de a VOR szerencsére nem ebbe a kategóriába esik. Amúgy ilyen noname oldalakról kellett hallgatnom, amíg nem jelent meg a klip, mivel minden lényeges helyről letörölték két mp alatt biggrin.gif

velem az úgy volt, hogy amikor kiszivárogtatták youtubera, rögtön töltöttem le onnan... azóta ott csücsül a gépen biggrin.gif
2013. július 15. 01:14 #23
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
én még semmilyen téren nem csalódtam Tarjában..kicsit érdekesnek találtam a CITD borítóját..aztán megértettem hogy Tarja mért választotta ezt,és már rögtön tudtam hogy ez csak még egy fantasztikus dolog a több százmillióból amiért szeretem.nálam valahogy mindig tombolnak a hormonok ha a nevét hallom..nem tudok egyáltalán választani a WLB és a MWS között..mindegyiken vannak olyan számok amik miatt azt gondolom az a legjobb:D viszont a Never Enough elsőre nekem furcsa volt..másodszorra viszont már imádtam. a VOR pedig..jézusszíve leáll a pacemakerem..első hallásra beleszerettem...már lassan másfél hónapja megvolt a gépemen,amikor kijött hozzá a klip és nem tudtam összerakni egy értelmes mondatot se..a mai napig tátott szájjal nézem meg legalább 5x egymás után..amit nagyon várok az Until Silence című szám.. " I saw our memories die,thought our dreams has lost their meaning,but dreams still in my heart are painting colours in the dark.." ez a sor ami miatt várom szinte az egész albumot.. megfogott..pedig még csak ennyit olvastam a dalból,se dallam se hang se semmi...a másik pedig a Lucid Dreamer ahol hallhatjuk Namu sírását..biggrin.gifD túl messze van ez az augusztus 30..
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok